29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • kmarkdev
    #9176
    A mi javító-nevelőnkben :) az ének-zene tanárnéni volt kőkemény. Pianínózott háttal az osztálynak, de rutintalanok voltunk, és nem vettük észre, hogy a tükörfényesre suvickolt billenytűzet védő belső felén szemmel tart bennünket. Amőbázáson kapott két srácot, mindegyiknek kiosztott két csengőnagy pofont a pajesznál fogva. Érdekes módon akkor még senkinek nem jutott eszébe beperelni a tanárt, és a szülők is másképp reagáltak az "iskolai erőszak"-ra. Az egyik megpofozott gyerkőc előadta otthon a jelenetet, mire az anyjától is kapott egyet a szeme közé, mert szégyent hozott rá.
  • Gascan #9175
    Invitel lesz a megfelelő szerintem.. csak nem merem megrendelni, mig nem jár le a próbaidőm :) .. az még másfél hónap, de invitelnél olyan van, hogy az első hónap próbahónap és akkor bármilyen indokkal fel lehet mondani, úgyhogy már nem kell sokat várnom remélem
  • kmarkdev
    #9174
    És Anasztázia néni se tanítónéni volt, hanem főfoglárnéni... ;)
  • kmarkdev
    #9173
    Te biztos, hogy napközibe jártál? Nem javító-nevelőbe? :)
  • Papa01 #9172
    :D
    Nekem egyik emlékem a napköziből.. :)
    1, volt egy napközis tanárnéni, név szerint Anasztázia néni.. Az egyik srác beszélgetett a tanulás alatt...
    Emlékeztek arra a kemény fedeles környezet ismeret könyvre? Na azt a gyerek fején darabokra verte, úgy hogy betört a gyerek feje...
  • Papa01 #9171
    Jó szöveg! Programozás vizsgán felelt egy csajszi, mekegett össze-vissza..
    Megszólal a tanár:
    - Kisasszony! Maga inkább menjen férjhez! Elégtelen!
  • LeonSilver
    #9170
    Nekem a legkedvesebb emlékem általánosból származik.
    Volt egy élővilág tanárnőnk, Györgyi mamának hívtuk de az élővilág egyszerűen a tévesztések órája néven szerepelt.A max az egy órán 104 tévesztés( a Pala húzta a strigulákat ).Ilyeneket mondott, hogy "dolgozáj fiam, dolgozáj ( dolgozzál helyett ) meg mittudom én ilyent, hogy ( fonetikusan írom ahogy mondta) szán fránsziszkó uttyájin :D
  • kmarkdev
    #9169
    :) A matektanárnőm se volt piskóta, ha valaki rosszul felelt, a következő dumát eresztette el: "Édes kisfiam, ez a felelet nullás, de lásd, milyen rendes vagyok, javítok neked egy jegyet felfelé" Ezt a szöveget Neked is tudom ajánlani!
  • Papa01 #9168
  • Papa01 #9167
    Simán! :) Én is jópár sztorit tudnék mondani.. :))
    Egy haveromnak a fősulin volt egy tanára, aki ha nem megfelelően vizsgázott a hallgató, akkor a következőképpen jelezte:

    - Maga hülye! Maga barom! Tudja mi ez? Túró! Maga barom!

