29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #6809
    Papa, kössz szépen az eddigieket.Egy nappal korábban meglett a cucc, az első mozdulattal meg is vettem a két gépet!Változtass jelszót.

    Ha sikerül a nyáron lemenni az alfoldre az unokatesókhoz akkor majd leisszuk.Esetleg majd arról is lehet szó ha sikerül megdumálnom a Tibit ( unokatesó szintén, a jetstream-nél főmérnök ), hogy a tököli röptéren csinálunk egy görbe napot, steakel, röppenéssel.Ahogy kell.De ez még a jövő zenéje.
  • Gascan #6808
    használt gépet nem lehet venni???? neoqb is csinálhatna valami roncsprémiumos programot :D
  • Zair #6807
    Ez kemény, főleg amikor az uccsót 1+2fél szárnnyal durrantja le A végén meg szépen le is teszi, ahhoz képest, hogy hogy húz a gép oldalirányba.
  • JoeDestroy
    #6806
    :) Alakul!
    Metallica... Maiden.... Tokaj.... jó lesz ez :D



    ON
  • DummyBoy
    #6805
    DVIIF -nél én is így lőttem be a Default view-t xD

    Aztán csak hajolgatni kell :)
  • Fokker
    #6804
    a nemzetközi megmérettetést korábban én is kérdezgettem. az is igaz, hogy taktika nélkül nem sok értelme volna kiállni. ha kialakul kb. fixen, hogy ki mivel melyik oldalon repül, el lehetne kezdeni taktikákat begyakorolni.

    DVIIF célzóka: én úgy állítottam be az alap helyzetet, hogy a lövedékek pont a szélvédő felső síkjában látszódjanak. így valamennyire lehet célozni vele.

    @ kmarkdev: jó kis videó, hősies küzdelem!
  • Papa01 #6803
    Ööö.. :) Az első mondatom, nem a legjobb.. hehe elkapott a hév...
  • Papa01 #6802
    [szin=red] @ Urak: Kitettem a weboldalra egy vidit, amiben Márkó kolléga elkap egy tucat Tevét legyalul! :)
    [/szin]

    De innen is meg lehet nézni...:) A YT még feldolgozza, tehát még nem annyira jó minőségű:

  • LeonSilver
    #6801
    Én fiatal koromban jártam koncertre ( Hobo, P.Mobil,Skorpió,Rolls Frakció, stb .. ) és akkor még iszogattam is.Ha kellően jó volt a hangulat és csápolt meg ugrabugrált az ember akkor nem igen volt ilyen gond lévén a folyadékot kiizzadta a jónép.Persze kellett klozetre menni de közel sem oylan sűrűn mint amikor ül az ember a korcsma hivatalban és úgy vedel.
  • RedRiot
    #6800
    Ja ja! A legjobb számaikat játszották. Ott voltam én is meg Fokker mester is. :)))
  • RedRiot
    #6799
    Nem járok olyan sűrűn koncertre, de nálam mindig működött az, hogy az előzenekar után rögtön anyagcsere, és utána jöhet mégegy kör. Azokat viszont tényleg nem értem, akik már déltől ott kempelnek a színpad előtt, hogy "jó" helyük legyen. Én attól megcsoffadnék.
  • gabor41
    #6798
    OFF: A 2008as király volt :)
  • Gascan #6797
    mondjátok már meg nekem hogy oldjátok meg ha koncert közepén hiv a természet? ... merthát a sörtől elég gyakran hiv :)
  • Solt
    #6796
    Ha mást nem eljátsszuk ezt koncert nélkül... leülünk a fűben, két kazettás magnó, oszt uccu neki... :D
  • RedRiot
    #6795
    Előtte is, nehogy pont koncert közben szomjazzunk meg! :D Azért majd akkor lesz 100% ha a Maiden honlapján is fent lesz a magyar dátum.
  • Solt
    #6794
    A koncert után meg kötelékben rárepülnénk valamelyik sörsátorra... :)))
  • RedRiot
    #6793
    Jó ötlet! :)))
  • Solt
    #6792
    Óóóó... végre valami jó hír!!! Esetleg, ha eljön az ideje, mehetnénk kollektíven! :D
  • RedRiot
    #6791
    OFF:
    Emlékszem többen is vagyunk innen maidenesek, ezért írom hogy 2008 után idén is lesz Iron Maiden koncert a Szigeten!!!! \m/
    (az indexen és a Sziget honlapján is fent a hír!)
    ON
  • LeonSilver
    #6790
    Semmi gond Papa, nyomassad ;)
  • Papa01 #6789
    Oké, köszi. :) Ha nem baj, egy picit alakítok a cikkeden, oks?
  • LeonSilver
    #6788
    Igen.Egészen pontosan GNU GPL.

