29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • RedRiot
    #8134
    Tegnap nem tudtam jönni, mert kilencig meló volt. Ma este ha benézek, már rég voltam.
  • Gascan #8133
    Van valakinek kabelteves internete? Most nezem h Vacott a szolgaltatok nem tudjak garantalni, csak az ISDN sebessegu internetet.., meg akkor is ha 3,8mb/384kbps a kihirdetett sebbesseg.. nalam ez eleg furi, az itthoni netem szinte mindig az elofizetesi sebbessegem felett teljesitett .. en 2mb-ert fizetek de megy 2,7-el
  • Fokker
    #8132
    tényleg nagyon jó az új multi, hála Dummynak és az új peccsnek.
  • Papa01 #8131
    Igen, fogunk! :) Nagyon jó volt a mai is.. :)
  • Zair #8130
    Hát fiúk én most fejeztem be a festést...Tököm tele a felújítással, ha holnap röppentek akkor már tényleg jövök.
  • Gascan #8129
    hát hogy valóban jó-e azt pár hónap ottlét után tudom megmondani.. eddig jónak tűnik... 42nm, második emelet, tégla ház, tetőtér, alattunk irodák vannak
  • Papa01 #8128
    Köszönöm! :)
  • Papa01 #8127
    Urak, ez jó kis repülés volt! :)
    Holnap 19:00-tól ugyanitt! :)

    @ Gascan: Remélem, mihamarább rendeződik! :)

    Isten az új patch, és a Dummy új mission-ja! :)
  • kmarkdev
    #8126
    Köszi mindenkinek a repülést, nagyon jól éreztem magam! Még négyesben is pörgős volt, hát ha még 8-10-en lettünk volna!
  • Sanyo
    #8125
    Köszönöm, egy összefoglaló rövidhír. :)
  • kmarkdev
    #8124
    Na, sikerült találni egy jó kéglit?
  • Gascan #8123
    bocs h nem jottem.. egy ideig meg nem is fogok tudni jonni, amig a koltozkodes el nem rendezodik
  • DummyBoy
    #8122
    Köszöntem Urak! Ez már hiányzott :)
  • Papa01 #8121
    :(

    9-ig, vagy 9 órától? :)
  • DummyBoy
    #8120
    Estét!

    Az sajnálatos ... én is kb 9-ig érek rá :)
  • Gascan #8119
    nagyon nem fogok en hazaerni idore.. ugy nez ki hogy meg este kilencre se :(
  • Papa01 #8118
    Jó estét Urak! :)

    És boldog szülinapot ROF! :) Kívánok Neked, sok-sok verziószámot! :)
  • DummyBoy
    #8117
    Hepi börzdéj ROF!!!

    Ma 1 éves a ROF!
  • Gascan #8116
    szerintem en meg 5kor vacon leszek (2 ora az ut haza).. ugyhogy csak 8-9 fele tudok csatlakozni
  • Papa01 #8115

    Ami viszont lényeges ... asszem Warmed up engine és Frienly Icons az kelleni fog :)


    Igen, tegnap már ezekkel a beállításokkal repültünk! :)
  • DummyBoy
    #8114
    Sanyo dolgozik rajta, Ő tud majd ebben a témában nyilatkozni, de asszem már közel a végkifejlet :)

    CTF nem lenne rossz ... majd amint elkészül az én verzióm, akkor kell kipróbálni ... ott nem kell sokat repkedni :)

    Ami viszont lényeges ... asszem Warmed up engine és Frienly Icons az kelleni fog :)

    Ok, majd a véglegesbe beletesszük :) Mellesleg a le és felszálló gépek védelmére vannak betéve a hajók :)
  • Papa01 #8113
    Tényleg Dummy! :) Esetleg a lírásba ezt beletennéd, ha Te (Ti) is úgy gondolod (gondoljátok):

