29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #9216
    Hali kész a gépem, és azt hiszem (talán) veszek is..német gépek közül mit ajánlotok,( nem baj ha nehéz vezetni)? Ja és bonyolult a vásárlás?
  • Papa01 #9215
    Szigorú!! :)
    Urak, kemény volt a legutóbbi repülés, nagyon szuper, hogy 10-nél is többen voltunk!!

    Még ilyet!! :D
  • Fokker
    #9214
    OFF
    ezt ismeritek?
    ON
  • DummyBoy
    #9213
    Köszöntem Urak! Jó volt végre egy kicsit repülni meg dumálni xD
  • Papa01 #9212
    [23:32:59] Connecting to www.klanok.hu
    [23:33:02] No reply from server
    Maybe the server is offline
    or maybe teamspeak is not running on it
  • Papa01 #9211
    Gyerekek, minden leállt?? :)
  • Gascan #9210
    asszem én nem tudok jönni este... barátnőm ma jön hozzám vonattal és pont 1930-ra ér ide a vonata...
  • brendon566
    #9209
    persze, gondoltam :) nincs harag ;-)
  • kmarkdev
    #9208
    Nincs mit, örülök, hogy működik. Az oldalra kinézős célzás nálam orientációs gondokat okozott, mivel így nem a középvonalban ül a pilóta.
  • kmarkdev
    #9207
    Bocsi Máté, éppen harcoltam, nem tudtam elbúcsúzni...
  • Gascan #9206
    na ezt akkor kipróbálom... köszi :)
  • Gascan #9205
    az én oldalamon van a hiba... úgy veszem észre a ping viszonylag stabil.. egy percen belül egy szlovák szerverre olyan 34-40 között mozog, viszont percenként megugrik ilyen 1800-as távlatba néha.. van amikor meg gyakrabban
  • Fokker
    #9204
    úgy célzok, hogy a középső célzókör felső tüskéjére állítom a default nézetet(csak feljebb kell emelni a fejet: PgUp), így a pöcök csúcsával lehet célozni. nekem bevált, 1000 köszönet Márkónak a tippért.
  • Papa01 #9203
    Oks!! :)
  • Sanyo
    #9202
    Nos, a hétvégre rádugok egy fogyasztásmérőt, lássuk mennyit eszik a gép.
  • Papa01 #9201

    Tényleg Sanyo, lassan letelik az egy hónap.. segíthetek -e valamiben?
  • Sanyo
    #9200
    Mennyire tűrhetően? :)
  • Papa01 #9199
    Szerintem nagyon király lett a szeró, Sanyo és Dummy profi munkát végeztek!
  • Gascan #9198
    ma leteszteltem a szerot... eleg turhetoen futott...
  • Papa01 #9197
    Azért a csütörtöki repülést már nagyon várom!! :))
    Gyertek jó sokan!! :)
  • Gascan #9196
    ehhee :D :D úgy látom te több időt töltesz azzal, hogy ápold a ROF közösséget mint azzal, hogy repülj :)

    Amúgy hogy kell célozni a SeVa-val? A közepét szoktátok használni, vagy a kihajolós részt?
  • Papa01 #9195
    Ez egy igen ritka pillanat... :)

    [IMG][/IMG]
  • Papa01 #9194
    Urak! :)
    Készítettem egy egyszerű cikket a ROF billentyűzet kiosztásról. Ha valakinek van kedve, nézze már meg, nincs -e benne valami hiba.. :)

    Köszönöm!
    Papa
  • LeonSilver
    #9193
    Nem tudom mi a faszé szedték ki belőle, én is használtam néha.
  • Papa01 #9192
    Köszi! :)
  • Gascan #9191
    ha feltölt egy új vidit akire feliratkozol akkor kapsz egy értesitőt
  • Papa01 #9190
    A Youtube-on mire való ez a feliratkozás? :)
  • Papa01 #9189
    Húú, Dummy köszi az infókat! :) Egy kis közös repülés jó lenne a Cápával is, de sajna a 7vége nekem most kivételesen nem lesz jó, de már szabin vagyok, úgyhogy innentől kezdve bármikor jó, csak szólj! :)
  • DummyBoy
    #9188
    @peccs: nem hinném ... annyira nem kapkodják el :)

    @BS: Én is örömrepülgetek vele mostanában ... Arma2 trainingeket csináltam és a helikopteres résznél elkapott a hév, hogy helizni kellene ... Azóta BS megy :) Főként örömrepülés, meg nagynéha quick mission ... gyakorolnom kell a pontos célzást meg a manőverezést ... Tegnap beálltam egy teherautókonvoly-ba 2 teherautó közé, erre a hátsó nem belémjött :)

    Meg leszedtem DRAGON missionpackjait - sima és tréning egyaránt ...

    HA BS-el akarsz ökörködni, akkor ajánlom Tigerpwrr jutub videóit, sok alap manőver van minivideókn, ahogyan azokat próbálgatja az ember, úgy szépen bele lehet rázódni, kiismerni pár dolgot - kezelést és műszereket is ...

