29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • kmarkdev
    #8615
    A névválasztáshoz lenne javaslatom: Flik42. Itt viszonylag sok híres magyar repült.
  • kmarkdev
    #8614
    A SeVa-t általában csak kényszerből választom, ha elfogy a Camel. A BnZ-t sem kedvelem különösebben, olyan sok idő telik el egy-egy légi győzelem között :) Inkább bele a forgatagba, és adj nekik... Ha ittam egy kis célzóvizet, és elkapom a ritmust, sorban egymás után többet is le szoktam kalapálni. Ha ezek után még el is tudok menekülni, az már csak hab a tortán.
    Viszont szívesen tanulnék egy tapasztalt IL-2-es BnZ pilótától. Jó lenne belőni a harcmodort az I.Vh gépeinek sebességéhez.
  • Sanyo
    #8613
    Ma reggel az autóban várakozás közben a McCudden könyvet olvasva úgy döntöttem, hogy ha időben megjön a trekkir ötös, akkor beszállok a videokészítő versenybe.

    A kezdeti ötleteim:
    - először egy történelmi bevetés megfilmesítésére gondoltam, de mivel óriási munka lenne, az idő rövidsége miatt aligha kivitelezhető
    - éppen ezért egy-egy részlet érdekes lehet, a McCudden könyv alapján, időrendi sorrendben simán össze lehet hozni három percet.
    - dogszerveren csak felvenni az eseményeket, és ügyesen összevágni
    - némi földi támadás, vonatra rácsapni, stb.

    Régebben készítettem néhány Il-2 videót, van némi tapasztalatom. A zene adott, utólagos effektek nem kellenek, vagyis csak az anyagot kell ügyesen a zenéhez igazítani. Mit szóltok hozzá?
  • Her Laca
    #8612
    Csodálkoztam is amint olvastam a nevem a buborékolókkal kapcsolatban:)
    Gyorsan lepergettem az elmúlt évek eseményeit,de nem találtam hasonló emlékképet a tudatalattimban.
    Hegeszteni max vasat tudok de az is sokszor zárványos.
  • Papa01 #8611
    Én még nem , mert szar a forint... :(
  • Gascan #8610
    vásárolt valaki az új (öreg) gépekből valamit? milyenek?
  • Zair #8609
    Én nem is találom rajta az enyémet.
  • Papa01 #8608
    Azaz érdekes, hogy a nick-emet kb 3 hónapja megváltoztattam, egy idejig azt is mutatta a stat-ban, de most meg a régivel vagyok... :)
  • Gascan #8607
    én az utóbbi két hónapban egy helyet jöttem előre.. olyan mintha 10 óra játékból csak 10 percért regisztrálta volna a pontokat
  • Papa01 #8606
    Gyerekek, szerintem a stat be van fagyva.. sehova sem mozdulok, hónapok óta... :)
  • LeonSilver
    #8605
    Mint már többször is mondtam, kellene csinálnunk egy századot vagy valami hasonlót és például Te, VO101 tvr ( nem lehetne valahogy máshogy szólítani Téged ?Ez így olyan izé ) igazán lehetnél oktató.Meg még van itt akitől lehetne tanulni, szóval lennétek Ti a tanárok ;)

    Esetleg ITT is várunk szeretettel!
  • VO101 tvr
    #8604
    Jóindulatú tanácsként mondom. A SeVa annyira tipikus BnZ gép, hogy a Hartmann féle légiharc szabályokat kell vele követni.
    Szépen csapkodtál az alattad alacsony sebességgel kavargó 5-6 gépes forgatagra. Felhúzás után elfelejtettél 'kávészünetet' tartani. Nem ellenőrizted a légteret, hogy te vagy-e a legmagasabban a légtérben, hanem folyamatosan a népet nézted alattad. Ezért tudtam Pfalz-al tökéletes lőhelyzetbe siklani mögéd észrevétlenül, enyhe magassági fölényből.
    Ezt a hibát kihasználva lehetett tegnap SeVa-ra vadászni. Magasan a harc fölé beérkezve ki lehetett szúrni a dupla V szárnyáról és a függőleges manővereiről a gépet. Kicsivel a felhúzásaik magassága fölé süllyedve megfogható. A kiemelkedett, sebességét vesztett gépre ilyenkor lehet a Pfalz-al magassági és sebességfölénből támadni. A Pfalz a meredek zuhanásban is tudja ráadásul követni.
  • VO101 tvr
    #8603
    Az emelkedőspirállal tényleg bárhonnan ki lehetett emelkedni régebben. A Fokker VIIF viszont utána tud emelkedni, minél nagyobb a magasság, annál inkább. Ezzel a típussal nagyon kell vigyázni, mert megeszi a SeVa-t. Itt inkább alacsonyan maradva, 1500m alatt, idejében megkezdett, lapos, nagy sebességű eltávolodással lehet menekülni.
  • LeonSilver
    #8602
    Ehhh, bocsánat de keverem a szezont :D Nem Herr Laca hanem Don Zorro készít hozzá motyót!
  • LeonSilver
    #8601
    Csilli-villi de az SH3 közelébe sem ér!
    Az irányítás alapból tiszta árkád és ráadásul hiányos is.Herr Laca hegeszt hozzá cuccot, azzal már egész használható de az időbeni korlát miatt szerintem nem jó a gém.
  • kmarkdev
    #8600
    A kulcs az emelkedő spirál 70 mérfölddel. A többi gép nem tudja egyszerre tartani a SeVa emelkedési sebességét ÉS fordulóját. Ha megpróbálja, elkopik a sebessége, azonnal rázuhanni! Én a SeVa célzókörének felső tüskéjével célozok, így nagyobb szögben is látok be az orr alá. Ha az ember türelmes, akkor a SeVa-val többnyire biztonságban van. Hacsak el nem bambul, és VO101 tvr le nem lövi Albával célkeresés közben a J99 szeróján :)
  • Zair #8599
    Papa most néztem meg az újraszinkronizált F1 közvetítést, hát besz*r*k ezeken a szövegeken.:-))))))

