29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #9296
    Ha esetleg elkezd pattogni a fórumon, akkor el lehet neki magyarázni, de amúgy nem kell bele energiát feccölni.
  • LeonSilver
    #9295
    Így indul a szerver.Azt hiszem ebben minden benne van.

  • Gascan #9294
    Demokrácia az van, csak nem az emberek demokráciája hanem a pénzé :)

    Ez nem kedveskedés szerintem, hogy ismertessük vele a szabályokat, és csak utána járunk el ennek megfelelően. Máshol szokták lőni a fel és leszálló gépeket, tehát ezért én nem várnám el, hogy mindenki sportszerű legyen az első belépés alkalmával. Mivel a magyar szerver más, ezért előbb ismertetni kéne a szabályokat.

    A vulching szót meg ne használjátok, mert én se tudom hogy mit jelent! :) Szóval nem kell csodálkozni, ha ennek ellenére is lövik azt akit nem kéne. Irjátok oda hogy: "Fair play requires all players to shoot only those planes that are able to fight - that means no shooting at planes that are taking off or landing".
  • DummyBoy
    #9293
    Mondok valamit ...

    Az életben nincs demokrácia - nem gyerekek vagyunk ... A múltkor valaki elindult a leszálló gép után, elkezdte lőni, szóltak neki hogy no vulching, erre jött a sorry és le is vállt ...

    Aki az álló gépet lövi, annak nem kell kedveskedni ... keressen másik szervert.
  • Gascan #9292
    Szerintetek kb. mennyi idő alatt lehet bejárni a pesti állatkertet? :)
  • Gascan #9291
    figyelmeztetted abban a pillanatban, hogy most sérti a szerver szabályait meg a fair playt és ezért ban jár? ennek tudatában is tovább csinálta?
  • Gascan #9290
    benne van a szabályzatban, hogy ha valaki ilyet csinál azért ban jár?
  • LeonSilver
    #9289
    Az off fórumon ahol a szerverről van szó le kellene írni az esetet.Azt, hogy ki lett banolva és azt is, hogy miért.Egyrészt azért, hogy ne legyen belőle urbánlegenda másrészt meg okulásképpen a többi fasztarisznyának.
  • LeonSilver
    #9288
    Szerintem nem ez az egyetlenszerver ahonnan banolva.Ráadásul hiába vált nicket a kis fasztarisznya :)
  • Sanyo
    #9287
    Nah ki is dobtam. :D Klikk, ban.
  • Sanyo
    #9286
    Holnap megnézem, hogy lehetne kibannolni azt a nicket.
  • sakkay
    #9285
    Állandóan kivág a ROF.
  • sakkay
    #9284
    Hát üres is a tó most néztem.
  • Zair #9283
    Szintén zenész, előtted néhány perccel engem szedett le kétszer ugyanígy, először szóltam neki a bézkemp, utána a vulcsing miatt, ami ugye egyértelműen le van írva a szerver szabályok között de szerintem szart nem tud angolul vagy ennyire nem érdekli a dolog. Ez a szép az egészben, hogy a többi gyökérszerver meg a sajátos pontozási rendszer miatt kitermelődött egy ilyen virtuális-pilóta nemzedék, akiknek az a furcsa, ha nem lőhetnek le valakit a földön és nem fordítva.
  • sakkay
    #9282
    Azért én mindig meglepődök ha valaki ennyire buta. Ez a hagyományos szó a legjobb talán.
  • LeonSilver
    #9281
    Ki kell banolni a szerverről az ilyent oszt jónapot.
  • sakkay
    #9280
    Van a szerveren egy LOMCEVAK nevű gyökér...kénytelen voltam levegőből indulni, mert a bázis fölött élvezkedett...Próba képen meg sem mozdultam a földön, úgy is lőtt..amúgy ügyes is a f*sz.
  • LeonSilver
    #9279
    Mennyit bír a szerver ? Az mondjuk majd marha érdekes lesz mikor mi nem tudunk felmenni hentelni.
  • Sanyo
    #9278
    Már 24-en... :)
  • Sanyo
    #9277
    Jól látom hogy most 17-en vannak fent a szerveren? wow
  • sakkay
    #9276
    9 Alba d5a lőttem le a tevével(egymás után)! Hihetetlen jó ez a gép. Ászra volt állítva az ellen, de azért nagyon kell még figyelnem a hirtelen man. Ha az elején megfogom az átesést mindig sikerül,(majdnem) de ha már bepörgök 50-50.De inkább 80-20.
  • LeonSilver
    #9275
    Éppen írni akartam, hogy WTF ?! :D
  • Sanyo
    #9274
    Jajj de hülye vagyok, azt hittem Il-2.
  • Sanyo
    #9273
    Repülés közben bizonyos időközönként megakad? A conf.ini-ben keresd meg ezt a részt:

