29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Zair #8175
    Jah, náluk nem voltak hanem vannak:-) Tudtommal elég jelentékeny politikai erőt képvisel náluk a "kámenista" párt.
  • Papa01 #8174
    És náluk "kámonisták" se voltak! :)
  • LeonSilver
    #8173
    ( a NÉMETEK! csak szerettek volna úgy és annyit kapni )
  • LeonSilver
    #8172
    Nem csak a forintnak tettek be.Egyébként aki még nemtette meg vagy nem tudja annak ajánlom nézzen utána, hogyan éltek a görögök.Az ember esze megáll! És még nálunk fújjolnak a nyuggerekre egyes idióta faszparasztok ..
  • Papa01 #8171
    Mert megkóstoltam a joghurtjukat! :)

    Amiatt mert így betettek a forintnak.. pedig már kezdett 260 felé menni.. erre ezek meg...
  • Papa01 #8170
    Hogy nehogy félreértés legyen, az írást Márkó készítette, az ő keze munkáját dicséri, amit ezúton is köszönök! :)
    Azt azért tettem, bele, ha valaki csatlakozni szeretne a közös (mondjuk zárt) repülésekhez és magyar, az jó ha tudja ezt is.. :)
    De talán, ha angolul és németül is belekerül ez, talán átveszik és bemondja mondjuk angolul...
  • Zair #8169
    Papa ez nagyon fasza lett! Respect Márkó, Dummy és Fokker!
    Miért rágtál be a görögökre?
  • LeonSilver
    #8168
    Ha egy net van és azt osztják szét akkor majdnem biztos, hogy nem.Mert ugye hiába az esetleges nagy sávszél a ping rohadt szar lesz.Persze ha csak Kizzy mama küldözget rajta egy-egy emilt akkor semmi gáz.
  • Fokker
    #8167
    jó lesz, bár a "leállt a motorom" üzenetet csak mi halljuk, akik TS-en vagyunk. számítanunk kell arra, hogy az alienek leszálló gépre is lőni fognak, mivel ők a pontokra hajtanak. viszont az is igaz, hogy ha tényleg leáll a motor, akkor általában a légigyőzelmet kiírja a progi.
  • Papa01 #8166
    Remélem, azért ROF-ra alkalmas lesz a neted, Gascan... :)
  • Papa01 #8165
  • LeonSilver
    #8164
    Na de hát ők adták a demokráciját meg a joghurtot ..
  • Papa01 #8162
    @ Máté:
    Ha lejjebb görgeted, a lap alján találsz hivatkozást a telepítőcsomagra.
  • Papa01 #8161
    Kint van weblapon is, de belinkelem ide is! :)

    Köszöntünk a magyar ROF-közösség szerverén, bajtárs!

    * A véres háború ellenére az Osztrák-Magyar Monarchia I. világháborús légicsapatainak harcát a lovagiasság jellemezte. Mi szeretnénk ezt a hagyományt megőrizni, ezért íme néhány javasolt illemszabály:
    * Számunkra a győzelem a fontos, nem az ellenfél elpusztítása! Ez okból nem lövünk sérülten leszálló (Be is mondja az illető, hogy pl,"Leállt a motorom!") , vagy a földön guruló, felszálló gépre.
    * Nem próbáljuk elvenni a légigyőzelmet csapattársunktól. Ha jól láthatóan boldogul ellenfelével, inkább biztosítsunk neki fedezetet a magasból.
    * Ha egy gép jelzőrakéta fellövésével keresi utolsó ellenfelét, mi is jelezzünk vissza, ne támadjunk rá orvul!
    * Általában első szemberepüléskor nem szoktunk tüzelni egymásra, ez egyfajta köszönésnek is felfogható, de legalább tuti beazonosíthatóak a gépek.
    * Ha belépsz a szerverre, tiszteld meg a többieket azzal, hogy köszönsz és kilépéskor elköszönsz!


    Welcome on the server of the hungarian ROF-community, fellow pilot!

