29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #9937
    FFB finomhangolással - talán - Asszem ez a CenterSlop amiről G940 esetében is beszéltek ...

    Az tény, hogy szokni kell nagyon :) Én napok óta csak tesztelgetem a beállításokat :)
  • kmarkdev
    #9936
    A középső tartomány meg tiszta lötyögős, ezen hogyan lehetne segíteni?
  • kmarkdev
    #9935
    Megjött az új Joy, azon melegében ki is próbáltam, háááát, úgy lemostak multiban, mint a sz@rt. Egyelőre nem tudok vele jól repülni, pölö Tevével az első balos kanyarban bedugóztam, meg a többiben is. Kanyarban meg hiába húzom, nem fordul a gép :(((
  • sakkay
    #9934
    Jogos. Az , hogy valaki hihetetlenül jó, még nem jelenti azt, hogy csal. Amíg nincsen rá egyértelmű bizonyíték. Amúgy meg szerintem , hogy ki mennyire jó az (sok mindentől függ), de ha valaki nagyon tehetséges az sokkal gyorsabban fejlődik negyed annyi melóval. Nemtom' ki lő , lőtt esetleg közületek, de a lövészet az amiben ez nagyon kijön. De persze ha valaki nagyon sokat repül, de átlagos tehetség , akkor is lehet belőle nagy király. És akkor a technikai dolgokba még bele se mentem: joy, gép, monitor, lábkormány stb..
  • kmarkdev
    #9933
    Sniper ügyben én sem szeretném, ha kizárnánk emiatt bárkit is. A toplistás emberkék közül (és nem csak oroszok) már sokkal összeakadtam multiban, és tényleg jók. Nem csak célzásban, de manőverezésben is. Tegnap én is sniper lettem, kb 200 m-ről lőttem fejbe egy menekülő SPAD-os fickót, a következőnek meg a motorját gyújtottam fel ollózás közben, de úgy, hogy ő jobbra kanyarodott, én még balra, és kb 1 tized mp-re került az irányzékom elé. A tapasztalt multisok ellen segít a meglepetés, és a türelem. Válasszatok BnZ gépet, emelkedjetek magasra, és csapjatok le észrevétlenül. Ha jól céloztok, a legnagyobb ászokat is le lehet kalapálni pár lövéssel.
    Redukálás ügyben egyetértek Fokker-rel és Mátéval, bár nekem igazából mindegy, hogy hány DrI/Camel van a levegőben. Ha túl sokan találnak lenni, én is átülök egy Tevébe :)
  • Fokker
    #9932
    nem tudom, hogy mennyire hackelhető a RoF, az IL-2 csíterekről én is hallottam. a fene tudja. nem nagyon járok a hivatalos fórumra, de sztem ott kéne kicsit kutakodni, hogy van-e esély arra, hogy a RoF-ot törjék. úgy rémlik, az IL-2-t megmachinálták páran, és pl. teljesen kiiktatták a vörös és fekete túlterheléseket.
  • otiq
    #9931
    Nekem már csak előítéleteim vannak velük szemben ami az il-2s korszakból maradt. Csak a boriszék csinálták a például a lagoltatatást printscreennel amikor mögéjük ért valaki. Számomra a top 100 -as lista nem mellettük szól hanem ép ellenkezőleg.
  • Fokker
    #9930
    pl. egyetemre járnak.;) tologatják a vizsgáikat, a vizsgák között meg van egy csomó idejük. nem elképzelhetetlen, csak egy tipp. vagy középsuliba járnak. pl. Michelisz Norbi is még bőven középsuliba járt, amikor GTR vilábajnok lett. vagy 8 helyett csak 4-5 órákat alszanak. megoldják, hidd el. ez az a fajta megszállottság, ami az alábbi eredményeket szüli.

    egy kis OFF:
    HD-ben érdemes nézni
  • Gascan #9929
    és akiknek ennyi idejük van repülni azok szerinted miből élnek? :)
  • DummyBoy
    #9928
    Engem is leradíroznak sokszor, amit valljuk be nem bonyolult, de emellé teljesen normálisak és korrektek, szóval ezt azok tudják megmondani, akik többet repülnek.

