29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #7933
    Inkább holnap! :) ( Az 'asszonkám' itt lesi minden mozdulatomat! ) Az igazság, hogy én egyedül multizni sem szoktam, csak veletek, mert szerintem nagyon jó kis társaság ez,szeretem a közös dumálásokat! :)
    W7 támogatás: Én fogadni mernék, hogy nyár végéig az is benne lesz! :) (2010.. :D)
  • LeonSilver
    #7932
    Én azért kicsit visszafogottabb vagyok, érthető módon.
    Van ami kibaszott jóra sikeredett és van ami ugyan olyan fos maradt.
  • Papa01 #7931
    :D :D Leon, ezt mondtam neked korábban, kurva jó az új patch, még az oldalon is írtam a patch-ről és született egy Dolphin-es cikk is! :)
  • LeonSilver
    #7930
    Majd akkor lesz jó ha elindul Sanyo kolléga szervere.Az állandó lesz, akkor lépsz majd fel rá amikor úri kedved tartja ;)
  • Gascan #7929
    Úgy értem ahogy Leon! annyira jó lett, hogy ilyet még képzelni se mertem volna :D csak úgy repül vele az idő :D

    Egyébként hétköznapi repülést is meg tudunk beszélni? Ma 2030tól mondjuk, vagy holnap?
  • Gascan #7928
    Lehet olyan hogy 2 zászlót egy sorba, a két végén pedig a két oldal repülőtere? Capture the flagról beszélek
  • LeonSilver
    #7927
    Próbáld ki Papa.Qrva jó most a multi.Nem kell órákat várni, szintet tetszőleges géppel lehet repülni.Már majdnem fasza a rof csak az a kibaszott w7 ...
  • Willenbrock
    #7926
    Azt hiszem igen,milyen szerveren repültök mostanában? Pár hetet kihagytam a ROF-al újra bele kell majd rázódnom:)
    Sikerült az il-2 UP-t telepíteni meg az új fülkéket?
  • Papa01 #7925
    Dummy, ezek a Te általad készített küldik!!! :)
  • Papa01 #7924
    Willen, Te jössz repülni pénteken?? :)
  • Willenbrock
    #7923
    Remélem lesz azért w7 patch egyszer.
  • Willenbrock
    #7922
    XP-n tökéletesen megy pedig kétmagossal is.
  • Papa01 #7921
    Melyik multis küldi kéne? :) Mert csak azt tettem fel amit használunk... :)
    @ Gascan: nagyon könnyen el lehet b*szni 2 órát a multiban az új patch óta...
    Ezt hogy érted?
  • LeonSilver
    #7920
    Ha vagytok * vagyunk elegen a CTF, ha meg nem akkor mehetne a mezei dogfight.
  • Sanyo
    #7919
  • DummyBoy
    #7918
    Persze ... De most akartam a héten új missziókat csinálni ... Mondjuk én is a papa oldaláról szedtem volna le őket :)

    riseofflight.hu - Multis küldik

    Most nézem ... a hétvégén a telefonomról írtam egy hsz-t ... az nincs itt ...

    Szóval ha van ötlet, milyen mission-t szeretnétek, akkor szóljatok!
  • Sanyo
    #7917
    A szervergép 2 napja megy, csak időm nincs foglalkozni vele. Dummy, átküldenél pár általad készített multi fájlt? Hogy legyen mivel tesztelnem...
  • Gascan #7916
    nagyon könnyen el lehet b*szni 2 órát a multiban az új patch óta
  • kmarkdev
    #7915
    Én kb. este 8-tól jövök...
  • Papa01 #7914
    Urak, pénteken ki jönne repülni 19:00-tól? (Ha az időpont korai, kezdhetjük később is.) :)
  • Zair #7913
    A paneleknek pofátlanul magas a rezsije. Semmiféleképpen nem ajánlom. Amikor még közüzemi hátralékos ügyfelek adósságaival foglalkoztam, 75%-ban panel környezetből jöttek segítségért. A távhő a maffia szinonimája.
  • Zair #7912
    Igen, negyedik emeleti tetőtéri társasház lakás bruttó 60 négyzetméter, 1+2 szobás.
    -nem zajos (városrész függő*)
    -alacsony a rezsi mert az egész ház engem fűt
    -nyáron kicsit meleg, (szigeteléstől függ) de ez jó kereszthuzattal vagy klímával megoldható:-)

    *rizikófaktorok: főút, diszkó, köcsög szomszédok
    nálunk hála az égnek egyik sem teljesül.
  • Gascan #7911
    Még olyan kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy a téli-nyári időszakokban a hőmérséklet a lakásban elviselhető? Hallottam, hogy a panelek elég melegek nyáron, szinte alig lehet bennük kibirni.

