29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #9616
    Miért nem szereted az Nvidiat? Persze, emiatt én sem cserélem le a VGA-t, de azért engem zavar egy picit... :) (Így az FC2 után... :) )

    Majd egy Kedves Nvidia tulajdonos tegye már meg, hogy csinál egy hasonló képet.. :) Köszönöm szépen!!! :)

    Papa
  • LeonSilver
    #9615
    Azzal nem tudsz mit csinálni.Max veszel egy szar nvidia kártyát :D mert azzal állítólag nem olyan.Én inkább maradok az atinál a recéket meg leszarom.



  • Papa01 #9614
    A "szőrös és remegős"-re én az utakra és folyókra gondoltam...
    A gép maga szép...
  • Papa01 #9613
    Oké, köszi megnézem... :)

    Bár ahogy láttam, ezzel is mindent alaphelyzetbe rak vissza, csakhát nem olyan kényelmes...

    Kipróbáltam így is... háát a háttérben azért lehet látni a "remegést"... meg "szőrös" is...:



    Leon, megtennéd, hogy egy hasonló képet csinálsz Te is , ha nem gond? :)
    Köszi!
  • LeonSilver
    #9612
    1) Itt be tudod állítani, hogy miket töltsön be a profil a driverből


    2) Itt be tudod állítani, hogy hogyan akarod aktiválni a profilt ( ikon az asztalon! )


    3) Itt pedig azt, hogy mit töltsön be ( én amint látod a linket adtam meg de akár az exe is lehet a rof mappából )

  • LeonSilver
    #9611
    Nem oda.Profil manager!Az kell.
  • Papa01 #9610
    Most látom, Te is fáradtál!! :) Köszönöm!! :)
  • Papa01 #9609
    Értem, köszi. Így akkor jól csinálom?
    1. Elindítom a settings.exe-t a ROF-ban és mindent bekapcsolok amit szeretnék.
    Így:


    2.
    Dupla katt az ATI ikonján jobb oldalt, majd pedig ide kattintok?


    Köszi a segítséget! :)

  • LeonSilver
    #9608
  • LeonSilver
    #9607
    Nekem így néz ki.Mindjárt csinálok egy shotot is.

  • LeonSilver
    #9606
    Igen.Sajnos a RoF ilyen szempontból ( is ) kurva szarul van megírva.
  • Papa01 #9605
    Köszi Leon a segítséget! Tehát a ROF esetben a Driver-ben legyen kikapcsolva, míg a játékban legyen bekapcsolva?
  • LeonSilver
    #9604
    A RoF egy különleges állatfajta.Magában a játékban kell beállítani az élsimítást a driverben viszont ki kell kapcsolni ellenkező esetben nem lesz élsimítás.A legegyszerűbb ha a driverben beállítod a megfelelő értékeket majd elmented profilként.Ez eljátszod az összes gémmel és akkor mindig az adott profillal indul a gém.
  • Papa01 #9603
    Köszönöm Urak a segítséget!Kipróbálom sík terepen is! :)
    Amiatt kérdem, mert tegnap volt nálam egy kedves barátom, és FC2-ben okított egy kicsit.. :) Kérdezte, miért nincs bekapcsolva az AA és AF? Bekapcsolta, hűű, gyerekek.. ég és föld... ha nincs bekapcsolva villódzik az egész istennyila és recés is...

    Csináltam két vidit...

    Alapbeállításokon (semmi nincs bekapcsolva):


    4xAA és 8xAF:


    És akkor még ezeken a vidiken igazán nem is jön át...
    No ezek után elindítottuk a ROF-ot és háát villódzott rendesen.. nem is értem, eddig, hogy nem zavart... és a vonalak is elég recések... ezen próbálok most javítani.
  • DummyBoy
    #9602
    Szépek a képek Papa!

    Ha shimmeringet keresel, akkor az abszolút nem látszik a képeken ... De az inkább olyan sík terepen jön elő, ahol sok út - folyó - mező van egymás mellett :)
  • LeonSilver
    #9601
    Jóez.Mé kérded?
  • Papa01 #9600
    Persze, igazad van, egy háború sem éri meg, szerintem csak arról van szó, hogy a legtöbb technológiai újdonság elsőként a hadiiparban jelenik meg (Rengeteg pénzt költenek a fejlesztésekre.), és később kerül át a civil szférába. Háborúktól függetlenül.
  • sakkay
    #9599
    Ja , és még egy csomó aspektus van, meg nagy fáradság is.
  • sakkay
    #9598
    Gondoljatok csak bele , hányan haltak meg és hányan utaztak, és mennyi áru szállt innen oda. Ennyi..persze akik meghaltak közben, biztosan más véleményen lennének. Nem minden háború, de az első és második, biztosan előre vitt minket,csak közben pár Liszt, meg Einstein, elhullott a mezőkön. Ki tudja mi érte volna meg.
  • Papa01 #9597
    Ez se rút... :)
  • Papa01 #9596
    Urak, korábban volt szó élsimítási problémákról.. Nekem is ATI kártyám van, és kíváncsi vagyok, ezeken a képeken láttok -e hibákat?
    Köszi a segítséget! :)
    Papa




