29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #9416
    Holnap de. neked jó?? :)
  • Solt
    #9415
    Ipon szerintem jó hely, de azért nézz körül máshol is. Én javaslom, hogy az árgépen nézz körül, aztán válaszd a legszimpatikusabb üzletet...

    Azért mielőtt megveszed, PH-n járd körül a témát, hogy melyik X-Fi-t javasolják, illetve, hogy mit mondanak az asus sonar-ról... ;)
  • sakkay
    #9414
    Nagyon köszi de így nem akarok. Csak ha már minden ok. DE holnaptól remélem jó lesz. Jó repülést.
  • Papa01 #9413
    Gyere akkor most TS nélkül, és holnap de segítek ha akarod... :) Repülj 1 kicsit... :)
  • sakkay
    #9412
    Teljesen (mint már gondolom rájöttetek) analfabéta vagyok minden ilyenhez.
  • Papa01 #9411
    kepernyo fotot tudnal csinalni?
  • sakkay
    #9410
    Előjön egy kis csík, és bele van írva Ts is not running.
    Balra van egy kis nyíl, ha lenyitom még ez jön elő:Team Speak Server
    Team Speak Channel
    És nem lehet beírni semmit.....mi ez?
  • Papa01 #9409
    Ezt nem értem.. :) Mire gondolsz?
  • Papa01 #9408
    igen TS2. :)
    Fel sem megy? Vagy csatizni nem tudsz?
  • sakkay
    #9407
    Ja igen a ???? jelek elmaradtak.
  • sakkay
    #9406
    Nem tudom feltelepíteni a TS. Mi lehet a gond. Egyáltalán a Ts2. használjátok még? A ROF oldalon megadottak nem működnek. A régi gépemen jók voltak pedig.
  • Sanyo
    #9405
    Lefagyott a router, a szerver mindjárt fent lesz.
  • RatBaG #9404
    akkor már inkább xonar d1, az egy hajszálnyival jobb...
  • Sanyo
    #9403
    Láttam valakit 170 körüli pinggel. Lehet, hogy 150 körül kéne maximalizálni. A következő leállásnál át fogom írni.
  • LeonSilver
    #9402
    Nem tudom de valamit tenni kell szerintem.Én ma kicsit fentvoltam és találkoztam olyannal akit lehetetlen volt leszedni mert hol itt tűnt föl hol meg 1/2 méterrel arrébb.Valahogy ki kellene deríteni, hogy mennyinél csinálja ezt.
    Arra gondolni sem merek, hogy direkt volt mint talán az il2-ben volt ilyen, hogy lehetett laggoltatni a klienst direkt.
  • Fokker
    #9401
    kicsit körbenéztem, mégiscsak Asus Xonar DS lesz belőle. úgy 2000 körül abbahagytam a PC-s cuccok nyomonkövetését, mivel konzolra tértem át. tavaly áprilisban vettem újra PC-t, pl. az ilyen szimekért, mint a RoF, illetve GTR2, GTL, iRacing stb... kedvéért. azóta sokminden változott; régen a Creative Live! igencsak mérföldkő volt, mára elfelejtettek drivert írni. ebben a 10K körüli kategóriában az Asus lesz a nyerő.

    más: a mai röppenést ki kell hagyjam, a héten 4.45-kor kell keljek. talán 7végén, bár az is sűrű lesz.
  • Papa01 #9400
  • Sanyo
    #9399
    De igen, mennyi legyen a limit?
  • LeonSilver
    #9398
    A szerver konfigba nincs valami olyan, hogy x ping fölött ne engedje be a parasztot?
  • sakkay
    #9397
    Írtad Győrben veszed..hol?
  • Fokker
    #9396
    ipon még mindig jó hely? mert akkor tőlük veszem majd meg.
  • Fokker
    #9395
    köszi. akkor asszem X-Fi lesz a hangkari.
  • RedRiot
    #9394
    Most már nem az oroszok, hanem a 777Studios forgalmazza a programot - ezért tűnt el Lefty, aki egyébként szerintem is jó arc volt. A fejlesztés továbbra is orosz lesz, de a forgalmazás, a marketing amerikai.

