29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Solt
    #27120
    A steam-s Channel Battles verzió, plusz egy DLC. Steam-n meg tudod nézni, hogy mit tartalmaz pontosan... A DVD verzióval nem tudod használni, de ennyiért akkor is megéri szerintem. A teljes ára ennek a kettőnek steam-n több mint 60 ajró...
  • PhantomAss
    #27119
    nem egészen értem hogy mi az a két kiegészítő? milyen gépek vannak benne?
    akinek nem steames az alap játék annak is működik?
  • Solt
    #27118
    Még mindig semmi... kezdek befeszülni...
  • Solt
    #27117
    No meg is vettem 1169.-Forintért... lóvét levonta, de email még nem jött. :S Mennyi időbe telik általában?
  • grebber
    #27116
    Azok is inkább az idő második felében jelennek meg!
    Aki most az átlagot fizeti az megkapja igen!
  • Solt
    #27115
    Inkább megveszem most... nem akarok lecsúszni róla.

    A másik két játékról mikor derül ki, hogy mi az? Ha meg kiderül, akkor gondolom a 3.99-s minimum befizető is felkúszik nem?
  • grebber
    #27114
    Sajnos csak a bundle vége felé!
  • Solt
    #27113
    Persze, hogy megéri!!! :))

    És mikor van happy hour?
  • grebber
    #27112
    Kevés olyan ember van akinek pont ez ne kéne ,szinte mindenki csak ezért veszi meg!

    Happy Hourba 4xx ft lesz a teljes pakk a többit meg elszórod/elcseréled a 4xxft-ot nagyon megéri!
  • bardocz
    #27111
    Ez megfontolandó, bár már azon gondolkoztam eladom a joystickom annyira nem használom.
  • Solt
    #27110
    No, hogy lehetne úgy hozzájutni, hogy a többi nyomi játékkal ne kelljen foglalkozni? :))
  • grebber
    #27109
    Most bundleba kapható
  • whiteskull
    #27108
    Öregszik! :DDD
  • Relax99
    #27107
    Papa lassulsz, Sanyo lenyom
  • Sanyo
    #27106
    ROF akció és Hanriot HD.1 előrendelés.
  • sakkay
    #27105
    Faxa.
  • Solt
    #27104
    Az ősszel arról volt szó, hogy az év végén várható... :) ED-t ismerve szerintem innentől 1-2 év! :D
  • sakkay
    #27103
    Mikor jön ki szerintetek az új motor?
  • Solt
    #27102
    Persze, messze a legjobb a piacon jelenleg még így is. :)
  • Papa01 #27101
    Tetszik nektek az új SG kereső? Szerintem nem rossz, de a topic címét kár beletenni minden találatba.
  • Papa01 #27100
    Jaja. De szerintem maga a szimulátor nagyon jó.. pl az A-10c
  • Solt
    #27099
    No meg a felvert por, stb... kíváncsi vagyok az új motor, hogy szerepel majd! :) Jó lenne, ha egyszer sikerülne javítaniuk is valamin! :D
  • Papa01 #27098
    :D Amit nagyon kéne javítani, az például a nem irányított rakéták használata után (robbanások) jelentkező FPS esést.
  • Solt
    #27097
    Az nem hiba, az ilyen! :D
  • Papa01 #27096
    Az a hiba még megvan??? Jézus!
  • Solt
    #27095
    Elvileg jobban kéne futnia mint a mostaninak, ez is lenne a lényege amellett, hogy jobban is néz ki. Kivesznek olyan alap hibákat, hogy a szárazföld alatt is hullámzik a tenger... elvileg! :D Hogy aztán ez náluk a gyakorlatban milyen lesz... :D
  • Relax99
    #27094
    persze
  • Papa01 #27093
    :D :D És milyen gép kell majd vajon hozzá?
  • Solt
    #27092
    Lassan jön az EDGE grafikai motor... na az hozza majd még a bugok tengerét! :D

    A MIG-et én is nagyon várom, kíváncsi vagyok mi lesz belőle...
  • Papa01 #27091
    Szerintem, ha a multi stabil lesz (mondom én, aki soha nem multizik.. :) ), nem lesz vele gond. De ha a 21-es projektet elvágják, akkor nagyon szomorú leszek... Annál jobban szimut nem várok. :)
  • Solt
    #27090
    Nem olyan eseménydús földközelben mint a DCS ez tény, viszont ebben a korszakban nem is volt ez annyira jellemző... :) No, de kiváncsi vagyok mit mondasz majd a DCS-ről, ha már jobban kiismerted. :) Ahhoz a játékhoz nem javításokat adnak ki, hanem rontásokat... :D Elképesztő egy brigád... :))
  • Papa01 #27089
    Mondjuk a csatorna térképpel sokat javult a helyzet a RoF-ban is! :)
  • sakkay
    #27088
    Na majd ha ugyanolyan jól repülöm a cápát, mint a d8-at, majd összehasonlítom, aztán rájövök kinek van igaza. De a lényeg. A rof földileg nem nagyon él nemdebár?..dedebár. 1 vonat, 2 szekér meg kb. 15 egyéb valami..aztán kész. Egyszer mondtam i Papának a rof meg a Clod közötti egyik legnagyobb különbség, hogy mennyivel több a "tereptárgy" a Clodban. más kérdés , hogy amúgy halmozottan hátrányos helyzetű.
  • Solt
    #27087
  • Her Laca
    #27086
    Mondjuk ebben igazságod vagyon azt el kell ismernem:)
  • Solt
    #27085
    Nincs nekem az onlányra sem időm, sem türelmem Laca! :) Sok kedvencem van, nem akarok egyre ráfeküdni azért, hogy eredményes legyek... másképpen meg nem megy... :) Hosszú távon az agyaggalamb szerepét meg én sem szívlelem... :D
  • Her Laca
    #27084
    De hiába pofázom neked is!!!! ,hogy online kell hús -vér ellenfelek ellen hatajkodni:)Minden más ezeknél a játékoknál csak az előkészülete ,a felkészülés arra a pillanatra amikor szembe kerülsz Gipsz Jakabbal. Mondhatni kiképzés. De neked beszélhetek:) Csak az FPS mérés ,meg a tesztelések.
  • Solt
    #27083
    De korszak függő! :D A BS-t azért élvezed jobban, mert a gép kezelése jobban leköti a figyelmed... majd, ha rutin lesz a kezelése, akkor rájössz, hogy abban is vér gyenge az AI... :) Annyival jobb a helyzet, hogy többféle veszély fenyeget mint itt... ezért is korszakfüggő... :)
  • sakkay
    #27082
    Írtam egy csomót de nem voltam bejelentkezve.Ott leírtam miért nem értek egyet..a kampány unalmas, és kész-nekem azért mert halomra lövök mindenkit. És ez nem korszak függő.
  • Solt
    #27081
    Persze, de az egész korszak összetettebb, kár összehasonlítani. :)