29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Zair #8335
    Jóhogy, f*sza film, meg kategóriájában egyedülálló. Nem egy flájbojsz:-) Nekem bejött.
  • kmarkdev
    #8334
    II.VH: hallgattam néhány Me-109-es hangot... a DB motor (talán a kompresszor)visítása áthúzáskor egyszerűen borzongató...
  • Fokker
    #8333
    meg vhogy a hangok sem az igaziak, olyan II.VH-s vadászgép motorhangokat raktak alá.
  • kmarkdev
    #8332
    Látványos... :) a trailerben láttam néhány manővert az Albatrosoktól, ami ROF-ban kevésbé kivitelezhető... Az orsózás szögsebessége egy kicsit gyors, meg a zuhanás sem jelent problémát... De azért alig várom, hogy megérkezzen :).
  • kmarkdev
    #8331
    Egy barátom is ott volt (neki jutott állóhely, mert már decemberben megvette a jegyet ). Szerinte is tök jó volt, és ő sem érti a kritikusokat... talán a kocsogok nem kaptak ajándék kitűzőt, meg autogramot?
  • Fokker
    #8330
    no. a pénteki MetallicA sztem irdatlan jól sikerült, sokkal jobb volt mint a múltkori(11 éve). valszeg jönni fognak sűrűbben, legalábbis ezt ígérték ott nekünk. a kritikusok szerint szar volt, sztem meg állat volt.
  • Papa01 #8329
    Nekem megvan, tetszett, de kicsivel, lehetett volna több repülés benne... de ami volt, az igen látványosra sikeredett... :)
  • kmarkdev
    #8328
    Jónak tűnik... eleve németek készítették a saját nemzeti hősükről, és nem amerikaiak. Remélem, nem az a szokásos, nyállal nyakonöntött produkció... Mindegy, megrendeltem DVD-n...
  • LeonSilver
    #8327
    Nekem itt figyel az EmTec Q800-on :P Az elejét néztem meg de már tervbe van az egész végignézése.
  • kmarkdev
    #8326
    Urak, ezt már látta valaki?
  • Solt
    #8325
    Másikban válaszolok... ne fussunk két szálon... ;)
  • DummyBoy
    #8324
    Egyszer kipróbálom, ugyanis nekem pont így van most az asztalomon ... Nekem bejönne ez a cucc ... csak hol és mennyiért :(
  • Solt
    #8323
    Hát, elég felületes a teszt... :)) Az ülés tényleg pofás, de jobb szeretem, ha joy a lábam közt van! :D ( nem félre érteni!!! :D )
  • LeonSilver
    #8322
    Valami hasonlót akarok én is csináltatni a vőmmel.Már beszéltünk róla csak szegénynek alig van szabadideje és akkor meg inkább nem zaklatom, hagyom a családdal.Így nem tudni mikor készül el.
  • DummyBoy
    #8321
    Ne is mondd, én is arra vagyok kiváncsi, most halt meg a székemben a légrugó ... lehet írok a srácnak, hogy honnan van :)

    Sajnos mivel szimes cucc, gondolom többekerül mint egy Cessna ... De max csináltatok magamnak ilyen felfogatást a jelenlegi székemre :)
  • RedRiot
    #8320
    Akkor jó hogy nem vettem meg őket. Ha megoldják a w7/2magos problémát, akkor már tényleg a többüléses gépekre kellene gyúrniuk...
  • Papa01 #8319
    G940 teszt.. Az utolsó oldalon lévő üléses megoldás nagyon tetszik.. :)
  • LeonSilver
    #8318
    A képen szereplő helyre klikkelsz KETTŐT az egérrel, majd ha felugrik egy ablak akkor a joyt meghúzod magad felé.Aztán alatta a ROLL-nál is elköveted ezt csak nem magadfelé húzod a joyt hanem billented balra.Aztán megkeresed a Trottle-t és ha kettőt ráklikkelsz akkor az ablak ha előjön előre tolod a gázkart.



