29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Her Laca
    #27365
    Mennek érte mint priviben írtam is:)
  • DummyBoy
    #27364
    Bocsánat, csak éppen a konyhát festem, és cigiszünetben ugrándozok a gép elé xD

    Komáromi vagyok, és elküldtem a dolgokat privátban ... ne aggódj, nekem nem sürgős, inkább adom én is ismerősnek mint vadidegennek :)

    Mellesleg az FFB RoF-ban és DCS Black Sharkban nagyon jó :)
  • Papa01 #27363
    Nem semmi.
  • Papa01 #27362
    Jaja, ez nagy ötlet! :)
  • Papa01 #27361
  • Her Laca
    #27360
    Sőt!!! Ha kell akkor egy projektort is beüzemelünk oszt lehet szurkolni az éppen repkedőnek:)
  • Her Laca
    #27359
    Figyelj a gépemen ott van a ROF is csak nem használom. Ha eljöttök azzal repkedtek meg próbáljátok amivel akarjátok.
    A györök profi ,most azon dolgoznak,hogy az új cuccnak ne legyen rettenet a hardverigénye,ő majd tud segíteni a korrekt beállításban.
    Képzeld ,lent borozunk a kertben ,beszélgetünk oszt szóba került a PC és benyögi mivel foglalkozik. Felpattantam oszt mondtam KEBLEMRE!!!!! Asszony csak pislogott:)
  • Her Laca
    #27358
    Bármikorra. Ha Dummy még nem adta el abban a 10 percben amíg ráírtam és meg tudom venni az övét akkor a jövő héten elballagok hozzá és elhozom a cuccot.(hol is lakik? amúgy mindegy) aztán nézek egy 780 at.Vagy MSI Lightning vagy DC II es ASUS.
  • Papa01 #27357
    Egyébként nálam fent van a CloD, majd egy-két iskolakörre elmehetnénk! :)
  • Papa01 #27356
    Hűha, nagyon szépen köszönöm a meghívást! :) Remélem, majd a RoF-al is lesz tesztelve egy picit! :) Mikorra tervezel VGA-t venni és milyet? :)
  • Her Laca
    #27355
    Akkor már csak egy VGA kell oszt lehet repkedni.
    Papa! Olvastad amit írtam Il2 fórumon? Lányom baráta az Ocolus on dolgozik,ha mindenem kész akkor elhoz egy darabot a legújabb fejlesztői cuccból egy hétvégére. Gondoltam akit érdekel és ismerek is azt szívesen látom majd ,max főzünk sütünk közben meg iszunk:) Szóval ha majd eljön az ideje téged is szívesen látlak.
  • Papa01 #27354
    :)
  • Her Laca
    #27353
    Jut ezsembe. Majd ebbe is beleteszek pár ezer órát és ha majd továbbadom valakinek itt a repkedős kollegák közül ,na neki már magától fogja lőni a gépeket:) Van már pár joy om itt kézen közön:)
  • Papa01 #27352
    HA esetleg majd lecseréled, majd írj rám.. :)
  • Her Laca
    #27351
    A lényeg lecsaptam erre mint Kukori a műmenyétre:)
    Dummy hol merre lakik?
  • Her Laca
    #27350
    Ugye ezt írtam:)
    "Elvek Papa,elvek:) Ha egyszer azt mondjuk azaz kimondtuk ,hogy szar akkor már csak azért is:) Amúgy nincs vele baj,meg ahogy Solt is mondja nagyon jó az ára,bár a bolti 80-90 ezer azért sok szerintem,annyit nem ér."

    Na de le fogom cserélni:)) Az FFB az tényleg jó dolog ,sokat segít ,hogy érezd mit lehet megcsinálni még a géppel,de egy idő után már rá se bagózik az ember. Meg ha nagyon ráállítod akkor egy idő után fárad ám a kezed :))
  • Papa01 #27349
    Én a helyedben ha beválik, nem is cserélném le... mondjuk én a RoF miatt nagyon kipróbálnék egy FF-es joy-t... Biztos nagy élmény lehet vele a fel és leszállás.. :)) Meg érezni, h mindjárt jön az átesés.. :)
  • Her Laca
    #27348
    Jaaaaaaaaaa! :)) Az elvek.
    Valamivel csak kell repkedni:)) elv ide vagy oda:) majd drótozok ezzel is :))
  • Her Laca
    #27347
    Mit miből?:) Már egy hete erről témázgatunk Il2 fórumon, már szervezkedtem egy G 940 re de nem írt vissza a srác. Dummyt meg ismerem,ha még segít is rajta a dolog akkor mért ne. A saitek joy ha megjelenik akkor ráérek majd venni azt is. Mondjuk mit jelent a kissé kehes TR4?:))
  • Papa01 #27346
    Naaaaa Laca!! :) Miből lesz a cserebogár! ;)
    De tudom... :)) Elvek.. (Ez volt nálam a hét poénja!)
  • Her Laca
    #27345
    Engem érdekel. Sőt! Biztos,hogy kell. Megírnád mi mennyi oszt lebótoljuk.
  • Papa01 #27344
    Basszus, ma néztem az adatlapodat és eszembe is jutott a Nokás dolog...sajnálom. Remélem, hamar találsz új helyet.. elég jó referencia lehet a Nokia, nem? :)
  • DummyBoy
    #27343
    Üdv Papa! :)

    Eddig sem használtam, vártam, hogy legyen időm ... most viszont bezárják a gyárat, szóval lehet munkát keresni, amire nincs szükségem, azoktól megválok, jól jön a tartalék :(

    Gondoltam feldobom itt, aztán jövő héten meghirdetem a neten, ha senkinek sem kell ...
  • Papa01 #27342
    Szia Dummy! :)

    :((( Hogyhogy?
  • DummyBoy
    #27341
    Üdv Urak!

    Sajnos eljött az idő, ha valakit érdekel egy aránylag keveset használt Logitech G940 és egy kissé kehes TIR4, az írjon rám.
  • Papa01 #27340
    Semmi gond, majd bepótoljuk legközelebb! :))
  • sakkay
    #27339
    Nagyon bocs Papa, csak jött egy régi haverom, aztán eddig kellett vele innom. Sajnos elég erős bennem a kötelesség tudat, így nem tudtam jönni. Pedig akartam..
  • Papa01 #27338
    Urak, ma este van -e kedve röppenni valakinek? :)
  • Papa01 #27334
    link teszt
  • Papa01 #27333
    Videó teszt
  • Papa01 #27330
    WW1 Aircraft Timeline Egész jó kis adatbázis! :)
  • Papa01 #27329
    Pfalz Triplane - Jól néz ki! :)



    Forrás.
  • Frenky
    #27328
    OFF! Tisztelt Urak! Akit érdekel esetleg és szeretne csatlakozni erre tessék:
    DCS World MAGYAR Felhasználók a Fészbuk_ON Várunk mindenkit, akit érdekel a repülés és a DCS World! Szép napot.
  • Papa01 #27327
    Én 18:00-ra leszek TS-en! :)
  • Rolo3
    #27326
    Én már készülök vagyok TS-en :)
  • Papa01 #27325
    Oki, majd meglátjuk! :)
  • whiteskull
    #27324
    Nem ígérem. Most szóltak, hogy lesz egy kis összejövetel a szomszédban. :))
  • Papa01 #27323
    Csak bátran uraim! :) Zsolti Te tudsz jönni? :)
  • messerharcos
    #27322
    Jövünk akkor mi is :)
  • Papa01 #27321
    Nincs mit, oké! :)