29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • kmarkdev
    #9697
    Nagyjából erről van szó, az alkalmazás Macromedia Director-ral készült, és saját a grafika. Hogy a téma töri, gépészet, vagy kvantummechanika, teljesen mindegy, csak program legyen.
    Ha érdekel valakit, szívesen felteszem valahova...
  • Zair #9696
    Lehet, hogy az az X52 pro érdekelne. (Persze a "pénzügyminisztériummal" történő konzultációt követően tudok csak biztosat mondani)
  • Gascan #9695
    nekem az egy cédét jelent amin van text meg videó a témát illetően :)
  • Papa01 #9694
    Felhívnám a figyelmet a "multimédiás alkalmazás" szavakra! :))
  • Gascan #9693
    elsőre ez nekem egy töri vagy gépészeti szakos diplomadolinak hangzik :)
  • DummyBoy
    #9692
    Na igen ... most jut eszembe: Itt segítek hirdetni egy MSFFB-t, de ha minden jól megy és beválik a G940, akkor az én X52 Pro-m is eladó lesz heteken (remélem inkább napokon :) ) belül :)
  • Papa01 #9691
    Nem elérhető valahol? :)
  • DummyBoy
    #9690
    Na igen, kössük össze a kellemeset a hasznossal :)

    @Urak: MSFFB2 - megkímélt állapotban, működik rendesen, apróbb használatból eredő kopásokkal 8000 HUF ...

    Ha valakit érdekel ...

    Nem én árulom, csak nemrég nekem ajánlották ... Szóval ha valakit érdekel, akkor lehet érdemes megnézni...
  • kmarkdev
    #9689
    De igen, csak diplomamunkaként egy multimédiás alkalmazást készítettem a "Légi felderítés története" címmel.
  • Papa01 #9688
    Hááát, ez sem lett szép, de működik.. :D
  • Papa01 #9687
    Igen, köszönöm, láttam, ki is javítottam... :)
  • Papa01 #9686
    Ezt nézd át:
    http://riseofflight.huMagyar 'Rise of Flight' rajongói oldal

    Csemegézz... :) Szerintem itt a felsorolt kérdésekre megkapod a választ. Nézd át a GYIK-et is! :)

    Gépek:ui. csak a típusismertetők... :)
  • LeonSilver
    #9685
    Rossz a link Papa ;)
  • LeonSilver
    #9684
    Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy ebben a korszakban nem volt jellemző a gépek trimmelése.Ahol meg mégis ott nem tették be a játékba.
  • LeonSilver
    #9682
    Általános repülési ismeretek

    Itt van a trimmelésről is info.
  • Maci23
    #9681
    Ha megvettem a játékot,akkor mi a teendő?Feltelepítetem,és már mehetek is szerverre repülni? vagy nem ilyen egyszerű a dolog?Patch-elni kell a játékot?És ööö hogy vannak a gépek a szerveren,mindenki az alapgépekkel tud repülni,és aki még vett magának az azzal is?

    Valakinek nincs esetleg valami magyar leírása a gépekről,melyik között mi a különbség!És valami praktika a gépekhez hgoy mire kell figyelni repülés közben!Trimmelés(ami amúgy mit is jelent?) és hasonlók!

    Köszönöm!Remélem nem vagyok nagyon fárasztó!
  • Papa01 #9680
    Köszi Dummy a részletes választ, picit bánom, hogy nem NV karit vettem. :) De ez van.
    @ Sanyo: Én bízom benne, hogy az Eindecker a patch-től függetlenül kijön jóval hamarabb... :)

    Papa
  • Sanyo
    #9679
    Hát az "autumn" elég rosszul hangzik, én már a hétvégén szerettem volna az Eindeckerrel repülni. Mondjuk tegnap bedöglött az egyik vinyóm, amire a játékaim vannak telepítve. Tiszta szerencse, hogy kb. 1 hete lementettem az egészet a szerverre. :)
  • DummyBoy
    #9678
    Nem, szüljenek sünt ... Állítólag a magas HW igény miatt nem megy az SSAA a 4-es szérián :(

    Az Ati driverei zártak, míg az nvidia nyitott ... pl: új profilrendszer van a 2xx-as nvidia driverekben ... Az nvidia az új drájverek megjelenése előtt elküldte ezek dokumentációját az nhancer programozóinak, mert hogy az új driverekkel nem lesz kompatibilis a régi nhancer, és a doksik alapján tudjonak frissíteni ...

