29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #27080
    Na jó, de a küldetés sokkal összetettebb, ha más nem is már maga a repülés és a gépészkedés is maga nagyon nehéz. Nagyon egyenlőre nem tűnik fel, hogy hülye az AI.
  • Solt
    #27079
    Hát a BS-ben sem az AI a kihívás! :D
  • sakkay
    #27078
    Pár napja elkezdtem repülni a Black sharkot. Nagyon tetszik. Alakul is a dolog, és egyenlőre az a jó, hogy a küldik is lefoglalnak. A ROF-ban az a baj, hogy nagyon könnyen lenyomom az ai. a kampányban, így nincsen kihívás ..na itt van.
  • Papa01 #27077
    Ez nagyon jó vidi! :) Láttad az Aviátor című filmet? Abban erről az alkotásról is szó van.

    Egyébként kíváncsi vagyok, valójában is voltak -e ilyen tömeges légiharcok... ahol 30-40 gép esett egymásnak.
  • Relax99
    #27076
    Na már megint kezdi az SG a reklám vidikkel való szemétkedést... aljas dolog
  • Relax99
    #27075
  • macleody
    #27073
    Nekem a huey még a minyónál is durvább, alattomos egy jószág :)
  • whiteskull
    #27072
    Egyszerűen csak sokat kell gyakorolni. Én az elején főleg 1-2 méteren nagyon lassan próbáltam repülni, és függeszkedni. Mondhatom nyugodtan, hogy napi repüléssel 1-2 hét elment rá. :)))

    A 940-esnek is nagy az útja. Igazából az sem zavar. :) A minyó meg egy dög. Már több időm van rajta mint Ka-50-en, de ... :DDD
  • PhantomAss
    #27071
    nekem x52-m van, de pl. a take on helicopters-t is azért töröltem le a gépemről mert egyszerűen nem tudok vele repülni, még beginner flight modellel sem.
    még a kiképzési feladatok nagy részét sem tudom megcsinálni (pl függeszkedés)
    pedig az arma-ban tök jól megy
    Ezek a helikopterek valahogy kifognak rajtam
  • macleody
    #27070
    Nekem még finomítva is van középen, hogy szépen lehessen korrigálni, apró mozdulatokkal. Anélkül nem is lehetne függeszkedni a géppel.
  • Relax99
    #27069
    Szerintem pedig pont,hogy jobb a hosszabb út, de már ezt mondtam.
    Sokkal precízebb manővereket tudsz megcsinálni. Pl. mikor meglett az x52-m azt vettem észre, hogy ah64 sokkal biztosabban tudok leereszkedni városokban és házak között megtartani a gépet.
    Embere válogatja szerintem.
  • macleody
    #27068
    Igazából sosem volt más joyom, nem tudok mihez viszonyítani. De a trim sokat segít, anélkül nehezebb.
  • Papa01 #27067
    Nekem is, de nekem nehezen megy ha a Kamovval kell repülni... :) Elég hosszú az útja, szerintem ez hátrány.

    Erről már itt a RoF topikban is beszélgettünk. :)
  • macleody
    #27066
    Sima X52.
  • Papa01 #27065
    Nekem mindkettő egyformán irányíthatatlan! :) Milyen joy-t használsz? :)

    Hír Sanyo oldalán az akcióról.
  • macleody
    #27064
    A minyóhoz meg a huey-hoz képest már-már gyerekjáték :)
  • Papa01 #27063
    Könnyű?? :) Csak irigyelni tudlak! :) A joy-nak van köze hozzá? :)
  • Papa01 #27062
    RoF:CBE 50%-os akció a Steam-en!
  • whiteskull
    #27061
    Most inkább a mi-8-at. A kamovval könnyű repülni. :)))
  • Papa01 #27060
    :D :D
    Már megyek is az üvegért! :) Nyomod még a Kamov-ot és a Mi-8-ast? :)
  • whiteskull
    #27059
    Igyál meg egy pohár bort! Az használ. :)
  • Papa01 #27058
    Jajj, bocsi, írtam a hülyeséget! Valamiért a ROF-ICE-ra gondoltam.. Természetesen benne van! Bocsi még egyszer!
  • Gundark 1 1
    #27057
    Nincs benne a csatorna térkép a channel battles editionban? Ó. Ezt nem gondoltam. Szeretnék a csatorna térképen játszani és egy két plusz masinát is kipróbálnék. Főleg hidroplánokat. Na mindegy várok a húsvéti kedvezményig :)
  • Papa01 #27056
    Igen, benne van. A Csatorna térkép nincs benne. Mire szeretnéd upgrade-élni?
  • Gundark 1 1
    #27055
    A ROF CBE-ben benne van a nyugati front is ugye? A mostani ICE-mat lehet ápgrédelni erre valahogy? Vagy külön külön kellene megvenni mindent hozzá?
  • Papa01 #27054
    Köszi szépen! :) Mondjuk most munka is elég sok van körülöttem. De ennek mostanság ugye örülni kell! :)

