29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #8575
    Sajnos a CoCos ilyen.. :( Nem jössz ma repülni velünk? Nyitott szerverrel szoktunk mostanában és nincsenek vulcsingoló faszok... :)

    És Te Zair Mester? :)
  • VO101 tvr
    #8574
    Gondoltam repülük egy kicsit így szombat reggel. Amelyik szerveren volt ember (CoCoS, Newbie), mindenhol divat a vulching. Beülök antant-nak, mert ott vannak kevesebben, van N28, SaVa és Spad. Erre még felszállni sem engednek... Mit élveznek ezen... Nyomorékok.
  • Zair #8573
    Hát ezért tuti nem dicsérték meg a bácsit.
  • LeonSilver
    #8572
    Nem butaság.Az a hacccsssereg számára készül, a maradék meg nekünk.
  • Papa01 #8571
    Nem semmi....
  • brendon566
    #8570
    Rendbehozták.
  • Papa01 #8569
    Ja, és még valami... Igen jó volt a ma esti repülés, köszi mindenkinek! :)
  • Papa01 #8568
    Milyen durva.. ebben már használják az A-10C típust, amit elvileg a BS megjelenése után 9 hónappal ígértek... Gondolom, ez egy valós haditechnikai projekt, és ezért nincs kapacitásuk fejleszteni a PC-és szimukat.. Persze lehet ez butaság.. :)
  • Papa01 #8567
    Dummy, gyere repülni!! :)))
  • DummyBoy
    #8566
    Hmm ...

    The Battle Simulator ...

    Köll ilyen monitor ... 6500 usd ...
  • Sanyo
    #8565
    Június 27-ig kell vele elkészülni, ha valaki készít forgatókönyvet, szívesen repülök rosszarcú ellenként. :)
  • LeonSilver
    #8564
    Én csináltam volna valami hasonló stílusút mint ez ( http://www.youtube.com/watch#!v=aOwQHpi5-FY ) , még ilyen zongora izét is szerváltam ami a régi, némafilmek alatt ment, gyakoroltam kicsit a vegas pro-t csak aztán elment a kedvem az egésztől.
  • Gascan #8563
    Azon gondolkodtam, hogy esetleg mint magyar community nekünk nincs kedvünk nevezni erre a Video contestre? Én szivesen segitenek...
  • Papa01 #8562
  • Fokker
    #8561
    bocs egy kicsit kések, 5 perc és vagyok.
  • Papa01 #8560
    Papa jelen! :)
  • LeonSilver
    #8559
    Új taggal bővült a fészbúkos izé ;)
    Remélem azért néha felnéztek oda is.
  • DummyBoy
    #8558
    A film szerint az volt a hiba, amit elkövetett, hogy lelőtt egy gépet és utánament, megnézni hogy hová zuhant ... És mikor leereszkedett, a földi géppuskatűz eltalálta a gépét, ami kigyulladt, majd lezuhant ...

    Én arra tippelek (Az elejét nem láttam ... de én is ezt tartanám logikusnak) hogy az volt a gáz, hogy tovább követte a harcképtelen gépet és túl mélyre ereszkedett, nem figyelt oda, és agyaggalambként repült a földi tüzérek elé ...
  • Zair #8557
    Hát én ezt az egész szálkezelést mint olyat nem értem. Ha esetleg egyszer valakinek lesz szabadideje és kedve, leírhatná, hogy mi ez a dolog.

    Mannocknál mi volt ez a "nevetséges hiba, amelyet soha nem tudott elfogadni, ha más követett el"? Őt nem a földről lőtték le? Lehet, hogy rosszul emlékszem.

  • Gascan #8556
    Ez nagyon jó ötlet.. csak jó disztribúció meg egy kis promóció kéne neki.. látni kéne az embereknek, hogy ez nem játék! :)

    Örülök, hogy tényleg használják is a kérdőivben összeszedett gondolatokat
  • Gascan #8555
    erről ha jól emlékszem beszéltem neked, mielőtt a karit vetted.. hogy ne számits 100% teljesitményre...