    Nekem x4-es AMD-m van ... az SSAA-nak tényleg nagy a hw igénye, de egy 2-essel megbirkózik mind a ROF mind a BS/FC2 ... és szép minden :) Pontosabban egy kombinált SSAA-val ... Mivel nem megy az nhancer még, ezért az nvidia kiadott egy toolt, ahol be lehet kapcsolni az SSAA-t ...
    2xSSAA és 2xMSAA már nagyon szép képet generál ...

    Itt egy leírás angolul az SSAA-ról: nhancer.com - AA modes

    Kicsit trükkös, mert az SSAA úgy van megadva hogy 2x1 - 2x2 ... stb ...
    Ez annyit jelent, hogy x és y irányban mennyire növeli meg a rendelerelt kép felbontását a móka ... 2x1 nem tünteti el a recéket, viszont lényegesen leredukálja a shimmeringet ... ezért mellé kell a 2xMSAA ... 2x2 már oké :) Csak az már túl sok :)
  • Papa01 #9677
    Dummy mester, a 4890-es sen támogatja az SSAA-t? Ha nem, később driver-ekkel sem fogja? Vagy ez hardveres támogatás? Milyen CPU-d van? (A 4x SSAA miatt akadás miatt kérdezem.)
    Papa
  • DummyBoy
    #9676
    Nem tudom ... De megkérdezem ...

    @shimmering ügyben : Ugye a recék ... Ha valaki ennyire utálja az nvidiát, és zavarja a rece a ROF-ban, akkor az új 5-ös szériás Ati-kon már van SSAA (SuperSampling AntiAlias) - amivel eltüntethető ... Egy gond van vele ... zabálja az erőforrást rendesen (nvidia-nál is ... csak ott minden kártyánál bekapcsolható ...)

    Az én képem 2xSSAA és 2xAA mellett készült, így van egy minimális rece, de fényévekkel jobb mint az eredeti ... 4xSSAA mellett már semmi sincs ... csak akad :)

    Én amiatt orroltam meg az Ati-ra, hogy a 4870-ben nincs SSAA, mert nem bírná a kártya ... Persze az 56xx-asokon meg megy ... Szóval 2 választásom volt ... Vagy veszek dupla pénzért egy újabb ATI-t, vagy rádobok egy kicsit és veszek nVidia-t ... azóta is tökéletesen elégedett vagyok vele!

    Az 5830 talán picit jobb mint a 4870, viszont lényegesen drágább (Még a GTX465-nél is drágább ...) ... A többiről nem is szólva ... az 5850 lenne jó, de annyit nem ért a dolog ...
  • Papa01 #9675
    Köszike! :)

    Gondolkodtam a patch dolgon.. azér'... kicsit telhetetlen vagyok. :D pl az ED-nél milyen sűrűn adnak ki javításokat a szimukhoz? Megszoktam a jót.. :)
  • LeonSilver
    #9674
    Én olvastam és nem leltem hibát valamint qrvajó!
  • Papa01 #9673
    Urak, jól értem az új patch ősszel fog érkezni? :((
    Link, 68. HSZ

    A ROF írásokat olvasta valaki? :))
  • LeonSilver
    #9672
    Hogyé aggya?
  • DummyBoy
    #9671
    Jó reggelt Urak!

