29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Gascan #9897
    ez az első 64bites op rendszerem... mindegy, köszönöm szépen a segitséget.. akkor mostmár tökéletesen működik :)
  • LeonSilver
    #9896
    Mert nem is gondoltam, hogy nem tudod ;) Néha előfordul az emberrel, hogy ha valami neki természetes vagy tud valamit akkor meg sem fordul a fejében, hogy másnak ez nem evidens.
  • Gascan #9895
    vazze :D ez azért elég vicces :) ... miért csak most mondod? :)
  • LeonSilver
    #9894
    Te papukám.A 64 bites windóznak KÉT program files mappája van ám.
    Van egy Program Files a 64 bites szoftvereknek és van egy Program Files (x86) a 32 biteseknek! Le ne töröld vazze :D :D
  • Fokker
    #9893
    Dr.1. - Camel redukálása: részemről rendben az oldalanként 2-2 felállás.

    össznépi repülés: pl. holnap délelőtt nekem OK.
  • Gascan #9892
    direkt 2x is megpróbáltam...

    tuti hogy a régi Win csinálta, mivel az angol nyelvű, a mostani meg magyar... valamint van dátum is ami azt jelzi hogy a fájlok mikor kreálodtak, pont akkor amikor felment a 32 bites win

    azért zavar csak, mert néhány program (alaplap driverek) a régi program files mappába másoldóik, néhány meg az újba
  • LeonSilver
    #9891
    De buztos, hogy a régi win csinálta?Van .old kiterjesztése a mappának?
    Ha formáztad azt a partíciót, akkor 100%, hogy eltűnt volna.
  • LeonSilver
    #9890
    Próbáld ezt:
    start/futtatás
    ide írd be:
    cacls "elérésiút/mappanév" /e /p felhasználóneved:F
  • Gascan #9889
    egy mappát akarok törölni abból ami megmaradt az előző winből
  • Gascan #9888
    Ezt az üzit kapom pontosan:

    Ezen művelet végrehajtásához engedély szükséges.

    A mappa módositásához forduljon engedélyért a következőhöz:
    TrustedInstaller

    és még a mappa létrehozás dátuma szerepel itt, amiből látom, hogy ez az előző Win-nel volt kreálva
  • LeonSilver
    #9887
    Mielőtt megkérdeznéd ;)

    Vezérlőpult\Felhasználói fiókok és családbiztonság\Felhasználói fiókok
    és itt a Felhasználói fiókok felügyelete beállításainak módosítása

    A csúszkát húzd LE tökig.
  • LeonSilver
    #9886
    Te csak azt hiszed, hogy admin vagy :D
    Kapcsold ki az UAC-ot és próbáld meg úgy.
  • Gascan #9885
    megoldottam :) köszi a segitséget ... valami iso burnert töltöttem le, azzal kiirtam és igy már jó..

    ... most meg olyan gondom van, hogy az előző 32 bites verzióból itt maradt a program files mappa annak ellenére hogy leformátoztam, ami igaz hogy csak 300 mega .... de valamiből 2x is megvan ugyan az és nem lehet letörölni, mert azt irja hogy admin jogok kellenek hozzá... pedig az vagyok
  • brendon566
    #9884
    Meg akartam már nézni a videókat nagyon, de szerintem a harmadik helyezett a legjobb a 3 közül.
  • LeonSilver
    #9883
    Hát nem egészen :D
    CD képet kell csinálni az eredetiből ( például .iso -t ) majd azt kell felírni.
    Attól, hogy simán átmásolod a cuccokat a bootszektor még nem megy át bakker.
  • LeonSilver
    #9882
    http://www.ashampoo.com/frontend/products/php/product.php?session_langid=5&idstring=0710#

    http://ingyenletoltesek.com/cd-dvd-iro-program
  • Gascan #9881
    eddig neroval szokta, de mivel az meg nincs :) miert hogy kene? van ilyen hogy burn... kijelolom mit szeretnek, milyen sebessegen, label aztan haddszoljon :)
  • LeonSilver
    #9880
    De hogyan írod faterkám?Ha csak simán átmásolod a fájlokat akkor lóf*sz lesz nem bootolható.
  • Gascan #9879
    van valami ingyen letoltheto iro progit amit ajanlanal?

    mindekettot a win 7 32b -be epitettel irtam :)
  • LeonSilver
    #9878
    Nem, az nem számít.Az igen, hogy szarul van megírva ;)
  • Papa01 #9877
    Ez mekkora: Azaz esés....
  • Gascan #9876
    -j :)
  • Gascan #9875
    az hogy lehet, hogy mar a masodik win 7 64bit dvd-t probalom bootolni, de mindkettonel azt irja ki hogy select a proper boot device

    ...az szamit, hogy a dvd neve nem pontosan ugyan az mint az eredeti verzioje? mivel nem tudok annyi karakter beirni a labelhez
  • Papa01 #9874
    Van egy magyar srác is!!
  • Papa01 #9873
    TOP 10 videó

    Lehet, mégiscsak lesz valami patch féleség?? :)
  • DummyBoy
    #9872
    Üdv Urak!