    * Despite the bloody war, the fight of the Austro-Hungarian Flying Corps was knightly. We would like to keep this tradition, so, here is a suggested „Rules of Conduct”:
    * For us, the VICTORY over the enemy is important, but NOT his DESTRUCTION! That's why we don't shoot at a damaged plane which tries to land, or at a plane during taxiing or takeoff.
    * We don't try to seize the aerial victory from our comrade. When he is obviously succeeding with his opponent, it's better, when we provide cover him from a higher altitude.
    * We don't attack treacherously a plane, which is looking for the last enemy with firing of a signal rocket. Fire a rocket too, to indicate your position!


    Wilkommen auf dem Server der ungarischen ROF-Gemeinschaft, Kamerad!

    * Trotz des blutigen Krieges, war der Luftkampf des Fliegerkorps von Österreichisch-Ungarischen Monarchie ritterlich. Wir wollen diese Tradition behalten, deshalb schlagen wir die folgende Etikett vor:
    * Für uns ist der Sieg wichtig, und nicht die Vernichtung des Gegners. Darum schiessen wir nicht auf die Flugzeuge, die beschädigt landen wollen, weder auf die Flugzeuge, die auf dem Boden rollen noch auf die, die abfliegen.
    * Wir versuchen nicht den Luftkampfsieg von unserem Kameraden zu erobern. Wenn unser Kamerad mit seinem Gegner zurechtkommt, sollen wir ihn eher von Oben decken.
    * Wenn eine Maschine ihren letzten Gegner mit dem Starten einer Signalrakete sucht, zeigen wir ihr auch uns selbst, überfallen wir nicht heimtückisch!

    Egyebek

    * Érdemes a feldobható nyomjelzőket figyelni (Alapértelmezésben F) :)
    * Valamint mindkét oldalon megtalálhatóak mindkét oldal gépei, ez főként azért van mert a többség német típusokkal repül, szóval kicsit szokni kell ...
    * Ikonok nincsenek (Max, ha sokan vagyunk, akkor a baráti ikonokat bekapcsoljuk.) és a motorvezérlés sem automatikus.


    Köszönet Márkó, Dummyboy és Fokker kollégának a segítségért! :)


    @ Dummy kolléga: Ha Márkó átírja, beteszed a küldik szövegébe, és ha nyitott lenne a szerver, meg ha új tagok jönnek, el tudják olvasni a fontosabb szabályokat!

    Köszönöm! :)
  • LeonSilver
    #8160
    Tehát van egy előfizetés és azt osztják el négyfelé ? Ha így van akkor qrva szar lesz.
  • kmarkdev
    #8159
    Persze, küldd el!
  • Gascan #8158
    Nah tegnap este 9ig pakultunk de bekoltoztunk... net meg sajna nincs.. ezt is csak ugy lopom :) mindig van valaki aki hanyagolja a wifi halozat lezarasat :)

    Az irodahazban amiben lakom kabelteves internet van, az van szetosztva az irodak meg a 4 lakas kozt, csak meg hozzam nem kotottek be... de igerik, hogy a jovo heten

    Kivancsi leszek, hogy igy milyen lesz a ping... szerintetek milyenre szamithatok? Stabil lesz?
  • RedRiot
    #8157
    Amúgy ha jól láttam a Vintage Aviator műhely által épített gépek a "főszereplők".
  • RedRiot
    #8156
    Sajnos nem hiszem. Utánanéztem, ez egy 2007-es rövidfilm, 15 perces. Peter Jackson egy új típusú kamerát tesztelt vele.

