29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • brendon566
    #9977
  • Papa01 #9976
    Pontosan. A sok dr1-es és Camel-es képtelen másba ülni, és más típussal nem is repülnek... Akkor meg minek a többi gép?


    . @ Gascan:

    #9964: Az én két bal kezemmel?? Kizárt.. :D

    #9971:Úgy mondasz most véleményt, hogy még nem tapasztaltad milyenek.. hidd el gáz lesz.. amikor ötödjére szállsz fel a kis Albáddal és fél perc alatt rajtad van 3 dr1 meg 3 Camel... Ennek mi értelme van? És ezt most nem bántásból mondtam, de hidd el szerintem ez így nem jó.. és nem minden gép lenne limitálva csak ez a kettő..


    @ Otiq: Igen, én is le e-mail-eztem velük... :)
    @ Dummy: Még az a szerencse, hogy azelőtt pusztítod el a foltot, mielőtt tudatára ébredt... :D
  • DummyBoy
    #9975
    Mindent meglehet :) Azt is hogy további két repteret kirakunk az eredetiek kül messzebbre és onnan indulhatnak az ászok ...

    Majd jön Sanyo és eldönti ... Mellesleg Sanyonak vannak ám király történelmi mission-jei is ... Reflected mestertől, a Harlequin-ek jóvoltából ...

    Esetleg fel lehetne tenni azokat, és addig kisakkozzuk mi legyen a csihipuhi mission-el :) Az megmarad nekünk belső használatra :)
  • Gascan #9974
    néha már érzem a politikust magamban :)
  • Gascan #9973
    esetleg még azt lehetne Dummy csinálni, hogy a DR1 meg a Camel a térkép két sarkából indulhat csak, amig a többi gép tök közelről ..
  • brendon566
    #9972
    De a gyakorlatban az, hogy megjelennek az "ace" pilóták a DR.1-esekkel, és 3-4 ilyen halomra lő mindenkit, a legtöbb pilótát arra készteti, hogy leváltsa azt a gépet amiben ült, amiért feljött a szerverre...a helyzet nem változik mert előnyhöz nem jut...nem tudja vezetni. lelövik, vagy dugózik. Épp ezért csak látszólagos a dolog, és nem is lehet,csak kompromisszumokat keresni...
  • Gascan #9971
    ez elég sok feltételezésre épül szerintem... másfelől az összes többi szerver limitált
  • DummyBoy
    #9970
    Jut eszembe ... mekkora balpénisz vagyok ...

    Furcsa volt nekem, hogy emlékeim szerint a pedálomon még karc is alig volt, most meg van rajta valami sárga cucc ... ezért megnéztem ma egy kicsit jobban ..

    Vizes szivaccsal le is jött :)
  • DummyBoy
    #9969
    Üdv all!

    Én magam is a limitek ellen vagyok, hiszen az eredeti elképzelés az volt hogy mindenki azzal repül amivel akar ...

    Viszont meghajlok a többség érvei és akarata előtt, amint döntés születik, mission is születik ... hacsak nem épp a Balcsin leszek xD

    @Márkó: Lehet beugrok este én is ... jelenleg csak kínzom magam és FFB-t állítok :)
  • brendon566
    #9968
    Igaz, valószínüleg akik a összenőttek a DR.1 -el elpártolnak a szervertől, de ugyanakkor szép lassan nőni fog azon pilóták száma kiknek nincs annyi idejük repkedni...ezért is lesznek talán jobb ellenfelek.

    többen is vannak mint a másik oldal...és ha nem azokkal a bizonyos gépekkel lesz tömve a szerver, akkor nem vitás, hogy ez a nagyobb, normálisabb tábor fog ideszokni.
  • otiq
    #9967
    Megnéztem a linket de ezek csak Angliába szállítanak és ha máshova kell akkor külön fel kell venni velük a kapcsolatot, hogy mennyi lenne ide.
  • kmarkdev
    #9966
    Elmondom, hogy a jó magyar gazdaságos agyam mit gondol a témáról: én elmennék egy autóbontóba, szerválnék egy jó kis ülést, vennék állítható bizbaszokat egy bútoralkatrész-boltban, hegesztetnék rá ilyen mindenféle vasakat :), és kb 30eFt-ból kihoznám az egészet.
  • Gascan #9965
    vagy megkérsz egy asztalost... 5-6e forint max megcsinálja neked
  • Gascan #9964
    szerintem ha picit megerőlteted magad, bemész valami barkácsboltba tizedannyiért megcsinálod magadnak
  • Gascan #9963
    basszus hogy mik vannak :D ... már csak motor kéne bele hogy fejre is állitson :D
  • Gascan #9962
    egy oldalra kéne pakolni 3-3 camelt meg dr1 et... minden mást meg a másikra :) ... persze a másik felén 3x annyian lennének csak más gépekkel :)
  • Papa01 #9961
    Ez szerintetek 300 fontért nagyon drága?
  • 2Pete
    #9960
    http://www.valiant-studio.eu/tarmac/html/en/accessories_action.php
    Én innen választanék a lotto 5-ös után.
  • Papa01 #9959
    Szerintem bátmihez, mert külön van hely monitornak/gázkarnak/joy-nak hely.
    Ami gáz, hogy a pedáloknak nem látok semmi fix helyet...

