29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #9576
    Nem :)

    Nekem a 400-as Enermaxom ágai 20-20A-el terhelhetőek ... Együtt pedig aszem 32-vel ...

    Pontosan nem tudom megmondnani, de egyszerű matek: a 450W-os táp 3 és 5V-os ága 130W-ot tud leadni ... A maradék 320W jut a 12V-os ágra (meg az elhanyagolható két kicsire ...) 320/12=26,67 ...

    Tehát a 2 ág közösen maximum 26-27A-t tud leadni ... viszont ha csak külön nézed őket, akkor tudnak 18-at ...

    Vannak olyan 500W-os tápok amik okék, de nem mind ...

    Amit viszont figyelembe kell venni, hogy a gyártó oldalán szereplő min 500W pont ezért van írva ... Egy normális 500W-os táp elég lehet ...

    Némelyik VGA-ra már azt is írják, hogy mekkora áramfelvételt tud generálni ... Azoknál kell figyelni ...

    Viszont a PH-n volt egy teszt róla, hogy mire is elég egy normális 400-as táp ... És jó eséllyel elég mindenre :)

    Mire elég 400 W ...
  • Zair #9575
    Ha jól emlékszem itt többen nem vetik meg a jófajta rock zenét.
    Sztem ez tetszeni fog. Jó klip, jó zene:



    Este 21:00 - 21:30 között jövök a szeróra!
  • Gascan #9574
    ha 500W-os tápon lenne innen se lenne sokkal jobb a helyzet ezek szerint :)
  • Gascan #9573
    most ezt nem értem... 18+18 az miért nem 36? :)
  • DummyBoy
    #9572
    Nos, manapság, hogy az emberek a wattok bűvöletében élnek, meg a megapikszelekében (8Megapixeses telefon és 6 MP-eles digitális tükörreflexes fényképezőgép közül az emberek 90%-a rámondaná a telefonra hogy jobb ...) sajnos sok gyártó szokása, hogy építenek egy olyan 7-800!!W-os tápot, aminek a 12V-os ágainak terhelhetősége harmatgyenge, miközben az 5V-os bika ...

    Ez külön jó, mert majdnem minden a 12-est használja ... A tápoknál a lényeg a 12V-os ágak összterhelhetősége ...

    A listán az van hogy 2 db 12V-os ág van darabonként 18A-es terhelhetőséggel ... Sajnos ez együtt nem 36 ... (Olyan 26-28 A körül lehet ...)

    Ettől függetlenül elég lehet, de ha túl sok anomáliával találkozol majd, akkor lehet érdemesebb lesz egy új tápba beruházni ...

    Természetesen lehet átalakítót kapni is, meg jobb VGA-khoz csomagolnak is.
  • Gascan #9571
    most látom, hogy asszem nekem csak egy hat pines kábelem van a tápon... lehet valahogy a többiből átalakítani, hogy legyen még egy? mivel a vga-hoz kettő kell
  • Gascan #9570
    hogy érted ezt hogy mekkora a 12V ág? A linken van, hogy mi van benne.. a 450W-ot kell nézni, ez van nekem.

    Most már az is érdekelne, hogy lesz-e annyi pin rajta ami az új CPU meg VGA-hoz kell :)

    Link
  • DummyBoy
    #9569
    Gép limit: Ezzel kapcsolatban 1 aggályom van ... eredetileg az volt a koncepció, hogy azzal repülünk amivel akarunk ... Ha limitáljuk a gépek számát, akkor kockáztatjuk, hogy mire fellépünk nem lesz Camel és DR1, ergo esélyünk sem lesz ...

    Egyfajta javító-nevelő hatása lehet ennek az orosz DR1 uralomnak ... ki kell dolgozni egy taktikát, és bedarálni őket közös erővel :)

    De ha úgy döntötök, akkor természetesen semeddig sem tart ... Lehet Limitet és Respawn time-ot is állíani a gépekhez (Az hogy mennyi idő múlva lesz újra elérhető az a gép ...)

    Valamint a ponthatárt nem a mission-ben hanem a szerveren lehet állítani aszem (Válasz egy régebbi kérdésre :) )
  • DummyBoy
    #9568
    Mekkora a 12V-os ág? Nekem 400-as hajtja a züsztemet jelenleg ... De Enermax :)

    2ms vs 5ms ... Input lag fontos, viszont nekem most 5ms-es monitorom van (Samu 2233BW ...) , előtte 2-es volt ... IL2 tapasztalatom nincs, viszont FPS-ekkel , ROF, BS, FC teszteltem, és nekem semmi változás nem tűnt fel ...

