29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Her Laca
    #8215
    Kb minden nagyon eredményes pilótára ez a magatartás volt igaz.
    Voltak kivételek persze mint Voss ,vagy a 2.vh ban Marseil de ők a ritka fenoménok közé tartoztak. Bocs hogy belevakkantottam:)
  • Papa01 #8214
    Azért én örülnék a 990-es árnak.. mert talán abból a 10-ből aki megveszi, a többség normális... ha meg nem , kibannoljuk a világűrbe! :)
  • Papa01 #8213
    Igen, ezt korábban is megbeszéltük már.. :)
    Ez a "statmonkey" hatalmas! :)
  • LeonSilver
    #8212
    A CS a Diablo meg az összes többi akkor lett szar, amikor elkezdték a teszkóban szaré-hugyé ( 990ft ) árulni.Talán a RoF kicsit védettebb ilyen szempontból a külön vásárolható gépek miatt de én egészen biztos vagyok abban is, hogy már most is van olyan aki tisztességtelen módszereket használ.

    A szerót én is nagyon várom már!Azért mégis csak más egy "saját" szerver.

    Juteszembe.Sanyo kollégát azért majd meg kell kérdezni, hogy mibe került ez neki és azt, hogy mivel tartozunk Neki.
    szvsz
  • Zair #8211
    De jó, alig várom már!
    A csítereket szerettem én is, általában Il2-t toltam multiban. Tényleg voltak nagyon tehetséges arcok, de volt egy kettő akinél nem értettem, hogy sosincs blackout vagy engine overheat meg effélék. A kedvencem a hangsebesség közelében zuhanórepülő szétesni nem akaró Mustang volt, ami földközelben blackout nélkül felhúzásból lefordulta a Messzert. Én meg elájulva fúródtam bele a földbe.
    Sosem értettem, hogy lehet ezekbe a progikba bele buzerálni, de igazándiból azt még kevésbé, hogy ez miért jó. Én nem érezném magam jól, ha valamelyikőtök felett valami hülye hack vagy tréner vagy nemtoménmi segítségével aratnék győzelmet. Oda az egész lényege.

    Mindegy, reméljük az Online ROF közösséget talán nem fertőzik le túlságosan, csak ez a néhány vérpistike meg statmonkey. Pont leszarom, hogy én hányadik helyen vagyok azon a listán.:-))))))))
  • LeonSilver
    #8210
    Készül a szeró és azon lehet majd gyakorolni.Amikor "edzés" lesz, jelszavat kell beállítani oszt jónapot.
  • kmarkdev
    #8209
    Jobban tetszene az "akarunk"... tudom, w7 probléma :)
    Tök jó lenne egy állandó magyar szeró, ahol zavartalanul lehetne gyakorolni. Aztán ha mi, ifjú padavanok felkészültünk, hirtelen jól odabäsznánk :D
    Egyébként még régen Richthofenről olvastam, hogy általában viszonylag nagy kötelékben repült, megvárta, míg kialakul a légiharc, aztán le-lecsapott a csellengőkre, bambulókra. Nem tom, mennyi igaz ebből, mert a történelem mindig a győztesek propagandája...
  • Papa01 #8208
    Igen, szerintem jobban fordul, de sokkal jobban dugózik is...
  • LeonSilver
    #8207
    Én már mondtam, hogy ha nemzetközi szinten el akarunk / akartok érni valamit akkor bizony alakítani kell egy "klánt", választani kell egy vezetőt akire hallgatnak a többiek és igen is neki kell állni együtt gyakorolni.Aztán ki kell választani a különböző feladatokra az embereket ( csali, BnZ, kivégző, stb ..) és heti rendszerességgel ( amennyire lehet ) gyakorolni.
    Kb. így csináltuk anno a CS-ben meg a DoD-ban is pedig mi azért nem is voltunk vérprofik.
  • LeonSilver
    #8206
    Miért ?Milyen lett a Delfin ? Über ?


    Én az online gémelést anno még CS-vel és DoD-al kezdtem.Szerettem is meg qrva jó társaság volt ( először a [HUS] majd a [WB] klán, ma már mindekettő legenda ) de néhány év után megcsömörlöttem a sok szarfaszú csitertől.Pedig ott még PB ( jó, szarok de legalább valami volt ) meg mittudom én mi is volt.
    Volt egy saját szerverünk, debian futott alatta meg a CS ment rajta.
    A Spider barátommal felügyeltük és tűzzel-vassal irtottuk a csitereket.Ha kijött valami új akkor a spider feltette magának, lejelszavaztuk a szervert és teszteltük, hogy hogyan lehet észrevenni illetve mivel lehet megfogni.

