29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #7611
    Azért, nagyon sokat segítesz, erre felhívnám a figyelmet! :) Pl, Ha a domain-re, vagy a szakszövegek fordításában nyújtott segítségedre gondolok!
  • Papa01 #7610
    Köszönjük szépen Urak!
    Ha bárkinek van valami érdekes anyaga, szóljon nyugodtan! :)
    Én most egy Dolphin cikkel külzdök, remélem az is meglesz hamarosan! :)

    De tervezek még ilyet is:
    - A korabeli híres pilótákat bemutató szekció
    - Videó galéria
    - Küldetés szerkesztésről cikk
  • Sanyo
    #7609
    Félreértés ne essék, én csak az eddig megjelent írásokat adtam, az oldalon a munka nagy részét Papa végezte.
  • DummyBoy
    #7608
    Uraim! Profi munka! Gratula!


  • Fokker
    #7607
    Papa, Sanyo: tökéletes és nagyon profi lett, granula!
  • Zair #7606
    Húúúúúúúú srácok mennyi minden történt errefelé az elmúlt napokban...
    Gödöllőn voltam turnézni, céges ügyben sajnos nem volt időm felnézni a fórumra.
    Nagyon jó az oldal, ha bármiben tudok segíteni (skinek, írnivaló stb.) szóljatok bátran!
  • kmarkdev
    #7605
    Hű, ez már döfi!!!
  • Papa01 #7604
    Köszi szépen! :)
  • LeonSilver
    #7603
    Na végra!Már alig bírtam magambatartani ;)

    Drakulálok az oldalhoz faterkáim!
  • Papa01 #7602
    Köszönöm szépen! :)
  • Sanyo
    #7601
    Meglepetés. :)
  • Papa01 #7600
    Urak, megújult az oldal! :)

    Itt is szeretném megköszönni Sanyo-nak, hogy megengedte a cikkeinek a publikálást! :)
  • kmarkdev
    #7599
    Ha valaki később csatlakozik, akkor jöjjön TS-re...
  • kmarkdev
    #7598
    Urak, jön ma valaki "nemzetközileg" szerencsét próbálni úgy este 8 körül?
  • Gascan #7597
    na én is azt akartam venni, de sehol sem találtam.. már nem árulják nálunk.. úgyhogy 2243BW lett
  • LeonSilver
    #7596
    Miylen nyamnyung ? Az enyém 2233BW és qrvajó! ;)

  • Gascan #7595
    Megvan az új monitor .. Samsung 22" 1680*1050 - szerencsére még ugyan azokon a beállitásokon élvezhetően fut, amint 1280*1024-en toltam