    Szabályok
    Sok helyen csak egyetlen szabály létezik: ne lőj saját gépre! Multiplayer módban ne számítsunk túl sok kíméletre az ellenfelektől. Legtöbbször a pontvadászat a lényeg, hogy előkelőbb helyezést érjenek el a Leaderboard-on.
    Így sajnos mi is rákényszerülünk, hogy mellőzzük a lovagiasságot.
    Ennek ellenére azért nem árt néhány illemszabályhoz tartani magunkat:
     csatlakozáskor üdvözöljük a többieket egy S! (Salute)-tal. Távozáskor köszönjünk el, mert így szokás.
     az oldal kiválasztásánál illik figyelembe venni az arányokat. 8 a 2 ellen nem túl tisztességes... Ha a másik oldalon nincs megfelelő gép, akkor hagyjuk ki a kört.
     ha egy – akár ismeretlen – csapattársad láthatóan jól elboldogul választott ellenfelével, ne szállj be a kettejük párharcába, amíg nem kér segítséget (pl. jelzőrakétával)! Sokszor ütközés a csapattárssal a vége! Kevés nagyobb bosszúság létezik, amikor egy Camel-lel már lőhelyzetbe kerültél egy sebességét veszett DVII F ellen, egy pontvadász a saját csapatodból beavatkozik, és végül neked ütközik. Ilyen esetben szabad elküldeni az illetőt melegebb éghajlatokra.
     álló motorral landoló, vagy már leszállt gépre ne lőjünk! Sokan – általában a szlávok – megteszik, de mi ne alacsonyodjunk le a szintjükre!
     olyan ellenséges gépre, amely jelzőrakéta-feldobással keresi az esetleg utolsó ellenfelet, sunyi módon becserkészve, figyelmeztetés nélkül ne nyissunk tüzet! Inkább emelkedjünk a szintjére, és mi is jelezzük hollétünket.

    A leírást Márkó kolléga készítette, hamarosan a weboldalt is frissítem ezzel... :)
  • kmarkdev
    #8112
    Nem tudtok megingatni! ;) Tegnap már oda jutottam, hogy amikor a CoCos-on a CTF küldi került sorra, átnyergeltem egy másik szeróra, pedig volt tizenhuszon ember. Egyébként meg lehet, hogy a mi szerverünk nem lesz túl népszerű az idegenek szemében, mert nincsenek hozzászokva, hogy mindkét oldalon lehet bármilyen gép. Bár ki tudja... mindenesetre ha kívülről csatlakoznak, lehet, hogy számítani kell egy kis "Friendly Fire"-ra.
    Apropó, "Friendly Fire Penalty": tegnap kipróbáltuk, és elég durva hatása van! A repülőgépet rongálja (a motor kivételével), és nem csak a saját gépekre leadott akár 1 lövést "honorálja" így, de bármilyen baráti földi objektum eltalálásáért is büntet. Minél több baráti találat esik, annál inkább kezd a röpcsi a kutyám játszórongyára hasonlítani.
    A teljes mezőnyt nézve szerintem Dummy által összeállított TDM missön a LEGJOBB!!! Apropó, van valami törekvés arra nézve, hogy állandóan üzemelő szerónk legyen? Jár ez valami anyagi áldozattal?
  • Papa01 #8111
    Urak, egy kis csuszi sajnos lesz, csak a 18:00-ás busszal tudok eljönni, így 19:30-kor kezdenék. (19:00-re érek haza, lepakolok, kajálok, és kezdhetjük.)

    Elnézést mindenkitől... :)
  • DummyBoy
    #8110
    Húúú ... nem néztem, de szerintem nem sajna ...
  • Papa01 #8109
    Urak, összegyűjtöttem, azokat, akik biztos/valószínűleg jönnek (Remélem, nem hagytam ki senkit.. :) :

    DummyBoy
    Fokker
    Gascan
    Kmarkdev
    LeonSilver
    Papa
    RedRiot
    Willenbrock
    Zair

    Nem rossz lista, remélem minél többen leszünk! :)

    @ Dummy: Olyat lehetséges csinálni a küldikkel, ha nyitottá tesszük majd 1x a szerót, hogy az egyik oldalon csak mi legyünk? És a gaz idegen elleneket közösen irtanánk.. :D
  • DummyBoy
    #8108
    Jó reggelt!

