29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #10057

    Tőlem jöhetnének azok is ha más gépekkel is repülnének.. :)
  • brendon566
    #10056
    ez kicsit kétértelmű lett..."szóval a maradék gép az övék"
  • brendon566
    #10055
    A DR.1 fanok meg jöjjenek fel egyenként és koppanjanak, hogy már nem olyan móka számukra többé. De ha vannak tehettséges pilóták akik képesek megtartani, akkor meg is érdemlik...ezt nem vitatom.
  • Papa01 #10054
    :)
    Miért csak így tudsz linkelni?
  • brendon566
    #10053
    Akinek van rá igénye az felmegy minden új szerverre...legalább kétnaponta találkozom (ezen a szerón) új játékosokkal manapság, akármilyen nemzetiségű legyen...feljönnek, megnézik... .Én is körülnézek mindenhol ha látok új szervert...

    Ha összesen 4 darab "ace" gép lenne elérhető egyszerre, változna a célközönség és nem a leaderboard első oldala járna a magyar szerverre javarészt...

    jót tenne nem vitás.
  • Papa01 #10052
    Amelyikre épp kedvem tartja.. :) Mibe tart az a 20 másodperc amíg betölt? :)
  • 2Pete
    #10051
    Egy kis off.
    Ezt érdemes megnézni.
    http://www.youtube.com/watch#!v=p1e_eI9u8dM&feature=related
    (csak így tudok linkelni 30 napig)
  • Gascan #10050
    :) De honnan tudod eldönteni, hogy melyikre menny fel a 20-ból ha mindegyiket ugyan úgy hivják?
  • 2Pete
    #10049
    Bár nekem nincs sok tapasztalatom, de nem lehet hogy azért jár ide az összes dr1-only-ace mert csak itt nincs limitálva dr1?
  • Papa01 #10048
    Nem jó a logikád! :) HA fellépek egy szerverre veszem a fáradságot és elolvasom a szabályzatot... annak ellenére hogy elég rossz az angolom.
  • Gascan #10047
    :) Sokat vársz el az emberketől Papa.. Nem érted miről van szó... te sem mész be minden egyes szerverbe, hogy megnézd melyiknek a szabályzata felel meg legjobban az igényeidnek

    Ezért ha meg akarjuk célozni az egyéneket, akkor már a szerver nevében szerepelnie kell, hogy miről van szó... ez majdnem olyan mint egy PPC hirdetés, az jöjjön akit érdekel is a dolog
  • Papa01 #10046
    Tiltani semmikép szerintem... jöjjön csak repüljön, de más is élvezze a repülést... a limitálás, és a mission körforgó megtenné a hatását.

    @ Urak: A többiek is reflektáljanak a kérdésben.. :)
  • Papa01 #10045
    Most nem fog mindenki rámenni a szeróra hogy elolvassa a szabályzatot, hogy itt nem kell félni a dr1től :)


    Akkor így jártak! De komolyan.... Úgy gondolom vegye a fáradságot és olvassa el... Ha már igénybe veszi a szerót.
    Lehet én vagyok maradi , vagy sokat várok el az emberektől, de nehogy már a mi problémánk legyen az , hogy lusta 5 percet rászánni az olvasásra.

    Oroszok, dr1: Hidd el nagyon hamar elmenne a kedved, ha felmennél... tegnap is 8 gép közül legalább 5 dr1 volt... 1 Spad a többi meg Teve

    Létszám: Szerintem ez nem gond... lesznek mindig elegen... pár dr1 örült hiánya csak pozitív lenne..
  • 2Pete
    #10044
    Már többször tapasztaltuk Mátéval(Brendon,Butch), hogy feljött az arc, beült automatikusan DR1-be, de látta hogy nincs más vele és átült DV-be. Ha ezt szabállyal nyomatékosítanánk lehet hogy már nem Dr1-el kezdenének.Bár az oroszok valószínűleg nem így tennének, de akkor ki lehetne tiltani őket.
  • Gascan #10043
    Most miből gondolod Papa, hogy én az oroszokat védem?

    Nekem meggyőző az az érv, hogy ha limitáljuk az emlitett gépeket, akkor olyanok jöjjenek játszani, akik ennek örülnek. Én nem csak a magyarokra koncentrálok, ez igaz.

