29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #8775
    Pár perc, lehet én is benézek :)
  • Papa01 #8774
    Köszi felteszem.. :)indítok szerót...
  • DummyBoy
    #8773
    Itt a link az új Mission-el :)

    Minden gép benne van, Pflaz DXII, sima DVII, Nieuportok, öreg Alba-k és a DH II is :)

    Remélem jó lesz ...
  • kmarkdev
    #8772
    A motorosokra is egy egész "lehúzós" ágazat épül :) Az a termék, aminek a nevében benne van a "motoros" vagy "gyermek" szó, mindjárt verve 2-vel az ára. Azon kívül mi az idegenforgalmat is fellendítjük, mert nem szeretünk sok cuccot cipelni. Legtöbbször jogsi, forgalmi, mobilteló, meg egy bankkártya az összes motyó.
  • kmarkdev
    #8771
    Köszi :). De nem csak ízlés kérdése. Nagy szerepe volt a pénznek, meg a fokozatosság-elméletnek, és a célok megfogalmazásának. Én elsősorban nem pályázom, ezért nincs is szükségem egy hasalós sportmotorra. Azonkívül úgy gondolom, nem 120-190 LE-s kategóriával kellene kezdeni, mert abból csak donorkodás lesz. A barátomnak ugyanilyen gépe volt, mint nekem, de a múlt héten lecserélte egy CBR 600 RR-re. Gyors, szép, magától veszi a kanyarokat, de kb. 10 km után visszaültem a sajátomra. Nekem ez az "orrom a betonon, seggem az égben" stílus nem jön be. A Bandival a magasabb súlypont miatt kell egy kicsit küzdeni a kanyarokban, de a világból is kimotoroznék vele, ha nem kellene tankolni.
  • Gascan #8770
    a kamionosok általában ahhoz járulnak hozzá, hogy az embereknek munkájuk meg kenyerük legyen.. ezzel szemben a motorosok :D ... nem kötekedni akarok
  • Papa01 #8769
    bocs Urak 1 kis gondiom lett, pár perc
  • DummyBoy
    #8768
    Tényleg ... kell új küldi DH II-vel meg kicsi albákkal?

    Nekem is a túramocik jönnek be :) Meg a csopperek ... de azokhoz kicsi vagyok ... (Na meg a szupermoto, de azzal nem lehetne hosszú túrákat megtenni "kényelmesen" ezért az kiesik :) )

    @Gascan: Szőny végében :) Pont Füzítő - alsó után :)
  • kmarkdev
    #8767
    Nem megy a twilek-es TS, csak a Klános
  • VO101 tvr
    #8766
    Csak hogy árnyaljam a dolgot. A motoros, ha "elbassza", jellemzően a saját bőrét viszi a vásárra. Ha esetleg taranozik(keresztbe beleáll egy autóba az ajtónál), akkor kicsi az esélye hogy ő is túlélje.
    Ezzel szemben a kamionok... Többen vannak mint a motorosok. Rengetegen. Gyakorlatilag feltartják a normál közlekedést. Autópályán sokszor esélytelen kisorolni a jobb sávba. A szerény 10-20-30 tonnás TÚLTERHELÉSSEL(!) kizárólagosan ők teszik tönkre az utakat. Balesetkor ők kiszállnak és rágyújtanak...
    Szóval a motorosok letiltásával egyidőben a kamionokat is fel lehetne vezényelni a vasútra. Főleg a nemzetközi és átmenő szállítmányozást.
  • LeonSilver
    #8765
    Na.Így azért már más a leányzó fekvése.Ezzel így semmi probléma.

    Ha én egyszer motor vásárlásra adom a fejem, akkor csak valami csopper jöhet szóba!Tisztára elérzékenyülök ha meglátok egyet valahol. :)
  • LeonSilver
    #8764
  • Gascan #8763
    k*rva jó izlésed van.. nekem is pont ezek a mocik jönnek be :D
  • Gascan #8762
    bizony a motorost gyorshajtást szigorúbban kéne büntetni...

