29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #7692
    Urak, akkor meg se kérdezzem, hogy pénteken kinek van kedve röppenni? :) Már senki nem szeretne Rof-ozni? :)

    @ Fokker: A német szerón is ez a helyzet? :( Érdekes, engem nem dobált ki, de tényleg javíthatnának a net kódon...

    @ Leon: Új jó Neked, ha nem adok meg személyes adatokat? :)

    @ Zair: Hogyan kell felrakni azt a Korea mod-ot? :) Ugyanis érdekelne... :))
  • Fokker
    #7691
    a külföldi szervereken történő repülés katasztrófa. az orosz szerveren 10 felszállásból 7 tuti hibás; OUT_OF_MEMORY ERROR(ilyenem még soha nem volt), asztalra kidobás, katapultáló pilóta-nézet. rohadt idegesítő tud lenni. az a fura, hogy Papa szerverénél soha nem voltak ilyen szintű gondjaim. 3 óra alatt kivágott az asztalra 3-szor, oszt annyi. siralmas az online rész, ami azért fura, mert eleve online játéknak fejlesztik kezdetek óta. letörölni nem fogom, de tényleg összekaphatnák már végre magukat. lassan 1 éves lesz a játék...
  • Sanyo
    #7690
    Köszi, írtam róla pár sort. :)
  • RedRiot
    #7689
    Hát nem sok újdonság van. Az új gépeket erre a hétre ígérik, akkor elvileg 1.012 is lesz... Szerintem hétvégén kukkants be újra, addigra már lesz vmi fejlemény.
  • Her Laca
    #7688
    Benéztem ide ,de ahogy látom nem változott még semmi:(
    Akkor nem kell elindítanom a roff ot asszem még egy darabig.
  • Zair #7687
    Én vérző szívvel ugyan de tegnap adtam szegénynek egy uninstallt, legalább a következő tapasz megérkezéséig. Sajnos rájöttem, hogy a nálam közel 5-6 perces (néha több) töltési idő alatt értelmesebb dolgokat is lehetne csinálni, mint a loading screen szugerálását. (Még egy refly esetén is) Imádom ezt a játékot, de ezek miatt a holtidők miatt időpocsékolásnak éreztem, főleg amikor este meló után van kábé két órám, hogy lazítsak és még a családommal is foglalkozzak.

    Én nem azt mondom, hogy legyenek tükörsima, lebutított "flat" map-ek, de legalább egy picit kisebbek, kevésbé bonyolultak, amik nem növelik ennyire a töltési időt.

    Az AI-ról annyit, hogy a földközelben konstans állásszögű balforduló 20 percen keresztül parkinzon-kóros csűrőlapokkal meg oldalkormánnyal enyhén röhejes.

    Szóval addig marad a sz*rrá modolt Il2 Sturmovik Korean War modja, Sabrék, MIG-15-ösök rulez. Ja, és a reményteli várakozás, hogy az új patch mindent javít, amit az előző elrontott...

    De azért a legjobb arcok az Online közösségek közül itt vannak, ehhez kétség nem fér.
  • RedRiot
    #7686
    Az AI-ban én azt nem értem, hogy volt ettől már sokkal jobb is. Úgy emlékszem októberben volt a halálos sniper AI, után azt javították és kb. jó volt. Most megint buta mint a segg, az Ace is, csak vannak ilyen halálos kapáslövései, de a manőverezésében semmi logika: szarul védekezik, és ajtó-ablak helyzetekre sem reagál, csak szemből próbálkozik kapáslövésekkel. Csak azért nem értem az egészet, mert egyszer már megcsinálták jobban.

    A kedves bétateszterek meg dísznek vannak, hogy az ilyenekért nem ordítják le a dev.team haját??? Élvezik hogy hamarabb verhetik az új gépekre, oszt kész?
  • DummyBoy
    #7685
    Sajnos a WOP-nak ez a legnagyobb hibája ... az hogy nincs lehetőség szervert - dedikált szervert futtatni ...

    Ha lenne, akkor ott is több lenne szerintem ... De most csak úgy van szerver, ha valaki csinál ... :(

    Engem nem érdekelnek az új gépek ... Legyen stabil, legyen dogfight szerver és legyen respawn ... Javítsanak az AI-n ... és kész ...

