29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Buren
    #10097
    A SimHQ-n azt írta a 777 Studios-os srác hogy valamilyen partner forgalmazó cég fogja Európában terjeszteni Augusztusban, de hogy pontosan hol arról én nem találtam semmit.
  • Papa01 #10096
    Én még nem találkoztam vele itthon, de nem elképzelhetetlen, hogy bejön, bár én még egy európai forgalmazó oldal sem láttam még az ICE-ot.. :( Letöltősben sem.. :(
  • Buren
    #10095
    Szép napot!
    Ne haragudjatok nem olvastam vissza, de kíváncsi vagyok, hogy az ICE kiadást lehet majd itthon kapni?
  • DummyBoy
    #10094
    Én a múltkori akcijás mókánál bevásároltam ...

    Valamint ha kijön a Pup meg aTriplehound, akkor lesz igazi ellenfelük a D2-es Albáknak is :)
  • Gascan #10093
    én nagyon szivesen kipróbálnák egy 17 előtti missiont.. igaz, akkor vennem kéne valamit abból az időszakból
  • Papa01 #10092
    ITT találtam! :)
  • DummyBoy
    #10091
    Kemény! Jó kis cucc lett :)

  • Papa01 #10090


    Teszt 2
  • Papa01 #10089
    Mostani! :) Nagyon jó kis script, leltem, le is cserélem arra ami korábban volt, csak kényelmesebb! :)
  • Papa01 #10088


    Teszt!
  • DummyBoy
    #10087
    Nem ... De ez a zöld videó beszúrása gomb ez mikori?
  • Papa01 #10086
    Köszi a választ! :)
    Részemről a 2-2 és 10 perc lenne az ideális 4-4 gép esetén szerintem nem sok változás lenne..
    17 előtti gépek: Jó ötlet, és akkor az is bekerülne a forgóba külön küldiként...

    Többieknek mi a véleményük? :)

    u.i:
    Nálatok is csillag van a mehet gomb helyén? :)
  • DummyBoy
    #10085
    Üdv all!

    Nos akkor hogy döntött a kedves társaság?

    Oldalanként 2-2 DR1 és Teve, 10 perces respawn-al? Vagy 4-4? Vagy távolabbi repterek?

    Valamint a 17 előtti gépeket kiszedjem? (És akkor csinálnék egy másik mission-t is ahol viszont csak 17 előtti gépek vannak limitálatlanul ...)
  • Papa01 #10084
    Hehe, na igen a nagy ősök! :) Nekem a Terror from the Deep is nagyon bejött, csak hát grafikailag az idő eljárt fölöttük..és szerintem az Ufo:Extraterrestrials a legnagyobb tisztelettel építkezik ebből a két alapműből.. :)

    (Na jó a termo-lándzsa és az Pszi-irányító hiányzik.. és a hajós idegen támadások is.. :) (mikor egy óceánjárót támadnak meg az idegenek.)

    After változatok: Még csak fel sem raktam őket.. miért kellet elhagyni a körös stílust? :(

    @ Rolo3: Üdv a fórumon! :) Szerintem kész lesz, ha nem is őszre de karácsonyra tuti.. :)
  • LeonSilver
    #10083
    Szerintem ez volt a legeslegjobb!Már a Terror from the Deep sem volt olyan fasza, a többiről meg ne is beszéljünk ;)
  • Papa01 #10082
    A képek alapján, azért szépen haladnak.. :)
    @ Dummy: Ha nem gond, valamikor a limitálást meg tudod csinálni? :) Köszike!! :)
    @ Sakkay: Én azt mondom, hogy az Ufo:Extraterrestrials a legjobb, hiszen a régi klasszikusokat leginkább ez követi... Az SG-én is van LINKJE. A gyik rész elég jó, azt olvasd majd el. A GOLD verzióhoz is van magyarítás. Korábban írtam a Bman Mod még inkább kiterjeszti a játékot... :)

    És már készülőben a folytatása is.. ITT a linkje az SG-én... :)

    Szintén nagyon ígéretes az UFO: Alien Invasion játék.

