29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #7853
    Urak, talált valaki olyan utalást, hol le van az írva, hogy a 2 gép egyért lesz megvásárolható? Mert a raktárban még nincs..

    Leon: Hááát, szerintem sajnos ez is lényeg... :( senki nem várhatja el azt, hogy egy vadi új programnál a fejlesztők egy 7xxx-es build-re fejlesszenek.. Főleg a Vista "bukása" után... de nyilván ahogy írtam korábban, szerintem javítani fogják,, addig pedig aki igazán akar, az tud ROF-ozni, a Te módszereddel, vagyis felrak egy Xp-ét... tudom kényelmetlen, de sokan írják, azt, hogy nem tudnak ROF-ozni... pedig megoldható lenne így...
  • LeonSilver
    #7852
    Május 5-től volt elérhető a 7100-ás build.

    Ezen lehet ám rugózni, hogy mi mikor volt csak a lényeg nem ez.
  • Gascan #7851
    tavaly nyáron ha jól tudom még W7 sem volt... szóval akkor nem értem, hogy irták volna oda, hogy W7 nem támogatott...
  • LeonSilver
    #7850
    Elmesélem Neked csak azért, hogy tudd.Ez a w7 nem támogatott duma utólag került a neoqb oldalára.Tavaly nyáron még szó sem volt erről, nem beszélve arról, hogy utólag baszták el.Vagy gondolod, hogy ha írják, hogy nem megy w7 oprendszeren akkor megveszem a játékot valamint a plusz 7 gépet ?
    Szerinted ?
    Egyébként pedig az aerosoft honlapján ( ahol anno vettem a cuccot ) most sem szerepel, hogy w7 64b userek ne vegyék meg.
  • Papa01 #7849
    Sőt! Múltkorában itt beszélgettük, hogy a Metro 2030-nak (ha jól emlékszem a nevére) még az i7 is kevés a legújabb ATI csodával, és az még nem is szimu!

    Én továbbra is azt érzem, hogy nem szarják le a fejlesztők a szimet,és Gascan kollégával értek egyet , benne lesz a W7 támogatás is...

    De mondjuk az új netkódnak köszönhetően jóval több a szerók száma mint eddig, szóval az jó húzás volt, hogy újraírták..
  • Papa01 #7848
    Szia Tvr! :)

    Elég régen jártál erre!! :)Remélem repülni is jössz majd! :)
    @ Riot: Igen, írták is, hogy cserélték..
  • RedRiot
    #7847
    Nem teszteltem komolyan, csak röppentem vele egy kört: sokkal jobb lett mint volt, nem dugózik össze vissza, és erősebb a motor is, de azért a D.VIIF-el nem versenyezhet. Ja, és mintha új irányzékot is kapott volna.

    Szóval jó, de vannak tőle jobb gépek: pont mint amilyen az igazi D.XII is volt.
  • VO101 tvr
    #7846
    A Pfalz D.XII milyett lett? Érdemes már megvenni?
  • VO101 tvr
    #7845
    Észre kellene venni, hogy iszonyat olcsón adják ezt a szoftver-t. És ezt is betenni a mérleg serpenyőjébe.
    Összehasonlításul javaslom az iRacing árait megnézni...
  • VO101 tvr
    #7844
    Nyilván hirtelen és erős felindultságból írtad...
    Ha vki ilyen kaliberű játékot akar futtatni, hát beruházni kell a hardverbe. Egyébként a javasolt konfigurációban le is írják a négymagos procit. Ez ilyen. Nem fog futni Celeron-on. De félek Oleg sem kétmagos procira fejleszti a Storm of War-t, sőt tartok tőle izmosabb gép kell majd hozzá. Őt is leanyázod majd?
  • Gascan #7843
    Idővel szerintem biztos elérhetővé válik számotokra a Win 7 támogatás... szerintem ehhez több energia és pénz kell, mint amivel most a neoqb gazdálkodhat, ezért inkább magát a játékot fejlesztik. Nem is beszélve arról, hogy szerintem még ők sem álltak át Win 7-re.

    Megértelek titeket, hogy idegeskedtek mert nem megy Win 7 alatt. De a másik részről meg senki sem mondta, hogy fog működni. Elég egyértelműen le van irva, hogy milyen követelményei vannak a játéknak.

    Valószinűleg, ha én vezetném a Neoqb-ot se az lenne az első dolgom, hogy a most megjelent operációs rendszer támogatására forditsam az energiám nagy részét. Gazdaságilag se lenne kifizetődő döntés, mivel a célpiac nagy része nem igényli - egyenlőre.


    Egyébként észrevettétek, hogy lett fenyőfa? Vagy ez csak valami grafikai bug nálam? :)
  • RedRiot
    #7842
    :(((((
  • Her Laca
    #7841
    Nos urak nálam elásta magát ez a cég. Öreg vagyok én már oprendszerek között váltogatni,nem is akarok. Mi az ,hogy vegyek négy magos procit?
    Elmennek az anyjukba. Részemről uninstall ,de az a szomorú,hogy ahogy máshol olvasom sokan ugyanígy gondolják. Ha így folytatják ez még a rétegnek is a réteg játéka lesz. Még jó ,hogy egy darab plusz gépet sem vettem meg.Inkább eliszom azt a pénzt:))
  • Papa01 #7840
    És az mekkora érzés lesz, ha egy küldiben lelőnek és kapásból nyomhatod a "fly now!" gombot! Azért én úgy gondolom, foglalkozik a Neoqb a progival, remélem, ez így is marad! :)

    AI:Engem ez azért nem izgat, mert ha repülök, akkor kizárólag online... nem is emlékszem mikor repültem utoljára offline... persze azért fejlesszék csak az ai-t nem árt az.. :)
  • RedRiot
    #7839
    Offline én is próbálgattam, nem rossz. A legjobb, hogy eddig még nem jelentkezett az a roppant idegesítő 1-2 másodperces mega-akadás, ami korábban rettenetesen bosszantott és sok b'n'z kísérletet meghiúsított.

