29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #8415
    Köszönöm Urak!

    Az a fő gondom, hogy a PC-k majd mondenféle HW-es kiegészítője érdekel ... kivéve a scannerek, nyomtatók és a hálózati cuccok ... hülye vagyok hozzá :)

    Én is elkezdtem nézegetni a netem 6-8k körül volt egy csomó ... rákérdeztem és 15k alatt senki sem mondott ... ezért vagyok meglőve :)

    A 6-8k szimpatikusabb volt :(
  • Fokker
    #8414
    a Linksyst a Cisco fejleszti, ez sztem garancia a minőségre. még az SMC-k is jók, gyárilag 2 év garit adnak rá.
  • LeonSilver
    #8413
    Nekem egy D-Link Dl-524 van évek óta ( már nem is tudom mióta van meg ).
    Van tűzfaltól kezdve a DDoS védelemig minden.A wlan titkosítása meg alap a routereknél.Amúgy ilyen szinten amire Neked kell majdnem mindegy, hogy mit választasz.Jók a linksysek, d-link, asus, stb ..
  • DummyBoy
    #8412
    Köszi... Lehet nem is DLink volt, hanem Linksys :)

    Ez már határeset kategória, de majd megnézem :)
  • Sanyo
    #8411
    Linksys WRT-54GL, DD-WRT firmware-el. Évek óta használom, 100 napos uptime-ok simán megvannak. A tűzfalba nem másztam bele túlzottan, ennek azért utána kellene olvasni. :)
  • sakkay
    #8410
    Ja és 4giga ram.
  • sakkay
    #8409
    Alaplap:Nf-6 glide(asrock),a táp valami: ROHS lpk 12-30, a proci amd x2 6000+...igazából minden cserélve lesz de a videókarim meghalt, így ezzel kezdek. Kedden szerdán megjön.
  • DummyBoy
    #8408
    Jó estét Urak!

    Technikai kérdésem lenne ... Sajna vennem kell egy WLAN router-t ...
    Nem akarok, de kell ...

    Amit kellene, hogy tudjon: 30MB/12MB -s netet megosztani, valamint helyi hálózat laptop + telefon + PC között ... lehetőleg titkosítással tűzfallal ...

    Mindezt minél olcsóbban ... Viszont legyen megbízható ... inkább kicsit többet kiadok akkor ...

    Ismerős a TPLink-eket ajánlotta ... De melyiket?

    Van ötletetek? Munkatársam is ajánott egy tuti Dlink-et cirka 20k körül, annyit nem akarok rá költeni, hiába tök szuper ...
  • Sanyo
    #8407
    Eddig nem tűnt fel, fraps szerint 35-45 fps körül mocorog, nagy átlag graf beállításokkal.
  • Papa01 #8406
    Még most esik le, nálad nincs W7 64bit probléma?? :)
    Remélem, ha a hétvégén indul a tesztüzem, egy kicsit én is tudok röppenni... :)
  • Sanyo
    #8405
    Az pedig egy AMD 6000+, 2 giga rammal, szintén win7 64bit. Egy vmware alatt futó winxp-n megy majd a szerver.
  • Gascan #8404
    invitel adsl van valakinek? milyenek a tapasztalatok?
  • Papa01 #8403
    Biztos tuti lesz majd a szeró! :)
  • Sanyo
    #8402
    E6750, 8800gtx 896MB, 4 giga ram, win7 64bit. Szerencsére az akadást eddig nem tapasztaltam.
  • Papa01 #8401

    Remélem összejön a teszt!! :)
    1920x1080-ban nyomod??
  • Sanyo
    #8400
    Új/használt gép - check
    G940 frissítés - check
    RoF install - check
    1920x1080 - check

    Már csak egy trackir hiányzik, de nagyon. Remélem lesz időm a hétvégén belőni a dedikált szervert.
  • Gascan #8399
    amúgy milyen gépbe kell? CPU, alaplap, Ram, táp???
  • Gascan #8398
    nem mindegy ám hogy milyen ... referencia kártyát nem érdemes venni.. ha teheted inkább valami spécit vegyél belőle...
  • kmarkdev
    #8397
    Édesanyám is ezzel foglalatoskodik manapság... Papa, Te melyik fajta pedagógus vagy? A "jajcsakszegénygyereknekmégpárpontotösszevadászni", vagy a "lelőnilelőnimindetlelőnimeglecsuknimegkihallgatni"? :))
  • Papa01 #8396
    Oks, az szuper lenne... :))

    Bocsi, Urak,hogy így el vagyok tűnve, de sajna az érettségi dolgozat javítás viszi el a repidőt.. :)
  • sakkay
    #8395
    Na döntöttem: 5770 1 Gb.
  • kmarkdev
    #8394
    Na, a kecskeméti nekem is perspektivikusabb, pont egy jó 1 napos motorozás határán innen van...
  • brendon566
    #8393
    az 1 gigás megvásárlását, nem bánnád meg szerintem semmiképp, de ha Gascan kolléga mást állít akkor halgass rá...
  • sakkay
    #8392
    Köszi a gyors válaszokat..de én is fontolóra vettem megint az 5770. És 1gb. NEMTOM!!!
  • Fokker
    #8391
    annyira nem követem a VGA-kat, de ha teheted vegyél inkább 1G-t, én az 512-vel megszívtam. 2G RAM mellett.

    @Papa : jól hangzik, de erre most nem tudok kinézni. esetleg a kecskeméti repülőnapon(aug. 7-8) összehozhatnánk egy RoF találkozót. hm?
  • Gascan #8390
    40-be benne van... az 1gb azért jó, mert sok minden el tud tárolni a memóriába.. Arma 2, RoF esetében ezek jól jönnek...

    másrészről én már nem vennék 1gb alatti videokártyát
  • brendon566
    #8389
    itt lakom a reptér mellett, lehet, hogy kinézünk.

    Ha itt nem szerzek tudomást róla akkor viszont csak lestem volna, hogy mi az a nagy ricsaj.

  • sakkay
    #8388
    Tetek??
  • sakkay
    #8387
    Pont ezen filóztam , de drága, úgyhogy 5750 lesz talán..viszont nemtom' mennyire fontos az 1gb...mert árban nagyon megkérik az árát. Szerinted?
  • Gascan #8386
    5770 1gb?
  • Gascan #8385
    húú de elmennék ilyenekre :) csak hát ott van az a de :(
  • Papa01 #8384
    AERO Piknik
  • sakkay
    #8383
    Gyerekek segítség kellene. Meghalt a v.karim mit vegyek?! kb 35-40000 Ft. van rá.Van ötletem, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.
  • Gascan #8382
    en vennek hozza egy uj tapot, ezt meg el akartam mondani
  • brendon566
    #8381
    köszi a gyors válaszokért.
  • Gascan #8380
    azzal nem tudod teljsen kihajtani a 250gts-t, arra szamits... szerintem egy 4850-es ati is elég lenne ehhez a procihoz
  • brendon566
    #8379
    a ramot kihagytam 4gb -os 800-as
  • brendon566
    #8378
    Nem tudom hol de E5400 asszem ez elég pontos
  • Gascan #8377
    amugy munkaban vagyok 4ig és lehet nem tudok azonnal válaszolni
  • Gascan #8376
    Az még a Pendium 4 D széria? Beállitások/Control Panel/rendszer.. itt meg tudod nézni