    Kössz Papa, talán már csak két napig kell.
  • Papa01 #6787
    @ Leon: Ugye a Virtual Dub Mod ingyenes progi? :)
    Elfelejtettem mondani, ha van kedved hétköznap 14:00-ig nyomjad!! :)
  • Papa01 #6786
    jah, azt én is néztem.. nagyon ott van! :)
  • Gascan #6785
    a második képen ugyan kevésbé látható de a Camel épp kap két lövedéket a motorba..

    ...nekem egyébként az utolsó előtti jön be nagyon... a jobb felső sarokban még egy magyar zászlóra hasonlitó valami is repül :)
  • Papa01 #6784
    Köszi, nagyon jók főleg a 3. jön be veszettül! :)
  • Gascan #6783
    Nem baj, ha JPG-ben vannak? a BMPt nagyon sokaig tolti.. merthat ugye tobbszor akkora a merete

















  • Her Laca
    #6782
    Szerintem nem sok közük van egymáshoz.
  • Richtofen
    #6781
    Én is úgy látom, hogy a vászongépek sok tekintetben más harceljárást igényelnek.Pl itt ha szembe repülsz az ellenféllel, baromi könnyen eltalál a kis relatív sebességek miatt (míg egy 2.vh légiharcban szemből egy vadászgépet sokkal nehezebb volt eltalálnai), vagy ha szemberepülés után te egyenesen továbbmész, az ellenfél utánadfordul és még mindig lőtávon belül van :). A legtöbb manővert igen csak idézőjelesen kell alkalmazni.
  • LeonSilver
    #6780
    Én benne leszek majd ha meglesznek az új gépeim és sikerül kiválasztanom a végelgest.Viszont első nekifutásra gyakorolni kell a pároknak illetve együtt a csapatnak.Ki kell dolgozni egy taktikát, le kell fektetni a rádiózás ( TS ) szabályait ( a haccsseregben sem lehetett mindent és mindenkinek ordítani a rádióba ).Sokat kell gyakorolni, a jól együtt dolgozó párokat ki kell választani és esetleg utána lehet menni mások ellen.Annak semmi értelme, hogy nekiessünk valakinek, elpicsázzanak kegyetlenül aztán elmenjen a kedve sokaknak tőle.A türelem jelen esetben is rózsát terem.
  • DummyBoy
    #6779
    Áááá, azt nem akarom :) Ez is egy kis "szimuláció" ... ugyanúgy ki kell hajolnom mint anno a pilótáknak ... Csak nekem nem fújja ki az agyamat a menetszél xD
  • kmarkdev
    #6778
    Egyetértek.
  • Solt
    #6777
    Idő és gyakorlás a kulcsa mindennek... nem elég jól repülni, de a célozni is profin kell tudni...

    Szerintem ügyes a társaság... megérne egy próbát valami barátságos meccs...

    Akkor sincs gáz, ha elverik rajtunk a port... legalább megtudjuk miben vagyunk lemaradva... fejlődni csak gyakorlással, és nehéz ellenfél ellen lehet... szerintem... :)
  • kmarkdev
    #6776
    Az a jó! Csak az ott leírtakat kellene valahogy ROF-hoz adoptálni, mivel itt a sebesség / magasság lényegesen kevesebb, a fordulás meg gyorsabb... De ehhez tényleg gyakorolni kellene...
  • kmarkdev
    #6775
    oké, oké, de mi lenne, ha tényleg megpróbálnának az adott oldalon lévő aktuális csapattársak összedolgozni? Ha nem is érzed magad jó pilótának, lehet, hogy az vagy, vagy képes vagy fejlődésre... A falfehér német profit is - kinek testét napfény nem érheti - biztosan le lehet szedni, Vga kártya ide, vagy oda... Veszítenivalónk meg nincs... ha nem megy, hát úgyis lelépünk... :)
  • Solt
    #6774
    Hááát... a pumaszállást szerintem itt egy páran ismerik... :) Kiváló oldal... ;)
  • kmarkdev
    #6773
    Ehen, így működik a link beszúrás...
  • RedRiot
    #6772
    Én csak fun meccsekben vagyok benne, komolyabb megmérettetésben nem akarom rontani a csapat színvonalát. Szerintem egy 10vs10 meccs már sok lenne a gépemnek, és nem is vagyok túl jó pilóta. Nem sok esélyem lenne pl. egy német profi ellen akinek csak a vga-kártyája többe került mint az én komplett konfigurációm.
  • kmarkdev
    #6771
    Remek légiharc-elméletet találtam itt link
  • kmarkdev
    #6770
    mér', a DVIIF-nek van célzókája?