29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #9256
    Ja igen...a hanggal az a bajom hogy a gépem nagyon nehezen elérhető helyen van, viszont a ház elején lévő hang kiv. valamiért nem működik. Ezért nem használtam a Ts. Megpróbálom rendezni. Csak azért mert kérdezte valaki miért nincsen mikrofonom...van.
  • sakkay
    #9255
    Köszönöm az utalásokat Papa..olvastam őket bár a gyújtás megszakítót csak most lesz értelme használnom.
  • sakkay
    #9254
    Köszönöm a válaszokat. A forgómotoros dolgot tudtam, csak tényleg nagyon szar a lábkormányom(joy) balra. A tevével repkedek, hát szegíny régi Albámnak esélye sincsen..SOKKAL jobb a Camel. Bár valóban nem egyszerű repülni, de tetszik..
  • Gascan #9253
    fordul az balra csak rá kell jönni, hogy tudod... hülyén hangzik egy játék esetében, de tényleg csak gyakorlás kérdése hogy mesterré válj :)
  • Papa01 #9252
    Jó topik, hasznos hivatkozásokkal.
  • Papa01 #9251
    Egyébként meg:
    ROF.hu

    ROF.hu

    ezeket olvastad?
    ROF.hu
  • DummyBoy
    #9250
    Minden Rotary engine-es gépnél (Forgómoci - DR1 - Camel - DVIII - Nieuportok ...) megvan ez a "fícsör" ...

    A motor giroszkópként működik, és forgásirányba pördül mint a gép (jobbra ... asszem ...) viszont forgásiránnyal ellentétes irányba keményen be kell lépni a lábkormányt ...

    Ki kell tapasztalni, melyiknél mi a legjobb ... Nekem az első pedálom bal fele eltört mikor megvettem a DR1-est :)
  • Papa01 #9249
    Mire érted a kapufát/gólt? :))
    (Jól kicsapták a brazilokat... hehe.. )
    @ sakkay: Egész pontosan k***a szarul fordul.. :)
  • sakkay
    #9248
    Ja igen jól érzem , hogy a dr1 balra nem fordul olyan jól? Sajna a bal lábkormányom brutálisan szar ezért a kérdés..lehet készülék hiba
  • brendon566
    #9247
    ami nem kapufa...mint az enyém...
  • Papa01 #9246
    ?? Milyen gól ?:)
  • Papa01 #9245
    :) Akkor szerdán is repülhetünk, már nem kötött a dolog egyáltalán, csak így ha megbeszélünk 1 időpontot, akkor többen leszünk, mert úgy tervezi mindenki, hogy tudjon jönni, ha kedve van.. :)
  • sakkay
    #9244
    Ok köszi megvan. Azt hittem nem jó a kártyám de jó volt. DR1. Meg most agyalok a tevén.
  • brendon566
    #9243
    gól...
  • Papa01 #9242
    Vásárlás... :)
  • brendon566
    #9241
    vagy pontosan mire voltál kíváncsi?
  • brendon566
    #9240
    Felmész Az oldalra, bejelentkezel..."store", kipipálod szíved választottját. és alul ott van hogy buy selected...kiválasztod a fizetési módot, és szabad a pálya...

    Azonnal repülhetőek a gépek amint megadtad az adatokat.
  • sakkay
    #9239
    Részleteznéd , hogyan csináltad? Ja, és egyből "utalják" a gépeket, vagy van átfutási idő..
  • brendon566
    #9238
    sőt, ugy látom azon ritka pillanatok egyike, amikor két magyar szeró van :)))
    bár kódolt
  • sakkay
    #9237
    Amd 945, radeon 5770 1gb.
  • sakkay
    #9236
    Ha nem jön valami közbe, akkor jövök. Max. kések.
  • brendon566
    #9235
    Hna megvan a pfalz, a S.E. és megvettem a tevét is.

    A tevében nagyot csalódtam...tényleg nehéz :). Persze amit a többi csodabogár művel vele arra ösztönöz , hogy hajtasam...Ami a leginkább zavar, ha megnyomom egy hangyányit lefele, nem ugy reagál mint a D.5 :).

    Persze nem bántam meg, mert jó lesz, majd, egyszer...de a S.E helyett lehet egy D7 kellett volna :/.

    Mellesleg a szerón minden este lesznek néhányan, kivel repülni lehet :)
  • Gascan #9234
    Szerintem te beleérzel abba, hogy nekem mikor nem jó... most csütörtök, kedd... :) Akkor megyek haza a diplomaosztómra :)
  • Papa01 #9233
    Urak!
    Mit szólnátok, ha kedden csinálnánk egy közös repülést a szerverünkön? A kezdés szokásos 19:30 lenne..
    Kinek lenne kedve jönni?


    Sajnos keddig nem leszek itthon.. :(
  • Papa01 #9232
  • LeonSilver
    #9231
    Most fasza!
  • Papa01 #9230
    Köszi szépen! :)
  • Papa01 #9229
    Leon Mester, ellenőrzöd a TS-t? Nálam oké.. :)
  • Gascan #9228
    en a DR1et ajanlom... milyen gepet vettel?
  • Papa01 #9227
    A DVIII szerintem nem jó gép, könnyen törik, rosszul fordul..de majd mások is mások is megmondják a véleményüket.. :)

    DVII: Gyors nagyon, BNZ gép, ami nem fordul jól.. :)
  • LeonSilver
    #9226
    A Fokker D.VIIF kibaszott jó! ( elnézést )
  • LeonSilver
    #9225
    Fasza mint xp alatt a kétmagos :)
  • sakkay
    #9224
    Meg Azt hiszem veszek egy Camelt is. Nagyon kíváncsi vagyok rá. A német talán a DVIII. lesz. Vagy A DR1. Vagy nemtom' A jobb motoros Fokker milyen?
  • Sanyo
    #9223
    A héten már másodszor száll el a dedikált szerver exe. Újraindítottam, lehet nyomni tovább. :)
  • Papa01 #9222
    Húha!! :) Mesélj, milyen?? Hogy tetszik? Milyen vele a RÖF? :)
  • Papa01 #9221
    Német gépek: Én az Alba 2-őt, Pfalz DII-at és a DVIIF-et szeretem. Nagyon jó gép a Dt1 csak én béna vagyok vele a többi német gép felejtős.. :)
  • LeonSilver
    #9220
    Ja, tegnap elvoltam érte.
  • Papa01 #9219
    Köszi, ellenőrzöm! :) Boldog tulajdonosa vagy már az új procidnak? :)

    Sakkay, vagy virtuális bankkártya, vagy Paypal..én virtuális bankkártyát használok, azzal egyszerű a vásárlás mint egy csempe... :D

    Remélem, valami jó kis mikrofon is dukál az új géphez... ;)
    Milyen lett az új gép?
  • sakkay
    #9218
    Kösz.
  • LeonSilver
    #9217
    Papa.Próbálom letölteni a TS klienst az oldalról de akárhányszor próbálom / akármivel mindig hibás a letöltés.Nézzél már rá lécci.

    **--**

    A vásárlás eccerű mint a faék ;)