29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • perko
    #9737


    Ez volt az?
  • Her Laca
    #9736
    Nos akkor jelezd ha eladó sorba kerül ,én vevő vagyok rá.
  • LeonSilver
    #9735
    Én is egy szutyok 17-es CRT-n fogok nyomoronckodni de midnenképpen elvitetem kipucolni.Ha valahol kint a szélén lenne akkor leszarnám, de pont qrva szar helyen van :(
  • Fokker
    #9734
    @Papa : jók az írások, ez az oldal sztem 1000x jobb, mint a hivatalos.

    @Márkó : én is leszedtem, nemsoká belekukkantok.
  • DummyBoy
    #9733
    Ne is mondd ... Nekem valami idegen fanszőrzet esett a laptop-omba ... Természetesen az LCD és a védőréteg közé ... egy darabig csúszott lefelé, majd megállt ...

    Az ideg szétver ... Az IT-sokkal negyed órán keresztül ezen röhögtünk ... Én főleg kínomban, mert a gari miatt szétszedni nem lehet, gariba meg nem tudom visszaküldeni mert akkor hetekig valami szaron kell dolgoznom :(
  • LeonSilver
    #9732
    Hát gyerekek sok mindent láttam már a facsavarral rögzített cd olvasótól egészen a hátlapra applikált alaplapig de amit most tapasztaltam olyant a moha nembaszott.Valami kis bogár mászott a monitoromba.Most úgy néz ki, hogy megpusztult mert vagy 2-3 órája nem mozdul de előtte elég aktív volt.
    Még a nejemnek is mondtam, hogy nézze meg mert ilyent nemlátott.
    Holnap majd letárgyalom a bóttal mert még garos a monitor és qrva szar helyen van, középtől kicsit jobbra, szem magasságban.Csináltam róla képet de annyira nemfasza monitorról fényképet csinálni ilyen közelről :D
    Azér annyit ki lehet venni, hogy van ott valami és az is jól látszik, hogy nem pixelhiba.Meg hát mondom, mászott a kis buzi :D

  • DummyBoy
    #9731
    Ami más a Pro-n:

    - Jobban néz ki :) Ez nem kérdés :)
    - Fém tányér (Tartósabb) meg pár fém kapcsoló (Az meg jobban mutat)
    - Dupla rugó - Ez elvileg azért van mert az egy rugós rendszer esetén a centerhez közeledve lényegesen gyengébb a rugóerő, ezt ellensúlyozná a 2-ik a Pro-ban
    - Dupla Hall sensor - dupla pontosság - De bezzeg a centerplay magmaradt ...
    - És a lényeg: Programozható MFD és LED világítás ... Aki nem akar programozni, az egyszerűen átszinezheti a ledeket ... Aki viszont akar (És tud is, mert ehhez tényleg programozónak kell lenni :( ) az bármilyen szimulátorból jövő infót megjeleníthet az MFD-n, vagy ezek hatására változtathatja a LED-ek szinét ...

    Ez lenne a nagy különbség ... Sajna a programozós részt csak ROF - BS és Lonci alá nem csinálták meg, Flakon, FSX és IL2 alá vannak hozzá tesztreszabható programok, és így a nem programozók is tudják használni ... Ebből a Falcon-osat ki is próbáltam egyszer, fasza nagyon, de ugye nem minden fenékig tejfel az nvidia karikkal sem, ugyanis a FreeFalcon meg azt nem csipázza :(

    Én imádom a Pro-mat, ha megengedhetném magamnak, akkor simán megtartanám ... De érdekel az FFB ... BS és ROF, nomeg az érkező SOW miatt is ... és most jó lehetőség adódott ...

    Csak meg ne bánjam!
  • sakkay
    #9730
    Ja, Papa már értem miért mondtátok a Camelra , hogy túl erős.. jó, gyanítottam ,hogy a lábkormány az oka de , hogy ennyire..
  • sakkay
    #9729
    A repülő tudásom, főleg a pontosságom kb.40 % nőtt. Most jöttem rá, hogy a régi joy , már rég nem működött, csak nem vettem észre....
  • sakkay
    #9728
  • LeonSilver
    #9727
    Nem dugtad be az adaptert mi?
  • LeonSilver
    #9726
    Egyébként ( hogy kicsit sztorizgassak ) nekem qrvára tele volt vele a faxom.
    Annak idején adtak ilyen pasztát hozzá gyárilag ami elméletileg tartalmazott ezüstöt a jobb hőátadás miatt.Na most egy ilyen kis tubus 8-10 adagot tartalmazott de ugye vérpisti rányomta az egészet.Hótt trutymó volt minden tőle, alig lehetett még a kézről is lemosni.A nagykerek persze csak úgy vették be garba ha meg volt tisztítva.Mindenféle izopropil-alkohollal meg mittudom én mivel takarítottam.
  • LeonSilver
    #9725
    Az a hűtőborda aljára van applikálva.Az a műanyag szart azért szedd le róla :)
  • Gascan #9724
    megjöttek az új cuccok... hogy lehet hogy a CPU-hoz nincs ez a pasta amivel be kell kenni?
  • sakkay
    #9723
    Kérlek ne mondjatok semmit!!...
  • sakkay
    #9722
    Na elég fura ez a saitek driver oldal. Ha manuálisan keresek van még újabb.
  • sakkay
    #9721
    Nem érzékeli a gépem, bár a legújabb driver van fenn. A joy oldalon is olvasok valami hasonlót. Ha netán valaki tudja mi ez írhatna.
  • sakkay
    #9720
    Na megjött az evo force, jól néz ki csak azt nem értem minek az adapter?
  • Her Laca
    #9719
    Te sem vagy ám normális:)))
    Na ha megvan a másik ,jelezd ha el akarod adni.Kell egy tartalék joy , biztos ami biztos. De ha másnak nagyobb szüksége van rá ,nem erőltetem:)
    Szerintem ezek azok a joy ok amik megérik a pénzüket ,legalábbis nekem ez a véleményem. Bár azt nem tudtam soha megérteni ,hogy a pro mi a fenéért drágább mint a sima,az a pár fém cucc nem hiszem ,hogy predesztinálja a drágulást.
  • kmarkdev
    #9718
    Örülök, hogy tetszik, majd' 2 év munkája :)
  • LeonSilver
    #9717
    Hát ez qrvajó!
  • DummyBoy
    #9716
    Féligmeddig :)

