29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Gascan #9136
    basszus.... elég sok gépet meg lehetne most venni :D .... de melyikeket vegyem meg? SeVa? .... nem szeretem mikor igy sarokba szoritanak :D
  • LeonSilver
    #9135
    Szerintem a kétülésesekre ;) Olyan fasza lenne már!
  • Papa01 #9134
    Vajon a ma megjelent hír utolsó mondata kapcsán mire gondolhattak a fejlesztők??
    The best is yet to come.
  • Papa01 #9133
    Wings of Prey

    Fóruma az SG-én.
  • Papa01 #9132
    Végül is bármelyik szimulátort kipróbálhatod, akár ezt is, vagy az általad írt IL-2-őt.. Ja és a legfontosabb, ami neked tuti bejön a Wings of Prey, nem is értem ez az előbb, hogy nem jutott eszembe.. :)
  • steweee
    #9130
    megnéztem, jónak tűnik tényleg. ezen kívül még vmi ?

    am köc
  • Papa01 #9129
    Szia!

    Azért süllyed, mert valószínűleg átesett, elkopott a sebesség, és hiába húzod a botot, nincs még elég sebessége a repülőnek, hogy a szárnyakon felhajtóerő jöjjön létre.
    Remélem jól mondtam. :)

    Alapvetően az ARMA2-ben elég egyszerűsített repmodellek vannak, de az inkább FPS, de azért elég sok repülhető eszköz van benne.
    De én mégis inkább azt javaslom, vedd le az adott szimuban a repülési modellt minimumra és akkor jól el szórakozol. :)
    Pl: A Black Shark helikopter szimuban van arcade mód is.

    Üdvözöl:
    Papa
  • steweee
    #9128
    valaki ajánlana nekem egy olyan repülős játékot, ami könnyen irányítható, bár van klassz joystickem, de próbáltam a falcon 4-et és az nekem bonyolult, meg az IL sturmovnikot, de pl nem értettem hogy miért süllyed a repülő ha felfelé húzom a botkormányt....

    szóval évekkel ezelőtt volt vmi szórakoztató kis csendes óceános lövöldözős árkád jellegű, a mostani meg a TC HAWK. de kiváncsi vagoyk hogy még mi a választék ilyen környezetben. főleg az érdekelne, amit elsőre írtam, csak a nevére már nem emléxem
  • Papa01 #9127
    Rövidhír a ROF.hu-n az akcióról.
  • DummyBoy
    #9126
    Hopp ... 4 gépem hiányzik, ebből 2 akciós ... Persze a Nieuport 11 pont nem ... :(

    Na már csak a 2 első gép nincs meg ...
  • DummyBoy
    #9125
    Köszi :) Asszem ezután lehet csinálni egy 16 előtti csatát :) Nekem a Kis Nup-ok meg az öreg Alba vásárlódnak is meg :)
  • Papa01 #9124
  • brendon566
    #9123
    hmm
  • Papa01 #9122
    Ez most annak nagyon jó akinek több gépe nincs meg! :) Remélem, Máté fórum közelben vagy!! :)
  • RedRiot
    #9121
    Ezek közül csak a D.II-es Alba nincs meg. :( Azért így már meg fogom venni.
  • Papa01 #9120
    Urak! :)

    Vegyétek az akciós gépeket, mert most csak 693ft/db! :) Én is megvettem a Pfalz XII-est és az Alba DII-őt.. már csak a N11-es hiányzik, de az nem akciós.. :)
  • Papa01 #9119
    Ezt jól értem? :)
    The following planes will be on sale June 29th to July 2nd for $2.99.

