29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #7893
    Persze, ebben igazad is van, csak nem tudtam, nem -e tervezel valami cpu upgrade-et.
  • LeonSilver
    #7892
    Egy szaros szoftver miatt ? Nembeszélve arról, hogy sokkal fontosabb dolgok vannak amire kell most a szeton.A fiam egyetem előtt áll és hála az ingyenes oktatásnak nem kétforint lesz.Aztán itt vannak az unokák, ha fagyit kérnek nekik nem mondhatom, hogy nyalogassák a proci lábát.
    Nem könnyű ám az élet így, hogy az ember betegen a faszát rázza otthon.
    Qrva szívesen vennék egy csilli-villi huszonnyóc magos szart csak most éppen nem telik rá.Ez a proci egyébként egy qrvajó AMD Athlon64 X2 7850 Black Edition ami kicsit meg is van húzva ( a Black Edition procikban a szorzó nincs lockolva ).
  • VO101 tvr
    #7891
    Nagyon sok pénz lenne négymagos procira fejleszteni? Talán megérné.
  • Papa01 #7890
    Köszi, Leon, hogy fáradsz vele! :)
    Esetleg 32 bites W7/Vista teszt is érdekes lehet.. de szerintem a mag kezeléssel lehet akkor gond, hiszen nálam a 64 bites Vistán gond nélkül megy...

    Leon, ezt most nem bosszantásból kérdem, de esetleg nem tervezel a közeljövőben CPU cserét? Vagy elégedett vagy a jelenlegivel? Az milyen CPU egyébként?
  • LeonSilver
    #7889
    No kérem.Meg van az első "teszt".
    Mivel ez egy mezei vista 64 ezért qrva sokáig tartott a telepítés ( vista,sp1, frissítések, stb ) és hát kurvára nem érte meg!

    Jobb valamivel ugyan mint a w7 de sokkal - sokkal szarabb mint 32bites XP alatt, gyakorlatilag szintén játszhatatlan.
    Azt hiszem nyugodtan kilehet jelenteni, hogy a programkódban van elbaszva valami ami miatt szar az egész hóbelevanc 2 magos procikkal 64 bites rendszereken.
    Most még megtehetném, hogy kipróbálom 64 bites xp-n is de egyelőre nincs hozzá humorom.
  • LeonSilver
    #7888
    Tudtommal négymagos professzor használata esetén semmi gond.De erre azért nem tenném le a nagyesküt.
  • VO101 tvr
    #7887
    AZ Intel és az AMD négymagosoknál egyaránt jelentkezik?
  • Papa01 #7886
    Nem tudom, de szerintem jó kéne, hogy legyen mert Leon kolléga írta, hogy neki 32 bites Vista-n sem volt, jó nálam viszont, 64 bites Vista alatt jól megy.. és 2-nél több magos procim van. Lehet, hogy a magok számával van gond akkor, nem pedig az oprendszerekkel..
  • VO101 tvr
    #7885
    Csak mert lassan aktuális lehetne nálam is az op rendszer fejlesztés. Csak bizonytalanra nem szeretnék menni. Ha már szegény RoF beleesett az XP-W7 átállás kellős közepébe és pont rosszul áll a szénájuk...
  • VO101 tvr
    #7884
    A W7 64 és négymagos proci kombinációval sem jó a játék?
  • Sanyo
    #7883
    McCudden a könyvében azt írta, hogy amikor előszőr kipróbálta a Immelmannt, szerencsétlenségére egy ilyen/ehhez hasonló típussal, a tárak kipotyogtak a fülkéből. Azok egy kivételével ledarálták a légcsavartollakat, amire a gép irgalmatlanul elkezdett rázni. Levett gázzal valahogy visszavergődött a reptérre.

    Azt nem írta, hogy alattomos lett volna, de a kortárs német típusokhoz képest gyengébb volt. Még nem olvastam ki a "Flying Fury: Five Years in the Royal Flying Corps" című könyvét, de nagyon jól írt és végig érdekes, mindenkinek ajánlom.
  • RedRiot
    #7882
    Amennyire tudom a Nieuport "Bébé" előtt az angolok és a franciák elsősorban ezeket a tolólégcsavaros konstrukciókat erőltették. Most olvasom a "Császári sasok karmai közt" c. könyvet, a '16-os légigyőzelmek között szép számmal vannak ilyen gépek.

    Milyen lehetett ezekkel repülni? Alattomos gépek lehettek, vagy könnyű volt őket kezelni?
  • Papa01 #7881
    Mondjuk, QMG-ban néztem, de nekem korábban ott hosszú-hosszú percekig töltögetett... szerintem online is fasza lesz!