    Vagy ha van kedved, a hétvégén esténként ráérek elvileg ... repkedhetünk esetleg próbaképp ...

    Bocs, hogy ideoffolok!

    Tigerwprr youtube csatornája
  • Gascan #9187
    az elég korai lenne nekem..
  • Papa01 #9186
    Köszi szépen! :) Én nem raktam fel, mert a track-eket is kilövi.. :( Nem is értem, ezt mint nem tudják javítani... de basszus én aakkora nyomi vagyok ebbe a BS-be, h csak na... nagyon nehéz vezetni :)

    Szerintetek, létezhet, hogy pénteken kijöjjön az új patch és a 2 üléses? :)
  • DummyBoy
    #9185
    Sajnos ez csak a múlt ... De ha Maikop város mellett repültél, akkor be lehetett fogni a cápa rádióján a "Radio Mayak"-ot ...

    Be kellett állítani a rádiót 125.675-re - AM - VHF 2 -re és akkor jött a rádió ...

    A trükk, hogy a Sound/Samples/RadioMayak mappába ha pakoltál magadnak zenét (OGG vagy WAV formátumban) akkor lehetett repkedés közben azt hallgatni amit szeretsz ... (A hab a tortán hogy ha megkerested és megsemmisítetted a rádió adótornyát akkor elhallgatott xD)

    Namármost, ha az ember csak gyakorolgat, akkor jól jön egy ilyen :)

    Sajnos 1.02-vel nem működik :( Az új Audiorendszer miatt megszüntették ... Hozzáteszem viszont végre normális a hang a fülkében, nem kell külső nézetre váltani és vissza, hogy normálisan szólljon minden ... Nekem előtte például a külső hangok szóltak bent a fülkében ... szerencsétlen Betty-t is alig lehetett hallani ...

    Itt egy videó:

  • Papa01 #9184
    nem is ismerem ezt a rádiós dolgot, Dummy, mesélj már egy kicsit róla! :)
  • DummyBoy
    #9183
    Nekem a kedvenc tanárom egy véreskezű történelemtanár volt szakközépben ... Ő bejelentette, hogy mivel sajnos az új törvények miatt nem lehet a diákokkal szemben fizikai fenyítést alkalmazni, ezért kénytelenek leszünk magunkat ütni xD Szóval ha valamit rosszul mondtunk vagy ilyesmi akkor adhattuk magunknak a kokikat xD

    Emellett hihetetlen módon jól tudott tanítani, érdekesen, és emellett ha nagynéha jó napja volt, akkor kiderült hogy a humora is csillagos ötös ... Később kiderült, hogy egy sajnálatos családi tragédia hatására lett mogorva, előtte ő volt a mókameser a környéken ...

    Igaz, mire kijártuk a sulit, addigra kicsit megenyhült és rengeteget poénkodott már, nekem mai napig Ő az igazi tanár (Mondom ezt tanárgyerekként :) )

    És egy kis off: Mostanában megint rákaptam a Black Shark-ra:
    Na, gyakorolgattam tegnap Maikop mellett, hogy tudjak rádiót hallgatni ...
    2 óra sz@rakodás után meguntam a rádió berhelését, gondoltam utánanézek, miért is nem szól ...
    Sajnos az 1.02 óta nem megy a Broadcasting Station :(

    Ti használtátok ezt a fícsört? Szerintem qrva nagy találmány volt, nemtom miért szüntették meg :(
  • kmarkdev
    #9182
    Bakker, nem semmi, de ő se perelt, mi? :D
    Az én legnagyobb élményem általánosban az igazgató bácsi által személyesen kiosztott füles volt, amit iskolaidőn kívüli!!!, de sajna a tanári ablakai előtt elkövetett verekedésért kaptam. Mivel a problémát megoldottnak tekintette a kiosztott pofonnal, be sem írt az ellenőrzőmbe. A szüleimnek 4 évvel később meséltem el a sztorit először, nehogy én is az előző kolléga sorsára jussak... :)
    Nálunk pálcás-bokafogásost játszott a napközis tanítónéni, pofozóst az énektanár, kokit adott a testnevelő tanár, a technikatanár pedig King-Kong-ot használt.
  • Papa01 #9181
    Simán.
  • Papa01 #9180
    :D :D
    Egyszer farsang volt a napköziben... a tanárbácsi díszítette a termet, a plafont egész pontosan.. A padra feltett egy széket arra meg ráállt..
    Az egyik srác odament, és egy "Hűű de magasan van tanár úr!" felkiáltással megrángatta a széket.. A tanár rémületében elkapott egy radiátor féle csövet és mivel épp fűtöttek igen meleg volt a cső... konkrétan forró...

    Szerencsétlen egy hangos "Arrrrrgggh!!" kiáltás közepette elengedte és hatalmasat zakózott...
    Amit a gyerek ezután kapott...
  • kmarkdev
    #9179
    A kedves hölgy hozza a pénzt, a kedves, erős, kopasz úriember meg jön a heti törlesztőrészletért :)
  • Gascan #9178
    Provident? :D
  • kmarkdev
    #9177
    Akkor 15 napon belül újra az online légtérben... :)