29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #8535
    Fokker Mester, nyissuk meg újra meg a szerót? :)
  • Papa01 #8534
    Egyszer nekem is volt lehetőségem repülni Jak-52-el... :) Majd mindennap eszembe jut! :) Engem egy orosz pilóta vitt fel...
    @ Herr Laca: Szuper, nagyon örülök, hogy újra jössz repülni velünk! :)
  • Fokker
    #8533
    üdv újra köztünk!
  • Her Laca
    #8532
    Uraim!
    Remélhetőleg megoldódik a problémám ,Vettem egy 4 magos athlon2 X4 3GHZ es procit. Holnap bele aplikálom a gépbe ,oszt remélem nem lesz probléma többet a win7 64 bit.
    Mondjuk elég olcsón megúsztam ,24 pénz volt és elméletileg belemegy az ASUS M2N sli delux lapomba,így minden maradhatott ,és nem kell plusz költségbe vernem magam.
    Úgyhogy jövök célnak:))
  • Fokker
    #8531
    @Papa : pénteki repülés OK, kezdésnek a megszokott 19.30 is megfelel.

    @JoeDestroy : életre szóló élmény lehetett! 25-ért 10 perc nem is vészes, minimum a duplájára tippeltem volna.
  • Gascan #8530
    A kecskeméti repülőnapokra én is tuti elmegyek.. már most félre teszem a pénzt :) szerintem mehetnénk Szombaton, nem?
  • JoeDestroy
    #8529
    25k. Nekem megérte. Gyula megjegyezte hogy igen jól bírtam. +6 -3 G terhelések is voltak egyes manővereknél a saját bevallása szerint. Amikor meggyőződött róla hogy nem leszek rosszul, akkor kezdődött az igazi tánc :) Ha alkalmam lesz, újra megyek majd, és viszek magammal a modellgépeknél is alkalmazott "onboard" minikamerát fejre rögzítve és felveszem az egészet. Most még nem voltam eléggé felkészült erre is.
  • Papa01 #8528
    Wow! Felvittek?? Gratula!! :) Mennyi volt egy menet?
  • JoeDestroy
    #8527
    Aha, megyünk !
    Most Kalocsán volt szerencsém műrepülni egyet Vári Gyulával a Jak-52-es gépével. Srácok az isteni volt :) ~10 percnyi sűrű akrobatikus manőverek.
    Úgy láttam Kecskeméten is tart majd bemutatót.
  • Papa01 #8526
    Urak, egy kis pénteki repülésre ki lenne vevő?? :)
  • Solt
    #8525
    Ha szerencsém van, akkor én úgy leszek ott, hogy még fizetnek is érte! :))
  • DummyBoy
    #8524
    Én tuti megyek, csak nem tudom melyik napon ... Ha párom tud szabit kivenni akkor aznap, amikorra szabit kap, ha nem akkor valszeg szombaton, vagy azon a napon amikor több "pilótatárssal" találkozhatok élőben :)
  • LeonSilver
    #8523
    Szinténzenész
  • Papa01 #8522
    Én szeretnék.. még nem tudom, melyik nap... :)
  • Fokker
    #8521
    kecskeméti repülőnapra jön vki? ha igen, melyik nap?
  • Papa01 #8520
  • kmarkdev
    #8519
    Szerintem nem rossz dolog számszerűsíteni az eredményeket. Hasznosnak tartom azért is, mert így nem lepődik meg az ember gyereke, ha lelövi modjuk a lista 20. helyezettje. Jelzi, hogy van még hova fejlődni.
    A megoldás nem a stat kipusztítása, hanem olyan szerver létrehozása, ahol szankcionált a vulcsolás. Ahol meg megengedik, ott élvezze csak a sok kancsócska :)
  • LeonSilver
    #8518
    A legegészségesebb az volna, ha meg is szüntetnék a picsába.A sok gyökér emiatt lövi a felszálló gépeket.
  • kmarkdev
    #8517
    Ez a Leaderboard, ahol összesítve, régiónként, géptípusonként megnézheted a single- vagy multi módban elért pontszámaidat és a helyezésedet. Ezért él-hal a sok vulcser :). Az új tapasz óta vagy nem található, vagy nem változik az eredmény. Ha jól emlékszem, a múlt héten frissítettek egyet a statisztikákon.
  • Papa01 #8516
    Erről. Csak épp most nem megy... :)
  • Zair #8515
    Papa, bocsi, milyen statról is van szó? Már máskor is írtátok de akkor sem tudtam. Léci magyarázzátok el miről van szó.
  • Papa01 #8514
  • kmarkdev
    #8513
    De, nemsokára... gyere TS-re
  • kmarkdev
    #8512
    Ittennék meg szavazgatni lehet?
  • Papa01 #8511
    Reméljük! :) Kicsit Cocosozom, nem jössz? :)
  • kmarkdev
    #8510
    A DrI és Camel a leghalálosabb páros... 3 hét dogajavítás után kijöttél egy kicsit a gyakorlaból, kedves Papa, de sebaj, megy majd jobban is :)
  • Papa01 #8509
    Urak, nem megy a stat... hiba oldal jön be... :)
    @ Zair: Köszi a biztatást, most repültem olyan szerón amin nem nem volt dr1 és 5 gépet lelőttem.. :)
  • kmarkdev
    #8508
    ...no, he can't read my poker face, c'mon Barbie lets go party... :)
  • Sanyo
    #8507
    Hatalmas. :)
  • kmarkdev
    #8506
    Egy kis OFF az esős délutánra.
    Angol tudás nem hátrány...
    Katt.
    ON
  • RedRiot
    #8505
    Engem is mindig felbasz, hogy milyen optimalizálatlan fosokat képesek kiadni egyesek. Az esetek 98%-ban pontosan úgy van ahogy írod: szarnak bele hogy Pakson még be kell kapcsolni két extra blokkot ha játszani szeretnél valamivel.

