29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #7652
  • Fokker
    #7651
    3 perc és én is...
  • Papa01 #7650
    Oké! Megyek TS-re! :)
  • Fokker
    #7649
    de ha Te hostolnál Papa, az lenne a legjobb.
  • Papa01 #7648
    Lehet mennék én is Urak.. :)
  • Fokker
    #7647
    Marko, Gascan@ : repültök ma este a német szerveren?
  • LeonSilver
    #7646
    http://riseofflight.com/Forum/viewtopic.php?f=128&t=9217&p=101223#p101223

  • Gascan #7645
    Repülünk ma este?
  • kmarkdev
    #7644
    Ne érts félre, Papa! Nekem nem a repülés hiányzik, repülök én eleget! Ti hiányoztok... a jó kis magyar társaság! :)
  • Gascan #7643
    Pont ez olvastam én is ... de azért köszi :)
  • Papa01 #7642
    Értem, azért én nagyon bízom az úgy peccsben, elég régóta készítik...
    A linket, köszönöm szépen, írok nekik, hogy fordítható -e, bár elég hosszú, és én igen lassan haladok.. :D

    @ Sakkay: Köszönöm szépen, de ez nem hivatalos oldal, csak rajongói! :)

    @ Márkó: Nekem is nagyon hiányzik a repülés, jó lesz egy kicsit holnap nyomni! :)
  • LeonSilver
    #7641


    "DVI-D csak digit jelet visz át. Pl. használhatsz ilyen egyszerűsített kábelt a PCI DVI kimenete és egy DVI bemenetes LCD között.

    DVI-I az általános csati, rajta van az analóg és a digit jel is...ez jó, mert a VGA kártyák DVI csatlakozója szinte mindig ilyen kombinált kivitelű...ezért mellékelnek/mellékelhetnek melléjük DVI-Analóg átalakító dugót, lehetővé téve 2 analóg monitor meghajtását.
    Ha ilyen kábellel kötsz össze egy PC-t egy LCD-vel, akkor úgyis csak a digit vonalat fogja használni mivel az LCD csatlakozójában általában nincs bekötve az analóg rész. Arra ott a hagyományos RGB csati (ha van...de a TV-ken is szok' lenni).

    DVI-A ritkán használt...inkább a ''dugó''-t használják a gyárak, vagy az ''Y'' kábeles szétválasztást.

    Single vs. Dual: a DVI-nek, mint digitális adatátviteli csatornának, korlátozott a sávszélessége. Nagyon nagy felbontásokat nem lehet átvinni egy ''link''-en, ezért a nagy (ált. 1920x1200-as) felbontások felett Dual Link-et kell alkalmazni. Ezt tudnia kell a VGA kártyának is és a fogadó eszköznek is.
    Ebben az esetben valszeg ''nem játszik''...hacsak nem vmi extra méretű valódi HDTV ready TV-ről van szó..."
  • kmarkdev
    #7640
    Próba-szerencse. Ma még van egy kis időm, megyek repülni...
  • Gascan #7639
    veszek egy ilyen DVI-D to DVI-I alakitót azt mondják azzal jobb a kép
  • kmarkdev
    #7638
    Okay, de nem gondoltam, hogy az FPS-re is hatással van... Lényeg, hogy megoldódott. :)
  • Gascan #7637
    - ja bocs.. neharagudj.. Leon monitorjára gondoltam.. ezt elfelejtettem hozzátenni
  • Gascan #7636
    jó hogy most erre rákérdeztél.. mutatok egy képet.. most már azt hiszem pontosan tudom mi lehetett a gond... nekem a grafikus kártyámon DVI-I kimenet van.. a monitorhoz kapott kábel meg DVI-D... a Dés változatban 8+4 tűvel kevesebb van.. amikor én ezt betettem a grafikus kártyámba, akkor valszeg a kártya arra számitott, hogy az összes tű a helyén van, és ezért oda is küldte az infót, de mivel ott nem volt tű ezért nem jött át az adat, ez pedig abban mutatkozott meg, hogy csökkent az FPS és lassabb volt a kapcsolat a perifériák meg a monitoron látható kép között

    DVI tipusokról kép
  • Gascan #7635
    mivel nekem ez csak DVI-D.. amiben fele annyi tű van mint a sima DVI-I -ben, ilyen DVI-I van a te monitorodon is... - én is olyat akartam, csak hát nem volt kapható már és a legközelebbi DVI-s monitor is drágább volt mint amennyi kifizetnék - úgyhogy erre a kérdésre inkább te tudnál felelni szerintem :) ... szerintem nagyobb a sávszélessége a sima DVI-nek vagy a DVI-I -nek.. ugye dupla annyi a tű is benne ... mint az RGB-nek
  • kmarkdev
    #7634
    Hát ezt nem gondoltam volna... besz@rása köbön! És van látható különbség a DVI-s kép, meg az RGB-s között?
  • LeonSilver
    #7633
    Ha esetleg valaki nem látta volna a RoF fórumon : http://www.richthofen.com/
  • Gascan #7632
    Markó... az előbb jöttem rá, hogy miért volt nekem 8 FPS-em tegnap a multiban... az új monitoron csak két bemenet van, RGB meg DVI-D (singel link) ... na most én a DVI-D-t használtam eddig.. az Arma kettőben vettem észre, hogy mi a francért van nekem 12 FPS-em a menüben.. két órámba telt mire elhitettem magammal, hogy már más megoldás nincs, csak a kábel.. és az volt az, visszatettem az öt éves RGB kábelemet és mostmár megy rendesen.. tegnap egész végig olyan fura volt de nem tudtam volna leirni, hogy milyen

