29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #9456
    NEM pedig ezt: TSDisp-installer-v1.8.exe
  • Papa01 #9455
    Sakkay, ugye ezt szedted le a weboldalról?? :)
    ts2_client_rc2_2032.zip
  • sakkay
    #9454
    A csíkba ez van írva : TS is not running
  • sakkay
    #9453
    Hát ez az régen ez jött elő , de most csak egy kb 5mm csík amiben az írja ,hogy nincsen indítva.
  • Papa01 #9452
    Mi történik pontosan amikor elindítod a TS-t?
    Kapsz egy ilyen ablakot?

  • sakkay
    #9451
    Igen felment, majd amikor elindítom az történik amit leírtam.
  • Papa01 #9450
    Az nem is kell, nem muszi. Tehát akkor fel van rakva, sikerült a telepítés?
  • sakkay
    #9449
    A többi el sem indul. Magyarosítás sem.
  • sakkay
    #9448
    Igen.
  • Papa01 #9447
    A weboldalról szedted le?
  • sakkay
    #9446
    ok.
    Tehát fel van telepítve a ts disp inst.
  • Papa01 #9445
    Ha gondold megnézhetjük a TS-t.
  • Papa01 #9444
    Húú, az szuper lenne, köszi! :) Priviben küldjem el a könyv címét? Ha pedig,megadod a számlaszámod átutalom a lovettát is.., de biztos nem gond? :)
  • sakkay
    #9443
    Vagyok,vagyok. Na, meg van csinálva a füles,meg a mikrofon. A vaterás csávó meg nem ír vissza, pedig már ráizgultam arra a joyra. Most már csak a ts kell életre kelteni.
  • Solt
    #9442
    Szerintem is! Egyébként boldog szülinapot... ;)

    @Papa: Nekem a csajom egyfolytában azon a szaron lóg, ha gondolod tudok segíteni... ;) Egyébként új felhasználóként is vásárolhatsz, nem egy bonyolult dolog, ráadásul egyre több mindenre lehet ott bukkanni... ( nekem pl autó alkatrész terén már jól jött párszor... )
  • Papa01 #9441
    Jó kis vid lett volna ez is.. :)
    A győztesek is nagyon tetszenek, bár engem zavartak egy picit a folyamatos kiírások..
  • Papa01 #9440
    Urak, van aki vaterázik? Sajna én nem és kiszúrtam egy jó kis könyvet... Kivitelezhető, ha átutalom neki a manit és megvegye? :)
    Persze, ha nem gond.
  • Sanyo
    #9439
    A negyedik videó az enyém, ha esetleg valaki nem látta volna. Ha lesz időm, akkor átrágom magam az editoron.
  • Sanyo
    #9438
    így van, aligha kifutó termék, legfeljebb náluk...
  • LeonSilver
    #9437
  • Sanyo
    #9436
    Kösz mindenkinek, ismét öregebb lettem egy évvel. :)
  • Papa01 #9435
    Jaa, értem... majd legközelebb. :) Szerintem lesz még ilyen.
  • Sanyo
    #9434
    A félkész anyaggal nem akartam magam égetni, ezért nem is neveztem.
  • Solt
    #9433
    Amíg a logitech oldaláról rendelhető, addig nem hiszem, hogy kifutó termék... ipon-nál elnéztek valamit szerintem...
  • Papa01 #9432
    Sok boldog szülinapot kívánok én is! :)
  • Zair #9431
    Sanyónak boldog szülinapot, most néztem a fészbúkon:-)))))
  • Papa01 #9430
    Sanyo, ha jól értem, Te kaptál egy ingyen gépet a ROF-hoz? :) Ha igen, akkor gratulálok! :)
  • Papa01 #9429
    Kitettem hírként a ROF.hu-ra is. :)
  • Papa01 #9428
    A videó verseny eredmény hirdetése.
  • Papa01 #9427
    Sakkay mester vagy? :)

    @ Urak: Sanyo oldalán felkeltette az érdeklődésemet az FS2004 SE5a addon-ja.. Mondom, meg kéne venni.. Ellátogattam a készítő weboldalára, és le esett az állam..30 dollár az ára! A dobozos ROF 40 dodó... normálisak ezek ? De most komolyan!
    Miért áraznak így túl szoftvereket?
    Mint a védelmi szoftverek.. 1 év 14 ezer, hosszabbítás egy év után meg egy 10-es... durva.
  • DummyBoy
    #9426
    Sok sikert a Saitek Force-hoz ... Személy szerint a 2 FFB-s joy (Logi Force vs Saitek Evo) én is a Saiteket venném ... Mind az X52-esem, mind a Pro-m tökéletesen működött - működik (Bár hallottam sok negatív dolgot róluk) ... márkahűség :) Meg a Logitech sw-ét ugyan nem ismerem, de az SST-vel elég sok mindent meg lehet oldani (Oké, nem egy foxy, de akkor is :) )

    Pont tegnap nézegettem, ha BS-hez is akarod használni, akkor lehet érdemes a center rugót kisapplikálni belőle :)

  • DummyBoy
    #9425
    Ipon-al kapcsolatban nekem is csak jó (Meg ismerősöknek is ...) tapasztalataim vannak ... Én amit komolyabb HW-t veszek, az onnan van.

    Ha már Ipon: Az Ipon-nál mondták hogy a G940 kifutó, mert nem lehet a gyártótól rendelni ... Emiatt nincsen most G940-esem :(
  • sakkay
    #9424
    Az lesz.
  • LeonSilver
    #9423
    JA.Én azt nem is néztem.Szerintem nyugodtan vedd meg.A három napos elállás véleményem szerint itt is fennáll.Licitálj rá ne a villámárast fizesd.
  • sakkay
    #9422
    Igen, néztem én is a képen,főleg a dobozt. Mondjuk a por ez esetben nem rossz. Nem szoktam használt cuccot venni, de ezt is el kell kezdeni valamikor. A srác 25-ből 25 elégedett vásárlót hagyott maga után...ez mondjuk jó.
  • LeonSilver
    #9421
    Én szoktam vaterázni de ódzkodom az ilyenektől, hogy "csak x óráta használtam" , meg "szinte vadiúj".Azt is ha megnézed hót por az egész, szerintem többet használta.Akkor merném mondani, hogy nyugodtan vedd meg ha elmennél érte és kitudnád próbálni.
  • Maci23
    #9420
    Ipon nagyon korrekt,most volt garancális problémám memoriákkal,küldték a garanciafutárt,így ingyen volt a visszaküldés,két hét és cserélték a 2éves memóriát teljesen újra,garanciával!

    Nagyon korrekt segitőkész cég,a garanciafutár pedig nagyon hasznos!Megmondod hova mikor jöjjö és viszi a cumodat!
  • Maci23
    #9419
    Győrbe a Saturnba van Rof,azthiszem 5990,-
  • sakkay
    #9418
    Vateráról mi a véleményetek??? Most látok egy SC. evo FCFB joyt kb. 20 h játékkal...háááát...3800ft. Életben nem vateráztam még.
  • sakkay
    #9417
    Elméletileg igen. Sokan voltatok ma? Vagy tegnap ha már szerda van.