    Azért megnézném moziban simán: igazi repülőgépek, nem CGI, és nagyon szépen fényképezve!
  • Papa01 #8155
    Ezt a hazai mozik is adni fogják vajon?? :)
  • Zair #8154
    Fasza filmnek ígérkezik. Látta esetleg valaki? Van benne repcsi, lövészárok, sznájper, ami csak kell. :-)))))
  • Papa01 #8153
    A Te szövegedbe is belemódosítottam egy picit és megjelent az egyebek is.. :)
  • Papa01 #8152
    Márkó Mester! :)

    Egy picikét, módosítottam a GYIK/Szabályok szövegén, beletennéd a német és angol fordításokba? :)

    Köszönöm!
  • Sanyo
    #8151
    Csak a Battle of Britain után megjelenése után folytatják a fejlesztését, most minden ember az előbbin dolgozik.
  • Papa01 #8150
    Urak, megkésve bár, de összeraktam egy kis cikket a ROF elmúlt egy évének fontosabb állomásairól.

    Remélem tetszeni fog, és ha hibát találtok, akkor bocsika, már most minden össze folyik előttem.. :D

    riseofflight.hu
  • Papa01 #8149
    Köszi Zair, így már nekem is rémlik, remélem, csak jegelve van, nem pedig törölve.. :)
  • Zair #8148
    Tényleg nagyon szuper volt a mai, "sörös Báró" rulez :-)))))))), összehasonlíthatatlan azzal, mint amikor régen lelőttek és még 5-10 perceket a monitor előtt kukultam megfigyelőként. Király respawn, minimális töltési idő, asszem lassan elkészül a game...

    Papa, erről a projektről beszéltem. Szerintem egy ideje behalt, de hátha lesz belőle valami.
  • Fokker
    #8147
    ez az eddigi legjobb patch.
  • Papa01 #8146
    Bizony! :) Nagyon jó lett az új, patch, remélem, jó sokat fogunk újra együtt repülni! :)
  • RedRiot
    #8145
    Megmondom őszintén nem számítottam rá hogy ennyire jó lesz az online rész. Végre van dogfight mód, így nem kell a lezuhanás után hatvan évig várni, hogy újra repülhessek, nem kell újra meg újra hosszú percekig tölteni a missiont. A grafika is gyorsabb és simább lett.Jól sikerült.

    És persze jó volt újra együtt röppenni veletek. :)
  • Papa01 #8144
    :(
    De kár.. :((
    Oks, köszi szépen! :)
  • DummyBoy
    #8143
    Én nem jövök ma sajna, majd legközelebb!

    Jó repülést!
  • Papa01 #8142
    Ok, megyek! :)
  • Zair #8141
    Szia Papa, én már vagyok TS-en.
  • Papa01 #8140
    Sziasztok Urak! :)

    No, lesz repülés?? :)
    Márkó, köszönöm szépen a cuccot, nem rég lett vége a melónak, sajnos a héten az oldalt hanyagolnom kellett, de holnap kiteszem a GYIK-be is.. :)

    Papa.
  • kmarkdev
    #8139
    Szia, Papa, priviben elküldtem a szeró 3 nyelvű üdvözlő szövegét és illemkódexét.
  • DummyBoy
    #8138
    Na ja, a Digikábel az verhetetlen, de sajna nincsen mindenhol :(
  • Papa01 #8137
    Nagyon durván helyfüggőek...
    Én 20/20-ért fizetek 2500ft-ot.
  • DummyBoy
    #8136
    Nekem van ... eddig qrva drága volt, de most emberi ára lett ... Fizettem a 4 megás netért 7400-at, most 12/2MB 7300 ... Nálunk a matáv még a 4MB-ot sem tudja garantálni :(

    Most várom a csomagbővítést, 30/12-re :)

    De a szolgáltatások mindig helyfüggőek, főleg az ADSL ... annak a sebessége függ a központ távolságától meg minden ...
  • kmarkdev
    #8135
    Ne törődj a "garantált" kifejezéssel, a UPC ebből is pénzt csinál. Olyan cégeknek, akik interneten keresztül dolgoznak, mint mi, plusz pénzért biztosítja a garantált 99%-os hozzáférést és a sávszélességet. Esetedben többnyire hozni fogja a kapcsolat a letöltési/feltöltési értékeket. Legalábbis remélem :)