    Hol lax te komiba, hogy 20km a nokia oda-vissza? :)
  • kmarkdev
    #8761
    Az én mocim még csak nem is sportmotor. Egy 650-es, 85 LE-s Suzuki Bandit S idomos túragép. Lakott területen MINDIG betartom az 50-et, vagy az aktuális korlátozást, önvédelmi okokból. Részt vettem vezetéstechnikai tréningen, és rendszeresen karbantartom a tudásomat. Nem hangos a kipufogóm, és nem húzok el 200-zal 20 cm-rel az autósok mellett, és soha nem egykerekeztem. Az autósok átlagos sebessége 100-120 között mozog főúton, de van, aki e fölött még megelőzne. Hagyom, hadd menjen. Országúton többnyire túllépem a sebességkorlátozást, de csak jó úton, ésszerű helyeken, és hagyok mindig tartalékot minden kanyarban. A túllépés oka a következő: egyszerűen nem kényelmes 110 alatt, addig ugyanis nekem kell tartanom a felsőtestemet, a fölött meg segít a szél. 90-nél hatodikban kb. 5 ezer a fordulat, innen visszaváltás nélkül alig húz. A mai gépek a chopperek kivételével tényleg nem 90-es utazóra vannak belőve.
  • DummyBoy
    #8760
    Egy kis off a közlekedésre:

    - Az eslő dolog aimt fővesztés terhe mellett betiltanék, az a motoros bicikli ... Nó komment ...
    - A második, hogy a kerékpározást is jogosítványhoz kötném!

    Ezekhez kis magyarázat: Imádok tekerni, jobb időben ha tehetem dolgozni (20km oda-vissza) is bicóval járok ... De az hihetetlen amit az emberek biciklizés címszó alatt művelnek ... Tudnék mesélni ...

    - Motorosok: Imádom a motorokat, de sajnos nekem nincs és egy darabig sajna nem is lesz ... Van jópár motoros ismerősöm, nemegy nagy dögökön ... Viszon hála istennek ők az IGAZI motoros felfogást követik ... ésszel közlekednek, ha versenyezni támad kedvük, megvárják a hétvégét és elmennek valamelyik pályára ... a többiek meg túrázni szeretnek ...

    Ők gyűlölik legjobban azokat a tipusú "hülyegyerekeket" akik városban 100-al egykerekezve előzik a kocsisort ...

    Ahol tehetem figyelek mind a bicajosokra, motorosokra ... elengedem őket, 90%-ban meg is köszönik például ... De a városban rallizó majmokra szivem szerint kiterjeszeteném a vadászengedélyeket ... és ez vonatkozik autósokra is természetesen, csak azok nem olyan látványosak, mert kénytelenek bevárni míg elfogy a szembeforgalom ...

