29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Gascan #6849
    hogy a fenébe ne jönnék... alig várom, hogy kipróbálhassam élesben is :)
  • RedRiot
    #6848
    Az SE5-öt és a Spadot azért könnyen kifordulja a D.VII. A Dolphint is, de azzal tavaly október óta nem repült közülünk senki sem.
  • kmarkdev
    #6847
    Hát ne hagyd, hogy az ellenfél rádkényszerítse a harcmodorát. A DVIIF igazi BnZ gép, próbáld meg vele a vertikális energiaharcot. Emelkedj magasra, és rácsapásokkal próbáld a fordulóharcosokat lelőni. Ha viszonylag nagyobb szögben zuhansz rájuk, akkor neked nem kell fordulni, csak csűrni és picit húzni a gépet; irányzékban maradnak így is. Ha elvéted, finoman emelkedj fel, és kezdd újra. Ha az ember enged a fordulóharc csábításának, akkor oda a fölény... Pénteken kipróbáljuk, ha jössz :)
  • sakkay
    #6846
    Hali. AMD x2 3000+ proci, WIN7 64 bites, és nekem nincsen gondom. Semmi mással sem,minden kifejezetten jól megy. Csak arra kell figyelnem a ROF nál ,hogy üres legyen a mem. indítás előtt...ennyi.
  • DummyBoy
    #6845
    Nem, szerintem logikus volt, hogy nem tették be a támogatott rendszerek közé a Win 7-et.

    Sosem lehet előre tudni mit hoz egy új oprendszer ... Lehet hogy simán és zökkenőmentesen megy a váltás, de az is lehet hogy lesz olyan újítás ami miatt abszolut nem vagy csak korlátozottan - szarul fog futni egy adott proggi ...
    Én pikk-pakk átálltam win 7-re otthon, míg egyik barátomnak a programjainak a zöme szarul megy, kénytelen volt visszaváltani XP-re ...

    Biztos, hogy tudna keresni olyan proggikat amik kiváltják a régieket, de az emberek zöme nem szeret változtatni a már bevállt és megszokott dolgokon ...

    Legjobb példa: ismerőseim zöme a Classic menüt használja még XP-hez is ... sokan azért nem akarnak 7-esre váltani, mert abban nincs xD
  • LeonSilver
    #6844
    Egyébként kint van a végleges 10.3-as ATi driver.
  • LeonSilver
    #6843
    Ha minden igaz nem a w7 az ami gondot okoz ennek a szarnak hanem a 64bit mivel a 64 bites vistán is foskupac.Márpedig 64 bites oprendszer elég régóta van.A 64-es XP 2003-ban látott napvilágot!

    Majd körülnézek és ha találok valahol egy w7 32-t akkor ki is fogom próbálni.
  • Gascan #6842
    Gondolom mivel valamivel tervezni kellett... és azzal nem lehet ami még akkor nem is volt.. szerintem idővel jönni fog a Win7 támogatás is
  • Gascan #6841
    Igen... ezt észrevettem... ennek ellenére is nekem nagyon bejön a gép... főleg a motor miatt is...

    talán viszont egy fordulékonyabb géppel eredményesebb lennék a pénteki csatákon, mivel ahogy észrevettem itt nagy részben fordulóharcok alakulnak ki... vagy legalábbis én mindig a közepén találtam magam :D
  • Papa01 #6840
    Félreértettél. :) Nyilván elég durva, hogy a játék nem támogatja a legújabb Windows-t...

    De a Neoqb-osok -sajnos- ezt előre tervbe vették, hiszen a hivatalos oldalon sincs ott a támogatott rendszerek között a W7.. Én sem értem, miért... :(
  • LeonSilver
    #6839
    Ez csak kifogás Papa, annak is szar.A ma használt programok zöme nem win7-re készült és mégsincs semmi baja vele.Sőt! Eddig a RoF is jó volt.
  • Papa01 #6838
    De valahol a W7-re is allergiás lehet a progi, hiszen ahogy Leon is megjegyezte a W7 nem támogatott rendszer...:(
  • LeonSilver
    #6837
    Ja.Ezeken jön elő tehát tuti, hogy a neoqb baszott el valamit de nagyon.
    Egyébként ezek a furcsa dolgok, hogy egészen tegnapig tökéletes volt.

    Laca, azt mondták a fejlesztők, hogy ha előfordulna ilyen eset akkor kiszedik az online baszást a RoF -ból, hogy aki megvette az tudja használni.
  • DummyBoy
    #6836
    Úgy néz ki ez az akadásos - diavetítős móka a 64 bit-es és a Dual Core rendszerekre jellemző ...

    Emiatt nem veszzük észre mi ...
  • Papa01 #6835
    Bizony, már rég repültél velünk!! :)
  • Papa01 #6834
    @ Dummy: : Én csak sima C meghajtót mentettem képfájlba. Vissza állítani próbáltad már? Ja még annyi, hogy ugye 1 oprendszer van a gépeden?

