29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • brendon566
    #8295
    Tervben van..., de az alap gépek közül a D 5-tel eléggé ki vagyok békülve, azt hiszem egy nálamnál tapasztaltabb pilóta bármilyen másik géppel felveheti a versenyt egy albatrosszban ülve, plusz igen tetszetős.

    Míg nem kerül sor vásárlásra abban leszek leginkább, tegnap mindnki repült vele ha csak egy kicsit is, érdekes helyzetek alakultak ki.
  • Gascan #8294
    na és mivel repülsz brendon? vásároltál te is gépeket?
  • kmarkdev
    #8293
    Én most megyek multizni, ha valaki csatlakozik, jöjjön TS-re
  • brendon566
    #8292
    Ha ez minden pénteket jelent, akkor biztos nem hagyok ki sok alkalmat. Most délben is felugrottam volna csak későn pillantottam fel ide...

    Üdv Gascan.
  • Papa01 #8291
    Brendon566 kolléga csatlakozott a csapathoz, remélem sokat fog jönni repülni! :)
  • Gascan #8290
    na és kik az újak? velük akkor még nem találkoztam
  • Papa01 #8289
    Urak, kicsit repülök nyitott szeróval, megnézem hányan jönnek be idegenek! :)
  • Papa01 #8288
    6-an voltunk, úgy hogy most nem volt Fokker mester, Riot, kolléga, Te, Zair, Leon... szóval azért gyarapodunk... :))
  • Gascan #8287
    mennyi az annyi? ma megyek vissza Vácra és ha minden igaz már net is van
  • kmarkdev
    #8286
    Nagyon jól éreztem magam, remélem, ennyien mindig leszünk! Köszi mindenkinek!
  • Papa01 #8285
    Hatalmas volt, ez a "mindenki egy típussal" repülés!! Jó lenne többször ezt is nyomni! :))
  • DummyBoy
    #8284
    Köszöntem Urak!
  • Papa01 #8283
    Ok, megyek én is! :)
  • DummyBoy
    #8282
    Kutyatájm van, de utána jövök :)
  • brendon566
    #8281
    megyek ts-re ;)
  • Papa01 #8280
    Nagyon kemény hetem volt.. :) Urak, jön valaki röppeni? Jó lenne egy kis kikapcsolódás. :)
  • Papa01 #8279
    Én pl a Jasta 2 szerverén is így jártam... felszállás közben rám csapott... Beírtam, hogy "idiot", erre meg csak vigyorgott...
  • DummyBoy
    #8278
    Én teleraknám Ace légvédelemmel meg AI Patrolokkal a repterek környékét (Ha elég kemény lenne az AI ...), ha nem enne sok erőforrást ... Aztán jöjjenek :)
  • Zair #8277
    A legtöbb il2 szerveren például tiltott a vulching és a basecamping. Szerintem kifejezetten undorító és aljas taktika mind a kettő, és őszintén elszomorít, hogy sok helyütt még értetlenkednek amikor valaki kikéri magának.