    Tudom, hogy külön csoport foglalkozik a gépekkel és külön a játékkal, de akkor is ... jönnek ki az újabb gépek, de a játék egyre szarabb ... Ebben hol a logika?
  • Gascan #7684
    én azért játszanák olyan missionökkel is ahol csak ilyen régebbi gépek vannak.. amikbe nem tesznek dr1-et meg kamelt, mert akkor nem sok esélyük maradna

    érdekes egyébként, hogy mennyivel jobban megy a RoF mint a Wings of Prey.. szerverből is több van, pedig azt hinné az ember, hogy a WoPra többen buknak
  • Gascan #7683
    köszi, hogy belinkelted.. ezeket még nem láttam ..
  • RedRiot
    #7682
    Ez vót má?

    Albatros D.II és N.11 promo videók

    Hát mit mondjak... Az AI ugyanolyan "zseniális" mint most: ereszkedés közben folyamatos, lassú forduló egy kis csűrő-recegtetéssel kísérve. Csodálatos. Egy újabb Albatros helyett jobban örültem volna valami egzotikusabb madárnak, Halberstadtnak vagy valami ilyesminek. Az N.11 helyett meg egy brit tolólégcsavarosnak. Ha már '15-'16ozunk, akkor tegyük azt hardcore-ba. :)))))) Kíváncsi vagyok mi lesz még az 1.012-ben, mert ettől még nem fosom le a zoknim...
  • LeonSilver
    #7681
    Egyébként a többiek is jöhetnének.Nem kell félni ám a qrva fészbúktól, nem bánt :P
  • LeonSilver
    #7680
    Tudod Papa kicsit elment a kedvem az egésztől emiatt a szarakodás miatt.
    Qrvára kényelmetlen, hogy ma rofozni akarok akkor xp ha meg mondjuk eszembe jut valami amit megakarok nézni DCS-ben vagy lonciban ( sokszor előfordul velem ilyen mert össze-vissza jár az agyam amikor rofozok ) akkor bootolhatok újra.

    **--**

    Már Dummy is tagja a csoportnak Papa, Te mikor jössz ?
  • Papa01 #7679
    És persze a lényeg, hogy közben TS-en is dumcsiztunk... :)
  • Papa01 #7678
    Legközelebb gyere már Te is!! :) Nagyon jó volt más szerveren repülni, sokan voltak! :)
  • LeonSilver
    #7677
    Ez a virtuális mutatvány nem alkalmas játékok futtatására.

    #7674

    Igen papa néha nyomom a rofot de csak azért, hogy el ne felejtsek röppenni ;)
    Az egyik vinyóra dobtam egy xp-t.
  • kmarkdev
    #7676
    A végére egyedül maradtam, de kitartottam majdnem 11-ig.
  • kmarkdev
    #7675
    Leon, a Win7-ről az alábbiakat olvastam.
    "mi a helyzet azokkal az alkalmazásokkal, amelyek Windows XP-re lettek kifejlesztve. A Professional, Ultimate és Enterprise változatok alá ingyenesen letölthető Windows XP Mód (XPM) egy virtuális Windows XP-t rejt, amely a konkurens megoldásokhoz képest annyival nyújt többet, hogy akár transzparens layerként is képes beépülni a Windows 7 illetve a virtuális gépre feltelepített alkalmazások közé. Egyszerűbben: az XP-s programokat a Windows 7-es programokkal közösen futtathatjuk, anélkül, hogy a virtuális gépet el kéne indítanunk."
    Esetleg már kipróbáltad?
  • Papa01 #7674
    Leon, csak nyomod a ROF-ot?? :) Miért nem jössz velünk repülni? :) Tegnap a Cocos-on voltunk, bár én elég rövid ideig tudtam repülni, de nagyon élveztem! :)

    Tényleg tegnap meddig nyomtátok Urak?
  • LeonSilver
    #7673
    Tudod mi az érdekes ami8n mostanában kezdtem agyalni ?

    W7 alatt ugye szar a RoF msot.De lehet, hogy már régebb óta valami nem stimmel vele csak valamiért nem tűnt fel.
    Azért gondolom ezt mert w7 alatt a tevével nagyon hamar bedugóztam ( amikor még nagyjából normálisan ment w7 alatt ) viszont amikor xp alatt játszok akkor simán elrepkedek vele 20-30 perceket egyfolytában anélkül, hogy dugóba esne a gép.Random gépek ellen megyek és ace van beállítva.XP alatt eddig 16 gép a legtöbb amit letoltam a tevével ( elfogyott a tőttiny ).
  • Papa01 #7672
    :( Miért?
  • sakkay
    #7671
    Nagyon mennék csak nem lehet!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáá
  • Papa01 #7670
    Köszi szépen ,megyek én is! :)
  • Fokker
    #7669
    Papa, felejtsd el a Pfalzot. a teve a következő géped :) jól repültél vele.