    @ #8200

    WTF?
  • kmarkdev
    #8205
    Persze, biztosan nem ilyen egyszerű a helyzet, valami tutira van rá, de ha jól tudom, béta-teszter is a csávó.
    Tényleg nem állítanám, hogy csaló, lehet, hogy született pilóta, 3 monitorral, meg hardverrel körbebástyázva.
    Csak furcsa, hogy ha a gépemet eltalálják, nehezebb lesz az irányítás, ha a pilótám is kap, akkor frankón le is lassul. Én meg többször lőhelyzetbe kerültem, kicakkoztam a szárnyát, de nem vettem észre romlást a teljesítményben... Na mindegy, hagyjuk, ettől még lehet a fickó ennyire kimagaslóan jó. Szembeszáll 2-3-4 géppel is, és többnyire szép sorban le is szedi őket. Én már vadászom rá, remélem egyszer sikerül közel egyenlő feltételekkel elkapni :) Tényleg, mit szólnátok, ha megpróbálnánk csapatban levadászni?
  • DummyBoy
    #8204
    Nem a kihívás a lényeg ... ha az lenne, akkor nem csalnának ...

    Győzelem minden áron. Arcátlanul is ...

    Anno BF2 HIVATALOS fórumra linkelte be egy majom a screenshotot, hogy elérte a legmagasabb rangot ... A képen meg ott virított a wallhack, meg a térkép hack meg minden csít amit ilyenkor használnak ...

    Ahhoz hülye volt, hogy észrevegye ... Szerinted az ilyen bármire is képes lenne cheatek nélkül?
  • Papa01 #8203
    Azért ez elég gagyi megoldás lenne. :). és sokkal többen csalnának.
    Egyébként baromira nem értem a csalók lelkivilágát... miért csinálják? Mi a kihívás számukra?
  • Papa01 #8202
    @ Leon: Az "új" Delfinre gondolok! :) Tényleg, mikor jössz újra repülni?? :)
    @ Márkó: Oké. :) Akkor 20:00 - TS. Egyébként még a másik vidivel adós vagyok, de megcsinálom ma azt is! :) Ja, és vagy 2 meccs erejéig nyomjunk majd egy DVIIF vs. Dolphni ütközetet! :)
  • kmarkdev
    #8201
    Sőt, ha van eszük, akkor nem a programkódba betonozzák be a egyes modellek tulajdonságait...
  • kmarkdev
    #8200
    ROF-fal kezdtem az online életmódot :) Egyébként én is hallottam már a csalókról, akik céltávcső nélkül 500 m-ről mindenkit fejbe lőnek. Lehet, hogy nem is a szoftverbe kell belenyúlni, lehet, hogy elég valami szöveges config-állományt bütykölni...
    FokDVIIF
    TURNRATE: +300
    STRENGTH: +300
    PILOT_VULNERABILITY: -200
    ... és így tovább
  • kmarkdev
    #8199
    Háááát, erre most hirtelen nem tudnék felelősséggel válaszolni... próbáljuk ki legközelebb! :) Viszont változott a mai este programja, - 8-tól ráérek... ha gondolod, folytathatjuk a kis meglepi-akciónkat ;)
  • LeonSilver
    #8198
    Szerintem a delfin azért nem :P Fasza kis gép ám az a DVIIF ;)
  • LeonSilver
    #8197
    Ahogy minden online játékban vannak csalók úgy biztos lehetsz, hogy itt is vannak.Nem tudom Te mikor és mivel kezdtél játszani online de én már nem egy játékot abbahagytam miatta.Nincs azzal semmi baj ha valaki valamiben jobb a másiknál.Legyen.De tisztességesen.Nem azt mondom, hogy ez a srác akit említettél csaló.Én csak annyit mondok, hogy 100% -ig biztos vagyok abban, hogy van aki belenyúl a szoftverbe.Én nem teszem két okból.Az egyik az, hogy nem tartom tisztességesnek, a másik pedig az, hogy nem értek hozzá :D
  • Papa01 #8196
    Én nem vagyok ügyes a légiharcban, de szerintem, az hogy a DVIIF mögé forduljon a Tevének több esetben, szerintem lehetetlen... Márkó, szólj ha tévedek, de szerintem a DVIIF-et még a Dolphin is lefordulja...
  • kmarkdev
    #8195
    Ezek a programozók, mindenre képesek :). Előttem van a bejelenkező képernyője:
    User: [email protected]
    Password: abcdefgh
    Ctrl+A+SHIFT+C
    Please Enter Cheat Code: lid_furevön
  • LeonSilver
    #8194
    Miért ne lehetne.Aki ért hozzá ( ilyen programozó vagy mittudomén ) az a szoftverrel bármit meg tud csinálni lévén semmi védelem nincs benne.
    Még a mod on/off sem jelent semmit ugyanis simán belelehet turkálni a fájlokba.
  • kmarkdev
    #8193
    Semmi gond, örülök, hogy "összefutottunk". A multiban tényleg a csapatjáték lenne a megváltás, egyedül nagyon nehéz sikeresnek lenni, az ember töbnyire a morzsákat csipegeti fel. A CTF-nek főleg a csapatjáték a lényege, szär ügy, amikor egyedül foglalok egy zászlót, és hirtelen 2-3 gép ott terem. Tegnap egész jól boldogultam, 1 az 1-ben nem is igen lőttek agyon, csak néha kellett sérülten landolnom. Van egy srác, aki a ranglistát vezeti - Wolf13 - na ő nagyon jól mozog, a tarkóján is szeme van, kíváncsi lennék, milyen kütyüket használ. Egyszer-kétszer megsoroztam, de többnyire Camel-lel repült, én meg Albával, Pfalz-zal... Az a furcsa, hogy egyszer összefutottunk úgy, hogy én tevegeltem, ő DVIIF-fel nyomta, de mégis fordulóharcban győzött le. Nem lehet, hogy valami svindli van a dologban?
  • DummyBoy
    #8192
    Ja, ez kellene a TV reklámba is :)