  • Papa01 #9595
    Basszus de kár! Restartot próbáltál? Hátha...
  • Zair #9594
    Nem hiszem el, fel akarok menni a szeróra de b*szódik a netem, öt percenként elmegy, majd visszajön. Szétvág az ideg!
  • Papa01 #9593
    Urak, Márkóról tudtok valamit? :) Nagyon eltűnt.. :(
  • Gascan #9592
    háború azt most is van... csak nem puskákkal vivják
  • Papa01 #9591
    Ennél csak az az érdekesebb, persze, lehet hogy tévedek, hogy mindig ezek a háborúk viszik előrébb az emberiséget... (Pl technikai fejlődés.)

    Örülök, hogy ilyen gondolatokat ébresztett benned a vidi.. :))
  • Gascan #9590
    olyan költői gondolat fogant meg bennem miközben a vidit néztem, hogy milyen groteszk, hogy az ember minden tudását összehozta annak érdekében, hogy egy ilyen madarat a levegőbe repitsen ... és mindezt azért, hogy pár óra repülés után egy másik teremtmény kilyugassa és a földre kényszeritse ... az ember drámája cimet adom neki :D
  • Papa01 #9589
    Milyen szép dombos-völgyes-folyós területek is vannak a ROF-ban... :) Öröm repkedtem egy kicsit. :)
  • Solt
    #9588
    AMD-s dolgokhoz nem értek annyira, biztos jó választás! ;)

  • Gascan #9587
    az alaplap keresgéléssel szórakoztam a legtovább.. ennyire tellett :)
  • Gascan #9586
    Iponról rendeltem.. Ez pedig az alaplap ASUS M4A87TD/USB3

    ne mond azt hogy rossz ha nem akarsz elkedvteleniteni :D
  • Gascan #9585
    már vácott lakom... szóval itt kell megoldani :)
  • DummyBoy
    #9584
    Vagy ha a környéken rakod össze és megakadsz, akkor szólsz és segítek :)
  • Solt
    #9583
    Alkatrészeket? Komplett váltás van, ha jól látom!? De egyébként akkor is megoldják! Kb 2000.- Forint... szólj, hogy nézni akarod... Hidd el nekem, hogy az a 2000.- Forint jóval kevesebb, mint amekkora kárt okozni lehet, egy rossz mozdulattal! Olcsóbb így tanulni, mint saját káron... ;)

    Most látom, hogy az eljuttatás a gond... picit most elakadtam, biztos a meleg miatt :D

    Szóval, amiket írtál új alkatrészeket, ahhoz milyen alaplap lesz? Honnan rendeled?
  • LeonSilver
    #9582
    Ha ésszel csinálod nagy valószínűséggel nem fogod elbaszni.Ha valami nem annyira tiszta inkább nézd meg 5* mint elbaszd.Tipikus hiba volt régebben, hogy a VGA-ba ami megy táp a "gyengébb" gyártók cuccainál fordítva is belelehetett applikálni a tápcsatit különösebb erőlködés nélkül.Aztán meg csak néztek ha a füst kijött belőle.
    Egyébként nálunk ha valaki vett valamit azt ingyen, mindenféle izé nélkül beszereltük a gépébe.Szerintem ez máshol is így van, persze az már más téZta ha nemlehet eljuttatni a gépet az alkatrészvásárlás helyére.
  • Gascan #9581
    nem megoldható az ottani összerakás, mert ugye csak alkatrészeket cserélek... és a gépet meg nem tudom oda eljuttatni... meg igazából szeretném megtanulni hogy kell... nem szeretek másra hagyatkozni
  • Solt
    #9580
    Tipikus! :D

    @Gascan: Szerintem akkor jársz a legjobban, ha ott ahol veszed, megkéred, hogy rakják is össze! Így garancia is van, és tuti nem csinálsz kárt. Szívesen segítek én neked onlány, de az nem az igazi...

    A tápod meg bőven elég kell, hogy legyen. Egy vga-s rendszernek egy minőségi 400W-s táp bőven elég. Nekem egy 400W-s BlueStorm II-s van, de simán elég a 4870-nek, meg a Q9550-nek... ráadásul 2 vinyó, plusz még egy kis tuning is van... ;)
  • Gascan #9579
    lehet hogy azok három gépet tartanak el róla :)
  • Gascan #9578
    ezek szerint nem szabadna, hogy gondom legyen
  • LeonSilver
    #9577
    Én csak röhögök ( nem kicsit ) azokon az ostobákon akik ilyen 1 meg 1.2 kilós tápokat rendelgetnek.