    Teljesen más ekkora monitoron tolni .... a régi monitorom 12-es késleltetéssel működött .. nagy változás
  • Gascan #7594
    Papa.. képzeld milyen kreativ megoldások születnek nálunk arra, hogy az oldalszámozás a 8. oldaltól legyen látható és az első oldal ne legyen csak megszámozva, kis szövegdobozzal vagy paintben kis fehér képpel kitakarják az oldalszámot azt kész ... úgyis PDF-be kell leadni a dolit :D
  • kmarkdev
    #7593
    Inkább nagyon tud... Engem lőttek le nagyok úgy, hogy erős manőver közben talán 5-6 lövedéket kaptam, de egyből a motorba. Mondjuk sokszor kiválasztottam a DrI-et, vagy a DVIIF-et, aztán átálltam antant oldalra, mert ott kevesebben voltak. Spad-dal vagy Dolphin-nal 2-3 összedolgozó DVIIF ellen meg sajna elég egyértelmű szokott lenni a végeredmény.
  • kmarkdev
    #7592
    Mindkét szerveren 2-3 küldetés folyamatosan követi egymást. A CoCoS-on egy küldetésben van Camel, a többiben érdemes német oldalt választani, mert az antant oldal esetenként elég nyomi gépekkel fut. N28, Dolphin, Spad, és ritkán S.E.5a. A német oldalon van DrI, DVIIF, DVII, AlbaDIII.
    Nagyon rövid távolságot kell megtenni a repülőtértől a helyszínig, és vigyázni kell, mert az ellenséges repülőtér felett lőnek az ember gyerekére a földi géppuskások.
    A homedrome-n több küldetésben van Camel, S.E.5a, a német oldalon DrI, DVIIF, DVII, DVIII, Pfalz DIII.
    Asszem mindkét helyen no mods.
    Általában megvannak a kialakult párok, akik fedezik egymást. TS-en tartják a kapcsolatot, és a jelzőrakétát használják az azonosításra, segélykérésre. Szóval ha sorozol valakire, és az dob egy rakétát, akkor fél szemmel már a hátsó légteret kell figyelni. Az első szemberepülésnél már szoktak egymásra lőni! A németek általában lovagiasabbak, ha áll a motor, többnyire hagynak leszállni. A ruszkik néha még a földön is lövik a leszállt gépeket egy kis plusz pontért... :( Megfigyeltem, hogy a szlávok ha bedugóznak, vagy súlyosan sérülnek, sokszor egyszerűen a földbe csapódás előtt kilépnek...
  • Gascan #7591
    Van a CoCoS on ez a Wolf 13 gyerek, asszem ő az alső a leaderboardon.. na ő nagyon tud, vagy csak rohadt nagy mákja van a RoFal.. volt olyan h 8 gépet szedett le úgy hogy le sem zuhant
  • Gascan #7590
    a CoCoSon van
  • DummyBoy
    #7589
    Camel van azon a szerveren?
  • kmarkdev
    #7588
    Na,... naaaaa! Egyre jobb! Talán lecsapnak a magyar fliegerek is... :)
    Azért ideírom, hogy kb. kikkel szoktam találkozni (az első szám a helyezést mutatja a Leaderboard-on). Közülük lőttem már le J99*Winger-t, Henri12F, J99*DraCo-t, Adj_Pierrot-t, Von Helvete-t és Nemanja Djuric-ot. Szóval nem kell őket nagyon tisztelni, mindenki beleszaladhat egy jól irányzott sorozatba... :)
    8 J99*Winger
    14 Henri12F
    32 Raketa
    33 J99*DraCo
    45 Adj_Pierrot
    53 Von Helvete
    71 Teal
    74 MACE
    129 Nemanja Djuric
    153 =IRFC=Louie
    157 Michu1662
    162 J99*Maniac
    175 Marko Volkov - ez vagyok én :)
  • DummyBoy
    #7587
    Hmmm ... Bár mára be volt tervezve egy kis WOL-os coop, ha mentek, akkor lehet megyek én is ... Bár én ezer éve nem ROF-oztam ...
  • kmarkdev
    #7586
    Ahogy tapasztaltam, a CoCoS-on már 7 óra körül is van élet, a homedrome-n úgy 8 körül kezdődik. A homedrome azért jobb, mert jobb a kapcsolat, és kevesebb a lagolás. Jössz Te is?
  • Papa01 #7585
    Mikor röppennétek Urak? :)
  • kmarkdev
    #7584
    Szuper! Holnap? Egyébként nem rossz a dolog, csak akkor van gáz, mikor egy komplett csapat érkezik TS-sel, meg mindennel... Ilyenkor a magányos hősökből álló másik fél hamar elvérzik...
  • Fokker
    #7583
    nemzetköziben mikor mész legközelebb? mennék wingmannek.
  • kmarkdev
    #7582
    Akinek lesz ideje, jöjjön TS-re!
  • kmarkdev
    #7581
    Üdv Urak, megy a homedrome szeró, nincs valakinek kedve velem társulni?
  • Gascan #7580
    később próbálom csak meg, mert most a tartalmi részét bővitettem a dolimnak.. de lementettem egy külön fájlba amit irtál.. köszönom!
  • kmarkdev
    #7579
    DEEEEE! Mikor?
  • Papa01 #7578
    nagyban azért csak nem változott..


    Ezt a mondatodat nem értem. :)
  • Papa01 #7577
    Most akkor nem sikerült? :)
  • Gascan #7576
    ja bocs.. nem kérdeztem semmit :)
  • Gascan #7575
    nagyban azért csak nem változott.. köszi még egyszer... olyat is tudsz, hogy lehet az, hogy az első 8 oldal számozza, de láthatatlan legyen a számozás? és csak a 9. oldaltól legyen látható?

    gondoltam h oldaltörés nélkül is meg lehet oldani, de akkor mégsem
  • Papa01 #7574
    Jaaa, bocsi... azt nem írtam 2003-as Office-ról van szó.. :)
  • Papa01 #7573
    Urak, olyan jó lenne már repülni egyet... nem? :)
  • Papa01 #7572
    1. Fájl - Oldalbeállítás - Elrendezés fül:
    Ne legyen pipa a
    páros és páratlan eltérő
    első oldal eltérő
    jelölőkben

    2. Állj az első oldal tetejére majd beszúrás menüpont töréspont - szakasztörés - új oldal. Ezt csináld 4x, mert négy plusz oldal kell

    3. Állj az első olyan oldalra, ahol kezdődnie kell a számozásnak
    Beszúrás - oldalszámok... - Formátum... gomb - kezdő sorszám :4; (nem lesz bejelölve Az előző szakasz folytatása jelölő) - ok

    4. Pipáld be az oldalszám az első oldalon is elölőt is - ok

    5. Kész

    Ööö remélem nem lett keszekusza annyira.