29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #27160
    Én se tudtam rendesen működésre bírni, ráadásul amikor átváltottam win7-re akkor már magát a freetracket sem tudtam beüzemelni. :)
  • Relax99
    #27159
    oh :/
  • Relax99
    #27158
    Sajnos nem jó, ellenben van vele kb 15 fps-em
  • whiteskull
    #27157
    Hát én sehogy. Vettem egy track ir-t. :))
  • macleody
    #27156
    Ennek működnie kell. Bin mappába kell másolni a dll-t.
  • Relax99
    #27155
    DCS-re gondolok
  • Relax99
    #27154
    Zsolti te hogy tudod használni a freetrack-et?, betettem egy headtracker.dll-t mappástól ahogy írták először jó is volt, de a következő alkalommal már nem működött.
  • Solt
    #27153
    Steam-n tedd el a kedvencek közé, és küldenek emailt amikor akció van... ha steam-n leárazzák, akkor általában a hivatalos oldalon is... ;)
  • PhantomAss
    #27152
    igen igen az jó lenne
  • N3suten
    #27151
    a kívánságodra akár jelezhetjük neked ,hogy suttyomban akció van ...
  • whiteskull
    #27150
    Ne csüggedj! :)

    Hamarosan megint lesz szerintem. A múltkor is majdnem két hétig tartott. :))
  • PhantomAss
    #27149
    ja 2 napig suttyomban :)
    kb. úgy kellene csinálniuk mint a rof-nál, karácsony/tavasz/mittomén egy hétig fél áron
  • Papa01 #27148
    Igen, én is nagyon! :) Még képként a Alba 2 statot le is mentettem.. :)
    De nem is értem az egészet, az új verzióba beleöltek egy nagy csomó időt, és néhány hónap alatt kilőtték... :(
  • whiteskull
    #27147
    Mindenesetre én szerettem: :)
  • Papa01 #27146
    Na igen.. Az egész onnan indult, h egy srác megkérdezte miért nincs stat.
    Erre egy másik gyerek csak ennyit írt: Battle of Stalingrad. :)

    Jason válasza pedig ezután jött, miszerint ennek semmi köze a BoS-hoz, egyszerűen nem működött jól és ők lekapcsolták az egész stat rendszert, meg egyébként is nem volt túl népszerű. (Szerintem meg az volt.) Talán egyszer visszahozzák. Vagy nem... :((
  • whiteskull
    #27145
    A sok "not" meg "nothing"-ból arra következtetek, hogy holnapra nem lesz kész a statisztika. :)
  • Papa01 #27144
    :D :D Ezek a mai ágyak! Nagyon kell vigyázni velük!

    Jason jól elmondta a tutit a statisztikával kapcsolatban... :( Mondjuk azzal nem értek egyet, hogy nem volt népszerű...

    "Has nothing to do with BOS work. They simply weren't working well so we shut it down. It caused more problems then they solved and they weren't popular. Maybe they will return or maybe not.
    Jason"

    Topik link.
  • N3suten
    #27143
    most volt a leértékelés ...
  • PhantomAss
    #27142
    kár hogy dcs-ből nem nagyon szokott lenni leárazás, én is megvenném jó áron :)
    a mustang és a minyó kifejezetten érdekel...
  • whiteskull
    #27141
    Tévedésben vagy. :)))

    Ez nem korai kelés, hanem késői lefekvés. :DDDD

    Nem mertem egyből lefeküdni, mert az ágy rám akart fordulni. :DDDD
  • Papa01 #27140
    Köszi az invitálást, igen megvan, sőt a CA, Mustang, Huey kivételével minden más is.. :) Mikor repülnél Zéti úr? :)
    @Zsolti: Mi ez a korai kelés? :)
  • whiteskull
    #27139
    Igen meg van neki. :))
  • Relax99
    #27138
    Na ennek örülök, Papát kéne még beszervezni ha jól tudom neki is megvan az A10
  • whiteskull
    #27137
    nem csak Rolo olvassa. :)))

    az fc-3-on kívül nekem is meg van a többi, és szívesen benne lennék egy körben. :)))

    Azt meg ne kérdezd meg, hogy ilyenkor miért ide írogatok. :DDD
  • Relax99
    #27136
    Megvettem az UH1-et, A10c-t és a Flaming cliff 3-at.
    @Rolo:Nem tudom,hogy olvasod-e még ezt az élettelen topicot, már tudok jönni DCS-zni ha játszol még. Csak majd kell egy kis "alap" kiképzés belőle.
  • Relax99
    #27135
    30-60%-os leárazás a DCS termékekre steamen
  • ToMy_
    #27134
    Ment privát.
  • grebber
    #27133
    Azaz mégsem az egyik delikvens 15-e óta nem ad életjelet magáról így nem várok tovább rá.
    Tehát akit érdekel még van 1 db!
  • Solt
    #27132
  • grebber
    #27131
    Mindkettőnek meglett a tulajdonosa!
  • VDomino
    #27130
    Írtam privátot.
  • Solt
    #27129
    Urak, ennyiért ez ajándék! Steam-n aktiválható,

    Rise of Flight: Channel Battles Edition + Furious Wings DLC + Legendary Bombers DLC!!

    Jelenleg ez cirka 80 ajró steam-n... :)
  • grebber
    #27128
    2 db Rise of Flight bundlem maradt a Happy Hourból! 495 ft/db akit érdekel jelezze!

    (Csere is érdekel hasonló értékű kis indie game vagy akármi ami esetleg engem érdekel))
  • Solt
    #27127
    Azért nem lehet a DVD verziót a steam-n aktiválni, mert nem tudnák megoldani, hogy az össze-vissza megvásárolt modifikációkat, gépeket, hogy írja jóvá, mivel a steam-n nem lehet ezeket egyesével megvenni, hanem csak csomagban, DLC formájában.

    GTL esetében nem gond, ugyanaz a játék, nincs semmi extra. Itt azért más a helyzet... ahány júzer, annyiféle gép + kiegészítő. :)
  • bardocz
    #27126
    Annak is külön kulcsa volt szerintem, ha akarnák, meg tudnák oldani. Max pár plusz megvehető tartalom kéne még, hogy passzoljanak a dolgok. Bár én még csak a demoval játszottam, meg hónapok óta semmi repülőset nem mentem.
  • Relax99
    #27125
    Vannak kivételek tudom, ut3-at pl tudtam aktiválni de nagyon soknak külön kulcsa van
  • bardocz
    #27124
    GTL-nél megoldották, hogy az ahhoz tartozó kulcsot használd steam-ben, és ne kelljen a dvd-vel szenvedni.
  • Relax99
    #27123
    Steam rendszernek egyedi cd-kulcs algoritmusa van. Ezért nem tudod aktiválni a dobozost steam-en, vagy fordítva. Akármelyik másik játéknál ugyanez van, ami nem kifejezetten steam aktiválós
  • Solt
    #27122
    Két külön történet mesterem... :) Akinek DVD verzió van, az a hivatalos shopban vásárolhat. A steam verzió azoknak jó, akiknek még nem volt meg a DVD-s... ;)
  • Her Laca
    #27121
    De mi az már,hogy van egy dobozos verziód és ahhoz nem használható amit megveszel? Szarszemét egy társaság.