29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #6568
    Pl 70 képkocka körül szokott lenni, de néha 40!!!! Ilyenkor net újra indít, és az alább leírtak szerint.
  • sakkay
    #6567
    CTRl ALt DELETE nézd meg mi fut pl internet, kikapcs. és próbáld úgy. Én néha mielőtt indítom a Rof-ot megnézem , a banchemark ugyanúgy fut-e mint kéne(csak az első fél percet nézem azon már látom) Nemtom' miért van , de a Win 7 óta néha nem állítja le magától ezeket a dolgokat, és nem futnak jól az érzékenyebb progik. Próbáld meg...
  • Her Laca
    #6566
    Próbálgatom,próbálgatom de néha beáll hosszú másodpercekre .
    Hiába változtatom a felbontást a beállításokat,mindig ugyan az van.
    Meg az egész olyan akadozó.
  • Her Laca
    #6565
    A dual core a probléma gyökere?
    Valamit állítani kell?
  • Her Laca
    #6564
    Ja. Most 64bites az oprendszer az XP alatt hibátlan volt.
    3Ghz en ketyeg .lehet ez a baj,valamit állítani kell?
  • Solt
    #6563
    Nyugalom... segítünk... ha tudunk... mi a panasz kedves beteg? :D
  • DummyBoy
    #6562
    Dual Core procid van?
  • Her Laca
    #6561
    Na bakker:) Eddig tökéletesen működött ,erre most uj oprendszer és szaggat mint a nyavaja:(
    Sírva fakadok.
    Lehet tényleg megy a levesbe .
  • LeonSilver
    #6560
    Jaja.Nekem is el van rakva még a legelső telepítés / beállítás óta!
  • Solt
    #6559
    Így van... a data/input mappába menti, olyannévamitadszneki.map néven... :)
  • Fokker
    #6558
    még annyi, hogy a joy-bill. beállításokat mindenképpen érdemes egy saját fájlba menteni, egyrészt újratelepítéskor, másrészt pl. a legutóbbi peccs alkalmával jól jön, ha nem kell elölről bekonfigolni minden gombot.
  • Solt
    #6557
    Ez a rendszergazda dolog az IL-2 topikba akart menni, de így is jó... :)
  • Papa01 #6556
    Én főleg az eposzi hosszúságú email jelszavaimmal járok így.. :)
  • Solt
    #6555
    No, nem mindegy ugye, hogy idd ki a bilit, vagy vidd ki a bilit!

    Ha legközelebb telepítesz, vagy akár, ha még nem nagyon laktad be a felhasználói fiókodat, akkor érdemes a birtokbavételt EZ alapján megcsinálni... ezek után nem kell szarakodni a rendszergazda dolgokkal... ;)
  • LeonSilver
    #6554
    A lényeg, hogy megoldódott

    Egyébként jó megoldás, ha most a startup.cfg-t elrakod valahová és legközelebb csak bemásolod az adott helyre.Abban van az emil meg a pass.
  • Her Laca
    #6553
    Kösz urak :) megoldodott.
    Egy másik email volt a ludas.
    Egy betű eltérés volt bakker:)))
  • LeonSilver
    #6552
  • LeonSilver
    #6551
    Nem egészen ;) Amikor ápdételni szeretne akkor megkérdezi, hogy honnan szedje a cuccot.Biztos emlékszel rá, hogy a neoqb1 szerver van a listában.
    Na itt nem kell ráklikkelni a nyílra, hogy a szervert betegye az update from mezőbe hanem csak simán rányomsz jobbra alul az update gombra.
  • DummyBoy
    #6550
    Pont ma fogom :)

    Csak simán feltelepítem ls bemásolom az updates mappát és kész?

    Mellesleg nekem új win alatt minden kérdés nélkül elindul a ROF, csak az updater nem :(
  • LeonSilver
    #6549
    Ja.Ha valakinek újra kell telepítenie akkor az updates mappát ne törölje!!
    Így nem kellett letölteni a cirka 1.5 gigás peccseket.
  • LeonSilver
    #6548
    Na.Felraktam, ápdételtem ( nem kellett letöltenem a sok szart! megoldottam ügyesen ), elindítottam, beírtam emilt+jelhangot és már ment is!
  • Fokker
    #6547
    valószínűleg igen. bár nekem a RoF-ban nem tűnik a legjobbnak.
  • Gascan #6546
    Sokszor hallottam már, hogy azt mondják hogy a Fokker 7 volt az első vh legjobb repülője... ilyenkor nem a 7F-re gondolnak? Most néztem meg a paramétereit... egész hizelgőek

  • Papa01 #6545
    De dúúrva....
  • Fokker
    #6544
    ők az Early Birds Foundation
  • Papa01 #6543
    Nekem is kb, ez rémlik..
  • Fokker
    #6542
    ugyanettől a cégtől egy le rhone forgómotor:

  • Fokker
    #6541
    kicsit közelebbről:

  • LeonSilver
    #6540
    Basszus.Mekkora élmény lehet egy ilyennel nyomni az ipart!Irigylem őket qrvára!
  • LeonSilver
    #6539
    Ja.
  • Fokker
    #6538
    nagyon állat videó! van ám folytatása is, itt látszik a teljes burkolat nélküli motor:



    most látom csak, hogy az "u" az valójában "ü", azaz a nagyobb kompressziós merci motor. én meg azt hittem, csak a BMW motoros emelt kompressziójú.
  • Gascan #6537
    Igen.... én sem azt mondom, hogy irja be... csak kiváncsi vagyok, hogy a rendszerben a jelen pillanatban szerepel-e a licensz kulcsa
  • Gascan #6536
    Ja... még annyit, hogyha kiirja és még is azt irja neked a játékban, hogy nem tud logninolni.. - és ha neked nem megy az angol, akkor én irhatok a nevedben nekik egy e-mailt ha gondolod. Ott irják alul különben, ha bármiféle gond van az aktivációval vagy a loginnal akkor ide lehet irni..
  • LeonSilver
    #6535
    Sehová nem kell beírni.Amikor online megcsinálod az accot akkor kellett a serial, sehol máshol.
  • Gascan #6534
    Laca... rámész a Rise of Flight weboldalára.. be kell loginolni azzal, ami alatt a license keyed már van!

    Aztán rá kell klikkelni a Profile menüpontra, és akkor az alatt megjelenik olyan hogy License és Settings... értelemszerűen a License alatt van a kulcs. Ha ott kiirja a meglévő kulcsodat akkor rendben kéne lennie.

    Kiirja neked ott?
  • Papa01 #6533
    Jaja!! Én is próbáltam egyéb karakterrel pw csinálni pl '!' szerepelt benne és pofázott! Talán még az "_" jelet sem szereti!
  • RedRiot
    #6532
    Esetleg ha van a jelszavadban szám és eddig a numerikus billentyűzeten gépelted meg, próbáld meg a betűk feletti számokkal. Nekem már volt hogy emiatt szívtam, igaz már programokkal.
  • Gascan #6531
    nehogy törölt ... ilyet nekem csinált amikor még új volt.. próbált szugerálni, hogy múúúkoooodddjjj :D

    mindjárt utánna nézek, hova kell beirni.. de amúgy azt hiszem, ha az emailed alatt már regelve van a license key akkor működnie kéne
  • Papa01 #6530
    Esetleg az nem lehet, hogy buzul a központi szerver és emiatt nem megy tovább?
  • LeonSilver
    #6529
    Én mindjárt kipróbálom.Van itt egy xp amin nem volt ROF.EGy kis türelmet kérek ;)