29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #8935
    Vihar miatt áramszünet volt, a szerver újra megy.
  • Gascan #8934
    mit műveltél? :)
  • Papa01 #8933
    Elnézést Urak, tegnap sajnos nem kaptam meg a felszállási engedélyt. vagy is inkább letiltottak.. :( (Még a gépet is kinyomatta velem az asszonykám.. :) )

    Szóval bocsika! :)
    Riot, örülök, hogy újra repültél! :) Sokan voltatok tegnap?
  • RedRiot
    #8932
    Köszi a tegnapi röppenést!
    Fokker mester, tök jó hogy te is átültél az SE-be. :) Tegnap életemben talán először végre leszedtem Márkót, így volt egy kis sikerélményem, és jó volt a Dr.1-el meg a D.VIII-al fogócskázni is. :)
  • Sanyo
    #8931
    Kötelékrepülés mennyire megy nektek? Legalább egy szép 3-4 gépes köteléket szeretnék a videóba, lehetőleg nem AI által repülve, mert az azért látszik...
  • Papa01 #8930
    Köszönöm szépen, kicsit később megyek én is! :)
  • Fokker
    #8929
    pár perc és felnézek. köszi Sanyo!
  • Sanyo
    #8928
    Pont ránéztem, hibával elszállt a dserver.exe. A windows hibabejelentésre várva nem indult újra, már megy. :) Megnézem, hogy hol lehet kikapcsolni a hibabejelentést, hogy később ez se okozzon problémát.
  • Fokker
    #8927
    én is csatlakoznék. meg ha minden igaz, RedRiot is.
  • Papa01 #8926
    Sanyo Mester! :)

    Karbantartás van most? Ugyanis nem látom a szerót.. :(

  • Fokker
    #8925
    egy kis OFF: szerintetek a Python nyelv mennyire alkalmas egy olyan feladat leprogramozására, amiben egy szövegfájlban megadott instrukciók alapján rajzolok a képernyőre? tetszik hogy tömör, meg hogy hajaz a C-re, illetve hogy állítólag szöveges feldolgozásra írták eredetileg. a kérdésem, hogy van-e vkinek tapasztalata vele?
  • DummyBoy
    #8924
    Akkor jó ... csak biztos akartam lenni benne ...
  • Fokker
    #8923
    Out of memory errorom a legutóbbi patch óta nincs. külföldi szerókon - pl. CoCos - ahol 30-an repkedünk, szintén nem volt. nem akarom elkiabálni, de sztem ezt javították a fiúk.
  • DummyBoy
    #8922
    Hopsz Urak ... Van egy félelmem ...

    Miszerint lehet valamikor tesztelni kellene a szervert minél többen - MINÉL TÖBB géptípussal ... (Ahol MINÉL TÖBB >= 8)

    Most olvasgatom a ROF fórumot, és eszembe jutott a jó öreg Out of Memory error ... Szóval lehet le kellene majd ezt valahogy próbálni, nehogy az legyen, hogy emiatt nem járnak majd az emberek ...

    Apropó, valaki nem akarja ezt megírni a ROF fórumon?
  • Sanyo
    #8921
    Jah, írtam róla egy rövidhírt.
  • Papa01 #8920
    Ez az A10-es cucc? :)
  • LeonSilver
    #8919
    Már néztem az 59-esek oldalán is, és akkor is a throttle bizbasz tetszett a legjobban.Faszányosan tele van kapcsolóval.
  • Solt
    #8918
    Uhhh... anyám borogass... :D
  • DummyBoy
    #8917
    Egy kis nyálcsorgatás:

  • Sanyo
    #8916
    Csináltam egy rövid videó tesztet, a várt 720p felbontásban (1280x720), majdnem mindent maxra húzva 54-60 fps-t tud a masina, felvétel közben pedig stabilan megvan a 30. :)
  • Sanyo
    #8915
    Lehet rotálni a bevetéseket, szóval nem probléma a dolog. Mivel a szerkesztés nem az erősségem, meghagynám Dummynak a dicsőséget. :)

    A hivatalos fórumon bármelyikőtök bejelentheti ha gondolja, ritkán olvasom őket, talán egy hozzászólásom van...
  • DummyBoy
    #8914
    Nincsennek, de ez csak Tőletek függ ...