    Nem bántani akarlak vagy valami de egy alap kreativitás kell ám a szimulátorokhoz.Ez nem super mario ;)

  • Maci23
    #8317
    Nem lakik győrbe közületek valaki?Aki ért hozzá? :)
  • Maci23
    #8316
    Nah nem jó megpróbáltam!A responses-be nem kellene látnom hogy mozog a joystick?Mert ott semmit nem mutat!És ha a controlsba belemegyek arra hogy átállítsam a gombokat,akkor a joystikot nem veszi be a billentyűkombinációkat viszont igen!
    Nem lehet hogy valamit kint szúrtam el?A kijelzőn az van mindegyik mode-nál hogy no profil,az nem baj?
  • Maci23
    #8315
    Akkor megpróbálom,de mivan ha nem veszi be az irányokat a joysticknál!De most megyek és meeeeeeeeeeegnézem! :)

    Köszöntem addig is... :D
  • DummyBoy
    #8314
    Akkor megvan a gond ... A joy maga plugenpléj, de a játékokban Neked kell beállítani, hogy hogyan szeretnéd használni!

    Emiatt nem megy neked, nincs beállítva, hogy melyik irány mi legyen ...

    Lockon ugyans defaultból a csúszkára teszi a gázkart, ezt át kell állítani - options - controls - Axis commands-ban :)

    Állítgasd be őket ... a szimulátorok nem települ-jáccik tipusú dolgok :)

    Hanem Települ-mindentbeállítgat-bemagoljaabillentyűkiosztást-rosszakazirányok-8próbarepülés-manual-tréning-jáccik tipusúak :)

    szerk: ROF-ban a Responses alatt állíthatod be hogy a joy melyik iránya a játékban minek feleljen meg ...
  • Maci23
    #8313
    Értelek!

    Ráduktam az x52-t a gépre,belemegyek a controlsba,és ki van írva fent hogy input,és más nincs!És ilyen irányítási +-ok vannak amikbe bele lehet menni!A responses-be pedig nem tudom mit kell csinálni! :) ,és ha elindulok a játékba akkor bill-t használ a játék!Csak a drivert tettem fel ami a cd-n volt,sőt leszedtem saitek oldalról a legfrissebbet!

    De a ROF-ba nem lehet beállítani hogy használja az x52-t?
  • LeonSilver
    #8312
    Lock On-ban is működik a gázkar csak be kell állítani.
    RoF-ban is be kell állítani, itt :

  • Maci23
    #8311
    Hogyhogy a kontroll panel?

    Fent volt még nekem a LockOn, a joystick működött vele, de a gázkar nem,hanem a gázkaron lévő kis csúszkával tudtam a gázt adni a gépnek!

    Feltettem a Rise of flight-ot és ott a billentyűzet működik de a joystick nem!Ez a demo cucc!

    Ha a kontroll panelen a beállítást érted,amikor telepítettem,és kalibráltam mindent,ott minden gomb működik,és minden csúszka is működik,az összes irány,a tolóerőszabályozó is!
  • DummyBoy
    #8310
    A kontrol panel működik? Met ha igen, akkor ott más gond van ...
  • Maci23
    #8309
    Sziasztok!

    Megpróbáltam Il2-be is de ott se ismeri fel a joystickot!

    Kell létrehozni profilt hogy működjön a profil programmal ami a telepítőn volt?Mert most már tényleg nem értem hogy hogyan működik ez a joystick :)

    Segítség pls!Már a második játék nem ismeri fel,el vagyok keseredve!

  • kmarkdev
    #8308
    Na, akkor nem lehetetlen a dolog, erre jó lenne egy kis erőforrást "pazarolniuk"... kösz, mein Herr :)!
  • Her Laca
    #8307
    Il2 ben van lehetőség. Minden lövész helyére beülhet humán.

