29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #9536
    Urak, sehol, senki?? :))
  • Papa01 #9535
    Öööö, igen.. hallanál játék közben.. :D
  • DummyBoy
    #9534
    A sok stressz xD
  • Gascan #9533
    tudtátok, hogy amióta van saját szeró azóta legalább 200%-al megnőttek a káromkodások a fórumon? még papa is.. akitől én eddig semmi ilyenre nem számitottam :)

  • DummyBoy
    #9532
    Én sokat gondolkodtam az X-Fi-n, de jelenleg úgy vagyok hogy soha többé Creative ...

    Viszont komolyabb hangkártyát játékra úgy érdemes venni, hogy az új szabványokat lekezelje, ami az EAX ... ami Creative ...

    A lényeg: Itt csücsül a hibátlan Audigy2 a szekrény telején ... én meg sok év után megint alaplapi hangkarit használok :)
  • Papa01 #9531
    Miután megdugta egy talicska apró majom!
  • Fokker
    #9530
    kis fasztarisznyákat meg figyelmeztetni kell, 2. után meg küldeni egy "you-re BANNED :)" üzenetet. bár ahogy látom, kacatka vagy 15 másik álnéven is szerepel. az ilyen kapjon be egy batyu faszt.
  • Fokker
    #9529
    @Sanyo : heppi bőrsztdély!

    ami a hangkártyát illeti, nem fogom se 5.1-re sem 7.1-re használni, fülesen játszom, jó az. a xonar DS-ről jókat írnak, mivel csak játékra kell, ez elég lesz. az X-Fi-nak van több változata; a legolcsóbb állítólag nem ér többet a sima audigynél, a titanium ami már jónak számít - viszont ez duplaannyiba kerül, mint a DS.
  • Zair #9528
    Vazzz Dummy 10 perce röhögök az asszony rám akarja hívni a pszichiátriát :-)))))) Ez nagyon komoly...
  • DummyBoy
    #9527
    Ez nem vicc ... tönkre kell tenni ...

    Van erről egy cikk a logout-on :)
    Logitech - korrektség mindenek felett

    Viszont ha nem jön be akkor nagyon rásakkozok ... Most egy darabig nem lesz újabb vásárlás a géphez :(
  • Papa01 #9526
  • Solt
    #9525
    Tudtam, hogy ez lesz Dummy! :D Nagyon jó áron vetted!! Én anno 7x ezer környékén jutottam hozzá! :S

    A logitech-nél még a garancia nagyon durva... beszólsz, hogy baja van, közlik, hogy vágd le az usb kábel végét, küld el nekik, és postázzák az újat! :D
  • DummyBoy
    #9524
    Nem, a 35%-os kupon bármilyen 450 ojró alatti rendelésre vonatkozott :)

    Akartam rendelni egy fülest is, de jelenleg elég volt ezt áttolni a költségvetésen ... A pénzügyminisztérium így sem fogadta őszinte örömmel a dolgot :)
  • Papa01 #9523
  • RedRiot
    #9522
    chat-ablakba fuckozik, de ha élőben találkozna velünk csókolommal köszönne. :)))
  • Papa01 #9521
    :D Én kis butus azt hittem 195eur+ kaptál egy 35%-os kupont bármi másra.. :D
  • DummyBoy
    #9520
    Annyi! Csak kaptam egy 35%-os kupont :)
    299- 35% = 195 :)

    Viszont a legnagyobb szívfájdalmam jelenleg, hogy a Profiler nem indul el bedugott joy nélkül :(
  • Papa01 #9519
    Dummy Mester, én 299 eur-ért látom a Logi-nél a joy-t... :)
  • Papa01 #9518
    Köszi szépen! :) A film az megvan, csak felírat kéne.. :))
  • Zair #9517
    Hááááát Papa, én vagy 5 éve hajtom, nem nagyon találtam. De körül nézek, hátha valahol...
  • Papa01 #9516
    Van benne Pfalz DIIIa és Seva replika is!! :)
  • Papa01 #9515
    Urak, nem tud valaki feliratot a Blue Max c. 1. világháborús repülős filmhez? :)
  • DummyBoy
    #9514
    Ha 10 forintot esne az ojró akkor is 1950 HUF ... az egy sima postaköltség ...

    Bár ettől függetlenül essen ... De inkább a CHF ...
  • Papa01 #9513
    Húhhh ez még a mostani, hoki forint mellett is jóval olcsóbb!!! (55e ft)
    Basszus, Dummy, bogarat ültettél a fülembe! :D
  • DummyBoy
    #9512
    Logitech EU webshop - 195 ojró - ingyenes UPS házhozszállítás :)

    Én is ... elvileg jövő héten jön meg ... kérek addigra szabadságot szerintem és 3 napig csak repkedni fogok :) Újra kell csinálnom az összes profilomat :)

    Apropó profil: G940 tulajok: A Saitek profil editor működik úgy is hogy nincs a joy a gépre kötve ... A Logitech is működik így? Mert ha igen, akkor felrakom és már most nekiállok ... Nem is a ROF profil miatt ... Ott a Lonci és a BS ... Az meló ... nem kicsi de nagy ...
  • Papa01 #9511
    Wow! Gratu! :)

    Hol vetted? Mennyiért? És akkor most 35%-al olcsóbb? :)) Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a véleményed... :)
  • DummyBoy
    #9510
    Akkor oké :) Csak Tőled függ :)

    Más: Elqrvultam ... megrendeltem a G940-est ...