    Mivel jelenleg sima quick dogfight van, ezért nincs semmi földi stuff ...

    Ha kell persze később lehet CTF-et, vagy esetleg Coop missionöket is csinálni, csak le kell beszélni Sanyoval ... Én megpróbálom megcsinálni, ha tetszik, akkor pedig mehet fel :)
  • Her Laca
    #8913
    Sanyó! Grat a szerverhez. Kipróbáltam ,baba a dolog.
    Asszem rászokom a ROF-ra tetszik így ,hogy nem kell órákat várni.
    Nagyon tüzetesen nem néztem meg ugyan ,de pl földi célok vannak?
    Vagy csak sima dog szerver a dolog.
  • Papa01 #8912
    Szóismétlésért sry.. :) és a multipost-ért is! :D
  • Papa01 #8911
    Urak, frissítettem a GYIK-et!! :) Ha van kedvetek, olvassátok már, illetve, ha van javaslatotok, megköszönném! :)

    http://riseofflight.hu
    Illetve tettem ki hírt a dedikált szerverről is.. :)
  • Papa01 #8910

    Sanyo, a hivatalos fórumon nem jelented be a dedi szervert? :)
    Urak, minél többen gyertek repülni, nagyon baba a szerver!!
  • LeonSilver
    #8909
    Igen.Meglepően fasza bár FSX-en is qrva sokat segít az fps limiter.
    Az az érdekes, hogy amikor először próbáltam nem volt jó.

    **--**

    A szerveren nem kellene kikapcsolni a külsőnézetet ?
  • Sanyo
    #8908
    A hétvégére tervezem az átállást, max a jövő hét elejére. Hétfőtől szabadságon leszek, az oldal költöztetése után nekiugrok a videónak.
  • DummyBoy
    #8907
    Az az igazság, hogy ha esetleg beindul (legyen úgy ...) a szeró, és permanensen ideszokik pár emberke, akkor ha Sanyo is úgy gondolja akkor nekem van pár elvadult ötletem ... ilyen event szerűségek ...

    Mondjuk havonta egy ... ha meglesz a pcpilot.hu akkor ott, ha nem akkor a ROF fórumon lehetne neki topkot nyitni, szavazásokkal, stb, és pl: lehetne nagy egygépes estéket csinálni (mindenki csak Alba pl ...) vagy kitalálni valami coop dolgot, ha benne vannak az emberkék, stb ...

    Lehetne valami kis internésönel kommjuniti-t összeröffenteni :)

    @Leon Papa: Úgy látom akkor kezd működni a ROF nálad elviselhető szinten?
  • Papa01 #8906
    Oks, szólj majd feltétlen, ha szükség van valamire! :)
  • Papa01 #8905
    Pár perc és megyek! :)
  • LeonSilver
    #8904
    Hát qrva jó ez a szeró gyerekek.Drakulálok hozzá ;)
  • LeonSilver
    #8903
    Én most voltam fent, valaki le is szedtem :D
    Csak valami TS-ért jöttem le.
  • Fokker
    #8902
    én is szívesen támogatom anyagilag a szerót. ma este ráérek, akkor 20.00 után felnézek. nagyon örülök, hogy van dedikált szerónk.
  • Sanyo
    #8901
    Köszi, várjunk vele amíg látszódni kezd, hogy mennyire stabil. Kb. 1 hét múlva leveszem a TESTING feliratot, egy hónap múlva pedig már tudom, hogy kb. mennyibe kerül az üzemeltetése. Pár giga ram elférne még a gépben, de egyelőre a kettő is elég. :)
  • Sanyo
    #8900
    Megvettem a DH.2-est, az lesz a videó "kamerás" gépe, mert se szárny, se légcsavar nem lóg be a képbe. :)
  • brendon566
    #8899
    jönnék én is
  • kmarkdev
    #8898
    Nekem van kedvem, 8 után rá is érek.
  • Sanyo
    #8897
    Köszi, magyarul. :)
  • Papa01 #8896
    Urak, ma kinek lenne kedve röppenni? És mikó'? :)