  • kmarkdev
    #8306
    Urak! Van valaki köztetek, aki fontolgatja a két hurkapálcika Nieuport megvásárlását? A 11.C1-re és a 17.C1-re gondolok. Én megvettem őket (meg az új Albákat is), hogy támogassam a neoqb csapatát.
    A hétvégi teszten a következő eredményre jutottam: az erősebb 17.C1 a kortárs Alba II-vel összehasonlítva egyszerűen fantasztikus! Fantasztikusan gyenge. Az Alba lefordulja, legyorsulja, tűzerőben lenyomja. Nem találtam olyan helyzetet, amikor fölénybe kerülne a német géppel szemben. Talán az emelkedőképesség, de az önmagában annyit ér, mint csöcs a vadkanon. Ennek ellenére a Wiki ezt írja: "It had outstanding maneuverability, and an excellent rate of climb." Ezek szerint nem sikerült túl jól lemodellezni.
    A 11.C1-ről meg ne is beszéljünk, egyszerűen nem ellenfél.
    Az új gépekhez multi módban találhatunk egy külön TDM-küldetést, antant oldalon 11.C1 és 17.C1 részvételével, de az erőviszonyok így közel sem kiegyenlítettek.
    Véleményem szerint az egyensúly már a DVIIF megjelenésével eltolódott német oldalra, erre megint kiadnak két jó német gépet (AlbaII., II.lt) , meg egy kiherélt antantosat.
    Szerintem 1915-16 gépeinek fejlesztése helyett (úristen, milyen repülő drótakadály jöhet még?!) lassan gyúrni kellene a kétülésesekre, ember hátsó lövésszel. (Tényleg, IL2-ben van lehetőség pl. egy Ju87-tel két embernek egyszerre repülni /pilóta + lövész/?).
    Mindez persze nem változtat semmit a játékhoz való hozzáállásomon, és továbbra is vevő leszek az újdonságokra. Remélem, a ROF-nak sikerül "életben maradnia", és nem jut a hasonlóan nagy durranásnak induló "WWII Battle Tanks T34 vs. Tiger" sorsára.
  • Gascan #8305
    ha a Win felismeri a joystickot akkor a játéknak is fel kell... ha nem, pedig fel kéne, akkor fel kell instalálni... amúgy a játékban Options controls vagy valami hasonló funkció alatt találhatod meg amit keresel

  • Maci23
    #8304
    Sziasztok!

    Valaki segítsen!Leszedtem a demo-t,megleseni ezt a jó kis játékot!!Rákötöttem az X52-t,de nem ismeri fel,csak billentyűzettel enged irányítani!Tudjátok hol lehet beállítani a joy-t?
    És hogy melyik gombhoz mit rendeljek!Gázkar is működjön rendesen! stb...

    Előre is köszi!

    Üdv!
  • brendon566
    #8303
    Kiszedték...
  • LeonSilver
    #8302
    Ja.Szar van a levesben.
  • Papa01 #8301
    Ehh, nem is enged belépni... :( Benneteket?
  • Papa01 #8300
    Urak, indítok szerót, nyitva.. :)
  • Gascan #8299
    Az 576-nél most 5300 forint a webshopos ár

    Link
  • sakkay
    #8298
    Szia. Árkádban próbálkozz!
  • Papa01 #8297
    Szia Maci23!

    Üdv a csapatban! :)
    Azt javaslom mindenek előtt ezt jól olvasd át! :)

    GYIK
    (Természetesen, ha kérdésed ezek után is van segítünk! :) )

    Vásárlás ugyanezen az oldalon találsz linkeket a Lelőhelyek szekcióban:
    riseofflight.hu

    Illetve még megvásárolható ITT is, és kb egy ezresért ki is viszik a címedre.
    De ha letöltősben (Digitális formában) veszed meg nincs szállítási költség sem.

    Üdv: Papa

  • Maci23
    #8296
    Sziasztok!

    Nah megjött az új x52-m, most akkor szerintem a ROF-ot kellene megrendelnem! Honnan tudom megrendelni,valaki tudja esetleg?Elég nagy ez a forum,aki győrből van és tudná hogy győrbe meg lehet e venni,azt megköszönném!

    És keresnék egy türelmes embert aki tudna nekem segíteni a beállításokba és magában a játékban is,mit hogyan használ stb! Mert teljesen kezdő lennék,(elnézést érte) és hát valamennyi szabadidőm van és kipróbálnám eme sportot!

    Előre is köszöntem!Üdv mindenkinek!