    Most nem fog mindenki rámenni a szeróra hogy elolvassa a szabályzatot, hogy itt nem kell félni a dr1től :) Ezért irjuk bele már a szerver nevébe. Igy több ilyen játékos csatlakozik a szerverre, és ha tetszik neki amit lát, akkor marad is. Több játékossal pedig jobb játszani.

    Mivel nekem az oroszokkal még nincs semmilyen tapasztalatom, ezért én őróluk inkább nem alkotok véleményt, ezért nem is védem őket.
  • Papa01 #10042
    Én azt mondom, továbbra is a szerver leírásban van ennek a helye.. és a gépválasztásnál is látja.. és továbbra is azt gondolom, hogy elsősorban a magyar közösség igényei szerint készült, nem pedig a ruszkik számára, de bárkit szívesen látunk.. nem értem miért pártolod őket ennyire.. :) Teljesen játszhatatlanná teszik az egészet... nem képesek még köszönni sem, semmilyen kompromisszumra nem hajlandóak még csak nem is reagálnak ha írsz nekik.. Gascan, nem ők a fontosak itt szerintem.

    @ 2Pete : Szerintem sajnos nem igazán.. :( Gondolom Te is tapasztaltad tegnap.. :(
  • 2Pete
    #10041
    Nem tudom mennyire életképes ötlet, de mi lenne ha a szabályok közé bekerülne hogy aki dr1-est vagy camelt repül, nem támadhat a többi tipusra, csak ha őt támadják, és ha ezt nem tartja be akkor ban.
  • Gascan #10040
    mármint igy is ugy is hogy beletesszük a dr1,camel limited jelzőt :)
  • Gascan #10039
    azt nem mondtam h a pcpilot ne szerepeljen benne... de meg lehetne próbálni igy is úgy is

    amúgy milyen statisztikákat lehet tudni a szerverről?
  • Papa01 #10038
    Három okból:
    - A szerver név a pcpilot.hu oldal számára reklám. (jó értelemben.)
    -Minden szerver információval kapcsolatos tudnivalókat a leírásban szokás elhelyezni. Ezért találták ki.
    -Közel sem olyan fontosságú dolog, hogy ott kéne szerepelnie..


  • Gascan #10037
    miért gondolod?
  • Papa01 #10036
    Oki, majd mondd a számlaszámod! :)
  • Papa01 #10035
    Szerintem, max. a leírásba lenne érdemes beletenni, a szerver nevébe semmiképp.
    Sanyo, Neked mi a véleményed?
  • Sanyo
    #10034
    Holnap lesz 2 hete, hogy rádugtam a fogyasztásmérőt a szerverre. Akkor tudok pontosabbat mondani, hogy kb. mennyibe kerül havonta. Minden segítséget megköszönök.
  • Gascan #10033
    vagy nem pont ez a cél? :)
  • Gascan #10032
    hát hogy már a browserből lehessen látni, hogy itt nincs dr1, teve uralom
  • Papa01 #10031
    Miért is?
  • Gascan #10030
    ha úgy alakul h limitáljuk a dr1 és teve számát akkor irjuk ki szerintem a szerver nevébe...

    .
  • Papa01 #10029
    Háát, Urak a 8 gépből volt egy Spad, a többi dr1 vagy Teve.. inkább dr1.. :(

    @ Dummy: Megcsinálod , ha nem gond a gép csökkentést? És akkor Sanyo mester tudná frissíteni a Mission-t.. :)

    Köszönöm! :)
  • Papa01 #10028
    Már megint nem enged fel a TS... :(

  • Papa01 #10027
    Bocsi.én egy kicsit késtem.. :)
  • 2Pete
    #10026
    Na mi a helyzet? Sehol senki?
  • brendon566
    #10025
  • 2Pete
    #10024
    Akkor már hárman biztos.
  • Papa01 #10023
    Remélem minél többen! :)
  • 2Pete
    #10022
    Hányan leszünk ma este?
  • Zair #10021
  • Gascan #10020
    akkor én addig dolgozok helyetted is, jó? :)
  • Papa01 #10019
    Jó nyaralást, érezd magad nagyon jól!
  • Fokker
    #10018
    ma megyek nyaralni, jövő vasárnap este leszek újra itt. azért olvasgatom majd a fórumot, de írni csak nagyon keveset fogok tudni(mobil). addig is jó repkedést és jó vadászatot!