    Kedves bácsi.
  • kmarkdev
    #9166
    Talán ez is hosszabb akció lesz. A Bundle-ok esetében is korlátozva volt az akció időtartama, rég lejárt, de még mindig lehet kedvezőbb áron gépeket venni párban.
  • kmarkdev
    #9165
    Nem is érdemes :)
  • Sanyo
    #9164
    De hogy csak pár napig tart a dolog... Most még egy doboz gyufát sem tudok venni.
  • kmarkdev
    #9163
    :), nagy a rutin, mi? Muszáj, hogy a tanár úr mindig kivágja magát! Volt egy töritanárom, mindig élvezetes órákat tartott, és voltak aranyköpései is, pl: "a szultán megparancsolta, hogy vigyék el neki Hunyadi János fejét élve vagy halva"
  • Papa01 #9162
    Őszintén bevallom az N17-el én felszállni is alig tudok.. :)
  • kmarkdev
    #9161
    Ok, a csütörtök jó lesz.
  • Papa01 #9160
    Órán, hasonló helyzetben szoktam azt mondani hogy: "Ez volt az éberségi próba!" :D
  • kmarkdev
    #9159
    Egyedül nem sok esélye van a II-es Albák ellen, csak csapatmunka esetén... Viszont nem dugózik be olyan könnyen alacsony sebességnél végrehajtott bal csűréskor, mint a 17-es.
  • Papa01 #9158
    Ööö akkor csak át akartam írni:
    2010.07.01.
    (csütörtök)
    19:30
    a jó időpont... sry!
  • kmarkdev
    #9157
    De Papa, az múlt hét csütörtök!!! :)
  • Papa01 #9156
    Nekem, csak az N11 nincs meg... :)) Lehet azt is meg kéne venni.. :)
  • kmarkdev
    #9155
    Szívesen! Mi a helyzet az internet kapcsolatoddal? Sikerült már megfelelőt találni?
  • Papa01 #9154
    Remélem jól telt, és úgy gondolom, így is simán legyaknál, hogy kiestél a gyakorlatból... :D
    Következő repülés időpontja: 2010.06.24. (csütörtök) 19:30 Én nagyon szeretnék majd menni, de sajnos a láz gyötör... nincs már kedvem az ágyat nyomni...
    @ Gascan: Jó pár régebbi gép is kapható akciósan. talán még a Delphin-t is megvenném a helyedben, jó kis gép az is az új patch óta.. :)
  • Gascan #9153
    ok.. köszi a tippet :) .. túl sok gépet se akarok egyszerre megvenni, mert akkor úgyis a másik felé húzna a szivem, és akkor elhanyagolnám a másabb/gyengébb gépeket
  • kmarkdev
    #9152
    17-es Nieuportot NE VEDD MEG!!! A 11-es sokkal kezelhetőbb!
  • Gascan #9151
    DR1, Camel, D7F, SeVa, Pfalz D3a... igazából a régebbi gépekkel lennék kiváncsi egy jó kis csatára..
  • Papa01 #9150
    Nem kellett volna Wikizned, a szavazó modulokon jobb oldalt minden gép látszik.. :)

    Lehet jobban járnál egy CD Galaxis-os verzióval + a 3$ gépek vásárlásával.
  • RatBaG #9149
    hát, még előtte le kell cserélni pár dolgot, hogy repülhessek...
  • kmarkdev
    #9148
    @Máté, itt a nagy alkalom a kedvezményes tevevásárlásra!!!
  • kmarkdev
    #9147
    Üdv, Urak, visszatértem a nyaralásból. Mikor lesz a következő repülés? Hányan leszünk? Teljesen kijöttem a gyakorlatból, 1 hétig csak horgászbotot markoltam botkormány helyett.
  • Sanyo
    #9146
    Szólj ha kell. :)
  • RatBaG #9145
    igen, olvastam, csak lövésem sincs, hogy az a felsorolás mennyire vág egybe a full listával.
    azóta kitotóztam wikipediaval...
  • LeonSilver
    #9144
    RoF HU
  • RatBaG #9143
    üdv!
    tervben van, hogy megveszem a RoF-ot, olvastam pár hírt, de megerősíthetne valaki...
    a Rise of Flight - Iron Cross Edition-ben az ÖSSZES eddigi gép benne lesz?
  • LeonSilver
    #9142
    Ja.Én is.Ezeket a régi szutykokat nem ( elnézést a fanoktól ) mert úgysem használnám őket, akkor meg minek.De a kétüléses az más.Az csípné a zúzám :)
  • Papa01 #9141
    Nincs mit, jó repülést! :)
    @ Zair: Én is a Pfalz XII-est és a 2 Alba DII-est vettem meg. Végül is 1 gép áráért kaptam 3-at! :)
    @ Gascan: Ami belefér.. :) Ezek a gépek most nagyon jó áron mennek.. :) Eddig milyen gépeid vannak meg?
    @ Dummy: Vajon mit takar majd az új Carrier mód? :)
    @ Leon: Mihelyst megjelenik, meg is veszem, ez tuti.. :)
  • Gascan #9140
    na SeVa megvéve.. mit még? :)
  • Zair #9139
    Kösz a tippet Papa, be is vásároltam SeVa-ból, Pfalz-DXII-ből, Fokker DVII-ből és Dolphinből :-))))))
  • steweee
    #9138
    jajj, erre gondoltam, köszi szépen
  • DummyBoy
    #9137
    Current development plans for ROF are still in place and the team is working hard to give you such items as multi-seat aircraft and a new Career mode. Further development plans will be announced when appropriate.

    Hmmm .. new Carrier mode ...