29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #9015
    Itt van magyarul. :)

    Kösz a repülést uraim, a kezdeti nehézségek ellenére nagyon élveztem.
  • Papa01 #9014
    QMB videó bemutató az E3-on..
  • Papa01 #9013
    Lock On interjú: ITT
  • Papa01 #9012

    During this review I switched systems from a Core2Duo at 2.94 GHz and 4 GB RAM to an i7 960 at 3.2 GHz and 6 GB of RAM (both Windows 7 64-bit), and the leap in performance was clear (as it should have been). The sim ran well in both cases, but the more powerful processor allowed me to place most options on high with vsynch on with many, many planes and flak without slowdown or stutter.


    Ez igen érdekes megjegyzés.
  • Papa01 #9011
    Urak, egy érdekes cikket leltem a SIMHQ-n.. :)
    Link
  • RedRiot
    #9010
    Látványos
  • brendon566
    #9009
    Minden könnyítésnek megvan a gombja...ikon: i
    ;)
  • Papa01 #9008
    Ez nagyon jól néz ki, szuper kis videó! :) Nagyon filmszerű!!
  • Sanyo
    #9007
    Na itt van a látványterv egy része. Még dolgozik rajta, de 720p lesz.

    A kötelékrepülésre szeretnék koncentrálni. MIndenki beáll az ellenfél oldalára, hogy ne látszódjon az ikon. :) Én DH.2, a többiek lehetőleg egy oldalhoz tartozó típussal (vagyis SPAD és S.E.5a vagy Fokker és Dr.I).

    A gázkarra konfigoltam a fraps felvétel indítását, egy apró mozdulat és már meg is van örökítve. :)
  • Sanyo
    #9006
    Kösz, tényleg csak el kellett volna olvasnom. :)
  • Papa01 #9005
    A klanok.hu szerverén. Ha lejjebb görgeted, ITT megtalálod a TS adatokat. :)
  • Sanyo
    #9004
    Kösz, este 7-től ügyeletet tartok a szerveren. Melyik ts-re szoktatok felmenni?
  • LeonSilver
    #9003
    Mán mene.
  • Papa01 #9002
    Oké, bár basszus tegnap este óta lázam van, nem tudom, miért... :)
  • Sanyo
    #9001
    Videózgatok, a kampányban sajnos nekem is előjött az akadás. A fraps folyamatosan 55-60 FPS-t mutat, de néha úgy megakad a játék hogy ihaj. Olyankor a kormánymozdulatokat sem veszi, utána meg begyorsul a játék, mintha gyorstekeréssel néznék egy videófilmet. A videót így elég nehéz lesz összehozni, de talán a dogszerveren nem lesz gond.

    Este egy kis reppenés? Addig összevagdalom azt, amit az AI-val repültem az előbb, legalább látni fogjátok, hogy én mit szeretnék. :)
  • DummyBoy
    #9000
    Nekem sem megy sajna ...
  • LeonSilver
    #8999
    Bátor ember.. :D
  • Zair #8998
    Nem, reggel óta meg van halva.
  • kmarkdev
    #8997
    Családi házban lakom, de a motornak már nincs helye, mert mindkét garázsunk foglalt. Egy közelben lakó ismerősnél bérelek egy garázst havi 2e Ft-ért. Van egy barátom, aki Bp-en lakik, ő szabad ég alatt tárolja a ház udvarán, ponyvával letakarva.
  • Sanyo
    #8996
    Nálatok megy a riseofflight.com? A fórumba néznék be pár dologért, de egyátalán nem jön be semmi. Az FF azt mondja túl sokára válaszol az oldal.
  • Solt
    #8995
    Felmentem az invitel oldalára, de a 1033-s irányító számra semmit nem dob ki, ergo elvileg itt az sincs...

    Rubicom volt eddig, de azt vissza már nem kapcsolják, mert átveszi a Digi. A Diginél viszont még fogalmuk sincs, hogy mikortól lehet szerződni... :S

    T-Online lenne még, de azok nem normálisak! Hűség nélkül 10000 + 26000 jó magyar forint a net, és a kábel tv bekötése!!! :((
  • Gascan #8994
    az Invitel az milyen? én is azon gondolkodom egyébként..
  • Solt
    #8993
    Harang utca... nincs upc... :(
  • Gascan #8992
    ott van azt hiszem UPC Fiber Power 120mbit
  • Solt
    #8991
    Üdv Urak!

    Nem lakik közületek valaki a III.-kerületben? Valami értelmes kábelszolgáltató kéne.... :S
  • Gascan #8990
    2. 3. és a 4. is ide vezet :)
  • Fokker
    #8989
    jelenleg a 2.!
  • Papa01 #8988
    Sziasztok!
    Kicsit eltűntem. Ennek az az oka, hogy váltottam Vista-ról W7-re. :) Azt kell mondjam le a kalappal a fejlesztők előtt, ugyanis évek óta ez az első program amit nem kellett újratelepíteni az új operációs rendszer miatt. Eddig fanyalogtam az állandó bejelentkezések miatt de most már úgy gondolom, hogy nagyon kényelmes ez a fajta user ellenőrzés.

    Azt megnéznétek, hogy a 'Rise of Flight' nálatok most hányadik a Google-ben?
    Köszönöm! :)
  • Gascan #8987
    Márkó, ha kérdezhetek ilyet te hogy tárolod a motorodat? családi házban laksz?
  • LeonSilver
    #8986
    Persze.Nem kell az "adj uram de azonnal" ;) Tök fasza egyébként.
  • Sanyo
    #8985
    Az angol és a magyartalan szöveget is ki fogom javítani, de már csak holnap.
  • Sanyo
    #8984
    De igen, ez az apróságok egyike amihez már fáradt vagyok. :)
  • LeonSilver
    #8983
    Itt nem kilépésnek kellene szerepelni ? mert a funkciója az ;)

  • LeonSilver
    #8982
    Fasza!
  • LeonSilver
    #8981
    Oki
  • Sanyo
    #8980
    Törlöm a regisztrációd, próbálj beregelni.
  • LeonSilver
    #8979
    Küld egy ilyen izét, beírom de ezt mondja : A jelszómódosítás megerősítése nem sikerült, mert érvénytelen volt a vezérjel..
  • LeonSilver
    #8978
    Nem megy.Valamiért nem tudok belépni.
    Próbáltam ilyen jelszóemlékeztetőt kérni de úgy sem :(
  • Sanyo
    #8977
    Leon, megy az új domain, próbáld ki a belépést légyszíves. :)
  • Papa01 #8976
    Jó volt ez a kis repülés,köszike!! :)