29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Maci23
    #9376
    No eldőlt akkor!Szerintem maradok a Logitech Force 3D-l ésátruccanok győrbe megveszem a játékot eredetibe!

    És jelentkezem próbarepülésre valamely neves oktatóhoz itt!
  • Papa01 #9375
    Oki, jó szurkolást! :)
  • Papa01 #9374
    Urak, az előfordulhat, hogy a csapatunkból valaki nem fér be a nagy létszám miatt? Ha igen, meg lehet oldni a problémát valahogyan?
  • Zair #9373
    A ponthatár emeléses részhez csatlakoznék, amikor többen vagyunk tényleg hamar el lehet érni.

    A küldetés újra- betöltésével nálam egy kicsit egyébként is gáz van, ugyanis ha másodjára tölti be, valami miatt vészesen csökken az FPS értékem. Ilyenkor az egész játékot újra kell indítanom. nem tudom ezt miért csinálja, single-ben nem fordul elő.
  • LeonSilver
    #9372
    Látod ez jó kérdés.Mióta nincs Lefty azóta ez a rész kicsit elhanyagolt.
    Meg kell keresni ki van most helyette és ha más nincs írj pm-et neki.
    Esetleg megpróbálhatod a 777studios arccal ( asszem Jason ) felvenni a kontaktot.
  • kmarkdev
    #9371
    @Dummy, @Leon, ti senior fórumozók vagytok :), már írtatok a ROF oldalán is hozzászólást, ugye? Ha a ROF fejlesztőinek szeretnék javaslatot tenni, hol tehetem meg, ahol oda is figyelnek? Itt egyelőre semmi reakció...
  • kmarkdev
    #9370
    Tegnap nagy hangulat volt a mi kis szerónkon! Mátéval nyomultunk, és volt olyan időszak, amikor 20 felett volt a létszám! Ezzel kapcsolatban 2 észrevételem lenne:
    - a 750-es ponthatár fordulónként így nagyon kevés volt, kb. 2-5 percenként kezdtünk újat, és előfordult, hogy 10 perc játék után vége is lett mindennek, a szeró eredményt hirdetett, és újra betöltötte a küldetést.
    - valószínűleg a nagy létszámnak köszönhetően előfordult néha lagolás.
    Javaslom a fordulónkénti ponthatárt 2000-re emelni, és az elfogadott üdvözlő szöveg mielőbbi beillesztését egy újabb szabály beszúrásával:
    No3: shoot at ONLY those planes that they fly WITHOUT ICON
  • LeonSilver
    #9369
    Azon gondolkodtam én is, hogy veszek egy ilyen joyt és az x52 gázkar részéhet használom.Pont a BS meg a RoF miatt.

    **--**
    #9365

    Papa, a szerver nagy királyság!A legjobb a világon!Háááát ma nem hiszem, hogy jövök Papa.Meccs lesz és bár nekem a baseball a sportok királynője ( a kosár meg a királya ) amikor EB meg VB van azt megszoktam nézni ;)

    Ráadásul én van Basten óta nagyon kedvelem a hollandusokat, ma pedig ők játszanak.Talán meg lesz a vágyaim netovábbjaként a Német - Holland döntő.Mondjuk kicsit meghasonlok akkor mert ezt a német csapatot is kurvára csípem, nagyon faszán tolják!
  • DummyBoy
    #9368
    BS-ben nincsennek FFB-s effektek ... Egyetlen dolog van, ami miatt viszont böszme nagy táp ... Ott a Trim van lemodellezve FFB-vel ...

    Elvileg ha egy bármilyen állásban trimmelsz egyet, az FFB-s joynak meg kell ott állnia ... És az lesz az új center ... (Itt irgalmatlan nagy táp az FFB ... )

    Csak emiatt és a ROF miatt akarok FFB-s joyt ...
  • Maci23
    #9367
    Köszönöm!Huu ez nagyon jól jött hogy ezeket elmondtátok!Zair-nak is köszi,akkor lehet hogy veszek egy ilyen Saitek-et,ez tettszik!Vagy a Logitech,majd olvasok róluk többet egy picit!Pénzem effektíve lenne a g940-re,de bevagyokszarvatőle,és akkor kitörne a családi háború,az tuti!
    És az nem baj hogy én még soha nem játtszottam ilyen játékkal?

    Jó társaságnak tűnik ez!
  • Papa01 #9366
    Remélem, pénteken jön az új patch... :)
  • Papa01 #9365
    No, Urak, megjöttem a nyaralásból. Budapest csodaszép... :)
    Ha tehetitek, a repüléstörténeti kiállításra menjetek el!!! Nagyon szuper! Nekem nagyon tetszett a hadtörténeti múzeum is, főképpen a 21-es kabin.. :))

    @Maci23: Oks, én is bocsi, mihamarább gyere repülni, ha van kedved! :)

    @LeonSilver: Remélem, holnap is jössz!! Hogy tetszett a szeró? Ezt ugye már az új CPU-val nyomtad?

