29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Fokker
    #10017
    ez így van. talán Michelisz közelíti meg legjobban Kesjárt. kevés edzéssel 7-8. helyen végezni annyit tesz, hogy a vérében van a versenyzés.
  • Papa01 #10016
    Szegény. :(
  • LeonSilver
    #10015
    Én nem vagyok egy nagy autósportszaGértő, sőt semmilyen nem vagyok de tudtommal eddig kishazánkban a Kesjár Csaba volt TEHETSÉG, Baumgartnernek meg csak pénze volt, mása nem.
  • Fokker
    #10014
    amikor a riportban baumgartner és az ő "tehetsége" kerül szóba, Norbi majdnem elröhögi magát. de milyen diplomatikusan válaszolt!
  • Papa01 #10013
    Köszi. :) Talán még annyi, hogy a limitálás mellett a bevezetőt is módosítani kéne..
  • Fokker
    #10012
    a körforgós változat nagyon jó ötlet! az eddigiben meg lehetne limitálni a gépeket, ahogy a többség jónak látta.
  • Zair #10011
    Nekem tetszik a történelmi küldis ötlet is, én jobban szeretem, ha az egyik oldalon nem annyira vegyes a gépválaszték (már ami a felségjelzéseket, hovatartozást illeti), de végülis ez teljesen szubjektív, ahogy a többeknek jobban megfelel.

    Én kiegyeznék a géplimites megoldásban is, véleményem szerint ez népszerűbb, és orvosság lehet a Dr.I légi fölényre is.
  • Papa01 #10010
    De épp amiatt csináltuk ezt, hogy ne kelljen oldalt választani, nem? :)
    No, végül is Sanyo a főnök, döntsön ő.... :)

    Talán annyi, hogy ha forgósra csináljuk meg arról mi a véleményetek?
    Tehát a jelenlegi és a történelmi váltogatná egymást...
  • brendon566
    #10009
    Arról volt szó, de mivel úgy látták, hogy egyenlőre nem született döntés,
    #9975 : Dummy azt javasolta, ezeket használjuk ... . Teljesen jó....csak legyen valami....
  • otiq
    #10008
    Én a tegnapelőtti 10 halál 0 kill után felfejlődtem tegnap 15:3 -ra. És egyik sem volt ütközés miatti kill. Mondjuk ütközésnél néha furán számolja a sérülést. Az egyik lezuhan a másik vígan tovább repül. Ja a tegnapelőttiről jut eszembe, volt egy Cherburator nevű fazon aki a Seva-val egy 30 mp-es jobbra forduló harcban a dr1-em mögém tudott kerülni. Na akkor léptem ki :).
  • Papa01 #10007
    Neeee :((( Engem bármikor leszedhetsz! :D
  • kmarkdev
    #10006
    Háááát, én ma a nagy FFB-s istenkirály rudat használva és Camelt-repülve NEM TUDTAM LEFORDULNI egy DVIIF-et!!!!!!!!!!! Szégyen és gyalázat, úgyhogy mostantól egy darabig offline fogom nyomni a gyakorlást, mert még a végén azt hiszik, a 10 éves kisöcsém játszik helyettem :)
  • Papa01 #10005
    Mire gondolsz? Nem a gépszám (d1. Teve) csökkentése volt napirenden? :)
  • brendon566
    #10004
    Jó lenne ha többen támogatnátok, hogy az illetékesek nyugott lelki ismerettel válthassanak...
  • brendon566
    #10003
    Annyit szertnék kérdezni