    Nekem az SH3 volt a févörit a földközi tengeres kiegészítővel. Szép volt az eredeti SH4 változat, de az amcsi tengókkal valahogy nem volt meg az a fíling, aztán kijött az U-boat missions expanzió, de sajnos ez sem tudott neki olyan lendületet adni, ami az SH3-ban valahogy a játék természetes része volt. Nemtom, én konzervatívabb vagyok, ha második vh.-s tengó akkor legyen német, lehetőleg az atlanti vizeken. A Csendes-óceán nem jött be sajnos, hiába volt szebb sokkal a grafika.
  • Gascan #8598
    Megvan neked a Silent Hunter 5? Milyen? En is gondolkodtam rajta.. meg 486oson sokat toltam a masodikkal ha jol emlekszem
  • LeonSilver
    #8597
    Ez kétségtelen Papa, mint ahogy az is, hogy a trehányságon kívül semmi sem indokolja, hogy a RoF szarul fusson egy olyan konfigon amin minden más ( DCS, FC2,WoP,SH5 ) zökkenésmentesen fut.Például elég erősen kétlem, hogy a RoF-ban többet kellene számolni illetve megjeleníteni mint a Silent Hunter 5-ben.
  • Papa01 #8596
    Megy a szeró..
  • Zair #8595
    Sajnos igen, egész délután ezt csinálta.
  • Papa01 #8594
    Főleg alacsonyan... :)
  • VO101 tvr
    #8593
    A BnZ nem szimulátorozásra lett kitalálva, hanem a való élet követelte meg az alkalmazását. Ott pedig nemigen vitézkedtek ezzel a szimulátoros utánahúzom 0-ra leleasssulva óriás állásszöggel éppen átesés előtt és sprézek utána stílussal. Mert ugye érkezik a kísérő és az büntet. De ernyő nélkül a dugóhúzógyanús helyzeteket sem hiszem, hogy nagyon erőltették volna
  • Papa01 #8592
    Tegnap, mikor hostoltam a végén nekem is szarakodott...
  • VO101 tvr
    #8591
    Rendre nem tudom belépni szerverekre. "#14: Unable to connect to game server" hibaüzenettel kidob. Néha beenged. Másnál is előfordult már ez? Mi lehet a gubanc?
  • Papa01 #8590
    Nem feltétlen... ez a Seva egész jól tud emelkedni... :)
  • Gascan #8589
    egy dr1-el ennyi idő alatt már háromszor is leszedték volna :)

    ennek a boom and zoomnak nincs sok értelme szerintem ha nem sikerül elsőre, mert gyakrabban előfordul hogy a célpont utánnad fordul és megsebez mire te elég magasságot tudnál nyerni
  • Papa01 #8588
    Mondjuk a sérülés modell sem ugyanaz...
    @ Urak:
    Egy nagyon érdekes SE Va BnZ vidi! Figyelitek, hogy céloz?
  • LeonSilver
    #8587
    Egyrészt full simen egészen fasza, másrészt meg tökig felhúzott grafikával is megy mint az atomcsapás, nem úgy, mint a RoF :/
  • Papa01 #8586
    Aki látta a múltheti F1-es futamot,az nézze meg EZT! :D
  • DummyBoy
    #8585
    Érdemes kipróbálni :)
  • Papa01 #8584
    Értem, köszi! :)
  • DummyBoy
    #8583
    Annyira nem veszélyes szerintem ... mármint full sim-en ...
  • Papa01 #8582
    Grafra csodaszép, de nem túl árkád ez a BOP?
  • Papa01 #8581
    Urak, úgy néz ki 11.-én jön az új patch!! :)

    We hope to release the 1.013 update on 11th of June. The list of changes and improvements will be posted on our forum at the day of initial release.

    A hír pedig EZ.
  • LeonSilver
    #8580
    ufftápig ;)

  • Gascan #8579
    itt is vannak ilyen érdekességek klikk
  • Gascan #8578
    szerintem a végén már ő is látta, hogy ez igy nem lesz jó ... lehet próbálta nyomni neki a kakaót h túlrepüljön csak nem működőtt... ennyire élesen még játékban sem szoktam a föld fele jönni :)
  • Zair #8577
    Szeretnék, bár ha minden igaz vendégem lesz este. Ha nem jön össze, jövök veletek!
  • DummyBoy
    #8576
    Bocs, urak, nem tudtam jönni tegnap ... sajna lehet ma sem tudok ... mindig van valami esti program ...

    Ha mégis összejönne, akkor pedig agyaggalamb leszek, elég rég nem reppentem :(