29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #8975
    Ó, további ötleteim vannak... Mázli, hogy a jövő héten nem dolgozom. :D
  • Sanyo
    #8974
    - hegyes-völgyes terület, minél változatosabb annál jobb
    - lehet folyó és város is, variálhatod a fordulópontokat kedvedre
    - tavasz vagy nyár, felhős de szép idő
    - délelőtt
    - bomba nem kell, skin teljesen mindegy
  • brendon566
    #8973
    vannak páran a szerveren
  • Papa01 #8972
    Bocs, Urak, eltűntem, engesztelnem kellett egy kicsit... :))
    Ma lesz repülés?
  • DummyBoy
    #8971
    Ok, meglátom mit tehetek :) A kérdések:

    - területileg hol repüljenek? (vagy ha mindegy, akkor erdő , folyó vagy város felett? Esetleg milyen irányból merre menjenek ?
    - milyen évszak, napszak, időjárás (tél vagy nyár, kb hány órakor, legyen-e felhőzet, vagy eső... felhőzet mértéke és magassága, szél legyen-e, stb ...)
    - bombák legyenek-e az SeVa-kon, valamint milyen skinek legyenek rajtuk ?

    Egyebek most nem jutnak az eszembe... de majd írok :)
  • Sanyo
    #8970
    Dummy, az első videós kérésem:

    - egy S.E.5.a géppár bal vagy jobb lépcsőben, 1000 méterről indulva. A harmadik gép legyen egy DH.2, ebben ülök majd én. 2-3km után a gépek csökkentsék a magasságot mondjuk 100m-ell. A repülési sebesség pedig ne legyen több 150-nél, de mivel a DH.2 csúcssebessége ennyi, a két S.E repüljön 120-al, így lesz egy kis tartalék.

    Holnap költöztetem a flyhut, az egész nap erre van szánva. Remélem, hogy a belépési gondok megszűnnek, mivel újrahúzom az oldalt, csak a tartalmat költöztetem át.
  • LeonSilver
    #8969
    Teljesen felesleges tovább ragozni, lévén adott a választék.Ettől függetlenül bennem semmiféle kavarodást nem okozna, hogy kék vagyok a piros az ellen, majd oldalt váltok és ismét kék vagyok az ellen pedig ismét piros.
    De ez nem jelent semmit és tök lényegtelen mivel adott a választék.
  • kmarkdev
    #8968
    Ok, a probléma megoldódott magától.
    Egyébként ismerem a NATO-s, meg a VSZ-es színkódokat, de a probléma a ROF-ban a pirossal meg kékkel, hogy kiválasztasz egy repteret, és ezután a kiválasztott, és az összes szövetséges reptér kékre vált, az ellenséges meg pirosra. Ha 5 perc múlva piros repteret választasz, akkor a pirosból lesz kék, az addigi kékből meg piros. Ezért gondoltam, hogy kavarodás lesz belőle.
    A zsoldosok és kalózok nekem is tetszik.
    Ahhoz, hogy 10 győztes mission után érjen véget a küldetés, 19 körös kell hogy legyen, mert azonnal vége, ha az egyik csapat a felénél többet nyer.
  • RedRiot
    #8967
    "annyit javasolnék még, hogy a friendly icons szöveget nagybetűvel kéne kiemelni"

    Ja ja. Sokan utálják az ikonokat és kapásból kapcsolják kifelé, utána meg TKznak mintha minden a legnagyobb rendben volna. :)))
  • Fokker
    #8966
    igazából ha most st. Quentin lenne a térkép, akkor is bmikor rád támadhat bárki. pl. DVIIF-el lecsap a magasból, már csak azt látod hogy pirosodik a képernyő. a csataközpont most az a bizonyos piros kör. a motorleállás bejelentését viszont csak mi halljuk, a külföldiek nem. és ők akkor is szétlőnek, ha beírod angolul. egyelőre örüljünk annak, hogy vulching tényleg nem volt jellemző.

    annyit javasolnék még, hogy a friendly icons szöveget nagybetűvel kéne kiemelni, mindig vannak páran, akik a történelmi hűségnél ragadtak le, és szétlövik a baráti oldalt is. hiába írom be neki harmadjára, csak azért is lő tovább. illetve akkor legyen vége a missönnek, ha vmelyik oldal megnyer 10 menetet. vagy többet.
  • gabor41
    #8965
    Nekem elég szokatlan volt ez az új rendszer. Meg az hogy egyszerre 3 an támadtak rám :O De viszont az hogy nem kell várni a menet végéig az király. Lehet jobb lenne, ha lenne egy csataközpont mint ahogy a város volt a régiben, így nem a van hogy akármikor rád támadhat valaki. (Bár tudom ez nem élethű) Ami még hiányzott az a szervezet csapat támadások. Meg amikor mondtam, hogy szétment a motor, had száljak le akkor azért még szét lőtt valaki.
  • LeonSilver
    #8964
    Csupán példaként lett megemlítve, hogy így használják.Sajnálom ha ez gondot okozott.
  • Fokker
    #8963
    akkor minek keverted ide a natot?
  • DummyBoy
    #8962
    Na asszem megoldódik a mi legyen a koalíciók neve probléma :)

    Ugyanis csak azokból lehet válaszatni, amik benne vannak az editorban :)

    War Dogs (Háborús kutyák)
    Mercenaries (Zsoldosok)
    Knights (Lovagok)
    Corsairs (Kalózok)

