29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • brendon566
    #9857
    Én sem repülöm őket túl gyakran, a DR1 meg sincs...
    Csak annyit szeretnék, hogy valami legyen, mert így nem olyan...

    Nem tudom Sanyo mennyire van mostanság gépközelben.
  • Solt
    #9856
    Így van! Ráadásul a veres csillag a harci kedvet is növeli, tehát pl IL2-höz kifejezetten ajánlott "védő ital"! :D
  • LeonSilver
    #9855
    Én abban is benne vagyok, hogy vegyük ki őket, nekem nem hiányoznak.
  • Gascan #9854
    nincs multi ugyhogy nem
  • Papa01 #9853
    Igen, a #9842-es HSZ-ben én is erre utaltam! :)
    Dummy, a WoP megéri az árát?
  • DummyBoy
    #9852
    Hoppá ... Ezek a WOP-os fiúk ... Ezért nem halad akkor a WOP :(

    Mindegy, hátha ezt is kiadják PC-re ...

    Mondjuk vicces hogy lesz Realistic része is ... szimulátort kvarcjátékra?
  • DummyBoy
    #9851
    Mi is szombatra tervezzük :)
  • Gascan #9850
    ja es ja :)
  • Papa01 #9849
    Én szombaton tervezem... :)
  • Fokker
    #9848
    kecskeméti repülőnapra aug. 7-én jöttök? lassan meg kéne venni a jegyeket.
  • Gascan #9847
    vagy frissen csapolva es helyben fogyasztast ajanljuk meg :)
  • Papa01 #9846
  • brendon566
    #9845
    + a többi szerveren a korai gépek nem elérhetőek, akik pedig itt szeretnék kipróbálni őket (multiban)....hááát
  • Her Laca
    #9844
    A legfontosabb! Deres legyen az üveg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Papa01 #9843
    Én teljes mértékben támogatom!
  • Papa01 #9842
    Köszi a tippet, holnap veszek egyet... :D
    Ööö, igen Leon mesternek igaza van nem láttam, hogy PC-re nem jön ki.. :), de háta a Wings of Prey is kijött.. :) és a készítő cég is ugyanaz, nem? :)

    Nyitottam is egy topic-ot neki az SG-én, ott is szóltak, h nem igazán jó helyen van... :)
    Elszabtam...
  • brendon566
    #9841
    Ezzel a DR.1 24/7 "faj" nagy részét ki lehetne szűrni, és a töbiek sem éreznék kényszerűnek...
  • brendon566
    #9840
    Jelenleg a magyar szerveren 17 játékos van, közülük egy visz spad-ot, a többi DR.1-es, esetleg CAMEL.

    Valaki esetleg támogatná az ötletet, hogy limitálva legyen ezen gépek száma?

    Ha jól tudom, az egyidejüleg fent tartózkodó gépek számát lehet megszabni...javítsatok ki ha tévedek
  • LeonSilver
    #9839
    Szerintem Papa ezt nem vette észre elsőre ;)
  • Gascan #9838
    ez csak ps3 meg xbox... azokra meg nem a hardcore sim a jellemzo
  • LeonSilver
    #9837
    Nem de én elég erősen kétlem, hogy komoly szimulátor lenne.Még ha annak is nevezik. ;)
  • Her Laca
    #9836


    Kezdő sörisszáknak én ezt ajánlanám:)Később jöhetnek a cseh ,szlovák stb finomságok:D
  • Papa01 #9835
    Dede! :) Nem ízlett, de majd teszek egy próbát, csak azt nem tudom melyiket... :D

    @ Urak!:
    Erről hallottatok már?? :)
  • Gascan #9834
    Ez tetszik :)
  • LeonSilver
    #9833
    *
    "nem találta volna fel a sör"t
  • LeonSilver
    #9832
    Ez olyannyira igaz, hogy ha az emberiség nem találta volna fel a sör akkor ma nem lennénk.Ez tök komoly dolog, nem ilyen kamu meg nem a sörkészítők találták ki.Abba a korban amikor nem tisztították a vizet és a szennyvíz szabadon folyt mindenhol a sör volt az egyetlen, biztonságos folyadék.Nem beszélve arról, hogy a sörben minden megtalálható ami az életbenmaradáshoz kell.Nem véletlenül hívják folyékony kenyérnek!
  • DummyBoy
    #9831
    Na most mint határmentiként el kell mondanom, hogy a Szlovák Fácán sokkal jobb mint a magyar ...

