29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #9095
    Oks, akkor jó vadászatot Neked!! :))
  • Papa01 #9094
    OFF: Én annak idején a Ghost Recon-t végigvittem, és nagyon tetszett. :) /ON
  • LeonSilver
    #9093
    uff tápig

    Srácok.Próbálta már valaki a Sniper - Ghost Warriort ?
    Félelmetesen jó gém!!

    on tápig
  • LeonSilver
    #9092
    Ja.Én már láttam ilyent, igaz csak a TV-ben.Talán a spectrumon volt a régi gépekről valami bár lehet, hogy más adón.



    Itt pedig nagyjából megfigyelhető, hogy miképpen is működött.

  • Gascan #9091
    hat ez az elcsavaras eleg erdekes otlet :) ... tehat ha jol ertem a szarny voltakeppen ugy mukodik mint a csűrő...
  • Sanyo
    #9090
    Köszi, írtam róla egy rövid ismertetőt. Korábban azt hittem, hogy a DH.2-vel egyidőben fog megjelenni, de azért még mindig nagyon várom. :)
  • RedRiot
    #9089
    Nem tudom még Papa mester, zajlik az életem nagyon. :) Mint a Red Baron filmben Richthofen: az is néha inkább a nőkre vadászott mint az angol gépekre. :)))
  • RedRiot
    #9088
    Szerintem kevesen fogják online repülni amíg meg nem jelenik még néhány korai gép. Az N11 is darabokra fogja tépni. Talán a tolólégcsavaros angol csoda ellen lesz valami esélye, de még az sem biztos.

    Úgy fog repülni mint egy kartondoboz a tornádóban: asztallap-szárnyprofil, csűrők nincsenek(!). Ha jól tudom ilyen hajlítgatós technikával mozgatták a szárnyak végét. És ha jól látom a gép farkánál az egész vízszintes felület a magassági kormány! Szerintem ezzel már siker lesz az egyenes vonalban repülés is. :)
  • Sanyo
    #9087
    A lajstromjel nélkül nem találtam volna ki, de tényleg egy Sopwith Strutter.

    Nemsokára végére érek a McCudden könyvnek, továbbra is nagyon érdekes olvasmány. Lehet, hogy írok róla egy könyvajánlót. :)
  • DummyBoy
    #9086
    Tetszik, meg minden, hisz így is sokkal több szövetséges gép van a játékban mint német ... NA majd ez segít az egyensúlyon ...

    Ettől függetlenül bejön :)
  • Papa01 #9085
  • Gascan #9084
    en mennek szivsen csak nem teljesen stabil a kapcsolatom.. de ennek ellenere megprobalnam, ha nektek és a szervernek nem gond
  • Gascan #9083
    Vajon mennyit birhat ki egy ilyen szarny vertikalis zuhanasban?
  • Papa01 #9082
    Köszi az infókat! :)
    Riot, csütörtökön van kedved repülni? :)
    A Fokkert pedig megfogom venni...
  • RedRiot
    #9081
    Amúgy meg volt már?

    Fokker E.III
  • RedRiot
    #9080
    Szerintem az egy Sopwith Strutter. Régebbi gép mint a Teve, sőt még a Puptól is régebbi. Ha jól tudom a Pup a Strutternek az együléses, kompaktabb változata.
  • Papa01 #9079
    Urak!
    Mit szólnátok, ha csütörtökön csinálnánk egy közös repülést a szerverünkön? A kezdés szokásos 19:30 lenne..
    Kinek lenne kedve jönni?
  • Gascan #9078
    jaa... azt hittem hogy ez valami más videóra mutató link :D
  • Papa01 #9077
    #9069
  • Gascan #9076
    Szóval hova kell menni? :)
  • Papa01 #9075
    jaja, jó lenne :)
    @ Leon: Igen, nekem is úgy rémlik..
  • LeonSilver
    #9074
    Lehet ám, hogy Neked van igazad és régebben csak az exe szutyok volt nem a memory.Nem emlékszem már rá..
  • DummyBoy
    #9073
    Pont ezen agyalok xD
  • Papa01 #9072
    Köszösen egyszer nem mennénk el?? :)
  • DummyBoy
    #9071
    400 km ... nem is olyan vészes ...
  • Gascan #9070
    Úgy értem, hogy ha négyszemközt is szeretném látni ezt a gépet, akkor hova kell menni :)
  • Papa01 #9069
    ja bocsi.. :)
    Pardubice
  • LeonSilver
    #9068
    Igen, patch után jött de már régebben.Akkor még ment a kétmagosokkal w7 64b alatt ez a szutyok.
  • Zair #9067
    Sztem úgy, hogy hol lehet az efféle repcsiket élőben megtekinteni.
  • Papa01 #9066
    Hááát amennyire én tudom, ez a hiba nem régen, valamamelyik patch-el jött elő.. :)

    @ Gascan: Hogy érted, hogy hova kell menni? :)

    Ez meg mintha úgy nézne ki, mintha kétüléses Teve lenne?
    Link
  • Gascan #9065
    Hova kell menni? Kecskeméten nem lesz ilyen gondolom :)
  • LeonSilver
    #9064
    Hát a fene emlékszik már rá, de mintha lett volna ilyen out of .. is. Nem ?
  • Papa01 #9063
    Amiatt voltak azok a bizonyos elszállások? Mert elvileg ilyenkor meg is jelenik az 'out of memory' üziablak, mig régen csak sima 'ROF.exe működése leállt' üziablak volt, nem? :)
    Vagy rosszul emlékszem? Ez esetben sorry... :)
  • LeonSilver
    #9062
    Nekem csak nagyon ritkán.Talán 1* vagy 2* amikor mizéria is volt belőle.
    Nem emlékszel Papa, még közös repkedésnél is volt anyázás miatta.
  • Papa01 #9061
    Urak, ez tetszeni fog nektek:

    Link

    @Dummy : Érdekes, én nem nagyon tapasztaltam korábban sem ezt a hibát... Nálad, Nálatok előjött?
  • Gascan #9060
    kedvenc gépem.. erre a játékra én is szivesen beneveznék, bár szerintem nem ártana hozzá egy új gép sem
  • DummyBoy
    #9059
    Attól félnek, hogy ez Out of memory-t okoz majd, vagy microstutter-eket ...

    Ha gond lesz, majd cserélünk ... addig meg enjoy :)
  • Papa01 #9058
    Végre vége... :) jöhet lassan a szabi is! :)

    Nagyon jó lett a bemutatkozó a hivatalos fórumon, kár hogy egyből elkezdtek rinyálni, hogy"Mér' minden gép repülhető?"

    Ha meg nem lenne, akkor meg az lenne a baj,, hogy "Mér mindenki a német oldalon van, ez így nem fair..."
    Betegek ezek.

    Itt pedig egy kis oktató vidi az A-10C-ből: :)
  • Gascan #9057
    a 10% ajándékot lehet év végén sorsolják ki :D
  • Zair #9056
    Én edzés után mindig betolok egyet, bár a régi nekem is jobban bejött.
    Tényleg, észre sem vettem az s betűt! Fölötte is kicsit olyan mintha belebuzeráltak volna photoshoppal.