    (különösen az tetszett ahogy a nyápic amcsik meg németek rendszeresen kiborultak, mikor néha kicsit túl egyenesen fejezte ki magát nyugati fül számára :))))
  • LeonSilver
    #9393
    Elment a neoqb-tól, hogy miért azt nem lehet tudni.
    Az egyik legjobb arc volt a cégnél pedig.Ha megnézed profilja sincs már.
    Valami topik is volt ahol a népek sírtak-rittak miatta, nem tudom, hogy meg van e még.
  • JoeDestroy
    #9392
    Szokás kérdése a gázkar.
    Önkalibráló a joy, tehát elég minden irány megmozgatni és kész.
  • Maci23
    #9391
    Akkor nyugodtan megvehetem a Force-t,mert a ROF az jó lesz vele!Tényleg a kis gázkar az nem hátrány?Volt x52-m,de az FFB hiánya miatt nem tettszett!Van egy G25-m és ott megszoktam már!Én leginkább a Rise-l szeretnék repülni,egyenlőre a többihez még hülye vagyok!Ezek egyszerű gépek,az tettszik bennük!
  • Gascan #9390
    hová lett Lefty?
  • JoeDestroy
    #9389
    Nekem az van.
    kb 3 éves, az első évben a gyerek nyúzta (Falcon és IL-2), mert nem érte át az X-52 gázkart és a botot. Utána mikor már átérte megörökölte az X-52-met én meg szereztem egy Cougart.
    Összeraktam úgy a rendszert, hogy a Force 3D Pro és a Cougar valamint egy CH Pro pedál és egy Saitek Gamecommander van egyszerre bedugva a gépbe. Istenien működik minden. A Logi joy pontos és érzékeny Deadzone mentes és az FFB is dolgozik szépen. Ez van középen, és a ROF IL-2 FS9 FSX repszimeket (a Cougar gázkarjával és a pedállal), valamin a TDU-t (autó) tolom így. A Loncit és a Falcont pedig a szék mellé oldalra rakott felprogramozott Cougar bottal szoktam repülni (itt nem egy élmény az FFB). A Gamecommander billentyűzetére meg felprogramoztam a Falcon MFD és ICP panelek közvetlen gombjait, így realisztikusabb és egyszerűbb a rendszerek kezelése.
    Szummázva, szerintem akár második botnak is megfelel a Logi FFB mivel már szinte minden támogatja a többvezérlő kezelését valamint a saját drivereik sem akadnak össze a másik vezérlővel (Logi, Saitek, CH, TM), és vagy szerencsém van, vagy javult a minőség, de semmi problémám nem volt még a Logi joyjal.
  • Zair #9388
    A Pumáknál valaki elkezdett hegeszteni régebben egy messzer-botot, nemtom az aztán elkészült-e. Kívülről nagyon hasonlított, nem tudom aztán a "bele" milyen joy lehetett. Már nem emlékszem melyik fórumukon láttam.
  • kmarkdev
    #9387
    Ha ismert bug, akkor nem erőlködök. Talán kijavítják a következő tapasszal. Köszi.
  • Maci23
    #9386
    Dummy, elmondanád mit olvastál a Logitech Force 3D.ről,mert én angol forumokat nem néztem,magyaron meg nem találtam,idegen nyelvbe pedig a németet favorizálom sjanos nem annyira az angolt!

    Köszi!
  • LeonSilver
    #9385
    Sok emberke mire nem képes :D
  • Papa01 #9384
    :))
    A gyártónak nem írtál mail-t, hogy terveznek -e új kiadást?
  • DummyBoy
    #9383
    Hónapok óta ennyi már ... De maga a tudat elég ... Ráérek ... de ha most megveszem, következő hónapban meg kijön egy új akkor felgyújtom az egészet xD
  • Papa01 #9382
    @ Dummy : EZT láttad? :)
    @ Maci: Nem eszik olyan sűrűn a kását.. :) Mindenki szívesen segít, nálunk nincs klasszikus virtuális század, csak örömrepkedés.. :)
  • Maci23
    #9381
    Szia!

    Hol nézted?Elég jó áron van itt ,ha nem a legjobb áron! 71000 Ft és van 1 db raktáron!Már rendeltem a hardveresektől,nagyon korrektek!
  • DummyBoy
    #9380
    Leon@ : Régóta agyalok már ezen a dolgon, de megelőztek a kivitelezésben :)

    X52 Modding
  • Zair #9379
    Én azt hittem, ez a bug a legutóbbi tapasz óta nincsen.
  • DummyBoy
    #9378
    Márkó, most néztem ... ez asszem ismert bug ... Ha megáll a motor, vagy kill van, akkor eltűnik az ikon ...

    Asszem dolgoznak rajta, de megkeresem, mert tuti olvastam valahol ...
  • DummyBoy
    #9377
    Én pl.: azon morfondírozom, hogy veszek valamilyen FFB-s joy-t és ráapplikálom az X52-es karját ...

    De ezzel meg az a gond, hogy 2 FFB-s joy van ami elérhető - Logi és Saitek .. Na egyiket sem istenítik a neten :(

    Most agyalok ... Már majdnem megrendeltem a G940-est, de a boltban ahol néztem elfogyott ... azt mondták nem is kapnak belőle többet, mert nem lehet rendelni, kifutó termék!!!

    Most ezt vagy benézték, vagy tényleg jön egy javított változat belőle ...