    @Markó: Bocs, de tegnap este későn estem be, ha felmentem volna TS-re, akkor sosem fekszek le aludni :)

    De mostmár ha felmegyek valahová multizni, akkor előtte felmegyek TS-re, és akkor esetleg tudunk összedolgozni is :)

    2 DR1-essel futtottam össze tegnap, egy darabig fordulózgattunk, de nem sok esélyem volt :)
  • Papa01 #8191
    Gyerekek, ezen hatalmasat röhögtem!! :D (Hanggal nézzétek meg!)

  • kmarkdev
    #8190
    Így jó lesz. :) Pihenj egy jót...
  • Papa01 #8189
    Ja, bocsi a szöveg:
    Köszöntünk a magyar ROF-közösség szerverén, bajtárs!

    * A véres háború ellenére az Osztrák-Magyar Monarchia I. világháborús légicsapatainak harcát a lovagiasság jellemezte. Mi szeretnénk ezt a hagyományt megőrizni, ezért íme néhány javasolt illemszabály:
    * Számunkra a győzelem a fontos, nem az ellenfél elpusztítása! Ez okból nem lövünk sérülten leszálló (Be is mondja az illető, hogy pl,"Leállt a motorom!") , vagy a földön guruló, felszálló gépre.
    * Nem próbáljuk elvenni a légigyőzelmet csapattársunktól. Ha jól láthatóan boldogul ellenfelével, inkább biztosítsunk neki fedezetet a magasból.
    * Ha egy gép jelzőrakéta fellövésével keresi utolsó ellenfelét, mi is jelezzünk vissza, ne támadjunk rá orvul!
    * Általában első szemberepüléskor nem szoktunk tüzelni egymásra, ez egyfajta köszönésnek is felfogható, de legalább tuti beazonosíthatóak a gépek.
    * Ha belépsz a szerverre, tiszteld meg a többieket azzal, hogy köszönsz és kilépéskor elköszönsz!


    Welcome on the server of the hungarian ROF-community, fellow pilot!

    * Despite the bloody war, the fight of the Austro-Hungarian Flying Corps was knightly. We would like to keep this tradition, so, here is a suggested „Rules of Conduct”:
    * For us, the VICTORY over the enemy is important, but NOT his DESTRUCTION! That's why we don't shoot at a damaged plane which tries to land (f.e. the pilot says: "My engine is broken"), or at a plane during taxiing or takeoff.
    * We don't try to seize the aerial victory from our comrade. When he is obviously succeeding with his opponent, it's better, when we provide him cover from a higher altitude.
    * We don't attack treacherously a plane, which is looking for the last enemy with firing of a signal rocket. Fire a rocket too, to indicate your position!
    * Usually we do not shoot each other at first head-on pass, -it's a kind of greeting.
    * When you enter the server, please respect the others with a greeting. Do it the same way when you leave it.

    Wilkommen auf dem Server der ungarischen ROF-Gemeinschaft, Kamerad!