    Az ok egyszerű: Beszéltem a Logi ügyfélszolgálattal, meg is nyugtattak, majd mint egy kis hab a tortán: A kedves hölgy felajánlott egy 35%-os kedvezményre jogosító kupont ... Na ha a SW support-ot is felhozzák erre a szintre, akkor királyság lesz :)
  • Sanyo
    #9509
    A vmware alatt futó winxp simán megeszi, csak ahhoz lehet hozzáférni és semmi máshoz. :)
  • DummyBoy
    #9508
    Köszi, de azt úgy kellene, hogy annak vagy azoknak megadni akik a leggyakrabban repkednek ...

    Nemtom, hogy csak erre le lehet-e korlátozni egy logmein acc-ot, de ha igen, akkor ha nem gond, és lehet ilyet kérni, csinálni kellene egy ROF admin accot ...

    És akkor lehetne kontrollálni az eseményeket :)
  • Sanyo
    #9507
    Adhatok egy logmein accountot, amivel egy böngészőn keresztül be lehet lépni.
  • Gascan #9506
    hol voltal repules torteneti kiallitason? mondasz rola valamit? mit lattal egyebek? :)
  • Zair #9505
    Pffffffffff ez kemény!!!!!
  • DummyBoy
    #9504
    Akkor mehet a Ban ... Ennyi ...

    Egy kis off:

    FaceTrackNoir

    Aki nem akar FreeTrack építgetéssel szarakodni ... most találtam ED fórumon ...

    Arcfelismerésen alapuló nézelődő stuff ...
  • Zair #9503
    Nembaj, inkább vagyok Noob, mint szarházi vulcser, vagy csíter :-))))
    Egyébként lehet, hogy azért vagyok noob, mert esténként lecsapok egy sört s srácokkal meg lehetőség szerint szabad időmben az asszonyt gyűröm, és nem minden percben a gépet klopfolom meg a botot nyúzom (ez utóbbit meghagyom a csajoknak) - a képem a naptól barna és nem a monitortól. Főleg nyáron, ilyen jó időben. Szal igen, akkor király ez a noobság dolog :-))))) Inkább maradok emellett, és nem zavar, ha egy "Kacatka" kvalitású "profi" mazsola lelő.
  • Papa01 #9502
    Link
    Egy hsz a linkelt topicról:
    KACATKA - VON HELVETE - HAYABUSA (or whatever is his nick) = KIDS TEAMKILLERS, SHOULDERSHOOTERS, KILLSTEALERS, DIRTY TALKERS...LIERS...ARROGANT KIDS....THE WORST FROM ROF COMMUNITY

    SO MANY KIDS SO MANY ARROGANT CURSING KIDS PLAYIN UNFAIRLY THIS SIM......

    IM DECLARING WAR....YOU WILL NEVER BE SAFE MOTHER FUCKERS! DIE!

    YOU WONT BE SAFE ON ANY SERVER I WILL SHOT U DOWN, FRIENDLY OR FOE...I WILL SHOT U DOWN ULL NEVER BE ABLE TO PLAY THIS SIM AGAIN...UNTIL I CLEAN THIS COMMUNITY FROM UR ARROGANT STUPID SELFISH TEAMKILLERS ASSES

    THER ARE NOT ACES NOR SIM FANS...THEY ARE STUPID KIDS AND I WILL HANG THEM ALL!
  • DummyBoy
    #9501
    Szóljatok neki, hogy vigyázzon a szájára ...

    Beléptem spectatornak, 4 vs 1 ... megkértem őket, hogy legyen balance, meglepetésre ő volt az első aki átállt ...

    Mindenesetre erre figyeljetek ... Nemtom van-e valami admin lehetőség az ilyen szerókon, ha nem te felügyeled a dedikált szervert, de ha van, akkor meg kellene majd kérni a Sanyot, hogy a leggyakrabban repkedő kapjon admin jogot, hogy ilyen gond ne legyen ...
  • Papa01 #9500
    :D meg el kezd fuck-ozni... kis majomparádé.. :)
  • DummyBoy
    #9499
    Nem azt kell ...

    Úgy legyen nagy legény, hogy lehet hogy a DR1-el ügyesebb ... De mi meg a BAN gombbal lövünk pontosan ...

    1 lövés - 1 találat :) És nincs respawn xD
  • Papa01 #9498
    Köszi szépen, nagyon jó! :) a repülés történeti kiállítás tetszett a legjobban. :)
    @ Dummy: Nem is az...most arra veri magát, hogy leszed a pfalz-al, miközben ő dr1-el van? És még a haverja is rám jön??

    A stat-ja sem volt olyan nagy szám...
    Máténak is beszólt, hogy tanuljon meg célozni. Kértem, hogy üljön át másik gépbe, ha ilyen nagy legény, de nem válaszolt! :)
  • DummyBoy
    #9497
    Nem kell az ilyen "ŰberPr0"-kkal foglalkozni ...

    Mellesleg mi nem tetszett neki? Mindig lelőtték? Akkor szokott ilyesmi jönni :)