    Joy ügyben: ha valaki FFB-s joy-t keres, az egyik fórumozó megkeresett, hogy neki van egy eladó MSFFB2 ... Nekem már tárgytalan, de ha valakit érdekel, akkor szóljon :)
  • LeonSilver
    #9670
    Alapvetően egyik sem érdemelte meg.Mint hallom a hollnadusok szarul és durván játszottak, a nyomorék spanyolok meg még svájctól is kikaptak.Lófasz egy csapat nem világbajnok.De ez a lényegen nem változtat, az övék lett.Ennyi, kár tovább ragozni.
  • Gascan #9669
    én inkább azt mondanám, hogy a hollandok nem érdemlik meg
  • LeonSilver
    #9668
    Sohasem kedveltem a spanyolokat.Lehet, hogy megnyerik ezt a szart de nemérdemlik meg.
  • Gascan #9667
    csak nem a hollandoknak szurkolsz? az nem foci amit ok csinalnak :D
  • LeonSilver
    #9666
    #9665 Lófaszt

    #9664

    A 4GB miatt nem ártana 64bites rendszert használnod.Kellene egy legalább 4 magos processzor és egy kicsit gyorsabb RAM.Nem szar a konfigod, ez RoF fícsör.
  • Maci23
    #9665
    Hajrá Spanyolok ...
  • Maci23
    #9664
    Akkor mi a megoldás?Aki ezt a játékot használja mindenkinél akad?Vagy mindenki Xp alatt futtatja,vagy nemtudom akkor!Vagy annyira nagy a gépigénye a játéknak hogy szar a configom?
  • Papa01 #9663
    Nézd az utak, folyók széleit.... tiszta rece, míg a Dummy-én szép egyenes. és nem remeg az egész.. nézd meg a #9603 post-omban a 2 videót... sokkal csúnyább az, ahol nincs bekacsolva az AA és AF... próbáld, hogy egyszerre indítod el a 2 vidit... :)
  • Gascan #9662
    koszi :D amugy en ezen a kepen a contraston kivul mas kulonbseget nem veszek eszre elsore.. lehet hogy mas idoben - orakor - is keszult ...
  • Papa01 #9661
    Urak! :)
    Csináltam egy új begyezést a GYIK-be egy új bejegyzést az online vásárlásról. Ha van kedvetek olvassátok már el, nehogy hülyeség legyen benne.. :)
    Ja és elkészült a Pfalz D.III-as cikk is... persze a műszerfalat fogom javítani, ha megjön Márkó kolléga fordítása.
  • LeonSilver
    #9660
    32-es w7-et használ a kolléga úr.
    Valami más lesz ott a bibi bár én 32biten csak xp-vel próbáltam és ott tökéletes volt.
    Most, hogy négymagos szarom van meg 64-es w7 alatt is mint a barom a lentebb látható beállításokkal.
  • Fokker
    #9659
    ha 64 bitet használsz, akkor szerencsés vagy, hogy csak kicsit akad. 32 bit alatt meg talán kicsit játszani kell a Post Effectsszel. pl. kapcsold ki a HDR-t, Bloom-ot. ezek lehet hogy Ati-gondok. nekem pl. ezek mind ki vannak kapcsolva, a Landscape Mediumon van, a Mesh Quality 50%-on, a memóriahasználat így csak 50%, mégis néha beröccen. először nyomj fel mindent maxra, majd próbálgasd. talán még a vertical sync okozhat ilyen kis akadást.
  • Papa01 #9658
    Ha 64 bites OS-t használsz, akkor valószínűleg az az ok... :(((
  • Maci23
    #9657
    Sziasztok!

    Megrendeltem a joy-t,megveszem a játékot holnap győrbe,és megpróbálkozom akkor ezzel!De....

    Amikor a demot feltettem,akadt egy picit,mi lehet az oka?Egyszer már kérdeztem,de azt hiszem hogy csak 1 választ kaptam!Most friss a dolog,azért kérdezném mégegyszer,hátha több választ,lehetőséget kapok!

    Configom: Core2Duo e8400, 4GB DDR2 800mhz, Ati Hd5850 OC 1GB, ASUS P5Q Deluxe

    Előre is köszi a válaszokat!