    Mercenaries vs Corsairs talán ... mert itt nincs jó és rossz oldal :)
  • LeonSilver
    #8961
    loál :D
    Hol látsz Te tőlem olyant, hogy az I.VH-ban NATO volt ? Semmi ilyent nem mondtam.Sőt, igazából engem az se nagyon érdekel, hogy észak / dél vagy pina / fasz lesz az oldalak elnevezése.Nekem a piros / kék sem okozna gondot vagy káoszt de ez lényegtelen.
  • Fokker
    #8960
    tök mindegy, senki nem tudná hogy mi a répa van. totális káosz lenne belőle. a natonak meg még híre sem volt az I.VH-ban...
  • LeonSilver
    #8959
    Nekem ugyan nyóc de Te valamit nagyon nem értesz.A NATO által ( és más által is ) használt színkód szerint a barát mindig kék az ellen meg mindig piros.Egy egyedül a VSZ-ben volt fordítva.Ott a komenisták voltak a pirosak és a gaz nyugatiak a kékek.
  • kmarkdev
    #8958
    Abból kavarodás lenne, hogyaszondja:
    - Melyik csapatnál vagy, nagymama?
    - A kékeknél, Piroskám!
    - Akkor jó, mert én is, de nagymama, miért nincs friendly ikon feletted?
    - Hehehe !
    Jobb az észak és dél, egyértelműbb.
  • kmarkdev
    #8957
    VO101 tvr-rel a 675. vagy az összesítésben.
  • LeonSilver
    #8956
    És?
  • kmarkdev
    #8955
    Az nem jó, mert bármelyik oldalt választod, magadat mindig kéknek látod!!!
  • RedRiot
    #8954
    12-en voltatok? Wow, ott már komoly akciók lehettek!
  • LeonSilver
    #8953
    Vagy KÉKEK és PIROSAK, ahogy ez a IRL harci szimulációkban szokás.
  • VO101 tvr
    #8952
    Most nézem. Az első 1000-ben nem vagyok benne...
  • kmarkdev
    #8951
    Az Észak és Dél nekem tetszik...
  • kmarkdev
    #8950
    Ja, és nem is akármilyen nevek érkeztek:
    =DED= 10. (Leaderboard)
    Henri12F 15.
    Cherburator 26.
    =ARTIST= 27.
    Von Helvete 37
    Flash=75= 46.
    lexa_ryb 70.
    Úgy tűnik, terjed a híre a LEGJOBB SZERVER-nek! :) Érdekes módon, itt mindenki viszonylag tisztességesen viselkedik, ritka a vulching, általában véletlen. Igaz Máté ma nyomta a "LEAVEEE MEEEEEEE!"-t :)
    Néha előfordulhat egy kis gond az ikonokkal, egy csapattárs makacsul lőtt rám egy DrI-ből. De az is lehet, hogy a Camel-t automatikusan ellenfélnek nézte.
  • kmarkdev
    #8949
    Néha akad egy kis lag, de egyébként mindenki szerint "great server". Ez a mai nagggyon faszányos volt, 12-13 gép az már valami, tud jó kis kavarodás lenni.
  • kmarkdev
    #8948
    Ma 12-en vagyunk, és mindenki elégedett. Néha értetlenkednek az elején, hogy akkor most minden gép van mindkét oldalon, de majd belejönnek :) Szerintem nem kell friendly fire.
  • kmarkdev
    #8947
    Nem indítja újra, csak 7 körös, és ha az egyik oldal 4-et nyer, akkor vége a bulinak. Ez a 13-as peccsel jött, írták is...
  • Sanyo
    #8946
    Friendly fire penalty azt hiszem nincs, legyen? A többi rád van bízva. Holnap kiszedem a "testing" feliratot, pár napig "beta" lesz. :) Mennyire elégedettek a népek?
  • DummyBoy
    #8945
    Nem, a Mission-ben van időlimit, lehet kiszedem vagy megnövelem majd ...

    Apropó, egy kérdés: Be van állítva a Friendly fire penalty?

    Valamint jött egy olyan javaslat, hogy mivel minden gép elérhető mindenhol ... Mi lenne ha átneveznénk a koalíciókat ... Valami másra ?

    Pl: Észak és dél, vagy akármi?

    Valamint kérdezgetem az embereket mikor felnézek, és alapjában tetszik az embereknek ... Ami meg nekem tetszik, hogy alapból balance van ... :)
  • Sanyo
    #8944
    Látom, hogy a szerver néha újraindítja a bevetést. Legalább 10-en voltatok az előbb, nem volt szép látvány ahogy mindenki eltűnt. :( Kikapcsoljam a jelenlegi egyetlen bevetés rotálását?
  • brendon566
    #8943
    én a szerón vagyok, próbáld újra ;)
  • gabor41
    #8942
    Én még mindig nem tudok belépni
  • brendon566
    #8941
    már megvan :))).
  • gabor41
    #8940
    De az ROF weboldal se jön be. Mi lehet?
  • brendon566
    #8939
    Jelenleg a bejelentkezéssel is gondok vannak, de bizakodom.
  • gabor41
    #8938
    Sziasztok. Van ma repülés? Lehet hogy tudok jönni. A TS hogy működik mostanában? Már elég régen voltam...
  • RedRiot
    #8937
    Jönnék szívesen ma este is, de sajnos még a melóhelyemen vagyok és leszek is egy jó darabig. :(
  • kmarkdev
    #8936
    Remélem, a mai repülést a tegnapi otthoni teljesítmény alapján jóváhagyta a Légtérvédelmi Főparancsnokság?! :D