    Ennek a G940-esnek is jól leesett az ára.. :) Megdobogtatta gyermeki szívemet... :)
  • Sanyo
    #9364
    Négy új Fokker E.III Eindecker kép.
  • Zair #9363
    Szerintem nem akadályoz. Il2-ben kell a nagyobb kaliberű, 30 mm vagy afölötti gépágyúknál szokni egy kicsit a rángatást, dehát szerintem a valóságban is cibálja egy ilyen lövés a gépet nagyon. A ROF-ban nagyon jó, szeretem, amikor riszál egy kicsit átesés vagy lecsúszás előtt, mintegy hatodik érzékként.
    Lock On FC-ben nem nagyon tudtam élvezni, mert ott a FFB valami miatt kiüti a trimmet, amit nem értek miért van, ez persze az FC 1-re vonatkozik, az újabbat nem próbáltam. A BS-ban sem valami nagy szám, nem tudom, hogy ott ennyire spóroltak az effektekkel vagy csak én állítom be szarul, mindenesetre emlékeim szerint a trimmeléskor egyetlen rángásra korlátozódik a FFB effektek száma.
  • Solt
    #9362
    @Fokker: Nekem X-Fi van, szerintem kiváló...

    A Cyborg Evo Force nagyon jó kis joy, én is ilyet koptattam a G940 előtt!
  • brendon566
    #9361
    Nekem is elkéne lassan egy új, mit gondoltok...ha pl? egy ilyen cyborg ffb-s joy-ról van szó, mennyire akadályozhat a pontos célzásban?, vagy az ilyesmi csak az élményt növeli?
  • sakkay
    #9360
    Pénzem nagyon nincsen, de ezzel a joy-al szemezek pár napja!
  • Zair #9359
    Hát én nemtom írtam-e már, de nekem a Saitek Cyborg Evo Force vált be. Ár / minőség arányban nagyon jó FFB-s joy, nálam már 3 éve tökéletesen üzemel. Van rajta oldalkormány is.
  • LeonSilver
    #9358
    Na.Ma végre röppentem egyet a szerón.A negyed óra alatt legalább 5* leestem :D Sok volt ez az 1-2 hónap kihagyás, hogy rohaggyon meg a neoqb.
  • Fokker
    #9357
    joy: nekem csak egy sima logitech 3DPro-m van, egyelőre még(lekopogom) múkodjik, 2 év garit adtak rá - most telt el 1 év. nem tartozik a jó joyok közé, de remélem hogy kifogtam egy jól összerakottat.

    más: hangkártyát szeretnék venni. Dummy írta, hogy az Audigynek szar a drivere; szívem szerint Live-ot vennék(ami már nincs); így marad az X-Fi. van-e tapasztalat vele? Geniust nem vennék, Asusszal szemben is vannak fenntartásaim; anyagilag nem szánnék rá többet kb. egy 10-esnél. használt nem érdekel.
  • Fokker
    #9356
    részemről is OK! és az a jó benne, hogy utána ott lesz az eddigi, bővebb leírás.
  • Fokker
    #9355
    ez így van.
  • Sanyo
    #9354
    Gyűlik a tapasztalat a G940 használata közben, csak le kéne írnom. :)
  • LeonSilver
    #9353
    Nos.Én sokáig használtam FFB-s joy.Mégpedig a Microsoft Sidewinder FFB pro-t, az első kiadást.



    Hihetetlenül jó joy, Dummy elítette is de nem a rev2 hanem ez volt a nonpluszultra!A második már állítólag nem sikerült olyan jól.A joy jelenleg ~10-11 éves és tökéletesen működik az unokámnál.Mivel ez még gémportos w7 alatt nem lehet használni.
    Az erővisszacsatolás eszméletlen jó, egy csomó mindent lehet érezni amit a másikaknál nem.Kezdve az áteséstől ( illetve mielőt az bekövetkezne ) egészen addig, hogy eltalálnak.Ennek viszont ára van.Mégpedig az, hogy erőforrást használ, többet mint egy mezei joy.

    Az x52-ről meg csak szuperlatviuszokban tudok nyilatkozni.Amikor vettem még qrva drága volt ( 40-45k körül) de mára már barátságosabb lett az ára.
    Viszont ennek is van hátulütője.A tömegtermelés miatt ahogy hallani lehet sok a selejt.

