29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Her Laca
    #6648
    Van egy raklap vinyóm:))
    Lehet az lesz a megoldás,bár nem szeretem ezeket az újraindításokat:)
  • Solt
    #6647
    Nem akarok a zsebedben turkálni, de esetleg az lehet még megoldás, hogy veszel még egy vinyót... egyiken xp, a másikon w7...

    Nálam így van, bár most mindkét vinyón w7 van...
  • Her Laca
    #6646
    Köszi urak:) Jegeljük a dolgot , kezd elegem lenni a dologból.
    Kicsit pihentetem aztán majd eldöntöm mi lesz.
    Lehet visszateszem az XP-t.
  • LeonSilver
    #6645
    Mondjuk annyi, hogy az én alaplapom kicsit frissebb ( Gigabyte MA770-UD3 ).
  • LeonSilver
    #6644
    Nekem dual van ( AMD Athlon X2 7850 Black Edition ) de nem szaggat.
    Kipróbáltam XP-n, semmivel sem fut rajta jobban.Igaz rosszabul sem 0.o
  • Gascan #6643
    Elméletileg a Vista drivereknek simán működniük kéne... nem? Tehát azoknak nem kéne gondot okozni
  • Her Laca
    #6642
    D:)))
    Lesz rá valami javítás ,vagy gondolkozzam el egy másik oprendszeren?
  • DummyBoy
    #6641
    Na urak ... Ez egy ismert ROF bug ... 4 dolog kell hozzá:

    - ROF
    - Win7 64 bit
    - dual core proci
    - és egy joystick :(

    Sajnos a hivatalos válasz: win 7 not supported yet ...
  • Gascan #6640
    Nem tartom magam nagy szakinak de szerintem az USB driver nem jo a Win 7 alatt akkor ..

    Meg az is jo amit Leon most mond, hogy dugd mashova a joyt.. vagyis probald meg
  • LeonSilver
    #6639
    AZt nem próbáltad, hogy máshova dugod a joyt?
    Az alaplapok "keverik" az USB1 - 1.1 - 2.0 szabványokat.Lehet, hogy USB 1.1-es csatlakozóba dugtad és ez nem tetszik esetleg neki.

    Megakartam nézni a manualját de ez a nyomorult asus valami szart akar feltelepíteni a gépre és azzal akarja, hogy letöltsem a szaros pdfjüket.Hát basszák meg!
    Megyek telepíteni :D majd gyüvök.
  • Her Laca
    #6638
    Nem tettem fel semmit. Szinte szűz a dolog.
    De mondom az érdekes ,hogy ha nem dugom be a joyt akkor nem szaggat.
    Na erre varrjál gombot:))
    Ezt az FFB kikapcsolást még megpróbálom.
  • LeonSilver
    #6637
    Na.Most egy darabig nem leszek.Winfost telepítek én is. :D
  • LeonSilver
    #6636
    Persze, hogy nem FFB-s de ez általában bekapcsolt állapotban van ( lonciban is, BS-ben is ) viszont lassítja a játékot ( illetve hát a cpu-nak ezzel is kell foglalkozni ergo lassul a cucc ).Ezért szokás kikapcsolni.
  • LeonSilver
    #6635
    Az az "érdekes", hogy sokan használunk w7 64b oprencert és ilyen hibával még nem találkoztunk.Mondjuk az lenne a fasza ha az ember kézzel megfoghatná a gépet mert ugyan én egy üzletben nyomtam az ipart a szervizben míg beteg nem lettem de nem szoktam nagyon belefolyni ezekbe a távszervizes dolgokba mert tényleg az a jó ha az ember látja a hóbelevancot.Így messziről meg csak puffogtatunk ;)

    Laca.Nem raktál fel valami olyasmit amit egyébként nem szoktál az xp alá tenni?Lehet az akár egy vírusirtó vagy valami hasonló.

    Nem frissítettél mostanában BIOS-t illetve azt ugye nem pisztergáltad ?

    **--**

    @ Dummy:

    Az USB filter finomít az USB-n érkező jeleken, segít "szétválogatni" őket.kb. ;)
  • Her Laca
    #6634
    De nekem az X52 nem FFB -s:)
    XP SP3 compatibilítással elindítom de akkor meg ezt írja
    Checking for updates
    Failed to get latest version
    és csak a kilépés gomb aktív.
  • DummyBoy
    #6633
    XP SP3 kompatibilitási módot próbáltad? Esetleg azt meglehet ...

    FFB-t disabledre kellene rakni mindenhol ...

    Meg olvasgasd el a linkelt topikot ... ha nem szeresz angolul tudni :) , akkor áttúrom neked, hátha találok valamit!

    Csak műköggyön az a szar ...
  • Her Laca
    #6632
    Köszi Leon.
    Letöltöttem,felraktam de semmi változás.
    Most két lehetőség van. Vagy visszateszem az XP-t ,vagy megvárom amíg ezt orvosolják.
    Az a baj,hogy amúgy nagyon tetszik a Win7. Eleve 64 bites,látja a 4GB memót,
    gyorsabbnak is tűnik ,és még sorolhatnám.
    Nem igazán fűlik a fogam egy új instalhoz.
    Az Ultimate van meg ,semmi hekkelés .
  • Zair #6631
    Értem. Azért köszi.
  • Solt
    #6630
    Maga a játék optimizálatlan... ( valószínűleg )