    * SE.5a
    * Sopwith Camel
    * Pfalz. D,IIIa
    * Fokker Dr.1
    * Sopwith Dolphin
    * Fokker DV.III
    * Fokker D.VIIF
    * Albatros D.III
    * Pfalz D.XII
    * Albatros D.II
    * Nieuport 17
    * Nieuport 28.C1
    * Albatros D.Va
  • Papa01 #9118
    EZ tegnap került ki a hivatalos oldalra! :)
  • Papa01 #9117
    Egy kis júniusi ROF összefoglaló ITT. :)
  • LeonSilver
    #9116
    Nemhinném.
  • Gascan #9115
    ezzel próbálkoznak a vébé ellen? :D
  • RedRiot
    #9114
    Láttam már párszor, de azért azt a részt mikor az Escadrille megkapja az új N17-eseket, mikor előjönnek a gépek a ködből, azt muszáj lesz megnéznem. :) Az a legszebb része a filmnek.
  • LeonSilver
    #9113
    Szombaton, 19:35-kor - @TV2 - Flyboys – Égi lovagok
  • DummyBoy
    #9112
  • LeonSilver
    #9111
    Néhány napon belül meg lesz a rohattt 4magos szar és jövök fátvágni.

    **--**

    Néhány emberke mintha eltűnt volna a fészbúkról.. Miért ?
  • RedRiot
    #9110
    Mission complete. :)))) Campaign szerintem nem lesz belőle, de izgalmas Quick Combat volt. :)))
  • DummyBoy
    #9109
    Nem hagytam ... A bénaságomat leszámítva, olyan keményen lesznájpoltak az ellenfelek, hogy csak ihaj ...

    Volt olyan hogy láttam 2 nyomjelzőt ... és már lángolt is a moci :)

    Izgalmas volt, végre valami kihívás, de azért a végére kicsit idegesített a dolog :)
  • DummyBoy
    #9108
    Nnnna ... gondoltam ROF-ozok egy picit ... QM ... Az első 6 gépből 3 csak kapásból fejbe lőtt első találkozáskor ... a másik 3 kigyújtotta a mocit is :)

    Lehet hagynom kéne ezt ma xD
  • Gascan #9107
    3 és fél óra alatt végig lehet vinni... ez mondjuk nem valami sok... ha már mesterlövészkedés akkor az Arma 2-ben elég jól meg van oldva
  • Papa01 #9106
    Oks, köszi, hogy szóltál.. :)
  • Fokker
    #9105
    csütörtök egyelőre OK, remélem leszünk páran.

    még nem vettem meg egyik korai gépet sem a N17-et kivéve; asszem be fogok vásárolni, kíváncsi vagyok az eindeckerre is.
  • Zair #9104
    Nekem nagyon tetszik, szerintem egy kifejezetten jól sikerült game.
  • LeonSilver
    #9103
    Igen, kicsit nagyobb szabadság jót tenne neki!A líneáris gámákat én sem kedvelem annyira.Meg mondjuk olyan helyeken észrevesz az ellen, hogy ember nincs aki meglátna ott egy megfelelően álcázott, mozdulatlan faszit.
    Na meg ha két fasz beszélget és kilövöm az egyiket akkor azért a másik manustól kicsit élénkebb reakciót várna az ember.
    Összességében nagyon jó a játék csak némi buggal meg marhasággal rendelkezik.
  • Gascan #9102
    Snipernak nekem picit lineáris.. kár hogy nem én választhatom meg a módját a dolgoknak, hanem elém tolják ... persze ettől még nem rossz... viszont a lopakodás sem az igazi, mivel ha a waypointon haladsz végig akkor észre sem vesznek...

    .. meg találkoztam olyan buggal - vagy feauture... lotus óta ki tudja :D - hogy az ellen lőtt egy teljesen más irányba, de természetesen ettől még a golyók nálam csapódtak be :)
  • LeonSilver
    #9101
    Nemtudom, nekem marhára tetszenek ezek a lopakodós gémek ahol nem ész nélkül kell menni.A grafra sem lehet panasz és megy mint az atom.Én nagyon élvezem!
  • Gascan #9100
    van demó is... 1,3gb
  • Papa01 #9099
    Hol vettétek? Demó van belőle?
  • Papa01 #9098
  • Gascan #9097
    Én is tolom.. de nálam nem üti meg a félelmetes kategóriát, viszont az tény, hogy a City Interactive egyik legjobban sikerült játéka! Nem egy 50 eurós játék, de a 30 eur kategóriában megállja a helyét. Úgyhogy összegezve nekem is tetszik.

    Viszont a béna célkeresztet nem bánnám, ha ki lehetne szedni.
  • LeonSilver
    #9096
    Jó kis prémvadászat ;)