    Azért ez sem akármi:



  • RedRiot
    #7880
    Ez nem egyszerű:

  • Sanyo
    #7879
    Ezt jó tudni. :)
  • Papa01 #7878
    Urak, kipróbáltam a skin pack-ot! Nagyon szuper lett, a töltési idő gyakorlatilag 0 lett... Tegyétek fel bátran!
  • Gascan #7877
    8-as streaket alakitottam ki magamnak mikor leallt a szero :) nagyon tetszett a dolog... a Jasta 99 most inditott egy 120 playeres szerot :)
  • Papa01 #7876
    Én ma a weboldalt hegesztem... :)

    Szép képek
  • Gascan #7875
    talaltam egy marha jo War007 szerot... 17en vagyunk rajta kb1 percet kell repulni es mindjart a csata kozepen talalhatod magad :) kozepen oszpontosul a csetapate... ez marko neked nagyon bejonne :D
  • Gascan #7874
    jojjon valaki repulni...
  • Gascan #7873
    azért én remélem hogy minél hamarabb találkozunk majd :)
  • Papa01 #7872
    Nyilván nem állítottam, hogy nem vetted meg.. :) És hááát akkor csak azt tudom, mondani, hogy remélem akkor minél hamarabb lesz W7 támogatás..
  • Her Laca
    #7871
    Azért Papa ,mert a 21. században nem vagyok hajlandó váltogatni oprendszerek között:) ÉN is kifizettem a játék árát! Megvettem!
    De mind 1 is ,majd ha teljesen elkészűl ez a fércmű akkor újra előveszem.
    Nem lesz itt semmi gond. Addig meg a tesztelést meghagyom az elhivatottaknak:)
  • Papa01 #7870
    Laca, Leon.. :) Én egyet nem értek, ha XP alatt minden oké... és Nektek tetszik a játék, és a közös multi is élmény számotokra (főleg emiatt.. :) ), akkor miért tesztek fel egy XP-ét is, kizárólag a ROF miatt?? :) (Bízom benne , hogy átmenetileg)

    Mert nekem nagyon hiányoznak a nagy létszámú számú közös repülések, dumálások.. :)
  • Her Laca
    #7869
    Azt mondja! XP alatt tökéletes. Én sza.om már le az egészet:) pedig jónak indult a dolog. No majd a BOB :) Olegben még bízok.
  • Papa01 #7868
    Várj Leon...Azt mondod, XP alatt jól megy?? Ott nincs ez szaggatás gond???
    (Amit a két magosokkal kapcsolatban írnak... )
  • sakkay
    #7867
    Nekem ugyan az- x2 64bit 3000Mhz. Ezen 60-70% és 1280 valamennyi beállításon szépen megy (9600gf ) Ja, win7.
  • LeonSilver
    #7866
    Ha 4 magos szarra lenne írva a gém ( amit erősen kétlek ), akkor kibaszott szarul futna xp32 2 magos szutykokon Papa.De azt hiszem ezt Neked, mint informatikusnak nem kell magyarázni.El van baszva a kód és csak azért szarnak rá mert 4 magos procival szerelt rendszeren nem venni észre.
    Azért is valószínű ez mert nem az elejétől fogva iylan a RoF.Az egyik peccs után kaptuk.
    Azt is erősen kétlem, hogy a RoF hw igényesebb lenne mint teszem azt a DCS vagy az FC2.
  • Her Laca
    #7865
    Ja és ha kihúzom a joyt akkor jó!! Tanuljanak meg programot írni oszt annyi:)
  • Her Laca
    #7864
    Drága Papa:) Athlon 64 X2 tökömtuidja milyen proci 3 GHZ en megy.
    Mégegyszer mondom XP alatt tökéletes ful beállításon 1680X1050 en.
    És nem ,nem próbáltam ,de meg se fogom Vista alatt. Felraktam egy oprendszert amivel elégedett vagyok,,nem fogok egerészni egy szerencsétlen orosz informatikus miatt más variációkkal.
    Mégegyszer mondom nem a hardverrel van a gond ,de már nem is érdekel igazán. Csesszék meg a programjukat?)) Nálam leszerepeltek és kész.
  • Papa01 #7863
    Gascan, ezt a programot ismered? ProcessExplorer Ezzel meg tudod normálisan nézni. mi az ami terheli a procidat...
  • Papa01 #7862
    Laca, Vista 64-en nem próbáltad? A Ram-od, és a VGA-d valóban jó, de önmagában a 3Ghz-es órajel nem biztos, hogy elég.. Milyen CPU-d van?