    * Trotz des blutigen Krieges, war der Luftkampf des Fliegerkorps von Österreichisch-Ungarischen Monarchie ritterlich. Wir wollen diese Tradition behalten, deshalb schlagen wir die folgende Etikett vor:
    * Für uns ist der Sieg wichtig, und nicht die Vernichtung des Gegners. Darum schiessen wir nicht auf die Flugzeuge, die beschädigt landen wollen (z.b. der Pilot sagt: "Mein Motor ist kaputt"), weder auf die Flugzeuge, die auf dem Boden rollen noch auf die, die abfliegen.
    * Wir versuchen nicht den Luftkampfsieg von unserem Kameraden zu erobern. Wenn unser Kamerad mit seinem Gegner zurechtkommt , sollen wir ihn eher von Oben decken.
    * Wenn eine Maschine ihren letzten Gegner mit dem Starten einer Signalrakete sucht, zeigen wir ihr auch uns selbst, überfallen wir nicht heimtückisch!
    * Im allgemeinen, wenn wir zum ersten mal gegenüber fliegen, schiessen wir aufeinander nicht,- das ist eine Art von Gruss.
    * Wenn du ins Server tritts, bitte die Andere mit einen Gruss respektieren. Bitte mach du das ebenso beim Austritt.

    Egyebek

    * Érdemes a feldobható nyomjelzőket figyelni (Alapértelmezésben F) :)
    * Valamint mindkét oldalon megtalálhatóak mindkét oldal gépei, ez főként azért van mert a többség német típusokkal repül, szóval kicsit szokni kell ...
    * Ikonok nincsenek (Max, ha sokan vagyunk, akkor a baráti ikonokat bekapcsoljuk.) és a motorvezérlés sem automatikus.


    Köszönet Márkó, Dummyboy és Fokker kollégának a segítségért! :)
  • Papa01 #8188
    Kijavítottam Márkó, remélem így jó lesz! :)

    Hulla fáradt vagyok... reggel óta most jöttem haza... és az egész hetem is pont ugyan ilyen gané lesz... meg mehetek szombaton is... de utána csak jobb lesz... :)
  • Papa01 #8187
    Oké, köszi szépen, ha haza értem megcsinálom! :)
  • kmarkdev
    #8186
    Ezt még módosítsd, légyszi, a zárójeles rész így lesz jó helyen:
    Darum schiessen wir nicht auf die Flugzeuge, die beschädigt landen wollen (z.b. der Pilot sagt: "Mein Motor ist kaputt"),...
  • Papa01 #8185
    Frissítettem a GYIK-et is! :)
  • Papa01 #8184
    Jaja, volt egy félórám gondoltam, röppenek egy rövidet, (Hála istennek az új patch-el már ezt is lehet :) ), de csak felbaszta az agyamat.. :)

    @ Márkó: Így jó lesz? :)

    Köszöntünk a magyar ROF-közösség szerverén, bajtárs!

    * A véres háború ellenére az Osztrák-Magyar Monarchia I. világháborús légicsapatainak harcát a lovagiasság jellemezte. Mi szeretnénk ezt a hagyományt megőrizni, ezért íme néhány javasolt illemszabály:
    * Számunkra a győzelem a fontos, nem az ellenfél elpusztítása! Ez okból nem lövünk sérülten leszálló (Be is mondja az illető, hogy pl,"Leállt a motorom!") , vagy a földön guruló, felszálló gépre.
    * Nem próbáljuk elvenni a légigyőzelmet csapattársunktól. Ha jól láthatóan boldogul ellenfelével, inkább biztosítsunk neki fedezetet a magasból.
    * Ha egy gép jelzőrakéta fellövésével keresi utolsó ellenfelét, mi is jelezzünk vissza, ne támadjunk rá orvul!
    * Általában első szemberepüléskor nem szoktunk tüzelni egymásra, ez egyfajta köszönésnek is felfogható, de legalább tuti beazonosíthatóak a gépek.
    * Ha belépsz a szerverre, tiszteld meg a többieket azzal, hogy köszönsz és kilépéskor elköszönsz!


    Welcome on the server of the hungarian ROF-community, fellow pilot!

    * Despite the bloody war, the fight of the Austro-Hungarian Flying Corps was knightly. We would like to keep this tradition, so, here is a suggested „Rules of Conduct”:
    * For us, the VICTORY over the enemy is important, but NOT his DESTRUCTION! That's why we don't shoot at a damaged plane which tries to land (f.e. the pilot says: "My engine is broken"), or at a plane during taxiing or takeoff.
    * We don't try to seize the aerial victory from our comrade. When he is obviously succeeding with his opponent, it's better, when we provide him cover from a higher altitude.
    * We don't attack treacherously a plane, which is looking for the last enemy with firing of a signal rocket. Fire a rocket too, to indicate your position!
    * Usually we do not shoot each other at first head-on pass, -it's a kind of greeting.
    * When you enter the server, please respect the others with a greeting. Do it the same way when you leave it.