    Vagy lehetne konszenzus, hogy örüljön a sok hülye, hogy pl. csak bombával lehessen földön lévőre támadni, géppuskával ne, de igazándiból ezt sem pártolom.
  • kmarkdev
    #8276
    Köszi. :) Van egy-két olyan szerver, ahol a szabályok közé tartozik, hogy nem lövünk fel- és leszálló gépekre, de sokan ott is csak értetlenkednek, hogy "Why not?" Lehet, hogy kellene kicsit olvasniuk Ittebei Kiss Józsefről...
  • Sanyo
    #8275
    Jól csináltad. :)
  • Papa01 #8274
    A Cocos-on sok a
  • kmarkdev
    #8273
    Jaja, a CoCos érdekes hely, de tegnap talán sikerült megnevelni 2 hős lámát:
    Camellel startoltam, a motor még be sem indult, de már lőtt rám egy gép, guruláskor egy másik. Egyik sem talált el lényeges alkatrészt, én felszálltam, aztán szépen, egymás után leszedtem a fair play bajnokait. Mindegyik kapott a motorba egy sorozatot, aztán kényszerleszállásuk közben beültem mögéjük, és megalázó módon nem lőttem. Remélem, leesett nekik a tantusz...
  • LeonSilver
    #8272
    Igen, offline.Néhányszor felmentem én is arra a cocos szerverre de annyi ostoba paraszt van rajta, hogy az idegrendszerem megkímélése érdekében inkább nem megyek oda többet.
  • Papa01 #8271
    Ez de kemény.. :D
  • kmarkdev
    #8270
    Köszi. Egyébként az új peccs óta változatlan a statisztika.
    OFF
    Egy barátom szintén megy Metallica koncertre, ő már fél évvel ezelőtt megvette a nemtommilyen jegyét... Azé' durva, hogy hónapokkal előbb kell gondoskodni a helyről... Bár a M jó banda, sokakat érdekel. Kiváncsi vagyok, hány nepper árul majd a bejáratnál belépőt...
    ON
  • Fokker
    #8269
    sztem offline, gyakorlás közben.
  • Fokker
    #8268
    Leon, grat a helyezéshez! lassan benne leszel a 100 legjobban.
    Márkónak szintén granula!
  • Fokker
    #8267
    februárban vettem jegyet, addigra már csak 1 féle ülőhely volt, a többi mind elfogyott! 16000 volt. jobban örültem volna állójegynek, meg az olcsóbb is lett volna, ha marad.
  • Papa01 #8266
    Melyik szerón?? :)
  • LeonSilver
    #8265
    Nem.Már régen nemnézem.Egyébként a recept egyszerű.
    Kikapcsolt moddal repülök és egy kanyarban 10-14 gépet szedek le.A beállításokban meg van minden ( hajó, légvédelem, stb .. ) illetve nincs semmi ( se ikon, se semmi ).
  • Papa01 #8264
    Valami nem kerek ezzel a stattal... most meg 22 h 14 m játékidőt mutat neked..
  • Papa01 #8263
    A ROF statisztikájában a 2. legjobb vagy a magyarok között (215.) , csak Márkó előz meg!!

    Nem is tudtad?? :D
  • LeonSilver
    #8262
    Hol vagyok én mi?
  • Papa01 #8261
    Nagy kár, de azért jó mulatást! :) Remélem, lesz egy kis repülés! :)
  • Papa01 #8260
    Leon Mester! :)

    Láttam, hogy Te vagy a 2. helyezett magyar a ranglistán! :)) (Ezúton is gratula!! :) )
    Áruld már el, hogy csináltad? Titkon, lehet kőkeményen gyúrsz a ROF-ra!! :D A játékidőd is csak 7 h 16 m!! :))
  • Gascan #8259
    Na.. annyi a dolog, hogy legközelebb ha valamit meg akarok tudni akkor angolul kell keresni :)

    Itt ez a kis cikk jól elmagyarázza

    Link
  • Gascan #8258
    köszi...

    nem csak a mosógépek érdekelnek, hanem úgy általában a tévé 120w fogyasztása mit jelent, a monitor 45w stb. ...ezekről is tudsz mondani valamit?
  • DummyBoy
    #8257
    Hmmm ... ez jó kérdés ... van amit ráírnak és van amit fogyaszt :)

    Lehet köztük különbség :) Egy fogyasztásmérő tudja megmondani hogy mi is az igazság ...

    Van aminél W-ban adják meg az értéket, ez bármi lehet, de úgy tudom ez annak az értéke, hogy a mosógép xkg ruha kimosásához mennyi enerigiát használ fel ... Van aminél ezt kWh-ban adják meg, ez logikusan osztva van azzal az idővel amennyi idő alatt elmososgat ...

    Egy ilyet találtam: Mosógép fogyasztása az EN60456 szabvány 95/12/EC direktívája alapján

    Szóval erre tuti van valami szabvány ... Viszont ami valószínű: Ha csak W-ban van megadva a fogyasztás, akkor valszeg egy bizonyos program-ra mérik (5kg ruha - normál program, stb ...)
    Ha kWh (kilowattóra) akkor az meg valami olyasmi, hogy egy normál program futásakor óránként mennyit eszik ...

    Meg kell valljam őszintén, abszolut nem szoktam az ilyesmivel foglalkozni :)

    Én az a fajta vásárló vagyok, aki elhiszi, hogy az adott cucc A-s :) Főleg mivel nállunk a lakásban minden elektromos ...

    szerk:

    Ezt nézd át :)
  • Gascan #8256
    OFF:
    Dummy, ha jól emlékszem akkor te villamosmérnök vagy, ugye?

    Olyan kérdésem lenne, hogy ha például egy monitorra azt irják, hogy 45w-ot fogyaszt, azt hogy kell értelmezni?

    45w óránként? Vagy a mosógépeken is ez hogy van?

    Azt akarom pontosan tudni - mivel most kell ilyeneket vennem mint mosógép :) - hogy mennyivel járul majd hozzá egy új berendezés a villanyszámlámhoz.