    Redukálás: 2 perc megcsinálni ... csak legyenek meg hogy melyik gépek maradjanak , melyiknek mennyi spawn ideje legyen és már csinálom is ...
  • Fokker
    #9927
    gép-redukálás: továbbra is brendon(azaz Máté) verzióját támogatom, azon belül a 2-2 oldalanként 10-15 perces respawnnal. a többi gépet értelmetlen redukálni, mert akkor fele annyian jönnének hozzánk repülni. máshol pl. baromi idegesítő, hogy a legjobb gépek mindig foglaltak, és spaddal meg 28-as nieuporttal kell bohóckodni.

    orosz sniperek: azért nézzétek meg a top100-as összetett, meg multi listákat, mindig oroszok vannak az élen. nem feltétlenül csalnak, csak mondjuk napi 4-6 órát repülnek, hétvégén meg 10-12-t. sztem ezeket fölösleges bannolni, inkább a vulcser meg hasonló kategóriájú brokikrémleveseket kéne. ott van pl. Michelisz Norbi, aki annak idején olyan köröket ment a GTR-ben, hogy ha napi 6-8 órát nyomnám fél éven keresztül egy pályán, talán meg tudnám közelíteni a körrekordját.

    azért, mert qva jók, még nem szegték meg a szabályokat. bannolni meg csak akkor lehet, ha megszegik többször is(pl. másodjára-harmadjára) a szabályokat.
  • otiq
    #9926
    Sanyo azt elfelejtettem megkérdezni, hogy most, hogy a webshopodat mondtad, hogy szünetelteted, hogyan lehetne trackir 5pro-t rendelni.
    A track IR oldalán valami brutális szállítási költséget kalkulált ki magyarországra.
  • otiq
    #9925
    Csak orosz cirill betűkkel írogattak. Tegnap is felléptem de akkor nem volt senki, inkább átnyergeltem a német newbie-ra na ott már volt sikerem annak ellenére, hogy némelyik repülő iszonyúan laggolt, némelyik meg jó volt.
  • Sanyo
    #9924
    Az ilyeneket sajnos csak bannolni tudom. Ha megjegyzed a nickneveket, akkor előbb kidobálom őket, majd ha megint nem értik a szabályokat, akkor ban.

    Egyébként lehet, hogy angolul sem tudnak, megkérem Mátét hogy a szabályokat fordítsa le oroszra. :)
  • Gascan #9923
    na.. gyere akkor TS...
  • Papa01 #9922
    ma én csak hang nélkül tudok lenne, én nem is sokáig... :(
  • Gascan #9921
    mikor repülünk?
  • Papa01 #9920
    Szia, üdv a csapatban! :)
  • LeonSilver
    #9919
    Háj!
  • DummyBoy
    #9918
    Üdv!
  • 2Pete
    #9917
    Üdv!
    A nevem Rakita, újonc vagyok, de ha még aktuális szívesen repülnék akár most is.
    (mikrofonom ugyan nincs, de hallani tudlak titeket)
  • Gascan #9916
    valaki ma este egy repulest?
  • brendon566
    #9915
    azt javaslom mission indulásnál legyen összesen 8 db gép ( dr1, camel)...ezek persze oldalanként szétosztva 2-2, 10-15 perces respawn idővel vagy összesen 4 gép, folyamatos utánpótlással.
  • Papa01 #9914
    Szerintem a Seva és a DIIF-el semmi gond, azokat ne bántsuk, átesnénk a ló túloldalára.. :) Pfalz-a, vagy Albávall jó eséllyel le tudod őket szedni...
    De a Teve és a Dr I, na az gáz szerintem abból kéne 2-2 mindkét oldalra és kész...
    [b] @ Dummy: [/b Ha elfogynak, akkor mi történik? Arra van valamilyen hatásod? :)]
  • Zair #9913
    Sztem amiket limitálni lenne érdemes:
    - Dr.I
    - SeVa
    - Camel
    - DVIIF

    Az utóbbi kettő talán nem is annyira fontos, bár elég "tápos" kis masinák. Oszt ha elfogynak, szegecseljük egymást az Albákkal meg Spadokkal:-))))
  • Sanyo
    #9912
    Fokker E.III Eindecker - "wing warping" videó.
  • DummyBoy
    #9911
    Üdv mindenkinek!