    Oda kell ezekre figyelni, mert pl a Kozel-t is már pesten gyártják ... A sör egyik legfontosabb alapeleme a víz, ezért qrva mindegy a recept, meg a licensz, teljesen más az ízük ...

    Nekem szlovák cuccok közül a Fácán és a Kelt a kedvencem, de én majdnem minden cseh sört szeretek, szerintem a legjobbak!

    Magamnak mindig olyat veszek ami éppen akciós a Tecsóban :) Persze épeszű kereteken belül ... Borsodi - Soproni - Fácán - Kozel. Leginkább ezeket :)

    Gombóc Artúrra visszatérve: Én sem az alkoholtartalma miatt iszom a sört ... ha sofőr vagyok, akkor is viszek alkoholmentes sört a túrákra, egyszerűen szeretem a kesernyés ízüket ... Ráadásul nem véletlenül folyékony kenyér a másik neve :)
  • Her Laca
    #9830
    Minden egyes szavad mint a szentírás!:)

    Papa! Ezt nem mondod komolyan?:) A ser szomjat olt, táplálék, ha magadra locsolod barnít, húst puhítja,és még az isten tudja mi mindenre jó még. Az emberiség legnagyobb találmánya. Ja és finom!!!:D
  • Gascan #9829
    ez azért érdekes, mert ugye én gyárilag felvidéki vagyok :) ott mi is ezt szeretjük a legjobban, meg árban sem a legdrágább... és ahogy észreveszem, magyarországon is szívesen fogyasztják, még a külföldiek is
  • Gascan #9828
    lehet meg kéne kóstolndo újra.. korral az ember is nemesedik :)
  • LeonSilver
    #9827
    Én meg semmit, max szilveszterkor egy korty pezsgő.Már nagyon régóta ( 12-15 éve kb.).Egyébként előtte meg az olyanokat csíptem mint a Spaten.A víz szerű szarokat mint a balatoni utáltam.A sör legyen keserű ne pedig olyan mint a körömlakk.
  • Zair #9826
    Milyen csokoládét szeret Gombóc Artúr???
  • Zair #9825
    Én úgy vagyok a sörrel*, mint Gombóc-Artúr a csokoládéval :-)))))))
    A kedvenc amúgy a Zlatý Ba¾ant, ha már mindenféleképpen választani kell.


    *Az alkohollal meg mint Pelikán elvtárs: "-Mit iszik Pelikán? - Mindent."
    :-))))))))))) Persze csak mértékkel mindent.

  • Papa01 #9824
    Köszi! Egyszer a fősulin már ittam egy kicsit, de ööö..., nem ízlett az íze. Keserű és savanyú...
  • Gascan #9823
    ....hát ha találkozunk kecskeméten veszek neked egyet :)
  • Papa01 #9822
    Én még soha nem ittam még egy üveg sört sem... :)
  • Gascan #9821
    borsodiért adnátok pénzt? :)
  • Gascan #9820
    amúgy ti melyik sört szoktátok inni?
  • Solt
    #9819
    Olyannyira nem tudok vele azonosulni, hogy hetente legalább egyszer kijelentem, hogy pár száz évvel később születtem, mint kellett volna! :D

    Az bosszant a legjobban, hogy a technikai fejlődés, arányos emberi minőségbéli hanyatlást hozott magával...
  • Papa01 #9818
    Nekem a Dáica-ról mindíg Hofi jut az eszembe.. :D
    "A rablók Dácia-val száguldottak el. Ezen buktak le. Mert a Dácia szétrohad, tönkre megy csak épp nem száguld.. " :D