29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Gascan #7733
    Úgy volt beharangozva a film, hogy poszt-apokaliptikus környezet.. úgyhogy feltételeztem egy nukleáris robbanás volt az előzmény
  • Papa01 #7732
    Sziasztok Urak! :)

    Zair kolléga küldött egy kis telepítési segédletet! Ezúton is köszönöm! :)

    [b] @ Fokker:
    Most látom, hogy valami okbál fogva visszapattant a a levelem... Nem baj, úgyis a Mediafile-os cucc az aktuális! :)

    Az említett írás:
    amikor felraktad az UP-t, egyszerűen kitömöríted a játék főkönyvtárába. Asszem egy fájl lesz, amit felül akar majd írni, ott OK-t kell nyomni és kész is. Csakhogy egyértelmű legyen, tartalmazza a MIG-15 és F-86 kabinokat, továbbá további skineket a koreában harcoló repülőgépek nagy részéhez. Ez utóbbi ugyanis szintén nem volt, csak egy választható Skin szerepelt náluk. AZ UP 2.0 egyébként e két leghíresebben kívül több más koreai háborús típust tartalmaz (Thunderjet, F-51D, F-80C,Phantom stb.), továbbá a Quick mission tervezőben Észak és Dél-Korea is választható nemzet lesz.
    [/b]
  • LeonSilver
    #7731
    Annyi HSZ volt, hogy az hittem kijött a peccs :D

    **--**

    Ezeket tőtöttem le, kell még valami ??

    Part 1 - UltraPack201_Client.exe
    Part 2 - data2.cab
    Part 3 - data3.cab
    HotFix V2 for 2.01

    Meg a kabinok a médiafájerről.
  • Papa01 #7730
    Azért Urak, ŐK is nagyon komolyan nyomják...
  • Zair #7729
    Papa, ugyan, semmi gond, nem volt az. Csak biztos ami biztos tisztázni szerettem volna.
  • Papa01 #7728
    OFF: Ja, eléggé lehúzó film volt.... remélem soha nem kell ilyet megélnie senkinek..
    Azon gondolkodtál, hogy vajon mi okozhatta a katasztrófát? Szerintem meteorit becsapódás.. /ON

    @ Zair: Én kérek elnézést, ha esetleg félreérhető volta hozzászólásom! :)
  • Zair #7727
    Srácok, a félreértések elkerülése végett a Papa által megadott linken szereplő kiegészítés NEM a saját szellemi termékem, az a másik, UP 2.0-val nem kompatibilis Korea mod-ból származik. Mivel az UP 2.0 nem tartalmazza e két kabint, valamint több választható skint, ezért került szerkesztésre.

    Ezt csak azért tartottam fontosnak megemlíteni, hogy még véletlenül sem akarok más tollaival ékeskedni. Köszi.
  • Gascan #7726
    Ez a film bennem is áttértékelt valamit.. valahogy igy képzelem én el a filmeket
  • Papa01 #7725
    Urak!

    Zair kolléga most szólt, hogy a cockipt-ek ügyében ez a jó LINK!
  • Papa01 #7724
  • Fokker
    #7723
    köszi. én jelentkeznék a pénteki repülésre.
  • Papa01 #7722
    Fokker Mester! :)

    Az e-mail elment!


    Urak! Pénteken ki jönne repülni?? :)
  • Fokker
    #7721
    szintén:)
  • Papa01 #7720
    Óóó, én nem váltani szeretném a RoF-ot, hanem kipróbálni ezt is!! :))
  • Papa01 #7719
    OFF:
    Riot Mester! :)
    Megnéztem a napokban a The Road című filmet...
    Olvastam egy kritikát utána róla, ezt írta a kritikus:
    Ez az a nagyon jó film, amit nagyon nem ajánl senkinek, hogy megnézze...
    Háát igen, nagyon felkavaró film...
    /ON
  • RedRiot
    #7718
    Azért adjunk még egy esélyt ennek a nyomorult 1.012-nek. :) Hátha kijön pénteken és csoda történik a RoF-al.
  • Papa01 #7717
    Urak, Zair átküldte a Cockpit-okat! (Ezúton is köszönöm! :) )
    Akiknek kell, priviben dobjon meg egy email címmel és továbbítom neki is! :)
  • Zair #7716
    Olyan szerók, amihez kell az Ultrapack tuti vannak. Koreás szerverrel én még nem találkoztam, igaz jó ideje nem repültem online. De remélem van, szívesen kipróbálnám.
  • Papa01 #7715
    Én még nem próbáltam, de semmi rossznak nem vagyok elrontója! :)
  • Willenbrock
    #7714
    Köszi! Majd mikor több időm és egy kis türelmem lesz kipróbálom:)Ezzel szoktatok online repülni?Úgy tudom a lobbyn van szervere.
  • Zair #7713
    Semmi gond, örülök, ha segíthettem. Ha szüksége van a valakinek a Histomod-ból általam kiszerkesztett kabinokra, szóljon bátran. Csak bele kell másolni a játék főkönyvtárába, és máris működik. Csak UP 2.0-vel próbáltam!
  • Papa01 #7712
    Van benne valami! :)
  • Fokker
    #7711
    Zair, én is köszönöm! az az érzésem, amikor épp nem RoFozunk, il2-ben fogjuk egymást kergetni jópáran. :)
  • Papa01 #7710
    Ez de érdekes! :)
  • RedRiot
    #7709
    Hopp télleg! Láttam hogy duplapost lett, de a sorszámot nem is figyeltem. Buzul a rohadt egerem, holnap vennem kell egy újat. :/
  • Papa01 #7708
    Zair, remélem nem haragszol, ha a köz érdekében kiteszem a privit, amit írtál. :)

    Szia Papa!