    Szóval előbb kirpóbáltam 1680*1050 minden beállitás megmaradt úgy ahogy korábban és simán megy multiban is úgy ahogy szokott.. szerencsére eddig nem nagyon vettem észre, hogy nagy hatása lenne a magasabb felbontásnak
  • sakkay
    #7631
    Gratula a hivatalos magyar oldalért! Nagyon szép.
  • DummyBoy
    #7630
    Külső kamerás felvétel lenne jó ...

    4 magos procival is egyszerűen szimulálható, ki kell kapcsolni 2 magot és kész ...
  • LeonSilver
    #7629
    Tennék fel de nem teszek, mégpedig azért amiért ( gondolom ) a többi, hasonló gonddal küzdő sem ( már próbáltam egyébként ).Mégpedig azért mert ha játék közben megy a rögzítés akkor a fraps annyira lefogja a gépet, hogy nem a valós helyzetet rögzíti.A előtte a rof sajátjával rögzítem a harcot és ezt játszom vissza akkor nem lagol a játék, szóval tök felesleges lenne felvenni.
  • kmarkdev
    #7628
    Ok, akkor holnap este beugrom én is. Hogy mennyi időre, azt még nem tudom, mert a kisfiam is nálam lesz, és neki muszáj időben lefeküdnie. Asszem, keresek valami jó hosszú mese DVD-t :)
    Most a héten elég jól voltam idővel eleresztve, úgyhogy kilátogattam a nemzetközi porondra, vegyes eredményekkel. Volt nap, amikor jól ment, volt, amikor nem - vagy ütköztem, vagy csapatmunka áldozata lettem, vagy elbénáztam -, de hát ilyen az élet :).
  • Papa01 #7627
    Köszi szépen! :)

    @ Nárkó: Nagyon jó lenne, remélem, holnap összejön!! :) Te nyomod ezerrel?
    @ Leon: : Tennél fel egy Fraps-es vidit, arról, hogy hogyan megy most a játék?
  • LeonSilver
    #7626
    AMD 7850 BE ( 3.11Ghz ),4GB DDR2 1066, Ati HD4870 1GB, Audigy, GB-MA770-UD3, SyncMaster 2233BW
  • Gascan #7625
    Te milyen géppel tolod?
  • LeonSilver
    #7624
    Ebben a RoF-ban nagyon elkurtak valami az utolsó peccsbe.
    Ma megpróbáltam és mivel futott a PlayClaw némi információhoz is jutottam.
    A beállítások ezek voltak :


    A PlayClaw információi szerint a kártya terhelése alig-alig érte el néha az 50%-ot, az FPS sohasem esett 30 alá és mégis játszhatatlan volt az egész.
    Qrvára jöhetne már valami peccs ami orvosolja ezt.
  • kmarkdev
    #7623
    Papa, mikor repülünk egyet? Most már elkészültél a honlappal ;)...
  • RedRiot
    #7622
    Császár lett az oldal nagyon!
  • RedRiot
    #7621
    ".Mert ha egy marketinges vagy mi a faszom manus a vásárlóktól kérdezi, hogy miképpen kellene reklámozni a cuccot ott valami már nemfasza."

    Hát elég kétségbeesett manővernek tűnik. :/
  • Papa01 #7620
    Ez kb lesz annyira klut. videó mint, a Matisz nagypapa, vagy a 'Polgármester Úrhoz, a Jenő úrhoz' :D :D
  • LeonSilver
    #7619
    Én annyit írtam bele, hogy w7 támogatás és köszönöm, hogy lassan két hónapja nemtudom használni a kifizetett szoftvert.
  • LeonSilver
    #7618
    Ja.Már máshonnan leszedette a retekklubb :D
  • Sanyo
    #7616
    Itt van.
  • Papa01 #7615
    Rövidebb töltési időt, skinek-től függetlenül. Ha skinekkel kell QMB tölteni, akkor sajnos borzalmasan lassú.. :(
  • Gascan #7614
    ezt megtudod mutatni, hogy kerdezte?
  • Sanyo
    #7613
    Ötleteket gyűjtenek, írtam nekik párat:

    - skin vagy mission buildereknek, már regisztrált de még nem vásárlóknak nyereményjátékokat, díjakat (gépek)
    - Win 7 64 bit támogatás
    - egyszerűbben konfigolható dedikált szervert
  • LeonSilver
    #7612
    Én arra vagyok kíváncsi, hogy meddig húzza a neoqb.Mert ha egy marketinges vagy mi a faszom manus a vásárlóktól kérdezi, hogy miképpen kellene reklámozni a cuccot ott valami már nemfasza.