    Még talán a 2 mag 4 mag kérdéssel kapcsolatban talán még annyi, hogy régebben az volt probléma, hogy a szoftverek, miért nem támogatják az új HW technológiákat.. (több mag). Úgy gondolom most már ez a helyzet nem annyira az órajel a mérvadó, hanem a több mag...
    Persze nem minden játéktípus esetén...

    Urak, írtam egy kis cikket afrissítéssel kapcsolatban
  • Her Laca
    #7861
    Ja és Xp 32 bit nél meg cseszhetem a 4 giga ramom:)) Plusz az 1,2giga vramot:)) Dugják föl maguknak:))
  • Her Laca
    #7860
    Nem felindúltság:) 3GHZ es kétmagos proci, 4 giga ram ,GTX285.
    Ha ez nem elég ennek a hulladéknak akkor mi kéne?
    XP alatt tökéletes,a Win7 64bit nél a proci használat 90% fölött van valamilyen okból kifolyólag,és mindegy milyen beállításokat használok akadozik mint a veszedelem. De nem is akarok foglalkozni már a témával,meg nem érdekelnek a kifogások. A Win7 egy oprendszer ami adott. Ha nem képesek megcsinálni a gondolom nem egetverő problemát ,hát az a ő dolguk,de ne csodálkozzanak ha elpártolnak tőlük.
    A BOB szerintem az én konfigomon bőven el fog futni,de arra eleve úgy számolok,hogy megveszem a legjobb akkori hardvert. Mivel itt csak az oprendszer miatt van gebasz ,hát ne nekem kelljen variálnom miatta,hanem vegyék a fáradtságot ,hogy megoldják. Na mind1 ,mindenkinek jó reppenést:))
  • Gascan #7859
    Van valakinek hardver expert ismereose, akinek esetleg el tudna juttatni a problemam? Probalok minden forumon erdeklodni, de sehol se tud igazabol senki segiteni.

    Visszajott a korabbi FPS problemam.. szerencsere a Rise of Flight az egyetlen jatek amin nem veheto eszre, de minden mashol igen.. valoszinuleg a peccsnek koszonhetoen, mert korabban Markoval probaltam jatszani, es a multiban 8 FPS-em volt az 50 helyett.

    Roviden errol lenne szo:
    Nemrég vettem egy 22" monitort a 17" helyett. Az új monitor DVI-D csatlakozót használ, a videokártyá DVI-I aljzatába. Nem hiszem hogy ezzel lenne osszefuggesben a problema, mivel az elobb probaltam a regi monitorommal es a helyzet ugyan az. A gond az, hogy egyik nap mennek rendesen a játékok, másik nap meg -20 FPS mindenhol. Többször nem mennek rendesen, mint igen.

    Arma 2-ben a menüben ma 15 FPS-em van, tegnap pedig vigan játszottam vele, akkor 60FPS volt a menüben. Más játékoknál is adódik ez a probléma, de nem mindegyiknél. Modern Warfare 2-ben -20FPS-em van. Assassins Creeed 2-ben -20FPS.

    Viszont a Rise of Flight, ami kivételesen hardver igényes, ott meg minden rendben, akkor is amikor máshol problémám van. Természetesen nem irnák ide, ha könnyű lenne a megoldás számomra. Minden hardverhez a legujabb frissitesem van, és a háttéri programokat is leáligattam már. Virus es spyware irtast is csinaltam.

    XP SP3 32bit-et használok, és a procim 2,6ghz-ra van tuningolva.

  • Papa01 #7858
    Megvan! Nem engedi módosítani a fegyverzetet és a skin-eket!
  • Papa01 #7857
    Urak, szerintetek a szerón miket állíthatnak ezek a jelölők?
    22. 'Lock Payloads' option was added.
    23. 'Lock Skins' option was added.
  • Gascan #7856
    ja igen tényleg... én úgy értettem itt, hogy a nieuprtot meg az alba jelenti a két variánst.. de akkor nem :)
  • Papa01 #7855
    Állj vagy állj! :) Itt a 2 Albát adják egy áráért. Én azt hittem 1 Alba + Nieuport N.11.. de egyszer hátha.. :))
  • Gascan #7854
    Nekem ez jelentette az utalást:

    To give you a better picture of the developmental history of the Albatros line we have included both variants for the price of a single aircraft. We hope you will enjoy both aircraft should you choose to purchase them.