    Természetesen a képen rosszulk látszik, NEM a céges laptopon megy a BSVP, az csak délibáb :)

    A kicsit meg párom kisajátította, "konyhagépnek" :)

    Jut eszembe, Markó, én néztem tegnap, nem rossz kis cucc :)
  • Papa01 #9715
    Jaja, bosszant is, hogy nem tudom, nézni, hiába tiltom le azt a szart, csak letörli az exe-t... Pedig úgy megnézném! :)
  • Papa01 #9714
    Dummy, ez a sok cucc a tied?? :) Már azt hittem az Atlantis pilótafülkéjét látom.. :D
    Gratula, szép cuccaid vannak! :)
  • kmarkdev
    #9713
    Tuti fals a riasztás, ez a beadott diplomadoli, nem lehet benne vírus, ráadásul 2000 óta nem nyúlt hozzá senki, és a CD-ről tömörítettem be direktbe.
  • DummyBoy
    #9712
    Persze, nem titok ... Doboz és CD nélkül tudom csak adni, 20k.

    Csinálok majd róla fotókat, mert szerintem a "tökéletes állapotban lévő, természetesen a használatból eredő kopással" szövegbe az is belefér, hogy 3 hónapja ezzel verem a disznókat ...

    2 mod van rajta megcsinálva - ki van iktatva a centerplay és a throttle detent, de ezeket pár perc alatt vissza lehet csinálni. (Szerintem felesleges és ráadásul sokkal jobb így, de ha valakinek eredeti állapotban kell annak megoldható ...)

    Természetesen úgy fogom kihirdetni (Elvileg holnap megjön a másik ...) hogy képekkel, és a kis csapat tagjainak elővásárlási joga lesz :)

    Ezen a képen semmi sem láccik, de annyi talán kivehető, hogy a disznóverés nyomai nem látszanak :)

    Asztalom ...

    A lényeg természetesen, hogy maga a tányér és a tartó a folyamatos kenésnek köszönhetően nincs megkopva (Én nem láttam, de nem is vettem észre ...)
  • Papa01 #9711
    Köszi Márkó! :)
    Sajnos nekem a NIS beriaszt az exe állományra... szerintem fals riasztás, úgyhogy sajnos még nem tudtam megnézni... :)

    @ Laca: :) Rég láttalak errefelé.. nem jössz repülni valamikor? Bár ebben hőségben én sem kapcsolom be a gépet úgy fel tudja fűteni ez a Q panel szobát...
  • Maci23
    #9710
    Hát ööö volt egy X52-m,azt eladtam,mert szerettem volna Force Feedback-es joy-t!De a g940 azért kicsit magasan van!Most ismerkedem a játékokkal,vagyis a rep.szimekkel!

    Hát meglátjuk!De nem tudom miért nincsen x52 Force Feedbackesen,vagy lehet csak én akarok túl sokat!
  • Her Laca
    #9709
    Aztán majd lesz sírás ,rívás ,köpködés, anyázás úgy 3-4 hét múlva:)
    Hogy jutott eszedbe ez a szerkezet megvásárlása?
  • LeonSilver
    #9708
    Valahol írtam én már, hogy ez az egyik legnagyobb bajuk.
  • Her Laca
    #9707
    Ha eladó lesz az élvezeti pálca akkor mennyit kóstál?:) Már ha nem titok.
  • Maci23
    #9706
    Nah meghozták a Logi 3D pro-t!Érdekes, kevesbbet mozog a bot a 4 irányba mint az x52-nél!Azt hittem nagyobb a mozgása hátra meg előre!
  • kmarkdev
    #9705
    Lehet letölteni. Futtatás előtt célszerű elolvasni az olvassel.txt-t :) Az alkalmazás 10-11 évvel ezelőtt készült, a színvonalat az akkori lehetőségekhez mérjétek, pls.
  • Papa01 #9704
    Vagy ide:
    http://www.mediafire.com/
  • kmarkdev
    #9703
    137 M
  • DummyBoy
    #9702
    pájretbéjen fentvan? xD

    Természetesen érdekel :)
  • Papa01 #9701
    Tömörítve mekkora? :)
  • kmarkdev
    #9700
    Akkor hova tudom feltölteni?
  • LeonSilver
    #9699
    Szerintem mindenkit.
  • Papa01 #9698
    Az öreget érdekli!! :)