    én már itt vagyok TS-en, remélem leszünk páran.
  • Papa01 #7668
    Lehet a 2007-es Word a gond. Én 2003-at használtam.
  • Gascan #7667
    Azt hiszem az lehet a gond, hogy egy-két oldalt egy sablonból kellett kivágni és beilleszteni.. ezeket az oldalakat nem tudom módositani szakasztörésekkel igy számozza őket ha akarom ha nem

    megpróbáltam egy másik dokumentumon, ott működik ahogy mondtad
  • Gascan #7666
    már próbáltam az Uri Gelleres módszert is de akkor se működik :D

    az lesz, hogy egy kis fehér dobozt vágog ki painből aztán kitakarom a pi**ába az oldalszámokat, ahol nem kell látszódniuk .. úgyis PDF-be lesz elküldve :)
  • Gascan #7665
    Persze.. e szerint csináltam.. na megpróbálom még egyszer
  • Papa01 #7664
    Ezt olvastad: [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1233011989&no=7572]#7572[/URL] ?

    Ha így csinálod, akkor olyan lesz amilyet szeretnél...
  • Gascan #7663
    azokra az oldalakra hogy lehet ezt alkalmazni, ahol mar van szoveg?
  • Papa01 #7662
    Azt értem, de ha bevezető elé előtt alkalmazol szakasz töréseket, akkor semmit nem kell deletézni, hiszen az üres oldalak a bevezető elé kerülnek...
  • Gascan #7661
    marmint a bevezeto elott
  • Gascan #7660
    nem.. már van szoveg az oldalakon amiket nem szeretnem megszamozni... kozben kitalaltak meg az okosok, hogy meg par dolgot bele kell tenni az elektronikus valtozatba.. a dolgozat elejere, amit nem szabad szamozni.. es a szamozasanak csak a bevezetotol szabad indulnia

    elotte meg van 5 oldalt, amire kene alkalmazni a szakasztoreseket
  • Papa01 #7659
    De hát nem 4 teljesen üres oldalt akartál?
  • Gascan #7658
    Van egy oldal szövegem az oldalon, ahová a szakasztörést szeretném. Ekkor rámegyek a kurzorral az első pontra az oldalon, ahol a kurzor megjelenik - bal felső sarokban - és beszúrok egy szakasztörést új oldallal. Amikor ráklikkelek, hogy beszúrás, akkor az oldalon lévő szöveget átdobja a következő oldalra, igy üressé téve az oldalt.

    Amikor pedig az oldalszámozást szeretném, akkor simán beszámozza ezt az oldalt is, amire a szakasztörést beszúrtam. 2007-es Word-öm van.
  • Papa01 #7657
    Urak, ma repülés! :)

    @ Gascan :

    mivel átdobja, ezért visszateszem a szöveget az oldalra (az oldal elejére a kurzor, aztán delete)
    Ezt nem értem. Elvileg semmit nem kell törölni... hiszen az új üres oldalak a meglévők elé kerülnek. Azt sem értem, mi az amit át kéne helyezni.
  • Gascan #7656
    Papa.. a szakasztöréssel kapcsolatban.. minden oldal elejére ráállok a kurzorral, és beszúrok egy szakasztörést új oldallal..

    ..na most van már egy 70 oldalas dokumentumom, tehát amikor beszúrom a szakasztörést, akkor arról az oldalról átdobja a szöveget a következő oldalra... van 5 oldal amin szeretném ha nem látszódna az oldalszámozás, vagy ne is legyen ott

    Egyszer már sikerült elérnem ezt, csak sajnos nem tudom reprodukálni :)
    Beszúrom a szakasztöréseket az oldalakra, amiken nem szeretnék oldalszámot... mivel átdobja, ezért visszateszem a szöveget az oldalra (az oldal elejére a kurzor, aztán delete) aztán oda állok, ahonnan szeretném a számozást... és simán beszámozza az szakasztöréses oldalakat is.

  • kmarkdev
    #7655
    Bakker, én fél kilenc után adtam fel a reményt, hogy lesz papás repülés... de sebaj, ha kilenckor álltatok neki, úgysem maradhattam volna 3/4 óránál többet. Ma lesz valami? Ha igen, hánykor? Én kb. 8-tól érek rá, addig óvóbácsiskodom.
  • Papa01 #7654
    Fokker, egy élmény volt Veled küzdeni! :)

    Remélem, holnap délután/este is összejön majd!
  • Gascan #7653
    ezt mondhattátok volna korábban is... akkor nem guritok le négy sört és én is jövök :D