    Ezt csak azért írom, hogy elkerüljük az általánosítást :)
  • LeonSilver
    #8759
    Tegnap qrvára kikattantam rajta.Bárkit megölhetett volna!
    És ez nem olyan, hogy valaki tök váratlanul szívrohamot vagy agyvérzést kap és úgy okoz balesetet.Itt szándékosan veszélyeztette a többi ember életét aki akkor és ott közlekedett.Nem véletlenül baszott be és szedett rá nyugtatót.Éppen akkor mehetett volna ott a lányom, vőm meg az unokám és őket is elbaszhatta volna ez a setét paraszt.Az ilyenektől örökre el kellene venni a jogosítványt.Rohagggyyon meg.
  • Sanyo
    #8758
    A Fokker E.III megjelenéséig nem is lesz. :)
  • VO101 tvr
    #8757
    Persze. Rávisz a PayPal oldalra, de ott nem kell bejelentjezni, hanem a bakkkártyás fizetést választod. Nekem működött tegnapelőtt.
  • VO101 tvr
    #8756
    Ez az Airco D.H.2 ha nem tévedek eléggé "légüres térbe" került a játékban. Igazából nincs is ellenfele, hiszen az Alba D.II is lényegesen gyorsabb és jobban is emelkedik. Aki kipróbálta, meséljen :D
  • Gascan #8755
    Amúgy az Orosz kamionosoknál rendszeres az alkohol fogyasztás vezetés közben, ... fater is kamionsofőr volt 30 évig, mondta hogy amikor oroszban volt, egy pihenőben, az orosz kamionosok kinálták őt is ... azzal magyarázták, hogy legalább nem fognak fázni alvás közben :D
  • Gascan #8754
    2.6-on megy a proci normálisan.. bár FPS nem sokat javult se az Armában se a RoF-ban, úgyhogy inkább visszavettem alapjáratra
  • Papa01 #8753
    Azaz érdekes, hogy a többi ikon is ott van csak le van szürkítve...
    VO101 tvr: Tehát, nem kell Paypal regisztráció nélkül is vásárolhatok?
  • Zair #8752
    Igen, pont a napokban néztem én is.
  • VO101 tvr
    #8751
    Becsapós, de nem. Csak áttették a bankkártyás fizetést is PayPal felületre.
  • Papa01 #8750
    Urak, csak PayPal-on keresztül lehet már vásárolni???
  • Papa01 #8749
    Úgy vezetett?? Jesszus! Hogy bírta úton tartani a járművet?
  • Zair #8748
    Alkohol mérgezést+nyugtató túladagolást állapítottak meg nála. A faszi rosszul lett a pályán, először nem tudták miért. Aztán vért vettek tőle...
  • Papa01 #8747
    Nem, mit csinált?
  • Papa01 #8746
    A PC tuningodra.. :)
  • LeonSilver
    #8745
    Bocs, tényleg félreértettelek!Megint hangsúlyozom senki sem akarok megbántani sem "elítélni".
    Az biztos, hogy valamit ki kellene találni ( mondjuk én 17 meg 18 éves gyerekeknek lófaszt adnék, nem jogsit ) mert motorozni kibaszott jó, de az nem állapot ami ma az utakon folyik és az sem ahogyan az utak kinéznek, holott aki tankol az fizet mint a katonatiszt.
    Tegnap látta valaki a ruszki kamionost a TV-ben ? Isten bizony mondom nektek : kötél! az ilyennek.
  • VO101 tvr
    #8744
    Félek félreértettél. Csak a technikai részre reagálnék.
    A smile annak szólt, hogy ma már egy kis kétütemű 125-ös motor képes 170-et kipréselni magából.
    Elsősorban a nagyságos és mindenható szabályalkotók álságos hozzáállására akartam rávilágítani. Engedik az ismert menettulajdonságú gépeket forgalomba helyezni, holott mindenki tudja, hogy ma már "technikailag" is szinte lehetetlen betartani velük a rájuk vonatkozó sebességkorlátozást.
    Ahogyan pl gokartot vagy formulaautót sem engedélyeznek közútra, úgy a motorokat sem kellene. Esetleg kétütem 250 ccm-ig, négyütem 400 ccm-ig. Esetleg a nagyobbakat nagyon komoly fajlagos teljesítmény és nyomaték, teljesítmény/tömeg ill fordulatszám megszorításokkal. Szerintem.
    Repülőhasonlatként olyan mintha engedélyeznék a polgári repülést MiG21-el, de max 550-es sebességgel és 1500m alatt :D
  • Gascan #8743
    milyen masinára gondolsz?
  • gabor41
    #8742
    Szülinapi bulira vagyok hivatalos, úgyhogy sajna nem, de jó lenne már repülni veletek ismét. Most már kezd csillapodni a munkahelyem, szerintem ismét gyakrabban látok majd. Jó repülést nektek. Ja és Papa be lehetne tenni egy pár DH2-est és akkor legközelebb kipróbáljuk egymás ellen. :)
  • Papa01 #8741
    Nem jössz repülni egy kicsit este? :)
  • gabor41
    #8740
    még csak repkedtem harc nélkül, elég lassú, de könnyű irányítani.
  • Papa01 #8739
    Ehhh, keresem azt a nyamvadt bankkártyámat és nem találom..
    Új gépek ellen mire képes?
  • gabor41
    #8738
    Én már megvettem :). Elég jó.
  • Papa01 #8737
    Hogy áll a masina?? :)
  • Gascan #8736
    Mire szamitottal Leon? Alig egy honapja h az elozo peccset kiadtak..