    Szintén körös és ingyenes! :) De nem tudom, a honosítása milyen állapotban van, illetve, ha jól értesült vagyok csata közben nem lehet menteni... Én a magam részéről ezt egy hatalmas baklövésnek tartom... Ne a programozó döntse már el, hogy mikor menthetek.. ettől számomra csak idegesítővé válik egy játék.. Pedig fantasztikus lenne...
  • Zair #10081
    Sajnos ez nem csak nálad probléma, talán valamelyik tapasz megoldja végre.
  • Fokker
    #10080
    dr.1-camel szigorú korlátozások és ban helyett az eredeti limitálós ötletet támogatom.
  • Gascan #10079
    nem csak neked, sztem ez még nem műxik rendesen
  • 2Pete
    #10078
    Mi lehet az oka annak hogy a szerver listában nem ír ki nekem semmi infót a szerverekről? Bármire rámegyek(játékosok,beállítások,)csak pörög az update és nem ír ki semmit. Direkt vártam őt percet a magyar szerón hogy kiírja hogy ki a hat játékos és semmi. Csak nekem szar ez?
  • sakkay
    #10077
    Bocsi az offért'! Papa szerinted melyik a legjobb Ufo?(sorozatban)
    Amúgy mik ezek a képek?? Kieg', vagy teljesen új?
  • Gascan #10076
    Mondjuk nem meglepő h Microsofték nem reagálnak semmit ... úgy sem arról hiresek, h fogyasztóorientáltan működnek
  • Gascan #10075
    húha.. ebből tuti a Sopwith triplane lesz :) ... kiváncsi vagyok milyen lesz a DR1 ellen, de ha a múltra alapozunk akkor sajna nem sok esélyel pályázik

  • Sanyo
    #10074
    Én már elkezdtem... :)
  • DummyBoy
    #10073
    Húúú ... Elolvastam ...

    Ha csak fele lesz meg év végéig, akkor sem tudunk majd mihez nyúlni ...

    Sopwith Pup és Triplane, bombázók, új karrier mód ...
  • Rolo3
    #10072
    Helló mindenki!

    Nem lesz rossz csak legyen kész.
  • LeonSilver
    #10071
    A tervek nagyon szépek, reméljük a megvalósítás sem csak álom marad.
  • Papa01 #10070
    Jééézus mi lesz novemberben...







    Október 1:
    Sopwith Pup


    Triplehound




    Most már tudom miért riadtam fel hajnal fél háromkor... :D Holnap elmolyoltam volna a fordítással, de elutazom... :(
  • Papa01 #10069


    Interjú Janson-al a ROF-ról a SimHQ-n!
  • Sanyo
    #10068
    Én úgy gondolom, hogy a szerver címsorában ne legyen utalás a korlátozásra. Belépés után úgyis látni fogja a kuncsaft, hogy mit lehet és mit nem.
  • Sanyo
    #10067
    Nos, már jó.
  • Sanyo
    #10066
    Nem csatlakozik fel a szerver a masterhez, azt mondja: login failed.
  • Papa01 #10065
    Ezért jó a jelenlegi úgy ahogy van.. :D

    @2Pete : Köszi, de most a weboldalt hegesztem.. de az biztos, hogy hétfőn repülök, remélem Dummy addigra megtudná csinálni a javítást.. :)
  • 2Pete
    #10064
    off:
    Ez is jó
    http://www.youtube.com/watch#!v=Hwygbg0fKtQ&feature=related
    on
    Te most nem röppensz Papa?
  • Gascan #10063
    :) ....... én is ragaszkodó vagyok, a név arra jó hogy megkülönböztessük magunkat másoktól
  • Papa01 #10062
    Lehet Sanyo karbantart... :)
  • 2Pete
    #10061
    Most nem látom se a magyar se a newbie szervert
  • Papa01 #10060
    Én továbbra is vallom a szerver név nem erre való...
  • Gascan #10059
    nálam picit több mint 20 mp... meg minek kéne megnéznem mindet ha tudom, hogy egy éppen nekem szól, mivel a cimében szerepel, hogy miről van szó
  • 2Pete
    #10058
    Ezt kapom:
    Biztonsági okból a regisztrációtól számítva 30 napig nem szúrhatsz weblapcímet a hozzászólásodba!