    [rts]
    ProcessAffinityMask=1

    Ha van előtte pontosvessző, vedd ki. Ezzel a beállítással az Il-2 csak az egyik procimagot fogja használni. Ha ezzel megjavult, akkor lehet örülni. :)
  • Sanyo
    #9272
    G940, nagyon jó, de sajnos nagyon drága is.
  • Her Laca
    #9271
    Saitek Evo force! Azt vedd meg ,nem drága megbízható jó.
  • sakkay
    #9270
    Köszönöm Laca úr. Szóval valaki használ force feedback-et?
  • DummyBoy
    #9269
    Naturalpoint Trackir

    FreeTrack

    TrackIR 4 és 5 összehasonlítás

    FFB: Sajnos nekem nincs ilyen joyom, de amit mostanában lehet kapni:

    Logitech Force3D Pro

    Logitech G940

    Saitek Evo Force

    Esetleg ha használtan találsz MicroSoft FFB 2-est, állítólag az minden idők legjobb FFB-s joya :)

    De a google segíthet ...
  • Maci23
    #9268
    VAlaki rendbe tehetné nekem akkor a Track IR-t!Milyenek vannak!Mert egyre többet olvasok,és megkevernek!Pro meg sima, 4 meg 5!MEg van hozzá valami Track Clip pro!
  • Maci23
    #9267
    És még azt is szeretném megtudakolni,hogy Track Ir4 és 5 között mi a különbség,és hol lehet megvenni,a legjobb áron persze,vagy kik forgalmazzák,vagy van-e olcsóbb megoldás,ami nem "barkácsolás",ugyanis ahhoz nem értek

    Köszöntem!
  • Maci23
    #9266
    32 bites Win7
  • LeonSilver
    #9265
    Milyen oprenccer ? Ha 64 bites akkor azért.Ez egyik patch óta szarakodik a kétmagos procikkal.32 bites XP alatt viszont tökéletes.
  • Maci23
    #9264
    Jahm és mondanátok force-os joy-okat,mert volt egy x52-m,de az nem tetszett!

    Köszi!

    Üdv!
  • Maci23
    #9263
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem!Miért van az hogy laggol egy picit a játék ha felrakom full grafikára?

    A gépem: Core2duo e8400 3.0 ghz
    4 giga DDR2
    Msi hd5850 OC 1ghz
    Asus p5q deluxe

    Ti mozogtok otthonosabban ebben a témában!Mi kell ennek a játéknak hogy simán fusson?

    Előre is köszi!

    Üdv!
  • Her Laca
    #9262
    18 ért láttam a prohardveren X52 őt ujjat. Galiba mondta hogy a srác nagyban csinálja van neki bőven.
  • sakkay
    #9261
    Visszanézve úgy látom írhatnékom van . Tehát a következő kérdésem..milyen joyt ajánlotok 10-15.ft körül.
  • sakkay
    #9260
    Használ valaki force feeback-et? Valamikor kellene joyt is vennem,és azon agyalok megéri-e a plusz pénzt.
  • DummyBoy
    #9259
    Nekem könnyen elérhető helyen van a gépem, ellenben baromi lusta vagyok :) 2 USB és a hangkábelek mind ki vannak hosszabbítva az asztalra, elérhető közelségbe :)
  • sakkay
    #9258
    Én is erre gondoltam, tényleg szar gépelni.
  • Fokker
    #9257
    a megoldás pofonegyszerű: vegyél egy hosszabbító kábelt(300.-) és abba dugd a mikrofont. jó a sztereó is, nem kell monót keresni. TS nélkül baromi szar kommunikálni, főleg amikor épp harc közben vagyunk, elég nehézkes a gépelés.