    Természetesen a magyar leírás az mehet ... Sőt eredetileg azt akartam megcsinálni, hogy az német gépek azok az Osztrák-magyar monarchia szineiben repüljenek :) De ezt is belerakom :)

    @Kmarkdev: Ezért csináltam a kisebb CTF mapot :) Ha kell lehet csinálni még kisebbet ... Jelenleg 10km-re vannak a zászlók, de lehet közelebb tenni öket, azért vannak ilyen messze, mert ha sokkal közelebb rakod, akkor 2 gép rárepül az enemy repterekre és vége a mapnak ... Ez mondjuk tényleg több emberre van kitalálva ...

    Amikor kipróbáltam, alig szálltam fel, már érkeztek is a támadók, szóval nekem nem volt eseményelen :)
  • Papa01 #8107
    Ez csak természetes, hogy érdeklősöm, a közös repülések nagyon ott voltak! :)
  • Papa01 #8106
    Urak! Estig ellenőrizzétek már le Ti is , hogy a TS-en minden oké a kommunikációval, ne este kelljen szenvedni! A webolalon a GYIK-ben találtok erre begyezést!
    Köszönöm : Papa :)
  • LeonSilver
    #8105
    Igen, hallottalak csak éppen a mikit állítgattam és ezért nemtudtam visszaszólni.
  • LeonSilver
    #8104
    Ez attól függ, hogy mennyien vannak a szerveren.Játszottam egy kilfődi szerón ahol vagy 30 meber tolta a CTF-et.Mindennek lehetett nevezni csak eseménytelen repkedésnek nem ;) De kevés emberrel is lehet izgi ha taktikázik az ember.Nem mindig csak a dog az adrenalinlöket netovábbja.
    szVsz
  • kmarkdev
    #8103
    Már alig várom a péntek estét... az új TDM a tó fölött BIG... akarom mondani BIK! :)
  • Papa01 #8102
    Dummy, ez a küldetés nagyon össze lett rakva! Minden tiszteletem a Tiéd..
  • Papa01 #8101
    Meg talán Allied helyett Antant talán jobb, mi a véleményed? :)
  • Papa01 #8100
    Dummy, a küldetés leírás baszott jó ötlet volt!! :) Magyarul is oda teszed majd?? :)
  • kmarkdev
    #8099
    Egy kis magánvéleményt engedjetek meg, Urak! Próbáltam többször mind a TDM-et, mind a CTF-et, és a TDM mellett teszem le a voksomat. A CTF rengeteg eseménytelen repkedéssel jár. Elkezdek menni a kiválasztott ellenséges reptér felé, aztán félúton látom, hogy foglalják a sajátot. Visszafordulok, repülök 5 percet, mire odaérek, már lelőtték a foglalni próbáló gépet. Fordulás vissza, szerencsés esetben találok valakit, akivel lehet harcolni, aztán le kell szállni, mert elfogy a 20% üzemanyag...
  • Papa01 #8098
    Hallani viszont nem hallottunk..csak én saját magamat vissza... Te hallottál minket?
  • Papa01 #8097
    Köszi szépen Dummy, Márkó kollégával megteszteljük, hogy a közös repüléskor minden simán menjen! Más nem, akkor betöltöm a Rambo-k ellen a légvédelmeset, ha meg zártan repülünk ez oké... :)

    @ Leon : Oké, gyere majd! :)
  • DummyBoy
    #8096
    Kicsit átvariáltam a légvédelmet, de csináltam egy légvédelem nélküli missziót is :) A csökkentett légvédelmes verziót meg feldobom ROF fórumra, hogy teszteljék :)

    A légvédelem csak azért maradt benne, hogy védje a reptereket :) No nem ellenünk, hanem pl: önjelölt külföldi rambók ellen akik esetleg rátámadnának a felszálló gépekre :)

    De örülök hogy jó!

    Mindjárt feltöltöm a 2 másikat is :)

    http://www.mediafire.com/file/mmgjzt0tnyk/Quick%20TDM.zip
  • LeonSilver
    #8095
    Na.Beállítottam a TS-t ( azért ugrottam be egy pillanatra ), holnap már talán leszek, de hétvégén mindenképpen!