    Kitettem a táblázatot RoF.hu-ra is.
  • whiteskull
    #27053
    Gondoltam, hogy valami ilyesmi lehet a háttérben. :)))
    Gratulálok! :)
  • Papa01 #27052
    Túl vagyok végre a vizsgaidőszakon! :) Még egy utolsó félév és vége! :)

    Összefoglalás a RoF eddigi verzióiról: LINK
  • Gundark 1 1
    #27051
    150 körül ment a Dr1. Hogy is fogalmazott talán Voss? Annyira jól manőverezett hogy senki nem vette észre milyen lassú :) Mondjuk tény, ha nagy cumi van és odalépek a XIII-as spádénak, pillanatok alatt mindenki lemarad. Azt is sokan szerették, mert bitang erős jószág volt strukturálisan. Nungesser mondta néhányszor hogy ha nem ez lett volna alatta, akkor ottmarad. De valóban nem esett még szét alattam.
  • feca1229
    #27050
    Szerintem a ROFban a Dr1 túl gyors, azt én is olvastam valahol több helyen is a Dr1 -nek egy hibája volt az pedig a sebesség hiánya. Amúgy tetszik nagyon, én szeretek vele repkedni. Az tuti viszont hogyha az életed múlik rajta, akkor biztos, hogy nagyobb körültekintéssel húzod a gépet!
  • LeonSilver
    #27049
    Ahogy én olvastam a hullák zöme azokból az újoncokból került ki, akik nem tartották be a Teve kezelésére vonatkozó utasításokat.
    Voltak és vannak háklis gépek, amiket nem lehet hányaveti módon kezelni. Ez van. Ha betartod ami be kell, akkor a Teve életveszélyes :) Ha nem, így járt az ember. Egyébként amikor "kijött" RoF-ban a Teve, akkor sokkal háklisabb volt, mint most. Ez tuti!
  • PhantomAss
    #27048
    a dr1-nem annyi a trükkje hogy oldalkormánnyal kell fordulni, a csűrővel csak rásegíteni.
    Ez a valóságban is így volt amúgy, szal jól lemodellezték már amennyire ezt meg lehet állapítani...
    viszont nagyon lassu volt, Richthofen nem is szerette emiatt, a kezdeti lelkesedése hamar alábbhagyott
  • sakkay
    #27047
    Este valaki?
  • feca1229
    #27046
    Igen valóban jobban fordul, sajnos nagyon sokszor nem is abba az irányba melyre én szeretném. Sok gyakorlással viszont tényleg nagyon fasza gép lenne a Dr1-es. Érdekes módon nem igazán olvastam a korabeli viszaemlékezésekből, hogy nehezen repülhető lett volna a Dr1-es, szemben a Camel alattomos viselkedését mindenki kiemelte, sőt azt is írták róla, hogy majdnem ugyan annyi pilóta vesztette éltet rep.szerencsétlenség miatt, mint harchelyzeben. Itt viszont mármint a ROF-ban gyönyörűen fordul és elég hamar ki ismeri magát rajta az ember. Igaz az életben nem volt Reflight opcio ha elbasztad ezáltal sokkal bátrabban húzod a botot.
  • Relax99
    #27045
    viszont a dr1 jobban fordul
  • feca1229
    #27044
    De igen! :-)
    Én nagyon csípem, a DVIII-at, már jobban bejön mint a Dr1-es. Nagyobb a sebessége, és kicsit kezesebb is, és nagyon szépen lehet vele fordulni, valóban nagyon jól fordul. A Dr1-es is jól fordul, csak néha kicsit alattomos. Kinek a pap, kinek a papné.
  • Relax99
    #27043
    Airco DH2
  • Papa01 #27042
    Na igen, a D.VIII nem az a gép, amivel boldog-boldogtalan repülne.. :)
  • sakkay
    #27041
    Azt kell , hogy mondjam így , hogy pár ezren játszanak csak a Rof-al a világon(ez mondjuk naponta pár 100 ember 12 órán belül) ,nem előny , hanem hátrány a sok gép. PL már másodszorra akarok repülni a héten, és egyszerűen nincsen d8. Beraknak egy csomó mindent, de d8 az nincsen. Ha rászoknék bezzeg másra, akkor tuti az nem lenne ha repülnék..
  • sakkay
    #27040
    Valamely hidro? Csak az a baj , hogy én harci vagyok, nem csőszerelő!