29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Rolo3
    #27320
    köszi Papa és tudom hogy nem az.
  • Papa01 #27319
    Ment... :)
  • Papa01 #27318
    18:00 szokott lenni mostanában! :)
  • Rolo3
    #27317
    ja meg egy ts elérhetőség priviben
    plz?
  • Rolo3
    #27316
    mikor lesz a reppenés ma??
  • Papa01 #27315
    Tettem bele! :)
  • Papa01 #27314
    Óóóó.... :)))
  • Rolo3
    #27313
    rendben Papa szerintem benézek de legyen DR1-es plz :D
  • Papa01 #27312
    Szia Roli! Jó újra hallani rólad! :) Elvileg ma lesz repülés, meglátjuk Zsolti tud-e jönni. :) Ha van kedved, gyere! :)
    @Messerharcos: Nincs mit! :)
  • messerharcos
    #27311
    Köszi mindenkinek!
  • Rolo3
    #27310
    Bevallom hősiessen én mostanság csak DCS-t repülök orrvérzésig és abból is főleg P-51D de repülök más modulokat is. Tegnap trollkodtam egy kcsit Rof-ban valami dogfight szerón és csúnyán kikaptam.
  • Rolo3
    #27309
    Üdv urak!
    Régen jártam erre érdeklődnék van e még repülés Rof téren?
    Mindenki jól van és minden rendben veletek?
  • Papa01 #27308
    Sokadjára linkelem be:

    Vásárolható valamilyen könyv hazai vonatkozásban a korabeli pilótákról és gépekről?

  • feca1229
    #27307
    Császári sasok karmai közt képanyaggal
    nekem meg van ez is, szerintem egészen jó könyv.

    Én a kétüléseseket inkább szemből támadom, úgy hogy vele szemben repülök kicsivel alatta, és mikor közel jön akkor kicsit megemelem az orrát a gépemnek és lövök, vagy pedig alúlrol és közelről, de általában ők nyernek! Szerintem igazából nem voltak ők olyan nagyon pontosak. Ja ha olyan géppel támadod melyiknek van a felső szárnyán is fegyver azzal sokkal egyszerűbb, alá manőverezel, a fegyvert felirányítod célzol és lősz vele, természetesen ez akkor működik a legjobban, mikor egyenesen repültök, persze mikor online-ban vagy akkor nem fognak neked célzsákot repülni.
  • GálTomi
    #27306
    A legendás vasmadár Aranyos kis könyvecske Ittebei Kiss József pilótáról.
  • messerharcos
    #27305
    Tudna valaki ajánlani jó, a témába vágó írást, írásokat, könyveket? Megvan a Flamand légiháború-1918, de lassan a végére érek. Ingame kérdés. repülök karriert is, és nagyon veszedelmes célpontnak tartom a kétüléseseket, bristol fighter, re-8, próbálok holttérből támadni, de a lövész lefele is tud lőni, és ha kicsit belépi a pilóta a gépet már tüzel. Próbálok hullámozva repülni is, meg folyamatosan mozogni, és néha messziről próbálkozom mesterlövészkedni, de rendszeresen bekapok találatot. Albával nyomom úgyhogy magasról bnz-zni rá nem merek. Hogy érdemes? (sejtem, lőjjem ki a lövészt de nem igzán könnyű összehozni)
  • Papa01 #27304
  • whiteskull
    #27303
    Köszi, a nevében is.
    Szerintem jó lesz.
  • Papa01 #27302
    Boldog szülinapot Neki! :) Akkor pénteken, esetleg! :)
  • whiteskull
    #27301
    Nem tudom. Holnap lesz a fiam szülinapja, és szerintem villanyvonat kipróbálás lesz orrvérzésig. :)
  • Papa01 #27300
    Holnap egy kis röppenéshez, van -e kedved? :)
  • whiteskull
    #27299
    Hát kb. ennyi közük is van csak a játékhoz.
  • Papa01 #27298
    OFF: Szegény brazilok... :(
  • messerharcos
    #27297
    Köszi szépen! :) egyébként, ha magunk között vagyunk, szerintem a dr1-el és camellel sincs baj, 1v1nél összebeszéljük, ha azt viszünk, ha pedig össznépileg gyepáljuk egymást, akkor nem lehet hozni.
  • Papa01 #27296
    Hátha egy telefon is elérné a kívánt hatást.. :)
  • Solt
    #27295
    Előbb elmegyek egy ügyvédhez konzultációra... ez annyira egyértelmű per lenne szerintem. Megérdemelnének egy jó kis fogyasztóvédelmi bírságot...
  • Papa01 #27294
    Módosítottam a küldin:
    - Minden reptéren elérhető a Halberstadt D.II
    - Minden reptéren elérhető a Nieuport 17.c1 (Messerharcosnak!:))
    - Módosítottam a szövegen egy picit.
  • Papa01 #27293
    Sajnálom, és ha esetleg felhívnád őket valakivel, aki erős angolban?
  • Solt
    #27292
    Úgy-úgy... mondja azt, hogy szerintük semmi baja, és küldjék vissza... de nem, szerintük semmi baja, pénzt nem küldik, TIR-t nem küldik, email-re nem válaszolnak...