    Ha komolyan akarsz foglalkozni aszimekkel és zseton is van rendesen, akkor esetleg a logi g940-es jó választás lehet bár én igazából "kicsit" tartok a logitech joyoktól.Kormányt, egeret, billentyűt faszát tud csinálni de a joyai nem szoktak sikerülni.Asszem Sanyo kolégának van ilyenje, ő többet tud mondani róla.Meg ezt olvasgasd.
  • LeonSilver
    #9352
    Ezt előadhattad volna kicsit előbb is.
    Mindjárt megírom az én tapasztalatomat meg megteszik mások is és abból majd leszűröd a leszűrnivalót.
  • Maci23
    #9351
    Megmondom hogy hogyan vagyok most pontosan a repülős játékokkal!

    1 hónapja vettem egy x52-t hogy akkor én most játtszani fogok ilyen játékkal!Gondoltam a Rise of Flight-ra és a Flight simulator X-re!Feljöttem ide, segítőkészek voltatok,letöltöttem a játék demoját és tetszett!De ugye nem értek sokat a repüléshez,meg ehhez a játékhoz sem,sem a praktikákhoz,sem a trükkökhöz és a "szak"kifejezésekkel is bajba vagyok,mert nem játtszottam ilyen játékkal!A Flight X-s forumon pár forumozó hamar elküldött a búsba,hogyminek akarok én kérdezni a játékkal kapcsolatba,meg az irányítással,ami ott gondolom összetettebb,hogy nem sok kedvem maradt!Azért reméltem hogy itt segítékőkészebbek lesznek az emberek,és ezt köszönöm is!
    Ez a játék nagyon tettszik,meg gondolom online-ba a legélvezetesebb!

    Nah a joy!Van egy G25 kormányom az nagyon tettszik hogy FFB-s,és az X52-t azért adtam el,mert nem tettszett hogy nincs erővisszcsatolás!Azért kérdezem hogy milyen joy-t ajánlatok,a g940-t azért nem szeretném megvenni,mert ha meg esetleg nem tettszik meg ez stílus nem szeretnék egy ilyen drága bútordarabot a szobába!Mert a 3D az nem annyira pontos mint az x52?De Force-os,és így (nekem) jobb választás lehet?

    Nagyon türelmesen várom a segítségeket!
  • Maci23
    #9350
    Köszi Papa, sry mégegyszer!Majd legközelebb jobban figyelek!
  • Zair #9349
    Bocs mindenkitől a floodért. Sajnálom, asszem sikerült a gépemnek ezt is elbasznia. nemtom mire gondoltam, épp miért ez sikerült volna ma.
  • Zair #9348
  • Zair #9347


    Na mégis megy:-))))))))
  • Zair #9346
    Na ezt megette a rendszer, pedig jó kép/poén volt...
  • Zair #9345
    Grátisz:



    Csak viccelek
    Amúgy a múlt héten láttam egy ilyet az I. rendelő előtt Szegeden, de az az okos legalább levette a nyerget:-)))))
  • Solt
    #9344
    Szó sincs hozzájuk való alkalmazkodásról, csupán az úri ember mivoltunkat fitogtatjuk azzal, hogy kapnak egy utolsó lehetőséget, ha már olvasni manapság nem divat! ;)
  • Papa01 #9343
    Miért kell egyből türelmetlenkedni? Örülök neki, (komolyan) akár repülni is jöhetsz, ha van kedved.
  • Papa01 #9342

    Pontosan... Élőben, chat-ban szólni 1x és kész. Nem tudom, a liberális gondolkodás akkor is menni fog -e. ha majd az illetőbe motor melegítés közben rálőnek....
    De hát mennyire ésszerű nekünk alkalmazkodni a vulcserező urakhoz, mintsem fordítva..
    Mindegy.

    (Akinek nem inge ne vegye magára.)
  • Maci23
    #9341
    Köszönöm mindenkinek a segítséget,elnézést ha türelmetlen voltam!Szívesen olvasom a forumot,nem tudom miert kell egyből "nem tettszik told el a biciklit" kommentet irni!-nincs is biciklim!

    Mégegyszer köszönöm,és bocsi!
  • Zair #9340
    Ezzel én is egyet értek, bár nekem van egy olyan neurózisom, hogy a hosszabbakat is el szoktam olvasni :-)
    Szerintem jó ez a kiegészítés, teljesen elfogadhatóak a megjelölt szankciók.
  • Solt
    #9339
    Ezt nem lehet jól érteni! :D Szerintem nem egy kategória sem árban, sem "szolgáltatásban". ( plusz pedál + ffb + háromszor annyi az ára! :D )
  • Sanyo
    #9338
    Megfelel, így teljesen érthető és világos.
  • Gascan #9337
    100% agreed :)