    Win7 jól kezeli a több magos procikat, nem kell semmi külsős program hozzá...
  • Zair #6629
    Ja, AMD Athlon 64, ha ennek van jelentősége.
  • Zair #6628
    Solt, nekem egy 4.2-esem van, nincs valami ötleted, hogyan lehetne optimalizálni? Szedtem le anno egy "dual core optimizer" drivert vagy mi volt a neve, de nem igazán vált be.
  • DummyBoy
    #6627
    Az USB filter az mire jó? Csak hogy tudjam ...
  • Gascan #6626
    azért annál többen szerintem... 2000 * 20 euró az csak 40 000 euró... ennyiből nem igen lehet ilyen játékot fejleszteni szerintem
  • LeonSilver
    #6625
    http://www.nvidia.co.uk/object/nforce_win7_64bit_15.53_uk.html

    Release Date: 2010.03.15
    nForce 5 series:
    570 Ultra AMD, 590 SLI AMD, 550, 570 SLI AMD

    Igaz usb filter nincs benne de egy próbát talán megér.
  • DummyBoy
    #6624
    Ne bántsd a Saitek drivert, nem az a szar ... lent linkeltem egy 9 oldalas fórumot ... az erről szól ...
  • Solt
    #6623
    Megnéztem én is... az anus még nem csinált hozzá... fasza... :)) 2007-s az utolsó chipset driver... elég magabiztosak! :D

    Innentől kezdve fogynak az ötletek... próbálj egy saitek beta drivert... hátha... w7 update megvolt?
  • Fokker
    #6622
    a te oldalad viszont rendkívül beszédes. gratula, látszik rajta hogy rengeteg melód van benne...
  • Her Laca
    #6621
    Egy ASUS M2N-SLI Delux lapom van. De nem találok hozzá semmilyen Win7 es drivert.
  • Fokker
    #6620
    aki warezol, annak tök mindegy. ha 500 forintba kerül, az is sok. a legtisztább módja a dolgonak a demo, ha nem tetszik, nincs kidobott pénz. warez sztem nem is lesz ebből a játékból, annyira azért nincs nagy kereslet a legrealisztikusabb szimulátorokra. nem éri meg foglalkozni a törésével. elég kevesen(kb. 2000-en) játszanak vele összesen a világon.
  • Papa01 #6619
    Pontosan!
  • Solt
    #6618
    Akkor ez meg cpu miatt van... ergo optimizálatlan... azért az esetemben egy Q9550-t 3.8GHZ-n nem kéne, hogy megakasszon "pár" plusz számítás... :S

    @Leon: Na igen, lehet, hogy valami usb driver kavar be... érdemes a legfrissebb alaplapi drivert, és az összes w7 frissítést feltenni...
  • Zair #6617
    6K sztem nem vészes, ahhoz képest, hogy 8-9 évente hoznak ki egy játékot, ami leköti az átlag hc-szimulátorost. Még így is fele annyiba kerül mint egy új Medal Of Honor vagy FEAR vagy mittudomén most mik mennek, ráadásul egy szimulátor fejlesztése sokkal több idő+energia (+pénz), mivel a fizika+sérülésmodell+időjárás effektek sem lehetnek olyan gagyik mint a felsorolt FPS-ek valamelyikében. Ahhoz képest, hogy ezekkel a gamákkal még évek múlva is fognak játszani, szerintem határozottan baráti a 6K. (Lásd il2 széria.)
  • LeonSilver
    #6616
    Laca.Milyen lapod van ? Alaplapi cuccokat feltetted ?
    Szerintem itt többeknek van x52 ( esetleg pr0 ) + w7 64b és semmi gond a játékkal.Lehet valami usb filter szarakodik.Esetleg nem iylen "csinált" windózod van ?XP-ből is keringtek midnenféle, maszek gyártású verziók ( midnenféle szert kivettek illetve beraktak ) amikből a legtöbb eléggé tré volt.
  • Zair #6615
    Köszi a tippet a térképhez, működik!
    Az AI-tól beszaggatás valóban valami bug lehet, teljesen mindegy a játéknak, hogy medium vagy low grafikai beállításokkal próbálom, akkor is csinálja. Sőt, nekem akkor is elég gyakran, ha beülök az ellen mögé, és nagyban "szögelem". Általában ha valamilyen jelentősebb találatot érek el (ami mondjuk valami látható zűrt is produkál az AI gépen), akkor megint lagol egy nagyot.
  • Papa01 #6614
    Igen, lehet tekerni rendesen! :)
    Egyébként ez x-52 bedugás engem a Dead Space játékkal szívatott meg!! Ha be volt tudva az X-52 és a Saitek pedál, a játék egyszerűen nem indult el.. fekete képernyő és kaputt... , pedig eredetibe vettem meg és persze patch sehol.. (vagy jobb x52 driver) vissza is tettem a polca.. A tököm fogja ki-be húzgálni a joyt és a pedált.
    Én 64 bites Vista-át használok.
  • Her Laca
    #6613
    Ja én is azon gondolkodom. Keresgetek drivert ,lehet felteszem az XP 64 bitesét.
    Lehet az jó lesz.
  • Solt
    #6612
    Nem lepne meg, ha a saitek driver lenne a ludas... :S
  • Solt
    #6611
    Igeeeeeeen.... :D

    Egyébként hallgattam rád, megvettem a Pfalz-ot... nagyon tetszik... amíg nem tanulom meg finoman kezelni a joy-t, addig ez tökéletes lesz... bírja a hülyeségeimet... :)
  • Her Laca
    #6610
    Röviden JÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLL,hogy rohadna meg.
    Nem értem de valószinű jegelem a dolgot amíg nem lesz rá megoldás.
  • Papa01 #6609
    Most nagyon kötelékben dolgozunk Solt!! :D