    A töltési idők tényleg lecsökkentek, de ma telepítem a hivatalos skinpack-et, 1.6G kibontva: kíváncsi vagyok az mit módosít.

    Eddig csak az új kis mapokat toltam: a rövid töltés mellett a teljesítmény is sokat javult, és a horizont sem olyan undorító recés mint volt.

    Az AI kicsit mintha jobb lenne, bár sokat még nem teszteltem. Eddig az Ace D.VII is döglött kacsaként fordulózott, most már legalább kifordulja az SE5-öt. Nem csinál übercsászár manővereket, de ez is fejlődés.

    Nem rossz, nem rossz. Este lehet hogy benézek ha lesz röppenés.
  • Gascan #7838
    nagy részben az új albumukról játszották a zenét, amit én nem nagyon ismerek ... emiatt aztán sajnos nem is tetszett... igaz, hogy játszottak egy-két régi számot is, de sajna nem erre tették a hangsúlyt... a régi számok viszont jók voltak
  • Papa01 #7837
    Oks! :)
  • Fokker
    #7836
    megnézem, lehet hogy a hangkártyám szarakodik.
  • Papa01 #7835
    Csak annál? Amiatt kérdem, mert a Tevével nálam nem volt gond.
  • Fokker
    #7834
    dr.1
  • Papa01 #7833
    Melyik géppel?
  • Papa01 #7832
    Azt én nem vettem meg, de úgy emlékszem Fokker kolléga beruházott rá.. :)
    Jó volt a koncert? :)
  • Fokker
    #7831
    nem értem, az eddig jónak mondható hanghoz mi a francnak kellett hozzányúlni. semmit nem hallok a géppuskákból, a tőlem 100 méterre lévő ellenséget tisztán hallom, csak épp saját magamat nem. ami jó, azt minek kell elcseszni.
  • Gascan #7830
    kivancsi lennek milyen lett az uj BMW motoros Pfalz 12...
  • Papa01 #7829
    Igen, köszönöm, én is ott kerestem, de nem leltem.. :) Közben én is rakom össze az ide kapcsolódó cikket!:))
  • Sanyo
    #7828
    Vagyis itt lesz...
  • Sanyo
    #7827
    Itt van.
  • Papa01 #7826
    Urak, lelt valaki olyan linket, ahol a 2 új gépet egyszerre meg lehet venni?
  • Papa01 #7825
    Márkó, kikapcsolható, az oldalváltás miatti bünti! (0-ra levettem)
  • Papa01 #7824
    Ebbe a pillanatban fejeztük be! :) (Köszi Márkó, hatalmas volt! :) )Szerintem nagyon jó lett az új pecs.

    - Lehet újra becsatlakozni, szóval nincs várakozás, és ez jó... :)
    -Tetszőleges gép választható.
    - A töltési idő nokedli.

    3 dolog van ami nem jó:

    A célterületig sokat kell repülni.
    A választható gépek folyamatosan fogynak, igaz újratermelődnek egy kis idő után.
    Jelenleg a d7F nem választható.

    De szerintem ezek mind mission és multi beállítások, tehát orvosolható!!

    Egy szó mint száz, szuper az új pecs, a multi része, nagyon il2 közeli véleményem szerint!
  • Fokker
    #7823
    bocs, egy kicsit elcsúszott a napom. talán holnap este tudok jönni repülni, de nem 100%.
  • LeonSilver
    #7822
    Egyszer próbáltam vista 64 alatt és uygan oylan fos volt mint w7 alatt.Majd ha lesz kedvem jövő héten megnézem megint.
  • Papa01 #7821
    Urak jön valaki Ts-re 19:00-ra?
  • Papa01 #7820
    Leon, a Vista 64 alatt kifogástalanul megy... az meg már majdnem W7... :)

    Urak, a respawn funkicó él már?
  • Zair #7819
    Nem szóltam, megvan a skin pack a lap alján, bocsi.
  • LeonSilver
    #7818
    Isten bizony nem értem, hogy miért kell egy közel 9 éves szart használni ahhoz, hogy normálisan fusson ez a szutyok.
  • Zair #7817
    Javítások, változtatások listája 1.012

    Hát beigazolódott a gyanúm, tényleg töröltek minden skint a generikuson kívül, de állítólag hamarosan kijön a 304 db skint tartalmazó gyári skin installer. Remélem nem olyan hamarosan mint a DVIIF skin template...
  • Papa01 #7816
    Kösz szépeeeeen!! :))
  • Papa01 #7815
    Én is gondoltam "ledőlök egy 10 perce..." Most keltem fel... :)
  • Sanyo
    #7814
    Végre készül a RoF szerver, holnap teszek fel pár képet. :)