    A döntés megszületett. Saitek X52 Pro és Saitek X52 Pedal eladó!

    A joy jelenleg félretéve Herr Laca mesternek, ha a képek alapján is úgy dönt, akkor eladva :)

    További képek és az esztétikai hibák a galériámban találhatóak!



  • Gascan #9871
    elfogyott a penz a tovabbfejelsztesre, holott amit kiadtak coop mission pack azt szinglibe at sem lehet vinni meg egy palyat sem, mert annyira nehez... Coopot meg egy szent lelek sem jatsza... mondjuk kivancsi lennek kinek az oltelete alapjan rejtettek el a Coop server browsert a menuben egy masik helyre :)

    a szimulator mod ami erdekes lenne olyan szerot nem is talalni csak nagyon elvetve, ugyhogy az ilyen arcade roppenesek pedig nem vonzak a tobbseget
  • LeonSilver
    #9870
    Ez nagyon összetett Papa.
    Van egyrészt már egy gyűjteményem, néha onnan szoktam választani.
    Aztán van ugye a gugli.
    Nézzük a konkrét esetet.A faszi a wop szeiálját szerette volna megkapni ami jó nagy balfassság ergo epic fail.
    Most ha beírod a gugliba, hogy epicfail qrva sok képet kasz.Ezt lehet kicsit kibővíteni, hogy beírod a kiterjesztést is, epicfail.gif ( azért szoktam ezt használni mert az animált cuccok gif-ben vannak ).Láthatod, hogy rögtön az első lapon szerepel az általam postolt kép ;)
  • Papa01 #9869
    Azért döbbenet,mennyire nem pörög az a topic... :(( Pedig igen tetszetős kis szim. Mi a baj a nultijával?
  • Papa01 #9868
    Háát, Leon mester átnéztem a WOP topikba és hatalmasat röhögtem a #585-ös post-odon... :
    Honnan szeded ezeket a képeket? :) Az egyiket még le is mentettem, talán a Lock On topikban alkalmaztad. Ezt:


    Valami "értelmes" gyerek post-jára reagáltál... :D
  • brendon566
    #9867
    Szerintem oldalanként 2 Fokker és 2 Camel rendben lenne...habár az még 8 gép.

    De jólenne ha sokan hozzászólnának, hogy minimum mennyi lenne jó
  • Papa01 #9866
    Pár darab azért maradjon Fokker és Márkó uraknak..
    Meglátjuk hogy ők is mit szólnak, de egy kis változás jó lenne... :)
    De tényleg Urak, kéne már valami közös össznépi repülés.. olyan régen volt már...
    Mit szóltok hozzá? :)) Mikor legyen?
  • DummyBoy
    #9865
    Én fordítva vagyok :) Hónapok óta olvasgatom a topikokat, hogy milyen íze lesz de a csoki csak most ért ide :)
  • Solt
    #9864
    Ok, köszi! :)

    ( parasztnak tejcsoki basszus... hónapok óta megvan, és még időm sem volt rendesen foglalkozni vele... :((( )
  • DummyBoy
    #9863
    Remélem nem gond hogy ide offolok:

    ED fórum: G940 Leds - working program topik

    Itt van minden angolul :) Ha nem sikerülne akkor segítek ... bár nem bonyolult. Nekem is sikerült :)

    Ha érdekelnek a részletek, akkor BS topikban leírom az én beállításaimat :)
  • Solt
    #9862
    És mindezt hogyan? :) Milyen példa program? :D
  • DummyBoy
    #9861
    @WOP: szerintem ha a sazr játékfelhozatalt nézed akkor igen ... Sajna a multi tényleg haldoklik, pedig a coop a Luftwaffe addonnal jó móka lenne :)

    @Küldi: Szavazzátok meg melyik gépből mennyi legyen ...

    Esetleg ketté lehetne vágni a küldit ... Egyikben csak 1917 előtti gépek lennének, a másikban meg csak 17 után készültek ... De ott vannak a Reflected-es küldik, az sem lenne rossz!

    @Off: Húúú ... a szemöldököm befonom mire belövöm a BS profilt a G940-hez ... Viszont az kész van hogy a gombok annak megfelelően változtatják a szinüket, hogy be vagy ki van kapcsolva velük az adott funkció xD

    A jobboldali 4 pl az auto módok gombjai ... ha be vannak kapcsolva akkor zöldek, ha FD van akkor narancs (Spec ez volt a legegyszerűbb, mert ez benne volt a példaprogramban :) De a poén, hogy eredetileg is így terveztem) :)

    A többi meg a Targeting panel cuccai, Lézer és Master Arm :)

    Király ez a cucc :)
  • brendon566
    #9860
  • Sanyo
    #9859
    Mi még nem döntöttük el, de a szombat valószínűbbnek látszik.
  • Sanyo
    #9858
    Ha Dummy átszerkeszti, akkor lecserélem a jelenlegit, sima ügy. Reflected is adott pár küldit, esetleg azokat is ki lehetne próbálni.