    Beperlem őket, mindegy mennyibe kerül, de nagyon macerás lesz... :(((
  • Papa01 #27291
    Az igen.. és akkor se pénz se posztó?? Náluk van a TR-ed és a pénzed is? :((
  • Solt
    #27290
    Egy belga oldalról rendeltem... decemberben visszaküldtem, mert nem működött rendesen. ( szerintem ) 1 hónap után rájuk írtam, mert ők basztak reagálni. Közölték, hogy vizsgálják... eltelt megint egy hónap, megint én írtam, mert maguktól semmi reakció. Leírtam, hogy miképpen jön elő a hiba, küldtem videót, stb...

    Eltelik megint egy hónap, erre az a retardált közli, hogy ő próbálta FSX alatt, és nem látja, hogy akad. ( Direkt leírtam, hogy olyan játékkal próbálja, ahol megvan a fix 60 fps ) Ekkor berágtam, és közöltem velük, hogy ha nem küldenek egy újat, vagy nem adják vissza a pénzt, akkor feljelentem őket. Le sem szarták...

    Írtam a magyar EU-s fogyasztó védelemnek, ők írtak a belgáknak, akik 2x írtak ennek a cégnek, de nekik sem válaszoltak, így visszaadták, marad a polgári per. :S

    Ha ez itthon lenne, már leégett volna a kócerájuk...
  • Papa01 #27289
    Ez a két év nekem nagyon kemény volt a munka és a szakvizsga miatt... van mit bepótolni... :)

    Szó szerint nem reagálnak?? Személyesen nem voltál bent?
  • Solt
    #27288
    Jó látni, hogy aktívak vagytok... :)

    Én nagyon befürödtem a TIR-l, visszaküldtem garanciában, és szarik a cég a fejemre... se pénz, se TIR, a felszólításokra nem reagálnak... Kéne valami jó ügyvéd... :(((
  • Papa01 #27287
    Egy kis kedvcsináló:
    However the Entante allies found this plane attractive - it was more firm, maneuverable and it was slightly better than Nieuport in general.

    Kérdés, h mennyire kezes a kis drága. :D
  • Papa01 #27286
    De ebben a kis Halberstadt D.II-ben nagyon kellemesen csalódtam... Az Alba D.II méltó ellenfele! :)
    Hirtelen kedve kaptam a Hanriot HD.1 előrendeléséhez.. 1 üléses vadász.. :) Igaz forgómotoros. :)
  • Papa01 #27285
    Én is jó párszor csobbantam! :))
  • whiteskull
    #27284
    Ahogy mondod. :)))

    Fürödtem eleget. :)))
  • Papa01 #27283
    Ez hatalmas repülés volt! :) A régi szép időket idézte! :)
  • whiteskull
    #27282
    Szívesen! :)
  • Papa01 #27281
    Persze, a szakmaiak is! :) Köszi mégegyszer! :)