    Döntsétek el melyik gépek legyenek limitálva és legyen-e respawn time ezekhez a gépekhez ...

    Valamint a régi gépeket kiszedjem? Mert akkor még ma megcsinálom ...

    @Kecskemét: Én a környékről származom, szóval mi ha megyünk, akkor pénteken már lemegyünk a családhoz, és szombat reggel akkor lényegesen kevesebbet kell kocsikázni (40km ...)
  • Papa01 #9910
    Nagyon nagy film! :)
  • Gascan #9909
    ez érdekesen néz ki, köszi
  • Papa01 #9908
    Ismertető
  • Papa01 #9907
    Szerinted cheat-elnek? Ha, igen, miből gondolod? Egyébként én is rühellem őket!
    @ Gascan: Egy vietnami háborús film.
    És néz meg a prividet, találtam egy jó linket! :)
  • Gascan #9906
    nem, miről szól?
  • otiq
    #9905
    Ja kecskemétre valószínüleg én is megyek de előbb le kell tenni a gyerekeket az anyósnál mert a börgöndi repülősnapon (amin a Norbi is ott volt :) ) nem lehetett bírni velük úgy unták.
  • otiq
    #9904
    Tegnap kipróbáltam a pcpilot-os szervert. Jól megy , de az oroszoktól már idegbajt kaptam. Nem lehet valahogy kitiltani az 500-ról rögtön pilóta eltaláló és a rácsapok magasról ő pedig loop közben elsőre motort kigyullasztó oroszokat?
  • Papa01 #9903
    Láttátok a BAT-21 című filmet?
    Ez a gép nagyon tetszik belőle: Cessna O-2 Skymaster
  • Gascan #9902
    szerintem nagyon.. de az Episodes from Liberty City még jobb lett...

    én is barátnőmmel megyek, szintén legutóbb jól viselte :)
  • Papa01 #9901
    Használ egészséggel az új gépedet! :)
    A GTA4 jó játék? Ma olvastam, hogy kijött a magyarítása. Én egy barátommal (ő fog vezetni) és a menyasszonyommal megyek. :) A legutóbbin is volt, egész jól viselte.. :)

    @ Urak : kiteszem az időpontot, természetesen, módosítható, ha szükséges! :)
  • Gascan #9900
    Én elégedett vagyok vele.. RoF megy maximum részletesség mellett, meg az Arma 2 is.... néha még a GTA 4-et szoktam elővenni, és mostmár azzal sincs gond

    A Win 7 64bit meg valami csoda :) Ideje volt már váltani XP-ről :)

    Szeretnék már én is reppeni veletek

    Ti vonattal mentek Kecskemétre?
  • Papa01 #9899
    Sajna a nagy meleg miatt én sem vagyok annyit gép előtt.. :) Hűlhetne már egy kicsit... :)
    Olyan időpont kéne amit a többség be tudna tervezni előre...
    Mit szólnátok a 2010.07.23. (Péntek) 19:30-hoz? :)


    Esetleg, ha Dummy mesternek nem gond, addig az új missiont is össze tudná rakni.. :)
    @ Gascan: Ez szerintem a szavazatok kis száma miatt lehet. Hogy muzsikál az új masinád?
  • Gascan #9898
    elég érdekesen alakult a kedvenc gépek szavazás... nem gondoltam volna, hogy a d7f uccsó helyen végez valamint hogy a pfalz 12 a második