    Pedig szerintem akkor igazán jó minőségű egy játék, ha a brutális látvány és játékélmény mellett sikerült elfogadható szinten tartani a hardverigényt. Kár hogy ilyen téren semmi sem szabályozza a játékfejlesztőket.

    Olyan ez, mintha kijönne az új VW Golf, 300 lóerős motorral, és.... és 25 literes fogyasztással.

  • Zair #8504
    Ne búsulj Papa, az én lelövésem egyébként sem számít, hiszen DR.I-el mentem a Pfalz-odnak:-) Én hasonlóképpen bénáztam, három vagy négy killem volt össze-vissza.
  • Papa01 #8503
    Igen, a szálkezeléssel van gond..
  • LeonSilver
    #8502
    Nem a HW a gond hanem a nemtörődömség.Mi a fasznak optimalizálják vagy csinálják meg normálisan ?Majd a paraszt vesz HW-t oszt jónapot.
    Annál is inkább nem a HW a szar mert az egyik patch után baszódott el.A kis faszom költött volna rá 76ojrót ha már az elejétől fogva szar lenne.
    Egyébként az összes többi szim, kezdve a DCS-vel a WoP-on keresztül az FC2-ig tökéletesen fut a konfigomon csak ez a szar nem.

    *--*

    Nem Papa, egyelőre nem vettem meg ( tetszik és tuti megfogom venni ), csak most kijött egy egészen használható teherautós változat és ezért vettem elő.
  • Fokker
    #8501
    nem a hardverrel van a gond, mert pl. 32 bites W7-en simán elfutna.
  • Papa01 #8500
    Megvetted a WoP-ot?? :) Tetszik?
  • SgtChris
    #8499
    Ezt nem értem... Vajh a fejlesztőknek miért okozott nehézséget megírni úgy a programot, hogy egy 2009-ben is már eléggé elavult hardveren normálisan futtatható legyen???
    Nem mondhatják, hogy a 64bit, meg a 2core CPU-k annyira unikumok lettek volna se tavaly, se azelőtt... Nah mindegy, nem mérgelődöm. Új gépre meg emiatt nem fogok költeni. :-(
  • DummyBoy
    #8498
    Fel és leszállás az van benne ...

    Simán repkedni meg nemtom lehet-e, próbáld meg hogy a Training résznél beteszel egy enemy bombert, és hagyod repkedni :)
  • Papa01 #8497
    Valszeg, nálad is a 2 mag 64bit-es OS probléma jött elő.. :((
  • SgtChris
    #8496
    Nah sikerült mennem vele egy két kört... Hát a WIN7 64bit és az AMD 4400+(2,2Ghz) proci és 2GB memória plussz a HD4850-es VGAkari mellett nem igazán muzsikál...sőt élvezhetetlen Low-Med beállításokon is... Igaz egy 23"-os LCD-n futtatnám fullHD-ban, de a DCS BS és a LockOn és frankón fut, hogy FPS-ekről ne is beszéljünk...
    Ha ez így van és nincs rá megoldás, akkor ez fájdalom, ki fog maradni az életemből...pedig érdekelt volna ez a korszak is a Sturmo és a Lonci után...