    @ Leon: Nekem v64 alatt nincs problémám,.. egyszer ránt be, amikor megjelennek a gépek... LEon, neked ugye ATI kártyád van? (Amiatt kérdem, mert ha igen ez sem lehet a gond forrása, mert nekem is az van.)

    @ Gascan: Ó, igen a fősulis évek nekem a "nincstelenség és boldogság" korszaka volt.. :D Na nem mintha most annyira dúskálnék a javakban.. :)

    @ Laca: Szerintem akkor kikapcsolják a védelmet.. A BS-el kapcsolatban is olvastam, ha csődbe menne a cég, akkor kikapcsolják az aktiválások figyelését.
  • JoeDestroy
    #6833
    Nekem még nem jött elő probléma W7 alatt. Vagy régen repültem?
    Volt egy minipatch, és utána is ment. Azóta volt még patch?
    W7 64bit NV 9800 GTX+ januári driver, Q9650 4 mag.
    Sajna a péntek nekem megint nem jó :( , de úgy repülnék már újra multiban :)
  • Her Laca
    #6832
    Én aszondom oldják meg a fejlesztők.
    Arra a megállapításra jutottam (mivel már koros vagyok és utálok nyűglődni)
    hogy addig hanyagolom a játékot amíg ki nem javítják ezeket a problémákat.
    Mert sajnos még mindig nem az igazi.
    És nem vagyok hajlandó két oprendszert telepíteni.Jelzem ez a win7 nekem tetszik minden gyorsúlt mármint alkalmazások ,hát nem fogom visszatenni a jó régi XP-t.
    És eszembe jutott még valami. Mi van akkor ,ha neadj isten a fejlesztő cég egyik napról a másikra bezár. Szerver lekapcs oszt nézünk bután a monitorra.
  • LeonSilver
    #6831
    Ja.Ma reggel fejeztem be a vistát ( SP1 egy katasztrófa mire feltelepül ) de minden olyan mint w7 64 alatt.XP alatt meg tökéletes.
  • DummyBoy
    #6830
    @Papa: Na ja, de Win 7 alatt 2 rendszer partíció van ... van egy 100MB-os boot, és a nagyobbik "Cémeghajtó" ...

    Na én csak a "Cémeghajtó"-ról csináltam ... Remélem elég lesz ... Lehet ma csinálok mindkettőről ...

    @Leon: Az a gáz, hogy Vista 64 alatt is szarakodott valakiknek asszem ... Szóval ez ilyen ...
    Mondjuk egy a win7 not supported részt mindenki felhozta ... Az oké, hogy not supported, de a peccs előtt szépen ment mindenkinek rajta, utána meg kaki ...

    @Gascan: Sok sikert vele :) Nekem is bejön, de a Tevével eredményesebb vagyok ... Viszont ezzel legalább nem zuhanok le magamtól xD
  • Fokker
    #6829
    csak egy megjegyzés: a Pfalz lényegesen jobban fordul mint a DVIIF. cserébe gyengébb jóval motorikusan.
  • Gascan #6828
    egyenlőre csak ezt a gépet vettem... de egyébként tervben van a pfalz is... uccsó éves hallgató vagyok aztán amig nincs tartós jövedelmem addig nem akarok túlköltekezni.. ennyit sikerült megspórolni :)
  • Papa01 #6827
    A Pfalz-ot nem vetted meg bégül is? :)
  • Papa01 #6826
    Nem szerepel ott a W7...
  • Gascan #6825
    Én meg közben úgy gondolom megtaláltam a nagy Ő-t a Fokker VIIF személyében.. lehet erre már egy külön skint is el tudnák képzelni :)
  • Papa01 #6824
    És basszus tényleg!!!

    A Rise of Flight rendszerkövetelményei

    Minimum rendszer követelmények
    Operációs rendszer: Windows XP / Vista
    CPU: Intel Core Duo 2.4 GHz
    RAM: 2 Gb
    6 Gb szabad terület a merevlemezen
    Joystick: Direct X 9.0 kompatibilis joystick
    Internet kapcsolat 256 Kb/s (Internet kapcsolat mindenféleképpen szükséges.)
    Grafikus kártya: 512 Mb, GeForce 8800GT/Radeon HD3500
    Hangkártya: DirectX 9.0c kompatibilis

    Támogatott operációs rendszerek:
    Windows XP / XP 64 SP 2 vagy újabb szerviz csomaggal ellátott verzió
    Windows Vista / Vista 64 SP 1



    Javasolt rendszer követelmények
    Operációs rendszer:
    Windows XP (SP2)/Vista (SP1)
    CPU: Intel Core Quad 2.6 GHz vagy hasonló AMD processzor
    RAM: 3 GB
    8 Gb szabad terület a merevlemezen
    Joystick: Direct X 9.0 kompatibilis joystick.
    Internet kapcsolat: 256 KB/s (Internet kapcsolat mindenféleképpen szükséges az aktiválás miatt.)
    Grafikus kártya 512 Мб, GeForce 260GT/ Radeon HD4850
    A legkisebb alkalmazható képernyő felbontás: 1280x900.
    Hangkártya: DirectX 9.0c kompatibilis