    Ez lehet játékfüggő is ... CSé és kvék pr0-któl sokat lehet hallani, hogy 200 FPS alatt nincs élet ... Én sok FPS-el játszottam (ezekkel annyira nem ...) szóval elég kétkedve hallgatom őket ... De állítólag van benne logika ...
  • Papa01 #9567
    Ööö, nem láttam.. :D

    Nekem is Chieftec tápom van.
  • Gascan #9566
    itt van az aláirásomban... Chieftec 450W
  • Papa01 #9565
    Nekem i7 megtekerve, és egy 4890-es alatt van egy 500-as táp.
  • Papa01 #9564
    Milyen táp? Szerintem belefér.
  • Papa01 #9563
    Hát igen... és még a szándék sincs meg, hogy NÉHA típust váltsanak, pedig tényleg normálisan kérem meg őket..

    OFF:
    @ Urak :
    Felkeltette az érdeklődésemet a Sniper Ghost Warrior. Ki szerettem volna próbálni leszedtem a demót, de ezt írja ki, amikor indítom:
    This version has expired.
    Próbáltam más helyről leszedni, ugyanez a helyzet,
    Jól látom, már ott tartunk, hogy a demót is időkorláttal látják el?? Pfff....

    A szép doboza miatt vegyem meg a játékot vagy mi? /ON
  • Gascan #9562
    arra lennék már csak kiváncsi, hogy a 450W táp hogy fog boldogulni az 5850-el, amikor annak min. 500W-ot irtak az oldalukon

    bár szerintem ha az egész gép nem fér bele 450-be akkor már az egész régen rossz :)
  • Sanyo
    #9561
    24" LG W2486L, 2 ms, led háttérvilágítás, a hátlapján nincs szellőzőnyílás, mert nem melegszik. :) Iszonyúan jó képe van, bár ez nagyon szubjektív. Február környékén volt 80 pénz.
  • Papa01 #9560
    Igen ez gondolkodtatott el.. hogy repülünk x típussal, jönnek a ruszkik és képtelenek a fair játék miatt csak NÉHA másik gépbe ülni...
  • Papa01 #9559
    Most néztem meg ezzel a teszttel.... :D Nem gyári hibás cuccokkal nézte?? :)) Elég durván homályos a kép.
  • Zair #9558
    Hát ne is mondd, ennyit életemben nem bénáztam. Asszem egy killem volt de az is valami véletlen szerencse folytán egy előtte általam seggbelőtt Dr I. lecsúszott és a vízbe pottyant ezért nekem írták jóvá.

    Amúgy az idő nagy részét fejjel lefelé töltöttem a víz alatt bugyborékolva.
    Ja, a limittel egyet értek Papa, szerintem érdekesebb lenne, ha nem Camel vs. Dr I. szerver lennénk, hanem a kevésbé kedvelt típusokat is széleskörűbben használnák a pajtik.
  • Gascan #9557
    *jobbat
  • Gascan #9556
    ez jó volt :)
  • Gascan #9555
    hát akkor felveszlek skypra mert jobban sajnos nem tudok :D
  • Papa01 #9554
    Nekem 225bw monim van.. én sem panaszkodom rá, bár én elég vaksi vagyok..:D Egyébként ez a monitor gagyinak számít?

    pl,
    XY:"Papa, dobtam fényt, látod?"
    Papa: "Ööö.. Nem."
    :D
    Moni: egyszer egy monit úgy hoztak vissza, hogy a csatlakozóját harapó fogóval addig, igazgatta a kedves kuncsaft, amíg egyszer fordítva nem sikerült beledugni..
  • LeonSilver
    #9553
    Nekem is SyncMaster 2233BW van, DVI-n összekötve a vga-val.Sem az IL2 sem semmi más nem mosódik el és input lagról sem tudok beszámolni.
  • LeonSilver
    #9552
    Hehe.Sulinetes időben volt amikor a kiccsávó meg mama meg a fél falu jött gépet venni.Amikor megjött a motyó értejöttek.Kérdezte a főnök, hogy összerakjuk nekik?Ááááá nem kell, informatikus a szoszéd meg mittudom én milyen dumát lenyomtak ott.Persze délután hozták vissza valamilyen indokkal ( már nem emlékszem de valami oylan volt, hogy a vinyót nem tudták beletenni).Na persze.Lófaszt.A gyerek az alaplapot szimplán rácsavarozta a hátlapra,olyan zárlatos lett, hogy öröm volt nézni :D
  • Lacusch69
    #9551
    Ha még nem vetted meg a monitort, adnék egy tanácsot:
    5ms-ost repszimre SOHA!!! A 2ms-osok többsége sem jó.
    Samu 223BW-m, van, 5ms, és az Il-2-ben rettenetesen mosódnak a gyorsan mozgó objektumok, az ikon nélküli azonosítás sokkal nehezebb, int a CRT-vel. Az input lag is rettenetes...