    Sajnos többször egy lakást nem fogok tudni megnézni, pedig szerintem is jó lenne. Vácott keresgélek egyébként.
  • kmarkdev
    #7910
    Nekem már volt alkalmam kipróbálni szinte minden féle lakást. Általában ha téglaépítésű a társasház, akkor kevesebb a zaj. Szerintem kiadó/eladó lakást érdemes többször is megnézni, különböző napokon és napszakokban. Az se mindegy, hogy milyen típusú munkát végző emberek laknak együtt. Hasonló életritmusú emberek közé költözést javaslom.
    Máig emlékszem az egyik lakásunkra egy paneles 10 emeletesben. Minden szombat reggel azzal kezdődött, hogy a fölöttünk élő fiatal pár akcióba lendült, és nem fogták vissza magukat hangerő tekintetében... :)
  • LeonSilver
    #7909
    Sok mindentől függ a válasz.
    Normális, ember módjára történő használat zajai nem jutnak át a szomszédhoz.Az állati ordítás, verekedés, az őrült módon történő zenehallgatás(?) igen.A fúrás-faragás is a panel szerkezetéből adódóan de ezt is elviseli az ember ha mondjuk nem este 21-kor történik a barkácsolás.

    A biztonság is többrétű.Nagyban függ a védeni kívánt értékektől, a környéktől.Attól, hogy a szomszédok mennyire figyelnek egymásra.

    Ha az Avas lakótelepen élnék nagy valószínűséggel még kapa/kasza is lenne készenlétben.Jelenleg kettő zár van az ajtónkon ( henger+heveder ) és rács nincs, igaz az elsőn lakunk.



  • Gascan #7908
    OFF:
    Sajnos nekem is ilyen lakást kell bérelnem egyenlőre... mivel eddig kertes házban laktam érdekelne, hogy mennyire lehet behallani a szomszédokat?
    Tegnap voltam megnézni egy pár ilyen lakást, és nekem elég furcsa volt, hogy amellett, hogy az épületbe csak kóddal lehet bejönni a bejárati ajtón, még a lakás ajtaján is általában 3 különféle zár volt.

    Földszinti lakásoknál meg rácsok az ablakon, mint valami börtön :) Én vidéken élek egy viszonylag kis településen, ahol szerencsére idáig nincs szükség ilyen fokú óvintézkedésekre.

    Te mekkora házban élsz?

  • DummyBoy
    #7907
    Sajnos igen :(
  • Gascan #7906
    OFF: Lakik valaki közületek panelházban vagy társasházban?
  • Papa01 #7905
    Köszi szépen, a javaslatokat, javítottam a hibákat. :)

    A Lelőhelyek ,menüpontban pedig már régebben elérhetőek az általad javasolt linkek.
  • Gascan #7904
    A második kép alatt:
    Kísérleti jelleggel az jobb alsó szárnyra erősítették fel (a légcsavarsíkon kívülre) az egyik Lewis géppuskát, amelyet gyújtó lövedékekkel láttak e

    Utolso elotti bekezdes az elso oldalon:
    E miatt a Dolphin-t gyakran alkalmazták gyakran alkalmazták

    Második oldal első kép alatt:
    helyreállítani,és ha elkészül - vessző után helyköz

    Egyébként nem lett rossz a cikk. Talán érdemes lenne az oldalra a Galaxisnetes megvásárolható ROF linkjét elhelyezni, plusz a demó elérhetőséget is.
  • Papa01 #7903
    Urak elkészült első típusismertetős cikkem a Dolphin-ról.
    Remélem tetszeni fog nektek, és ha van észrevételetek, szívesen veszem. :)
    Köszönöm ezúton is Sanyo-nak a segítséget! :)

    A következő típus a Teve lesz!

    Papa
  • DummyBoy
    #7902
    Csak gyorsan elindítottam, találomra kiválasztottam egy pontot a quick mission-ben és kész ...

    A töltési idő tényéeg rövid lett és mintha gyorsabb is lenne ... De nekem ez volt a leglátványosabb ... Végre nem csak alföld van meg síkság :)

    Fáradt vagyok sajna, de majd letesztelem holnap :)
  • Papa01 #7901
    Hogy tetszik az új patch Dummy?? :)
  • Papa01 #7900
    Szerintem volt, nem csak nem arra repültünk..
  • DummyBoy
    #7899
    Jaja ... Eddig nem igazán volt ilyen ...
  • Gascan #7898
    a domborzat?
  • DummyBoy
    #7897
    Üdv Urak!

    Jééé ... új peccs :)

    Elolvastam a hsz-eket ... Egy kérdés: Ez csak nekem tűnik új "fícsörnek"?

  • Sanyo
    #7896
    Innen van.
  • Papa01 #7895
    Igen jó kis site
  • RedRiot
    #7894
    Flying Fury? Ezt McCudden írta? Biztos van benne pár érdekesség az SE5a-ról. Pdfben van meg? :)