    Támogatott operációs rendszerek:
    Windows XP/ XP 64
    Home or Professional, SP 2 vagy újabb
    Windows Vista / Vista 64 SP 1

    Továbbá szükség van a következő szoftverekre is, amelyeket a telepítő csomag is tartalmaz:
    DirectX 9.0с Microsoft. Net Framework 2.0 Microsoft Visual Studio 2005 Redistributable


    @ Dummy: Én csak a Boot parit mentem le, és ha korábban telepítve volt a BS, akkor menni fog nem kell aktiválni,amikor újrahúzod az image file-t...
  • LeonSilver
    #6823
    Na kész.Eddig tartott a jóvilág.Egész délután próbáltam megcsinálni de valamit nagyon elbasztak ezek a neoqb-nál.Olvasom a fórumon Lefty dumáját, hogy nem támogatott opencer a w7.De akkor eddig miért volt jó?
    És tényleg az a röhej az egészben, hogy XP alatt meg hasít!
    Most dobtam fel egy vistát egy külön vinyóra, kíváncsi leszek rá.

  • DummyBoy
    #6822
    Üdv Urak!

    A sötét oldal egyre jobban magába szippant ... nem elég a VGA, most feladva az elveimet, csináltm az Acronis-al image-t a rendszerről ...

    Pár kérdésem lenne:
    - elég a C meghajtóról image-t csinálni? (Tehát csak a rendszer particióról? A kis 100 MB-os boot cuccról nem kell ugye? Win 7 ...)
    - visszaállítás előtt nem szabad a régi partíciót törölni fagy formázni ugye?
    - Állított már vissza valamelyikőtök ilyen image-t? A StarForce-os játékokat utána újra aktiválni kell vagy a win-el együtt megmaradnak? (DCS BS - WOP ugye ...)

    Előre is köszi!
  • kmarkdev
    #6821
    Igaz, kezes gép, de egy kicsit kevés a kraft. Az F-ben jóval erősebb motor van, az már döfi...
  • Gascan #6820
    az a bajom a sima 7-es fokkerel.. hogy úgy érzem mintha nem lenne a gépben erő.. pedig talán ezzel tudok a legpontosabban célozni.... nem tudom, hogy esetleg ezt ti is észrevettétek-e és hogy az F-es kiadásban már azért húzhatom magamra is a kormányt egy picit legalább
  • Papa01 #6819
    ...Belekerültek
  • Papa01 #6818
    Urak! Frissült a skin telepítő! Belekerült Zair nagyon szép korabeli Albatros D3-as skinjei! Köszi a munkáját ezúton is! :)


    ui: Ha valakinek van kedve tesztelje már meg! Köszönöm! :)
  • DummyBoy
    #6817
    Jaja, ráadásul elég egy pár találat ahhoz, hogy lelassítsa az ellenfelet vagy megnehezítse a gép vezetését (Letörik valami vagy bepirosodik egy picit ...)
  • Papa01 #6816
    Jó kérdés! :) A Pfalz-al úgy érzem jobban repülök, a Fokker d7F viszont nagyon erős gép, bár a célzóka hiányzik nagyon! :)
    Ha teheted, én azt mondom mindkét gépet vedd meg!! :)
  • Gascan #6815
    Papa... neked melyik gép jön be jobban? A Pfalz vagy a 7-es FokkerF? Már nagyon érik, hogy veszek én is egyet.. és e kettő között gondolkodom..
  • RedRiot
    #6814
    Pénteken jövök én is, most SE5-el. Taktikázni megpróbálok én is: megpróbálok nem a killre hajtani, hanem magasból lecsapásokkal megzavarni azokat akik beülnek vki mögé. Ha miattam abortálni kell a támadását már az is hasznos lehet.
  • kmarkdev
    #6813
    Én repülnék pénteken... Ha a taktikázásról kellene szavaznom, akkor azt mondom, legyen létszám- és kedvenc gép függő; az idő felében taktikázzunk, a másikban a szokásos örömködés!
  • Papa01 #6812
    Nincs mit, örülök, hogy megtetszett a két gép! :) A nyári muri jó lenne nagyon, korábban is beszéltük már, hogy jó lenne egy találka :) Inkább boros vagy vagy sörös? :) És a többiek?

    @ Márkó : Nincs mit, nagyon jó kis repülés volt, gratula! :)

    @ Urak: Most pénteken kéne már egy jót repülni! :) Lehet egy picit hamarabb is kezdhetünk majd, ha korábban szabadulok az agytágításból...

    Ki jönne majd repülni?? :)
    A másik kérdésem, kezdjünk el taktikázni is?
  • kmarkdev
    #6811
    Nálam is ez a beállítás a DVIIF-nél. Hja, hiányzik a motor tetejéről a kis pöcök...
    @Papa, köszi, hogy kiraktad a vidit!
  • JoeDestroy
    #6810
    Az a repnapos okosság jó ötlet :) Ha lesz jelentkezem én is.
    Mi amikor összejön, a Békéscsabai reptérre megyünk ki repkedni.