    ...valakinek van valami ellenvetése az ellen, hogy ideiglenesen csupán a korábban említett történelmi mission-ok fussanak ?
  • RedRiot
    #10002
    World Touring Car Championship - Túraautó Világbajnokság. Az egyik legrangosabb versenysorozat.
  • Papa01 #10001
    Gyerekek, ezt is megéltük.. :) Alig egy év alatt 10ezer post! :) Csak így tovább!
  • Papa01 #10000
    10000.
  • Papa01 #9999
    :D
  • LeonSilver
    #9998
    És mi a bánatos tevehere az a wtcc ?
  • RedRiot
    #9997
    Itt megtalálsz róla mindent:
    Michelisz Norbi hivatalos oldala
  • Solt
    #9996
    Szimulátorozással kezdte, és most WTCC-ben nyomja egy TDI Seat Leon-l... nem annyira játék az! :))
  • LeonSilver
    #9995
    Óóóóó, hát itt nálunk annyira nem divat ( azért van rá példa ) de a világ számos országában élnek abból emberek, hogy úgymond játszanak.
    Koreában például a szarkraft a menő de európában a CS-t is sokan űzik zsetonért.
  • Gascan #9994
    azt is elmondod hogy miben versenyzik? köridők? autóverseny? melyik játék?

    ha játék, akkor egyáltalán ki szponzorál egy játékost? és minek? :)
  • Solt
    #9993
    És mindezt a számítógép elől indulva! HAJRÁ NORBI!!!!
  • RedRiot
    #9992
    OFF:
    sokmindent elmesélt a maga szerény, visszafogott stílusában. Pl. hogy a csapatának a költségvetése úgy fele, egyharmada a nagyobb csapatokénak. Alig van tesztlehetősége, keveset tud gyakorolni. Ugyanakkor a köridői alapján a gyorsasága ott van az első 7-8 ember között! És ebben a mezőnyben már elég komoly arcok ülnek az autókban.

    Azt mondta, hogy ebben az évben inkább a rutint akarja megszerezni, meg le akarja tenni a névjegyét az asztalra. A hibák amiket elkövet az a kevés gyakorlat miatt van. Nagyon tudja a srác hogy mit csinál, tudja hogy mik a reális célok, nagyon szimpatikus a hozzáállása.

    Ha továbbra is hozza a jó eredményeket, megbízható teljesítményt nyújt, akkor csak elkezdenek jobban csorogni a szponzorpénzek. Ha több lesz a pénz, javulni fog a technikai háttér is, és még jobb eredményeket fog elérni. Drukkolok neki nagyon!
    ON
  • Papa01 #9991
    @ Dummy: EZT ismered? :)
  • Gascan #9990
    én csak a bemutatóját láttam... mit is művelt a kolléga? :)
  • RedRiot
    #9989
    OFF:
    Apropó M. Norbi: tegnap volt vele egy félórás interjú az m2-n. Záróra a műsor címe, ha nem láttad volna nézed meg neten. Jó volt nagyon. A jövő WTCC bajnoka. Állítom.
    ON
  • Papa01 #9988
    Aha tényleg... de vaksi vagyok, anyám.. :D



    Erős nyáladzás indult el nálam.

    A pipike is egész jó... :)

    Ettől meg aztán... :)
  • LeonSilver
    #9987
    Ott vannak a kormány két oldalánál Papa ;)
  • Papa01 #9986
    A joy-t és gázkart hová kell tenni?
    Egyénként meg, ide vele! :)
  • Fokker
    #9985
    híjj, de durva!
  • LeonSilver
    #9984
    Ez nagyon fasza!
  • JoeDestroy
    #9983
    Előzőekben tárgyalt témához.
    Ezen megvan minden. Hotas, kormány pedál, szgép, monitor :D
  • Zair #9982
    Sziasztok, ide is kiteszem, tudom, hogy OFF, de elkészült a letölthető FC2-höz általam aplikált DVD borító. Tudom, hogy többen játszunk vele.


    A nagyobb 300 dpi felbontásút le lehet tölteni innen.

    Szóval bocs az OFF miatt és ENjoy!
  • DummyBoy
    #9981
    Én támogatom ... viszont én repülök a legkevesebbet xD

    A többieket kellene kérdezni :)
  • Sanyo
    #9980
    Mi lenne ha pár napig azokat futtatnánk? Később ráérünk eldönteni, hogyan tovább.
  • Papa01 #9979
    Sikerült.. :)
  • Papa01 #9978
    Urak, Ti fel tudtok lépni TS-re?