    Check this...
  • Papa01 #9550
    Jól fog menni nagyon, én is 22"-os monit használok, gondolkodtam egy 24"-os monitor cserén, de aztán mégsem léptem meg... :)
  • Solt
    #9549
    Tökéletes összhang ehhez a felbontáshoz! Jó választás! ;)

    Ha még nem raktál gépet össze, azt javaslom legyen ott valaki, aki már csinált ilyet... nem nehéz pár tízezres kárt csinálni... ;)

    Én már jó pár gépet összeraktam, de még egy sem indult el elsőre... nálam a pár napos cseszekedés garantált volt eddig! :D
  • LeonSilver
    #9548
    Persze, hogy elég.Nekem ennél kicsit "szarabb" a konfigom és megy a rof ( is, most már ) mint a barom.Mondjuk a többivel ( FC1-2,BS,FSX ) eddig sem volt probléma.
  • Gascan #9547
    22" nativ felbontása 1680*1050 5ms.. ehhez elégnek kéne lennie az új rendszernek.. Monitor
  • Papa01 #9546
    Jó gép, használd egészséggel! :)
    Monitorod milyen van?
  • Gascan #9545
    megfontolandó mindenképpen...


    Most fizettem ki az új alkatrészeket az új gépemhez ... remélem ezzel már feltehetem a 7-es Win-t és nem fog akadozni :)

    AMD X4 965 3,4GHz BE
    Geil Dragon DDR3 1600MHz 2x2GB
    ATI HD5850 1GB Sapphire Toxic

    Kiváncsi vagyok, hogy fogom összerakni, mert még életemben nem csináltam ilyet :)
  • Papa01 #9544
    De, volt repülés, Mátéval nyomtuk a külföldiek ellen , sőt Zair Mester is feljött! :)
    Délután még egész jól ment, de estére teljesen béna lettem, feszt leestem meg lelőttek! :D
    (Most már röhögök rajta, de tegnap majd szét b*****t az ideg! :D

    Urak! Tegnap beszélgettünk Mátéval, és a küldi kapcsán a következő ötletünk merült fel...
    Az egész onnan indult, hogy feljönnek a szeróra a ruszkik, és ki nem másznak a dr1-ből és a Camel-ből.. De főképp a dr1-ből, és azért sokan vannak akik "hagyományos" gépekkel repülnek éshát nagyon gáz, hogy a dr1-el ezek elkezdenek hentelni... Nem fair.. (Szerintem)

    Szóval mit szólnátok ahhoz, hogy ennek a 2 típusnak a számát (Főleg a dr1-nek) limitálnánk a küldetésben?(Ha egyáltalán lehetséges) Mert sokszor úgy alakul a dolog, hogy a végén szinte mindenki dr1-et vagy Camel-t választ egyébként lelövik... De ez csak egy ötlet.. :) Kíváncsi vagyok a véleményetekre... :)


    Papuka
  • sakkay
    #9543
    Sajna tegnap nem voltam itthon, de amint látom nem volt repülés.
    Tegnap előtt, LETÖRT a tűzgombom vége!!! Gyakorlatilag a közepénél...de a csonk jól működik. Sőt , jobban lőttem utána.
  • Papa01 #9542
    Oks, urak, majd akkor legközelebb!! :)
    @ Gascan: Sajnos ennek ellenére fel tud bosszantani... :))
  • LeonSilver
    #9541
    Hát fázni nem fáztunk :)
  • Gascan #9540
    akkor pont jó időtök volt a betonozáshoz nem? :)
  • Solt
    #9539
    nekem meg még mindig mobil net... :(((
  • LeonSilver
    #9538
    Én most jöttem haza az öcsémtül.Reggel volt némi betonozás (7 m3) majd pedig punnyadás 1000L!
  • Gascan #9537
    ne idegeskedj papa.. ez csak játék :)