    Wilkommen auf dem Server der ungarischen ROF-Gemeinschaft, Kamerad!

    * Trotz des blutigen Krieges, war der Luftkampf des Fliegerkorps von Österreichisch-Ungarischen Monarchie ritterlich. Wir wollen diese Tradition behalten, deshalb schlagen wir die folgende Etikett vor:
    * Für uns ist der Sieg wichtig, und nicht die Vernichtung des Gegners. Darum schiessen wir nicht auf die Flugzeuge, die beschädigt landen wollen, weder auf die Flugzeuge, die auf dem Boden rollen noch auf die, die abfliegen.
    * Wir versuchen nicht den Luftkampfsieg von unserem Kameraden zu erobern. Wenn unser Kamerad mit seinem Gegner zurechtkommt (z.b. der Pilot sagt: "Mein Motor ist kaputt"), sollen wir ihn eher von Oben decken.
    * Wenn eine Maschine ihren letzten Gegner mit dem Starten einer Signalrakete sucht, zeigen wir ihr auch uns selbst, überfallen wir nicht heimtückisch!
    * Im allgemeinen, wenn wir zum ersten mal gegenüber fliegen, schiessen wir aufeinander nicht,- das ist eine Art von Gruss.
    * Wenn du ins Server tritts, bitte die Andere mit einen Gruss respektieren. Bitte mach du das ebenso beim Austritt.

    Egyebek

    * Érdemes a feldobható nyomjelzőket figyelni (Alapértelmezésben F) :)
    * Valamint mindkét oldalon megtalálhatóak mindkét oldal gépei, ez főként azért van mert a többség német típusokkal repül, szóval kicsit szokni kell ...
    * Ikonok nincsenek (Max, ha sokan vagyunk, akkor a baráti ikonokat bekapcsoljuk.) és a motorvezérlés sem automatikus.


    Köszönet Márkó, Dummyboy és Fokker kollégának a segítségért! :)


  • LeonSilver
    #8183
    Jelen esetben nem arról van szó, hogy kinek biznic és kinek nem biznic a hitel.Egyébként pedig a világ a kínaiaké.Még a nagy / hatalmas / sztár egybesült állatok is.

    **--**

    Papa, az ilyeneket lehet majd banolni a szerverről.És mivel itt nem IP alapján meg a ban, aki ilyenre vetemedik az leszopja a harcifaszt ;)
  • Papa01 #8182
    Köszi szépen, javítom! :)
    Többet a Cocos-ra be nem teszem a lábam... buzi köcsögök mind.
    Érded ott köröznek a repterünk fölött azt sem várják meg, hogy felszálljak...
    Le idiótáztam őket, és kiléptem.
  • Gascan #8181
    ez az egész hitel a németeknek a legjobb biznisz... azé a világ aki a legtöbb hitelt adja! ezt kéne szem előtt tartani, nem azt, hogy a görögöknél éppen államcsőd lesz.. a még több hitel csak még nagyobb csődhöz vezet majd.. de hát éppen ez a cél.. minden hol ez a rendszer működik, magyarországon is.. csak sokan nem veszik észre
  • kmarkdev
    #8180
    Szia, Papa, hazaértem a fociból, íme a módosítások:
    ...when we provide cover him from...részt cseréld légyszi
    ...when we provide him cover from...-ra
    (Be is mondja az illető, hogy pl,"Leállt a motorom!")
    (f.e. the pilot says: "My engine is broken")
    (z.b. der Pilot sagt: "Mein Motor ist kaputt")

    Usually we do not shoot each other at first head-on pass, -it's a kind of greeting.
    When you enter the server, please respect the others with a greeting. Do it the same way when you leave it.

    Im allgemeinen, wenn wir zum ersten mal gegenüber fliegen, schiessen wir aufeinander nicht,- das ist eine Art von Gruss.
    Wenn du ins Server tritts, bitte die Andere mit einen Gruss respektieren. Bitte mach du das ebenso beim Austritt.
  • Zair #8179
    Nemá Ő az anyukám! Csak vicceltem.

    Papa, itt írnak róluk néhány érdekes mondatot.
  • Papa01 #8178
    Ez a nem semmi.. :D
  • Papa01 #8177
    Komolyan?
  • LeonSilver
    #8176
    Az agyam megáll.Most nézzétek meg, ez a hölgyemény jelentkezett a veterán szimesek klubjába.Hogy mi a fasznak azt nekérdezzétek :D de nem fogom elfogadni a jelentkezését.