    Milyen procid is van? C2D E?
  • LeonSilver
    #8554
    Már számtalanszor elmondtam Dummy.Ha ez így lenne, akkor már az elejétől fogva szar lenne nem pedig egy peccs óta, nem lenne szar vista alatt és főleg nem basztam volna el rá egy valag pénzt.
  • Papa01 #8553
    Urak, valaki nem tudná felvenni ezt a jó kis filmet? :)
  • DummyBoy
    #8552
    A leírás volt szar, megnéztem a film második felét (Holnap reggel 5-kor ismétlik, 6-kor kéne kelnem, lehet felkelek korábban ...) és pont elkaptam, a filmben elmondják, hogy leszállt egy reptéren információért, hol van a reptér ahová tart, majd felszállás után a földi személyzet már hallotta, hogy kihagy a motor, majd leáll ... utána zuhant le ...

    Szerintem nem volt rossz ... (A második fele :) )

    @Laca: Ja, ROF fórumon írták, hogy sajna nem tudnak vele mit kezdeni ... a Win7 nem engedi a processeknek hogy affinitást változtassanak, ezért 100%-ban leterhelik a magokat ... viszont 4 mag esetén ez nem gond, mert van elég szál hogy fussanak ... Ilyesmit olvastam ... de nem értek ehhez, szóval lehet hogy csak kamu ...

    @RedRiot: Igen, én is annak örülnék a legjobban, ha amellett, hogy kimennék, végre találkozhatnék minél több itteni ismerőssel is végre személyesen :) Jó lenne, ha sikerülne összeszervezni :)
  • Solt
    #8551
    Vagyis te is szereted a Napoleont és Lillát? :D :D

    ( Egyébként )
  • Sanyo
    #8550
    Az ajánló nem túl pontos: McCudden-t nem megölték, hanem lezuhant. Ha csak ennyire pontatlan a film, nem hiszem hogy sokat vesztettél volna. :)
  • Her Laca
    #8549
    Uraim!

    Jelzem a ROF TÖKÉLETESEN!!!! fut. A komponensek a processzort kivéve ugyan azok,csak ugye a kétmagos 3GHZ es helyett egy 4magos 3GHZ es van a gépbe. És semmi akadás ,semmi lagg,semmi probléma full beállításon 20 repülő a légtérben. Azért van egy rossz szájízem , az öröm mellett ,és bizony Leon kartárssal értek egyet .
  • DummyBoy
    #8548
    NA, erről lemaradtam :(

    Viasat History - I. világháború - Ászok bukása

    Fél órája megy ...
  • LeonSilver
    #8547
    Nagyon-nagyon szeretem a Napoleont és Lillát.

  • sakkay
    #8546
    Srácok használ itt valaki 5770? És ha igen milyen procival? Ja és , hogyan megy? Mindezt azért mert nemrég vettem, de a procim gyenge hozzá, így nem adja le a 100% teljesítményt.
  • RedRiot
    #8545
    Engem is érdekelne a repülőnap. Jó kis fórumtalálkozó is lenne egyúttal. :)
  • Sanyo
    #8544
    Rise of Flight - Iron Cross Edition bejelentés.
  • LeonSilver
    #8543
    Mondjuk javasolhattad volna nekik azt inkább, hogy csinálják meg normálisan ezt a szutykot.Nagyon-nagyon remélem, hogy a neoqb összes emberének hamarosan köröm fog ni a pöcsére.
  • Gascan #8542
    amikor az volt a kérdés, hogy kéne reklámozniuk a közösséget meg magát a játékot stb.
  • Gascan #8541
    Gyerekek ezt az ötletet én adtam a fejlesztőknek a felmérés keretén belül, amit pár hónapja csináltak :) Video Trailer Contest - klikk
  • brendon566
    #8540
    Tudna esetleg valaki segíteni abban, hogy lehet-e különböző nézeteket tárolni egyénileg...és ha igen akkor hogy?

    Próbálgattam ,de nem jött össze.
  • Zair #8539
    Befosok ez nagyon király!

    Papa, nekem sajna a most 7 vége nem nyerő, bár nagyon szeretnék röppenni félek nem jön össze.
  • Papa01 #8538
  • Papa01 #8537
    Ez nagyon szigorú... :D
  • Fokker
    #8536
    perszehogy! úgy lesz létszám.