    ITT van egy jobb kép.
  • kmarkdev
    #9958
    Az ülés helkópáteres játékokhoz való, nemde?
  • Papa01 #9957
    Nincs mit! :) De jó lenne egy olyan pilóta ülés!! :)
  • kmarkdev
    #9956
    ok, előre is kösz...
  • Papa01 #9955
    Sajnos a frame-ek miatt nem jó a hivatkozás.

    A menü:
    Catalogue overview >>> Controls & Hardware >>> Track IR 5
    Illetve ez:
    Catalogue overview >>> Controls & Hardware >>> Pilot Seat
  • Papa01 #9954
    De Sanyo-nak igaza van, a forint erőssége az elsődleges szempont.
  • Papa01 #9953
    A gyártó az USA-ban van, amiatt is drágább a szállítás...
    Anno, én innen rendeltem a 4-est:
    Link

    A lottó nyertes lennék ezek közül rendelnék: :)

    Link
  • Sanyo
    #9952
    A szar forintnak köszönhetően a legutolsó amit (magamnak) rendeltem, 10 ronggyal került többe mint az előzőek. Szerintem várj egy kicsit a vásárlással.
  • sakkay
    #9951
  • Papa01 #9950
    Még annyi, hogy szerintem a szeró nem értük, hanem értünk lenne... és itt közölünk úgy gondolom senki sem kizárólag csak az említett gépekkel repül.
  • sakkay
    #9949
    Igen talán.
  • Papa01 #9948
    Papa jelentkezik!
  • Papa01 #9947
    Simán, nekem az alap van meg, nem is tudom, hirtelen a Gold mivel több... :)
    De én minden évben végigviszem eggyel nagyobb nehézségi fokozatban... :D
    És akkor a Bman mod- lehetőségeiről ne is beszéljek!
    Ha szeretted a régi UFO/Jagged Alliance/Fallout játékokat, akkor ezt is inádni fogod! :)
  • kmarkdev
    #9946
    Urak, tudna valaki jönni egy kis gyakorló légiharcra ma este 9 után? TS kapcsolat is kellene... meg lőni sem kellene egymásra, így is elég sokszor lezuhanok...
  • Papa01 #9945
    Szerintem ez így pont jó lenne. Sajnos más lehetőség nem igazán van...
    Az meg baromira gáz, hpgy feljönnek a ruszkik, és 10 perc múlva a gépek 90%-a Camel vagy Dr1.. és egy idő után unalmas a célgép szerepkör.
  • kmarkdev
    #9944
    Hmmm, megfontolandó...
  • sakkay
    #9943
    Bocsi kis off...Papa, melyik a legjobb UFO game a sorozatból? Talán ez?-

    UFO.Extraterrestrials.Gold.Edition-. Érdemes elkezdeni?
  • Gascan #9942
    vannak olyan piloták akik kifejezetten dr1el vagy tevével repülnek, őket tuti elveszitjük...

    szerintem azt kéne valahogy megtudni, hogy milyen a gépek kihasználtsága mielőtt döntést hoznánk :)... de most lehet hogy a marketinges énem jött elő :D
  • Gascan #9941
    szerintem a magyar szerverben éppen az a jó, hogy semmi sincs limitálva... aki limitet szeretne az mehet a többi szerverre

    persze megértem amiről itt szó van, de más módját kéne találni annak, hogy limitálás nélkül is egyenlősitsük a küzdelmet
  • Papa01 #9940
    :D Engem így is simán lelőnél...
    @ Urak: Akkor a 2-2 dr1/Camel oldalanként jó lesz mindenkinek 15 perces limittel?
  • kmarkdev
    #9939
    Megyek a Newbie szeróra sunnyogni :)
  • kmarkdev
    #9938
    Frankó, most 1 hétig csalikacsa leszek :)