    Ide írok, nehogy valaki szemét bántsa a nem ROF-hoz illő téma.
    A legegyszerűbb, ha letöltöd az Ultrapack 2.0-t (én így tettem), ebben benne van minden fontosabb mod, többek között repülhetővé teszi a Sabrékat és Mig-15-ösöket is. KTO néven két darab Korea térképet is tartalmaz, ami nagyon szépen sikeredett. Én nem hittem el, de az UP 2.0 felrakása után tényleg egy teljesen új játékot kaptam.
    Hivatalos oldal:

    http://ultrapack.il2war.com/

    A Sabre-k és MIG-15-ösök eredetileg F-80 és MIG-9 kabinnal repülnek, de le lehet tölteni hozzájuk gyönyörű eredeti kokpitokat is.

    http://www.sas1946.com/main/index.php/topic,3445.0.html

    Az Eredeti PeterD féle mod, amit az Ultrapack 2.0 magában foglal ugyanis csak a külső modelleket tartalmazta. A Histomod viszont a Freddy féle szép kokpitokkal készült. A komplett Histomodot viszont nem kell letölteni, mivel azt hiszem az nem is kompatibilis az UP 2.0-val. Én kiszerkesztettem belőle a skin-eket és a kabinokat, ha érdekel, átdobom szívesen. Így játszom vele, és kifogástalanul működik.

    Szóval mielőtt bonyolultnak tűnne, a Mod már az UP 2.0 installjával is működik, csak a szép/szebb eredeti kabinok miatt kell némi másolgatást eszközölni, ehhez azonban minden rendelkezésünkre áll.

    Remélem segítettem.

    Üdvözlettel

    Zair
  • Papa01 #7707
    Igen, ezeket jó lenne javítani, főleg a töltési időt meg a stabilitást!
    Riot, figyeled hogy a két HSZ-ednek ugyanaz a sorszáma?? :)
  • Willenbrock
    #7706
    Jó estét! Látom nem nagyon változtak a dolgok ami az online repülést illeti,nincsenek még nagy szerverek ahol fennakadások nélkül lehetne repkedni...Mostanában elővettem a kormányomat és Grand Prixeztem,de rájöttem hogy mégis a repülés fekszik nekem jobban.
    Most ez a Korea Mod érdekelne engem is,le tudná valaki írni akár priviben is hogyan telepítette?Nekem múltkor nem jött össze:(
  • Papa01 #7704
    Én imádom a ROF-ot, talán egy kicsit elfogult is vagyok vele, de azt hiszem ezeket a gépeket nem veszem meg. Így is van egy rakat amivel nem repülők.. :D
  • Gascan #7703
    Ti mit szolnatok olyan missionhoz amiben csak 1916-os gepek lennenek?
  • Papa01 #7702
    Na igen, kár, hogy nem fordított lett a sorrend... :) Én nagyon bízom az új pecsben, hogy visszajönnek a népek ROF-ozni.... Elég régóta nyomják már a munkákat. Hátha.. :)
  • LeonSilver
    #7701
    Ez kimaradt.

    Még úgy is ha az elején a lövész csak AI.
  • LeonSilver
    #7700
    Nemtudom Papa.Majd kicsit nekifekszek mert jelenleg heti 1/2 órát használom a RoF-ot.A beszélgetések hiányoznak meg azért repkednék is de utálom .. Pedig oylan fasza cégnek indult ez a neoqb.Mi is ódákat zengtünk róla aztán tessék.

    Ezt a két gépet meg sokat mondok ha százan megveszik szerintem.
    Egy - egy kétülésest nagyságrendekkel többen vettek volna meg.
    szvsz
  • Papa01 #7699
    Szerintem nem kérdés, hogy bírni fogja! :)
  • Fokker
    #7698
    az orosz szerón felszállós küldetések vannak, 60 mp. után deaktiválódnak a földön maradt gépek. a találkahely meg vmiféle vár szerűség fölött van. csak ezért furcsálltam a dolgot. jó volna már egy olyan peccs, ami csak optimalizáció semmi más. ez a 2 régi gép vhogy nem hiányzott nekem sem.

    a héten kipróbálom az IL2 korea modot, kezdek kedvet kapni hozzá. csak bírja a gépem.
  • Papa01 #7697
    Küldtem kérelmet! :)
  • DummyBoy
    #7696
    Nem biztos hogy a távolsághoz, inkább a mission-ben lévő unit-ok számához van köze ...

    A mi mission-ünkből MINDEN ki van gyomlálva ... tehát az összes falu, város, házak, hidak, repterek, minden ... Lehet hogy azokban a küldetésekben ezek bennemaradtak, és ez okozhatja ...

    Mondjuk ez is a játék hibája ... De tünetileg kezelhető :)
  • Papa01 #7695
    Oks, köszi Leon! :)

    És akkor se lenne kedved - közösen- repülni, ha előre leegyeztetjük? :)
  • Fokker
    #7694
    talán a német jobb volt 1 fokkal. de ott is katapultáltam párszor. nem igazán értem, ennek a egész szarakodásnak mi köze a távolsághoz. mert csak ahhoz lehet köze.
  • LeonSilver
    #7693
    Papa, ahogy gondolod.De Isten bizony mondom, hogy a fészbúk nem az ördögtől való.HIVATALOSAN, sokkal több adatot meglehet rólad tudni mint egy ilyen oldalon.Az ilyen, közösségi oldalakon az szokta leszopni a harcifaszt aki egyébként is ostoba.De mondom Papa, ahogy gondolod.Csak tudod hiányzik még néhány arc